18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba zepchnięcia z drogi na S7

petru23 • 2023-04-12, 15:13
Jadę dziś rano z córką do Szpitala do Warszawy i takiego jegomościa spotkałem na drodze S7. Sytuacja bardzo podobna do akcji z Arteonem i Seatem z tym, że ja przeglądam sadola i spodziewałem się takiego ruchu z jego strony (próba zepchnięcia w 0:42s, na początku filmu przyhamowanie gwałtowne z ok 120km/h).






Nie odbiłem tylko przygotowałem się na kontakt i wyprowadzanie z ew poślizgu.
korciło dać lekko w prawo ale wiecie - córka, wizyta u lekarza i te sprawy. A może nie chciałem go zabić... nr rej jest informacją publiczną, nie zakrywam.
Nie ma kontekstu, nie spotkaliśmy się wczesniej na drodze, nie zajechałem mu ani nic z tych rzeczy. Puściłem mu kilka razy długimi jak mi zajechał, nic poza tym.
Zwróćcie uwagę na moment przyhamowania mnie i jak choinka zapachowa się zachowywała. A blokowała ją jeszcze jedna zawieszka.

Zgłaszam dziada za próbę zabójstwa mnie i mojej córki oraz stworzenia zagrożenia na drodze/katastrofy lądowej w postaci karambolu na drodze szybkiego ruchu. Jakbym odbił zgodnie z logiką to złapałbym pobocze, barierkę i cholera wie co jeszcze. Jechałem suvem, także spodziewałem się dachowania i walących we mnie pozostałych aut.

Tak, mocowanie kamerki do ogarnięcia bo przenosi bujanie. Materiał własny

Domino

2023-04-12, 22:01
Próba zabójstwa, co za zjeb....

Bourbonable

2023-04-12, 22:06
Jak mi tylko jakiś drętwy ch*j długimi napie**ala to z momentu po złości robie.
Nie nawidzę ku*asiarstwa długo-świetlnego gorzej niż motopipek.
Kij Ci w oko !

meloox

2023-04-12, 22:10
~VeIture napisał/a:

Nie mam lewej. Gaz jest na prawej.



To na jedynce popie**alasz do odcinki :D

kapelan_szturmowy

2023-04-12, 22:18
meloox napisał/a:

To na jedynce popie**alasz do odcinki



do odcinki to on tylko pije co wieczór. a w dzień sześćsetą w140 w automacie się wozi :)

mefedron95

2023-04-12, 22:55
~VeIture napisał/a:

Widzę w małym okienku na sadolowym playerze jak napie**alasz długimi jakbyś z unii dotacje ciągnął.. Brak dźwięku sugeruje, że napie**alałeś w klakson jak głupi. Potem mierzyłeś ch*je jak był na prawym pasie... i to wszystko mając córkę w samochodzie.
Gratuluję.
Samemu często zapie**alam ponad 250 jak jest pusta droga ale jak są inni albo z kimś jadę to myślę o nich a nie k***a o sprawdzaniu który pierwszy wymięknie przy dojeździe do czerwonej wywrotki.
Gość w ML'u totalna p*zda ale no k***a jak z dzieciakiem jedziesz to myśl a nie się siłujesz z typem gdzie wystarczy chwila i któryś wypie**oli się na bok przy waszych konkursach.



Czym ty niby po polskich drogach zapie**alasz 250? Chłopie przy 256 maksymalnie odcina. Nie będę się chwalił czym jeżdzę, ale to jest pie**olenie takie, że nawet szkoda czytać takie wypociny kuternogo

RodrigoCortez

2023-04-12, 22:55
VeIture napisał/a:

Widzę w małym okienku na sadolowym playerze jak napie**alasz długimi jakbyś z unii dotacje ciągnął.. Brak dźwięku sugeruje, że napie**alałeś w klakson jak głupi. Potem mierzyłeś ch*je jak był na prawym pasie... i to wszystko mając córkę w samochodzie.
Gratuluję.
Samemu często zapie**alam ponad 250 jak jest pusta droga ale jak są inni albo z kimś jadę to myślę o nich a nie k***a o sprawdzaniu który pierwszy wymięknie przy dojeździe do czerwonej wywrotki.
Gość w ML'u totalna p*zda ale no k***a jak z dzieciakiem jedziesz to myśl a nie się siłujesz z typem gdzie wystarczy chwila i któryś wypie**oli się na bok przy waszych konkursach.



