18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba zepchnięcia z drogi na S7

petru23 • 2023-04-12, 15:13
Jadę dziś rano z córką do Szpitala do Warszawy i takiego jegomościa spotkałem na drodze S7. Sytuacja bardzo podobna do akcji z Arteonem i Seatem z tym, że ja przeglądam sadola i spodziewałem się takiego ruchu z jego strony (próba zepchnięcia w 0:42s, na początku filmu przyhamowanie gwałtowne z ok 120km/h).






Nie odbiłem tylko przygotowałem się na kontakt i wyprowadzanie z ew poślizgu.
korciło dać lekko w prawo ale wiecie - córka, wizyta u lekarza i te sprawy. A może nie chciałem go zabić... nr rej jest informacją publiczną, nie zakrywam.
Nie ma kontekstu, nie spotkaliśmy się wczesniej na drodze, nie zajechałem mu ani nic z tych rzeczy. Puściłem mu kilka razy długimi jak mi zajechał, nic poza tym.
Zwróćcie uwagę na moment przyhamowania mnie i jak choinka zapachowa się zachowywała. A blokowała ją jeszcze jedna zawieszka.

Zgłaszam dziada za próbę zabójstwa mnie i mojej córki oraz stworzenia zagrożenia na drodze/katastrofy lądowej w postaci karambolu na drodze szybkiego ruchu. Jakbym odbił zgodnie z logiką to złapałbym pobocze, barierkę i cholera wie co jeszcze. Jechałem suvem, także spodziewałem się dachowania i walących we mnie pozostałych aut.

Tak, mocowanie kamerki do ogarnięcia bo przenosi bujanie. Materiał własny

T.G.S.

2023-04-12, 20:20
wycierasz się tym dzieciakiem jak jakąś p*zda, skoro tak z córka to po co się napinasz
a potem się okazuje że z córką lecisz, że mrugałeś, że pukałeś się w łeb a to pewnie jeszcze nie koniec
sam chętnie takich "prawidłowych" prostuję

jesteś pojebem skoro to opublikowałeś, nie wierzę

JimmyCoole

2023-04-12, 20:21
petru23 napisał/a:

No faktycznie... Ja wrzucam to, co zrobił pacjent z ml w kontekście arteona. Nikt się nad nikim nie użala.
Jesli uważasz, że takie zachowanie czyli spychanie kogoś z drogi na barierki przy znacznej prędkości jej ok, bo go sprowokowałem światłami czy gestami to wiesz co? Brawo Ty



Jeżeli koleś ci zaszkodził to zgłoś to na policję i tyle.
1. Według mnie Velture ma rację - na pewno przekroczyłeś prędkość.
2. Gdybyś odpuścił to nie byłoby tematu. Każdemu może się zdarzyć, a ty jadąc z dzieckiem powinieneś myśleć o tym co robisz - odpuszczając mogłeś zaoszczędzić dziecku w aucie trochę stresu, tym bardziej przed wizytą u lekarza.

Dla mnie ten film, a nawet nie sam film a obszerny opis to ewidentne tłumaczenie swoich win i szukanie poklasku żeby wyciszyć sumienie.

Suber

2023-04-12, 20:24
Dales sie poniesc emocjom. Jadac z dzieckiem zlewasz debilow cieplym moczem i wysylasz nagranie niebieskim. Tak, wysylasz , bo sk***ol osmielil sie zagrozic zdrowiu i zyciu twego dziecka. Ale sam nie prowokujesz nawet dlugimi, debil i tak nie zrozumie bo glowe ma po to by deszcz do srodka nie padal a zlepek komorek ktory posiada podtrzymuje tylko funkcje zyciowe i ogarnia proste czynnosci typu przyjmowanie pokarmu.

MatiLodz

2023-04-12, 20:38
zgłoś tą k***e i niech sie tlumaczy i odpowiada teraz

Takafura

2023-04-12, 20:45
petru23 napisał/a:

Ależ z przyjemnością wczytuję się w komentarze. Nie od wczoraj jestem na sadolu i wiem, że tu głównie same pojeby, degeneraci i zwyrodnialcy siedzą.(...)


