18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba zepchnięcia z drogi na S7

petru23 • 2023-04-12, 15:13
Jadę dziś rano z córką do Szpitala do Warszawy i takiego jegomościa spotkałem na drodze S7. Sytuacja bardzo podobna do akcji z Arteonem i Seatem z tym, że ja przeglądam sadola i spodziewałem się takiego ruchu z jego strony (próba zepchnięcia w 0:42s, na początku filmu przyhamowanie gwałtowne z ok 120km/h).






Nie odbiłem tylko przygotowałem się na kontakt i wyprowadzanie z ew poślizgu.
korciło dać lekko w prawo ale wiecie - córka, wizyta u lekarza i te sprawy. A może nie chciałem go zabić... nr rej jest informacją publiczną, nie zakrywam.
Nie ma kontekstu, nie spotkaliśmy się wczesniej na drodze, nie zajechałem mu ani nic z tych rzeczy. Puściłem mu kilka razy długimi jak mi zajechał, nic poza tym.
Zwróćcie uwagę na moment przyhamowania mnie i jak choinka zapachowa się zachowywała. A blokowała ją jeszcze jedna zawieszka.

Zgłaszam dziada za próbę zabójstwa mnie i mojej córki oraz stworzenia zagrożenia na drodze/katastrofy lądowej w postaci karambolu na drodze szybkiego ruchu. Jakbym odbił zgodnie z logiką to złapałbym pobocze, barierkę i cholera wie co jeszcze. Jechałem suvem, także spodziewałem się dachowania i walących we mnie pozostałych aut.

Tak, mocowanie kamerki do ogarnięcia bo przenosi bujanie. Materiał własny

Ratilt

2023-04-12, 19:23
VeIture napisał/a:

Nie zapominaj o gejach, lesbijkach, dzikach, kunach...




kłakizesrakikupadupa

2023-04-12, 19:25
Bo jeździsz jak p*zda i tym samym przeszkadzasz innym kierowcom, zamiast depnąć i go wyprzedzić!

Passioht

2023-04-12, 19:28
~VeIture napisał/a:

Widzę w małym okienku na sadolowym playerze jak napie**alasz długimi jakbyś z unii dotacje ciągnął.. Brak dźwięku sugeruje, że napie**alałeś w klakson jak głupi. Potem mierzyłeś ch*je jak był na prawym pasie... i to wszystko mając córkę w samochodzie.
Gratuluję.
Samemu często zapie**alam ponad 250 jak jest pusta droga ale jak są inni albo z kimś jadę to myślę o nich a nie k***a o sprawdzaniu który pierwszy wymięknie przy dojeździe do czerwonej wywrotki.
Gość w ML'u totalna p*zda ale no k***a jak z dzieciakiem jedziesz to myśl a nie się siłujesz z typem gdzie wystarczy chwila i któryś wypie**oli się na bok przy waszych konkursach.



Ma prawo napie**alać długimi i klaksonem ile tylko chce w takiej sytuacji, to nie nagrywający zajechał komuś drogę tylko jemu ten dzban mercedesem nie dość, że zajechał to pożniej gwałtownie chamował przed nim a następnie próbował go zepchać z drogi. Prawo jazdy pewnie w chipsach jakimś fartem znalazłeś ale gdybyś zdobył uprawnienia na kat.B normalnym sposobem to znałbyś zasady ruchu drogowego. Gdyby nagrywający nie zwolnił i doszło by do kolizji to wina byłaby tego frajera z mercedesa, tylko i wyłącznie. I nie dostałby taryfy ulgowej ze względu na ilość użyć klaksonu i dlugich świateł nagrywającego. Tak czy inaczej duże brawa dla nagrywającego za spokój i opanowanie w takiej sytuacji.

petru23

2023-04-12, 19:28
VeIture napisał/a:

Wiesz co k***a? Aż mi się chciało.
Zapie**alasz 180km/h



Masz homologację na pomiar prędkości? ;-) trochę przesadziłeś bo wiem na ile tempomat miałem ustawiony.

Juzwa

2023-04-12, 19:31
markop4321 napisał/a:

Autorze nie słuchaj debili. Faktycznie gość ci zajechał i trzeba go dojechać



Masz rację, niech zgłosi ten filmik na policję. Wtedy policja mu dopie**oli za przekroczenie prędkości i jazdę lewym pasem jak p*zda grochowa.

ruchamdziwki

2023-04-12, 19:38
nie bronię typa w merolu ale z tym opisem to już się nie zesraj k***a bo opisujesz to jakby ch*j wie co się wielce stało, ja czytam opis i oczekuje ze cos konkretnego się odjebie na filmiku a jedyne co się okazało to to ze jestes p*zda za kierownica

~Velture

2023-04-12, 19:45
petru23 napisał/a:

Masz homologację na pomiar prędkości? trochę przesadziłeś bo wiem na ile tempomat miałem ustawiony.



