18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba zepchnięcia z drogi na S7

petru23 • 2023-04-12, 15:13
Jadę dziś rano z córką do Szpitala do Warszawy i takiego jegomościa spotkałem na drodze S7. Sytuacja bardzo podobna do akcji z Arteonem i Seatem z tym, że ja przeglądam sadola i spodziewałem się takiego ruchu z jego strony (próba zepchnięcia w 0:42s, na początku filmu przyhamowanie gwałtowne z ok 120km/h).






Nie odbiłem tylko przygotowałem się na kontakt i wyprowadzanie z ew poślizgu.
korciło dać lekko w prawo ale wiecie - córka, wizyta u lekarza i te sprawy. A może nie chciałem go zabić... nr rej jest informacją publiczną, nie zakrywam.
Nie ma kontekstu, nie spotkaliśmy się wczesniej na drodze, nie zajechałem mu ani nic z tych rzeczy. Puściłem mu kilka razy długimi jak mi zajechał, nic poza tym.
Zwróćcie uwagę na moment przyhamowania mnie i jak choinka zapachowa się zachowywała. A blokowała ją jeszcze jedna zawieszka.

Zgłaszam dziada za próbę zabójstwa mnie i mojej córki oraz stworzenia zagrożenia na drodze/katastrofy lądowej w postaci karambolu na drodze szybkiego ruchu. Jakbym odbił zgodnie z logiką to złapałbym pobocze, barierkę i cholera wie co jeszcze. Jechałem suvem, także spodziewałem się dachowania i walących we mnie pozostałych aut.

Tak, mocowanie kamerki do ogarnięcia bo przenosi bujanie. Materiał własny

Rafafik

2023-04-12, 18:24
Co za gość ujemnie inteligentny z ciebie wtf sam żeś sprowokował taką sytuację

Jojekczytoty

2023-04-12, 18:38
Chłopie nie rób z siebie ofiary. Jechałeś jak idiota lewym pasem a ktoś zaczął wyprzedzać bo nie chciał ze 120 do 90 zwalniać bo lewy pas zablokowany przez Ciebie. Jeśli miałeś dziecko na pokładzie trzeba było odpuścić zwolnić i dać sobie spokój ale lepiej wk***iać chłopa z Mercedesa. Szlag mnie trafia jak taki idiota leci lewym 130 i k***a jak przed niego wyjezdxam bo nie chce hamować i za Tirem się wlec a taki debil mruga światłami bo przecież lewy pas należy do niego

petru23

2023-04-12, 18:38
@PIs

Mam aktywny tempomat z utrzymaniem prędkości i systemy antykolizyjne. Wyjechał i auto odebrało to jako ryzyko kolizji, jak przyhamował to załączyły się wszystkie systemy. I nie mierz wszystkich swoją miarą.

TytanowyRosomak

2023-04-12, 18:42
petru23 napisał/a:

@PIs
Mam aktywny tempomat z utrzymaniem prędkości i systemy antykolizyjne. Wyjechał i auto odebrało to jako ryzyko kolizji, jak przyhamował to załączyły się wszystkie systemy. I nie mierz wszystkich swoją miarą.



no najważniejszy system jakim jest twój mózg zawiódł :P

petru23

2023-04-12, 18:45
Jojekczytoty napisał/a:

Chłopie nie rób z siebie ofiary. Jechałeś jak idiota lewym pasem a ktoś zaczął wyprzedzać bo nie chciał ze 120 do 90 zwalniać bo lewy pas zablokowany przez Ciebie. Jeśli miałeś dziecko na pokładzie trzeba było odpuścić zwolnić i dać sobie spokój ale lepiej wk***iać chłopa z Mercedesa. Szlag mnie trafia jak taki idiota leci lewym 130 i k***a jak przed niego wyjezdxam bo nie chce hamować i za Tirem się wlec a taki debil mruga światłami bo przecież lewy pas należy do niego





Rafafik napisał/a:

Co za gość ujemnie inteligentny z ciebie wtf sam żeś sprowokował taką sytuację



Ciekawe... Mogłem jechać pociągiem aby nie prowokować idioty na drodze. I przypadkiem nie używać świateł jak ktoś coś odjaniepawla, aby przypadkiem nie prowokować.
A jak kiedyś wylapiesz za bezcen od patusa i że zdeptana czaszka wylaujesz na OIOM to wiedz, żes sprowokował spoglądając na niego i wiń tylko siebie.


