18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba zepchnięcia z drogi na S7

petru23 • 2023-04-12, 15:13
Jadę dziś rano z córką do Szpitala do Warszawy i takiego jegomościa spotkałem na drodze S7. Sytuacja bardzo podobna do akcji z Arteonem i Seatem z tym, że ja przeglądam sadola i spodziewałem się takiego ruchu z jego strony (próba zepchnięcia w 0:42s, na początku filmu przyhamowanie gwałtowne z ok 120km/h).






Nie odbiłem tylko przygotowałem się na kontakt i wyprowadzanie z ew poślizgu.
korciło dać lekko w prawo ale wiecie - córka, wizyta u lekarza i te sprawy. A może nie chciałem go zabić... nr rej jest informacją publiczną, nie zakrywam.
Nie ma kontekstu, nie spotkaliśmy się wczesniej na drodze, nie zajechałem mu ani nic z tych rzeczy. Puściłem mu kilka razy długimi jak mi zajechał, nic poza tym.
Zwróćcie uwagę na moment przyhamowania mnie i jak choinka zapachowa się zachowywała. A blokowała ją jeszcze jedna zawieszka.

Zgłaszam dziada za próbę zabójstwa mnie i mojej córki oraz stworzenia zagrożenia na drodze/katastrofy lądowej w postaci karambolu na drodze szybkiego ruchu. Jakbym odbił zgodnie z logiką to złapałbym pobocze, barierkę i cholera wie co jeszcze. Jechałem suvem, także spodziewałem się dachowania i walących we mnie pozostałych aut.

Tak, mocowanie kamerki do ogarnięcia bo przenosi bujanie. Materiał własny

petru23

2023-04-13, 15:21
Ja tylko przypomne, że chodzi o próbę zepchnięcia na barierki w 0:42 a nie przyhamowanie

Obejrzyjcie film, później cwaniakujcie.

ponsky84

2023-04-13, 16:15
panie Ryśku Petru lub drogi Ryszardzie albo po prostu rychu.
musisz pokazac dluzsze nagranie tak z okolo 45 sekund wczesniej.
komisja musi sprawdzic zweryfikowac czy miales aktualną subskrypce na lewy pas.
podejrzewam ze pan ci dal sygnal przypominajacy ze za dlugo byles na tamtym pasie.
w anglii tez sie przyklejacie na lewy pas i tylko tym pasem jazda czy nie?

danielxc717

2023-04-13, 18:57
Dobrze ci takm jeździsz jak p*zda lewym pasem i cie koleś shamowal. Potem coś mu pewnie pokazałeś to chciał ci pokazać gdzie twoje miejsce czyli barierki. Szkoda że przestał skręcać bo takich debili na, lewym pasie nie brakuje w pl

Dragvar

2023-04-13, 19:22
Petru23 Ty nic nie rozumiesz. Trzeba nie mieć mózgu żeby tak zapie**al*ać z córką. Nie chodzi o Ciebie tylko o TWOJE DZIECKO. Przy takiej prędkości nie ma żartów. Poproś kogoś żeby Ci to wytłumaczył tak żebyś zrozumiał.
VeIture ma całkowitą rację.


btw jakby Cię policja zatrzymała to po prawku i spory mandat bo prędkość przekroczona wielokrotnie. I pocisk od policjantów za bycie nieodpowiedzialnym rodzicem. Dziękuję Ci za ten filmik, jest to idealny materiał edukacyjny dla przyszłych pokoleń jak nie należy jeździć z CÓRKĄ I Z KIMKOLWIEK. Miałeś więcej szczęścia niż rozumu. A wystarczyło schować urażoną dumę w kieszeń, zwolnić, niech Pan w mietku sobie wyprzedzi autko z przyczepką i dalej jechać.

Arashi91

2023-04-13, 19:52
Nie ma to jak odpie**alać wyścigi z dzieckiem w samochodzie. Do tego chyba Ci się panie kapitanie ze statkiem na morzu poj***ło, bo tylko tam się napie**ala światłami. ch*j Ci w dupę piracie drogowy.

werther

2023-04-13, 22:22
Sonal napisał/a:

Cymbale - w którym momencie on nie stosował ruchu prawostronnego (jazda prawą połową drogi)?
W którym momencie nie jechał prawą jezdnią?
Tu k***a rozumiesz w ogóle co sam wklejasz?
Ale głąb nam się trafił...



Od samego początku filmu napie**ala lewym pasem. Jednak jesteś kretynem bez prawa jazdy. Jeśli jeździsz tak jak on, to właśnie przez takich napie**alaczy lewym pasem nie da się płynnie jeździć.

