18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba zepchnięcia z drogi na S7

petru23 • 2023-04-12, 15:13
Jadę dziś rano z córką do Szpitala do Warszawy i takiego jegomościa spotkałem na drodze S7. Sytuacja bardzo podobna do akcji z Arteonem i Seatem z tym, że ja przeglądam sadola i spodziewałem się takiego ruchu z jego strony (próba zepchnięcia w 0:42s, na początku filmu przyhamowanie gwałtowne z ok 120km/h).






Nie odbiłem tylko przygotowałem się na kontakt i wyprowadzanie z ew poślizgu.
korciło dać lekko w prawo ale wiecie - córka, wizyta u lekarza i te sprawy. A może nie chciałem go zabić... nr rej jest informacją publiczną, nie zakrywam.
Nie ma kontekstu, nie spotkaliśmy się wczesniej na drodze, nie zajechałem mu ani nic z tych rzeczy. Puściłem mu kilka razy długimi jak mi zajechał, nic poza tym.
Zwróćcie uwagę na moment przyhamowania mnie i jak choinka zapachowa się zachowywała. A blokowała ją jeszcze jedna zawieszka.

Zgłaszam dziada za próbę zabójstwa mnie i mojej córki oraz stworzenia zagrożenia na drodze/katastrofy lądowej w postaci karambolu na drodze szybkiego ruchu. Jakbym odbił zgodnie z logiką to złapałbym pobocze, barierkę i cholera wie co jeszcze. Jechałem suvem, także spodziewałem się dachowania i walących we mnie pozostałych aut.

Tak, mocowanie kamerki do ogarnięcia bo przenosi bujanie. Materiał własny

Wiewór

2023-04-12, 23:52
Zacznijmy od tego ile przekroczyłeś prędkość? 50? 70?
Przy takim przekroczeniu facet słusznie mógłby się tłumaczyć ze zajechał drogę bo w lusterku było daleko a skąd miał wiedzieć ze jedziesz jak poj***ny i za sekundę będziesz za nim.
Święty nie jestem na drodze ale jak się samemu łamie przepisy to się siedzi cicho a nie robi z siebie ofiary.

HaNeKGP

2023-04-13, 00:06
Jak widać mentalnie nam coraz bliżej do ruskiego pomiotu. Mercedesy potaniały to i plebs sie wozi...

kocur

2023-04-13, 00:23
~VeIture napisał/a:

Widzę w małym okienku na sadolowym playerze jak napie**alasz długimi jakbyś z unii dotacje ciągnął.. Brak dźwięku sugeruje, że napie**alałeś w klakson jak głupi. Potem mierzyłeś ch*je jak był na prawym pasie... i to wszystko mając córkę w samochodzie.
Gratuluję.
Samemu często zapie**alam ponad 250 jak jest pusta droga ale jak są inni albo z kimś jadę to myślę o nich a nie k***a o sprawdzaniu który pierwszy wymięknie przy dojeździe do czerwonej wywrotki.
Gość w ML'u totalna p*zda ale no k***a jak z dzieciakiem jedziesz to myśl a nie się siłujesz z typem gdzie wystarczy chwila i któryś wypie**oli się na bok przy waszych konkursach.



I bardzo k***a dobrze, niech napie**ala długimi i wali klaksonem, jak k***a z mietka ma lusterka tylko dla ozdoby. j***ne wsiór z grójca czy innych parzymiechów. Kupił trupa z celownikiem i wieli pan i władca na drodze. To jest j***na plaga, tępić, karać i j***ć prądem bez litości.

PS. 250 w Forzie to ch*j nie wynik.

atomboy

2023-04-13, 01:06
zabawne są te wszystkie 200 czy tam 300 konne motorki

~Velture

2023-04-13, 01:11
mefedron95 napisał/a:

Czym ty niby po polskich drogach zapie**alasz 250? Chłopie przy 256 maksymalnie odcina. Nie będę się chwalił czym jeżdzę, ale to jest pie**olenie takie, że nawet szkoda czytać takie wypociny kuternogo



Polonezem jak go z LPG na benzynke przełączę :roll:

JebacPis100procent

2023-04-13, 01:54
Leję ciepłym moczem z trzeciego piętra na to gdzie jechałeś i z kim. Następnym razem jak się rozpie**olisz samochodem to wrzuć filmik tutaj, to dam ci wtedy piwo.