Ja tam się nie znam, mam stare auto ( jak na Janusza przystało 1.9 TD) i nie mam takich problemów przy 150/170 km/h ;)
Generalnie zachowują się pasywniej, choć przy małych prędkościach na chamstwo reaguję złośliwością, ale bez przesady.
Jedna drobna uwaga - statycznie osoby posiadające w aucie kamerkę i będące "na prawie" lubią udramatyzować sytuację ( później hamują, przyspieszają, itp.).
Ps. Też mam kamerkę ;)

Sonal

2023-04-12, 20:47
"Zgłaszam dziada za próbę zabójstwa mnie i mojej córki" autorzyno, na której uczelni skończyłeś prawo?


Już odpowiadam za ciebie: NA ŻADNEJ.

Weź wyedytuj te idiotyzmy bo tylko nas rozśmieszasz.

Yelu

2023-04-12, 20:51
VeIture napisał/a:

Tak uważamy.



Marsz rozdwojenie jaźni, czy jak ch*j? Bo chyba nie nogi... I ch*j z tym dzieckiem i innymi też... Wyjebie to chociaż będzie jakiś fajny filmik

radek2510

2023-04-12, 20:51
Nie tłumacz się im. Zgłoś to na policję. Tępić idiotów na drogach

dżonyłojlker

2023-04-12, 21:04
radek2510 napisał/a:

Nie tłumacz się im. Zgłoś to na policję. Tępić idiotów na drogach



Niech on się od razu zgłosi do Pławniowic, zaoszczędzi chłopu roboty z fotografowaniem.


Krowal

2023-04-12, 21:06
petru23 napisał/a:

A gdzie ja się z nim siłuję? Puknąłem się w głowę wymownie jak wyrównałem i jechałem sobie dalej. Było poniżej 130km/h, z córką jechałem.
Długimi napitalam, bo wyjechał w ostatniej chwili. Nie trąbiłem bo nie trąbię, dźwięku nie nagrywam.
BTW, poszedłbyś może na spacer jakiś, bo zaczynasz robić się nieznośny. Rozprostuj nogi, dojdź w życiu do czegoś innego niż bycie internetowym przegrywem



Może nie zwróciłeś uwagi, ale na filmie widać słupki drogowe, które mijasz i można policzyć ile czasu zajmuje ci pokonanie odległości które wyznaczają. A wyliczenie prędkości z jaką naprawdę jechałeś to już prosta matematyka. Jak nie dasz rady, poproś córkę.

werther

2023-04-12, 21:13
petru23 napisał/a:

Wszystko w przepisach. Nie mam sobie nic do zarzucenia,



No to masz księciuniu lewego pasa

Art. 16. 1. Kierującego pojazdem obowiązuje ruch prawostronny.
2. Kierujący pojazdem, korzystając z drogi dwujezdniowej, jest obowiązany
jechać po prawej jezdni;


michalstobrawa

2023-04-12, 21:20
VeIture napisał/a:

Mam dojście do taniej benzyny.



Chyba wózkiem elektrycznym kuternogo

KrwawyEric

2023-04-12, 21:25
Ale spina się temacie zrobiła, ja bym proponował na złagodzenie sytuacji żeby autor postu wrzucił tutaj fotkę cycków swojej córki a my piwkujemy :D

Moca172

2023-04-12, 21:29
Masz pretensje do kogoś, że Ci zajechał droge, a sam przepisów nie przestrzegasz. Miał prawo myśleć, że jedziesz te przepisowe 120km/h i na spokojnie się wyrobi. Osobiście jak jeżdżę powyżej ograniczeń to uważam na innych uczestników drogi, ponieważ uwaga: jadę za szybko. Ale gratulację jazdy z córką 180km/h. Zobacz sobie filmiki na yt co sie dzieje z samochodem gdy dochodzi do wypadku przy takiej predkosci. Baranie :->

janiestad666

2023-04-12, 21:39
T.G.S. napisał/a:

wycierasz się tym dzieciakiem jak jakąś p*zda, skoro tak z córka to po co się napinasz
a potem się okazuje że z córką lecisz, że mrugałeś, że pukałeś się w łeb a to pewnie jeszcze nie koniec
sam chętnie takich "prawidłowych" prostuję
jesteś pojebem skoro to opublikowałeś, nie wierzę



to jeden z tych typów co pare lat temu na zamieszki poszedl i jak kordon policyjny nacieral to dziecko wzial na rece i uzywal jako tarczy xDDD