No uczciwie i bez pie**olenia, ile jechałeś? Znaczy "ile miałeś na liczniku"?
Ale k***a uczciwie jak facet powiedz bo jak powiesz, że 120-130 to uznam, że masz mnie i innych za debili.
160 było? Mi się AŻ TAK nie chce tego wrzucać w adobe premiere pro i liczyć dokładnie ilośc klatek aby ci udowodnić, że to było 172km/h a nie 180 albo 176km/h.

warszawiak123

2023-04-12, 19:46
Co powiedziałeś na komendzie? Że zajechał wam drogę i zamiast hamować włączyłeś światła drogowe? Zrobił manewr zjechał na prawy a tobie tak się spieszyło że jeszcze wjechał przed was kolejny raz.

Pan_Doktur

2023-04-12, 19:47
~VeIture napisał/a:

Widzę w małym okienku na sadolowym playerze jak napie**alasz długimi jakbyś z unii dotacje ciągnął.. Brak dźwięku sugeruje, że napie**alałeś w klakson jak głupi. Potem mierzyłeś ch*je jak był na prawym pasie... i to wszystko mając córkę w samochodzie.
Gratuluję.
Samemu często zapie**alam ponad 250 jak jest pusta droga ale jak są inni albo z kimś jadę to myślę o nich a nie k***a o sprawdzaniu który pierwszy wymięknie przy dojeździe do czerwonej wywrotki.
Gość w ML'u totalna p*zda ale no k***a jak z dzieciakiem jedziesz to myśl a nie się siłujesz z typem gdzie wystarczy chwila i któryś wypie**oli się na bok przy waszych konkursach.



ten co zapie**ala szybko ale bezpiecznie pedał

petru23

2023-04-12, 19:55
r*chamdz**ki napisał/a:

nie bronię typa w merolu ale z tym opisem to już się nie zesraj k***a bo opisujesz to jakby ch*j wie co się wielce stało, ja czytam opis i oczekuje ze cos konkretnego się odjebie na filmiku a jedyne co się okazało to to ze jestes p*zda za kierownica



Przypomnij sobie akcje z Arteonem, gdzie przy 100kmh takie coś odwalił seatowi. Tu mnie jeszcze spycha a to, że nie wypadłem z drogi to inna kwestia. Właśnie bycie p*zdą drogową i braku umiejętności czegokolwiek. Panika, darcie mordy i ucieczka na bok. Tak być powinno, prawda?

JimmyCoole

2023-04-12, 20:02
Chłopie... jak masz tak jeździć i to z dzieckiem to zapie**alaj do pierwszego lepszego wydziału ruchu drogowego i oddaj prawo jazdy.
Najpierw po standardowym manewrze wyprzedzania Mercedesa robisz z siebie buraka napie**alając długimi jak dziki, po czym zrównujesz się z chłopem i szukasz zaczepki.

Chcesz szukać usprawiedliwienia na swoje głupie zachowanie - zmartwię cię, na sadolu tego nie doświadczysz.

petru23

2023-04-12, 20:08
JimmyCoole napisał/a:

Chłopie... jak masz tak jeździć i to z dzieckiem to zapie**alaj do pierwszego lepszego wydziału ruchu drogowego i oddaj prawo jazdy.
Najpierw po standardowym manewrze wyprzedzania Mercedesa robisz z siebie buraka napie**alając długimi jak dziki, po czym zrównujesz się z chłopem i szukasz zaczepki.
Chcesz szukać usprawiedliwienia na swoje głupie zachowanie - zmartwię cię, na sadolu tego nie doświadczysz.



No faktycznie... Ja wrzucam to, co zrobił pacjent z ml w kontekście arteona. Nikt się nad nikim nie użala.
Jesli uważasz, że takie zachowanie czyli spychanie kogoś z drogi na barierki przy znacznej prędkości jej ok, bo go sprowokowałem światłami czy gestami to wiesz co? Brawo Ty :lol:

Ziebaj

2023-04-12, 20:13
Nie rozumiem frajerów co k***a lusterek nie używają a potem udaje szeryfa na dzikim zachodzie, na njbliższej stacji obić morde najlepiej wyrwanym lusterkiem aby wiedział do czego służy.

klubber

2023-04-12, 20:17
Jprd widzę tu wysyp mistrzów kierownicy ze stalowymi nerwami i spokojem Dalajlamy... Kto nigdy nie puknął się w głowe po głupim manewrze innego kierowcy niech pierwszy rzuci kamień.. oboje są osłami, nagrywający bo rzeczywiście powinien dać debilowi jechać dalej, a ten kretyn w mesiu powinien ponieść konsekwencje spowodowania zagrożenia w ruchu lądowym, zwykły bandyta za kółkiem, więc skończcie pie**olić i umoralniac nagrywającego...

4man

2023-04-12, 20:19
petru23 napisał/a:

No faktycznie... Ja wrzucam to, co zrobił pacjent z ml w kontekście arteona. Nikt się nad nikim nie użala.
Jesli uważasz, że takie zachowanie czyli spychanie kogoś z drogi na barierki przy znacznej prędkości jej ok, bo go sprowokowałem światłami czy gestami to wiesz co? Brawo Ty



Czy ty aby napewno nie trafiles na kogos z sadoli? Cos mocno go bronia .Dlugie swiatla nie sa wytlumaczeniem dla tak gwaltownego hamowania a jak sie zrownaliscie mogles mu nawet dupe przez okno wystawic i nie mial cie prawa spychac dopie**ola mu za to badz pewien a predkoscia sie nie przejmuj krawezniki nie licza slupkow