Passioht

2023-04-13, 04:41
Tym, którzy widzą jakąkolwiek winę nagrywającego polecam zapoznać się lepiej z zasadami ruchu drogowego,







Tym do których nadal to nie dociera i pomimo wszystko nadal obwiniają nagrywającego polecam w całości od stóp do głów natrzeć się tym ...








W przypadku braku zadowalających efektów zabieg powtarzać do skutku. :)

Tym, którzy widzą jakąkolwiek winę nagrywającego polecam zapoznać się lepiej z zasadami ruchu drogowego,





Tym do których nadal to nie dociera i pomimo wszystko nadal obwiniają nagrywającego polecam w całości od stóp do głów natrzeć się tym,






W przypadku braku zadowalających efektów zabieg powtarzać do skutku. :)

Pieszczoch25

2023-04-13, 09:17
Na YT wyłączył możliwość komentowania bo by go zjechali jak burą sukę, i dobrze.

Wiewór

2023-04-13, 09:34
Passioht napisał/a:

Tym, którzy widzą jakąkolwiek winę nagrywającego polecam zapoznać się lepiej z zasadami ruchu drogowego,
Tym do których nadal to nie dociera i pomimo wszystko nadal obwiniają nagrywającego polecam w całości od stóp do głów natrzeć się tym ...
W przypadku braku zadowalających efektów zabieg powtarzać do skutku.
Tym, którzy widzą jakąkolwiek winę nagrywającego polecam zapoznać się lepiej z zasadami ruchu drogowego,
Tym do których nadal to nie dociera i pomimo wszystko nadal obwiniają nagrywającego polecam w całości od stóp do głów natrzeć się tym,
W przypadku braku zadowalających efektów zabieg powtarzać do skutku.



Jest jedno ale.
Zasady obowiązują wszystkich. Jeśli jadący swoim pasem przekracza prędkość to ten który mu zajechał ma słuszność ze złe ocenił sytuacje przez jego przekroczenie prędkości.
Niestety muszę cie zmartwić. W Polsce zapadają już wyroki gdzie za winnego uznaje się tego co przekroczył prędkość a nie wymusił pierwszeństwo.
Mieliśmy taki glosny wyrok gdzie łebek wyprzedzał na wsi sznur aut i wyj***l w auto które skręcało w lewo.
W normalnych okolicznościach wina tego co skręcał. W tych sad uznał ze przekroczenie prędkości było tak duże ze skręcający nie mógł przewidzieć ze pojawi mi się znikąd auto.
Szykuj ta maść na wielkie zakończenie.
Ten co wyprzedzał poszedl siedziec bo w wypadku zginęła kobieta.

Także wbij sobie do łba ze nie jesteś winny wypadki dopóki sam przestrzegasz przepisów. Jeśli je łamiesz i doszło do wypadku to masz szanse na współwinę albo nawet winę wyłączona.
Dotyczy to wypadków z poszkodowanymi a nie kolizji.
Przy kolizji policja nie bawi się w tak dokładne badanie przyczyn.

Rick83

2023-04-13, 10:02
Uwaga bo jedzie krUl ciul lewego pasa i czy zapie**ala 200 czy 180 to z drogi bo on może jechać szybko i czyścić pas długimi a ty jadąc przepisowo masz mu zjeżdżać, przykład małego pen…. Po prostu zwykły zjeb, albo niezwykły, polaczkowy Janusz ledwo co ta gablota zawieszenie kamery nie urwie a ten debil jeszcze z ,,horom curkom,, No jełop. Może karetką jeździ i przyzwyczajony że mu z lewego zjeżdżają.

~Velture

2023-04-13, 10:07
Pieszczoch25 napisał/a:

Na YT wyłączył możliwość komentowania bo by go zjechali jak burą sukę, i dobrze.



Nie. Na yt z automatu komentarze są wyłączone jeśli film jest przeznaczony dla dzieci.
Po prostu musiałby dać ograniczenia wiekowe aby fizycznie włączyć opcje komentowania a to mogłoby się skończyć tym, że aby obejrzeć trzeba się zalogować więc wrzucenie takiego filmu z yt gdzie trzeba się logować aby zobaczyć na sadola = temat do śmietnika z automatu.


manos

2023-04-13, 12:06
Zwyczajnie zasugerował Ci żebyś się odpie**olił.

Mors_Nigra

2023-04-13, 12:51
Gość w merolu do odebrania prawa jazdy, gość nagrywający do odebrania praw wyborczych. Dziękuję za uwagę, rozejść się!