Zapie**alasz 250 powiadasz ? a może obudź się, zesrałeś się

kothletino

2023-04-12, 23:01
VeIture napisał/a:

...Samemu często zapie**alam ponad 250 jak jest pusta droga...



A ten no, którą nogą dodajesz gazu?

Sonal

2023-04-12, 23:03
werther napisał/a:

No to masz księciuniu lewego pasa
Art. 16. 1. Kierującego pojazdem obowiązuje ruch prawostronny.
2. Kierujący pojazdem, korzystając z drogi dwujezdniowej, jest obowiązany
jechać po prawej jezdni;



Cymbale - w którym momencie on nie stosował ruchu prawostronnego (jazda prawą połową drogi)?
W którym momencie nie jechał prawą jezdnią?

Tu k***a rozumiesz w ogóle co sam wklejasz?
Ale głąb nam się trafił...

dżonyłojlker

2023-04-12, 23:08
mefedron95 napisał/a:

Czym ty niby po polskich drogach zapie**alasz 250? Chłopie przy 256 maksymalnie odcina. Nie będę się chwalił czym jeżdzę, ale to jest pie**olenie takie, że nawet szkoda czytać takie wypociny kuternogo



RodrigoCortez napisał/a:

Zapie**alasz 250 powiadasz ? a może obudź się, zesrałeś się



Wy leszcze - mersejdis fał 12

Pa...........el

2023-04-12, 23:08
Nie ma skutku bez przyczyny. Pokaż pan co było na nagraniu 5 minut wcześniej, wtedy będziemy sądzić.

crookla

2023-04-12, 23:28
~VeIture napisał/a:

Widzę w małym okienku na sadolowym playerze jak napie**alasz długimi jakbyś z unii dotacje ciągnął.. Brak dźwięku sugeruje, że napie**alałeś w klakson jak głupi. Potem mierzyłeś ch*je jak był na prawym pasie... i to wszystko mając córkę w samochodzie.
Gratuluję.
Samemu często zapie**alam ponad 250 jak jest pusta droga ale jak są inni albo z kimś jadę to myślę o nich a nie k***a o sprawdzaniu który pierwszy wymięknie przy dojeździe do czerwonej wywrotki.
Gość w ML'u totalna p*zda ale no k***a jak z dzieciakiem jedziesz to myśl a nie się siłujesz z typem gdzie wystarczy chwila i któryś wypie**oli się na bok przy waszych konkursach.



Siedze na kilku stronach ale nigdzie nie ma takiego zagłębia debili jak tu.
-Facet nie jechał znacznie szybciej niż reszta
-skoro ktoś jedzie na lewym pasie to nie wpie**alasz się mu przed maskę
-jeżeli juz to zrobiłeś to znaczy że jesteś debilem który stworzył zagrożenie
-skoro mruga jak poj***ny to o coś chodzi (skoro to nie sportowe BMW to łatwo się domyslić że jest jakiś problem i lepiej go puścić)

Nie ma żadnego wytłumaczenia dla janusza blokującego lewy pas... zwykły warszawiak z urażoną dumą

Teemov2

2023-04-12, 23:37
Kolejna p*zda na lewym z kamerką, jeszcze się perzy tutaj

Wiewór

2023-04-12, 23:48
Clistwood napisał/a:

Dzięki Bogu, że udało ci się wyhamować .



Dzięki sprawnym hamulcom a nie żadnej magicznej istocie.
Facet zachował się bezmyślnie i jak buc ale nie jesteś bez winy.


aro06

2023-04-12, 23:52
petru23 napisał/a:

Znaczy się co widać? Że jadę? Że zajeżdża mi drogę i zmusza do awaryjnego hamowania? że mrugam długimi na opamiętanie? Że na chwilę wyrównuję z nim i mnie później spycha? Gdzie ta wspomniana walka na drodze i cokolwiek? To, ze masz zj***ne życie to jedno, drugie - nie komplikuj go innym.
A jak nie ma dźwięku to nie dopowiadaj co było i tak nie dojdziesz do tego.


Wez nie pajacuj. Bo jechałeś jak miękka faja lewym pasem. Gdybyś cisnął dobrze to byś go zdarzył wyminąć. A tak że 120 musiałeś zwolnić do 100 bp pewnie tyle jechał zanim zaczął chamowaty gdyż go zdenerwowałeś swoim nieudolnym zachowaniem pod postacią mrugania w stylu sp***alac bo król lewego pasa do stolicy jedzie kadac z v max czyt. 120km/h .

Ps. Jak widzisz każdy Cię ciśnie więc usuń ten
post i nie rob z soeboe ofoary losu.