PhantomMask

2023-04-13, 22:26
Jedziesz jak p*zda blokując lewy pas, zmiana pasa ruchu przez typa normalna i standardowa jak na trasę szybkiego ruchu a ty nak***iasz długimi jakbyś się k***a zesrał z pęknięciem odbytu...typ cię wyhamował, żadna nowość zwykła patologia drogowa ale ty nie odpuszczasz bo musisz łapami pomachać przez szybę zamiast jechać dalej. ch*jomierz się przekręcił, że wyciąłeś dźwięk ???

ellsworth

2023-04-13, 22:57
Serio nikt nie ogarnął tego co się stało na prawdę? Gościu zwyczajnie wcisnął sprzęgło żeby zmienić bieg i but chwycił mu też hamulec stąd takie depnięcie w podłogę. Jak miałem seicento to wiele razy zdarzyła mi się ta sytuacja, bo tam pedały są w rozstawie pod nogę pięciolatka, ale nawet przy normalnym rozstawie wystarczy że noga omsknie się o te 2 cm i taki jest efekt.

zbinek25

2023-04-13, 23:32
Sk***ysyny święte wsiedli na chłopa

SlimShady

2023-04-13, 23:40
VeIture napisał/a:

Widzę w małym okienku na sadolowym playerze jak napie**alasz długimi jakbyś z unii dotacje ciągnął.. Brak dźwięku sugeruje, że napie**alałeś w klakson jak głupi. Potem mierzyłeś ch*je jak był na prawym pasie... i to wszystko mając córkę w samochodzie.
Gratuluję.
Samemu często zapie**alam ponad 250 jak jest pusta droga ale jak są inni albo z kimś jadę to myślę o nich a nie k***a o sprawdzaniu który pierwszy wymięknie przy dojeździe do czerwonej wywrotki.
Gość w ML'u totalna p*zda ale no k***a jak z dzieciakiem jedziesz to myśl a nie się siłujesz z typem gdzie wystarczy chwila i któryś wypie**oli się na bok przy waszych konkursach.



Trzeba być naprawdę zgniłym ku*asem, żeby zahamować, a potem próbować zajechać drogę. Kto stwarza zagrożenie na tym nagraniu to pytanie retoryczne. Wk***ia mnie to, że zawsze jak ktoś wrzuci materiał własny to musi znaleźć się jakaś umoralniająca p*zda na siłę musząca czymś zabłysnąć. Idź na policję autorze tego nagrania nawet tam takich mądrali nie ma jak przed komputerem na sadisticu. Wina jest oczywista tacy ludzie nie powinni prowadzić samochodu.

petru23

2023-04-14, 01:07
Zdecydujcie się. To zapie**alam lewym pasem jak poj***ny czy blokuje lewy pas?
I ktoś ustalił prędkość?

postpost

2023-04-14, 08:02
Zesrali sie tatusiowie sadolowi na "jazde ze zbyt dużą prędlością z CURkom". Haha koń by się uśmiał.

A jak zjeb suborg wrzuca tłuczenie bombelkow to jest łalalalalalla oh shieeet jazda WINCYJ!

TFU na was hipokryci.

BigLebovsky

2023-04-14, 12:16
VeIture napisał/a:


Samemu często zapie**alam ponad 250 jak jest pusta droga ale jak są inni albo z kimś jadę to myślę o nich a nie k***a o sprawdzaniu który pierwszy wymięknie przy dojeździe do czerwonej wywrotki.
Gość w ML'u totalna p*zda ale no k***a jak z dzieciakiem jedziesz to myśl a nie się siłujesz z typem gdzie wystarczy chwila i któryś wypie**oli się na bok przy waszych konkursach.


No to w takim razie oddawaj protezę rozrzutny gnojku!

pakmator

2023-04-14, 15:13
Tak jest jak się spotkają dwie p*zdy na drodze. Nagrywający na oko spokojnie powyżej 150 jechał, mercedesowi coś nie pykło przy manewrze. Raczej nie celowo wychamował.
Lewy pas służy do wyprzedzania a nie pukania w głowę i inne części ciała.

Szkoda tylko córk,i że ma takiego ojca...

Polak1988

2023-04-14, 16:15
Ale z ciebie p*zda.Też nie lubię takich fiutów,co to ciągle jadą lewym pasem bo za 700 metrów będą wyprzedzać kolejne auto... I jeszcze to gadanie o awaryjnym hamowaniu :D koleś zmienił pas kiedy miałeś do niego jeszcze ze 200 metrów.To co ty k***a nie patrzysz na drogę,skoro widzisz,że prawdopodobnie ci się wjebie to już zaczynasz hamowac wcześniej,a nie specjalnie jeszcze podjeżdżasz na dupę i hamujesz żeby było więcej dramatyzmu.A to trąbienie i mruganie światłami sobie w p*zdę wsadź,jak ja nienawidzę takich p*zdulców,jeszcze bez kitu żebyś nak***iał 200 i typ by Ci się wj***ł przy 90,a tu róznica prędkości z 20 km/h i już się rzucasz jak gówno w trawie.Z córką takie rzeczy robić - ładny z ciebie odklejeniec,ładny przykład dajesz córeczce.Pewnie patolę wychowasz