TRQPL

2023-04-13, 13:45
VeIture napisał/a:

Widzę w małym okienku na sadolowym playerze jak napie**alasz długimi jakbyś z unii dotacje ciągnął.. Brak dźwięku sugeruje, że napie**alałeś w klakson jak głupi. Potem mierzyłeś ch*je jak był na prawym pasie... i to wszystko mając córkę w samochodzie.
Gratuluję.
Samemu często zapie**alam ponad 250 jak jest pusta droga ale jak są inni albo z kimś jadę to myślę o nich a nie k***a o sprawdzaniu który pierwszy wymięknie przy dojeździe do czerwonej wywrotki.
Gość w ML'u totalna p*zda ale no k***a jak z dzieciakiem jedziesz to myśl a nie się siłujesz z typem gdzie wystarczy chwila i któryś wypie**oli się na bok przy waszych konkursach.



pie**olisz tam 250 w grze się nie liczy

Policeman

2023-04-13, 14:14
Jojekczytoty napisał/a:

Chłopie nie rób z siebie ofiary. Jechałeś jak idiota lewym pasem a ktoś zaczął wyprzedzać bo nie chciał ze 120 do 90 zwalniać bo lewy pas zablokowany przez Ciebie. Jeśli miałeś dziecko na pokładzie trzeba było odpuścić zwolnić i dać sobie spokój ale lepiej wk***iać chłopa z Mercedesa. Szlag mnie trafia jak taki idiota leci lewym 130 i k***a jak przed niego wyjezdxam bo nie chce hamować i za Tirem się wlec a taki debil mruga światłami bo przecież lewy pas należy do niego



Nie no spoko, ale sam też jesteś debilem, jak nie chcesz hamować przed tirem to ćwoku zmieniasz pas jak nic nie jedzie i nie na 15 metrów za tirem, ilu takich skończonych zer intelektualnych jeździ po trasach, to niestety dramat. Jak widzisz w lusterku, że auto jest od ciebie szybsze i jest już niedaleko, to mu nie zajeżdżasz drogi, co innego jak 150-200 metrów, to wiadomo, odpuści pedał gazu, ale jak zmuszasz do hamowania, to ch*j ci w smak i nie wsiadaj za kółko.

A co do całego tematu...

Zajechał drogę, ale nie jakoś śmiertelnie, no ch*j, ale sporo dystansu jeszcze było, nie trzeba było nawet hamować awaryjnie, jedynie odpuścić gaz i lekko przyhamować. Pisałem wcześniej, że zapie**alałeś 180 km/h widzę, że po innym komentarzu jest to łatwe do weryfikacji, ponieważ kilka razy przeglądałem filmiki z własnej kamerki potrafię ocenić prędkość 170-180 km/h, autor więc pie**oli głupoty, że tam 120-130, sam nawet przyznał się do kłamstwa. Nie mówię, sam wolno nie jeżdżę, ale łamiąc przepisy nie chwaliłbym się tym w necie, tym bardziej wioząc córkę w aucie. Jak nawet z psem jadę to wolno i bezpiecznie bo nie umiem bydlaka zabezpieczyć przed hamowaniem, a nie chciałbym by zrobił sobie krzywdę, co dopiero z dzieciakiem. Jak ktoś jest dorosłym i odpowiedzialnym człowiekiem to nie zapie**ala ile fabryka dała [bo widzę tu jakiegoś c-max] z dzieckiem na pokładzie.
Zajechał drogą, spoko, można strąbić, gość złośliwie hamuje, trudno, zgrywasz filmik i idziesz na policję - to jest wykroczenie drogowe, było już to poruszane wiele razy. Uznałeś, że wymierzysz sam sprawiedliwość od początku do końca więc walisz długimi, walisz klaksonem, a potem co... zrównałeś się z nim jadąc 130-140 km/h w jakim celu? Spojrzeć mu w oczy, wyrazić dezaprobatę? Wiadomo, że pewnie bluzgałeś jak szewc i pewnie w mózgu troglodyty nie mogłeś poradzić sobie z problemem czasu, prędkości i miejsca, tego, że siedzicie w dwóch blaszanych puszkach i sięgnąć się nie możecie. Skoro jesteś aż takim kozakiem to goń typa, zajedź mu drogę, wyciągnij z auta i rozpocznij walkę na śmierć i życie, ale możesz się na tym przejechać. Możesz olać i wysłać na policję. Ale wrzucanie filmiku na sadola jak sam odpie**alasz krzywe akcje, gość odpie**ala krzywe akcje i spotykacie się na drodze jak dwóch kretynów - czytasz to co czytasz i ci się to należy.