Sprowokowałem bo się spojrzałem, bo mrugnalem długimi jak mi wyjechał? :lol:

Jedziecie dalej, ciekawie się to czyta.

Powiem Wam tak. Dzięki takim jak Wy tacy jak oni są bezkarni i rosną w swej siłę. Bo wiedzą, że każdy im zjedzie, ustąpi, wystraszy sie, spanikuje. Kolejnym razem ktoś inny odbije w lewo i będzie powtórka z arteona.
Miałem dziesiątki podobnych sytuacji i ustepowalwk kiedy musiałem. Jak nie zdąży wjchac, nie zmieści się na pasie to się rozjebie. JEGO problem.
A jak widać zrobiłem tak, że nic się nikomu nie stało, łącznie z tymi za nami.

Cipczan

2023-04-12, 18:51
Petru, przestań pie**olić lewopasiasty ciołku. Nie umiesz jeździć dwoma pasami to sp***alaj na lokalne dróżki.

~Velture

2023-04-12, 18:58
petru23 napisał/a:

bla bla bla pie**olenie bla bla bla



Wiesz co k***a? Aż mi się chciało.

Zapie**alasz 180km/h


markop4321

2023-04-12, 19:00
Autorze nie słuchaj debili. Faktycznie gość ci zajechał i trzeba go dojechać

Fanthom222

2023-04-12, 19:00
Nawet tu widać zje*anie tego narodu i po prostu idiotyzm, i nie mówię o gościu któremu zajechano drogę, stary ML za 10k a ktoś śmiał go wyprzedzić no k*rwa niemożliwe. Gość powinien być dojechany przez psy. Pozdro
P.S dla tego zjeba*ego narodu nie ma już żadnej nadziei

Kurisu

2023-04-12, 19:07
Po komentarzach widać kto był w drugim aucie :P

Heliar

2023-04-12, 19:08
A ta niebezpieczna sytuacja to gdzie?

petru23

2023-04-12, 19:16
markop4321 napisał/a:

Autorze nie słuchaj debili. Faktycznie gość ci zajechał i trzeba go dojechać



Ależ z przyjemnością wczytuję się w komentarze. Nie od wczoraj jestem na sadolu i wiem, że tu głównie same pojeby, degeneraci i zwyrodnialcy siedzą. I dzieci.
Czekam jeszcze aż kto poprosi o zdjęcia cycków córki, czy aby na pewno nic się nie stało.

~Velture

2023-04-12, 19:18
petru23 napisał/a:

tu głównie same pojeby, degeneraci i zwyrodnialcy siedzą. I dzieci.


Nie zapominaj o gejach, lesbijkach, dzikach, kunach...


Radsey

2023-04-12, 19:21
petru23 napisał/a:

@PIs
Mam aktywny tempomat z utrzymaniem prędkości i systemy antykolizyjne. Wyjechał i auto odebrało to jako ryzyko kolizji, jak przyhamował to załączyły się wszystkie systemy. I nie mierz wszystkich swoją miarą.



VeIture napisał/a:

Wiesz co k***a? Aż mi się chciało.
Zapie**alasz 180km/h



Ale żeś się teraz zaorał petru23, do tego na psy z tym poszedłeś hahaha


:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:

Skuba

2023-04-12, 19:22
petru23 napisał/a:

Wszystko w przepisach. Nie mam sobie nic do zarzucenia, może poza tym że nie olałem chama ale przy kotwiczeniu córka odczuła napięcie pasów. Dlatego pokazałem mu stuknięcie w głowę.
druga sprawa, w sumie ciekawe jakie historie jeszcze opowiecie ze zdarzeniem, co było i co się działo. gratuluję wyobraźni.
Z córką jeżdżę co 2-3 miesiące do kliniki. Jeśli uważacie, że nie dbam o jej bezpieczeństwo w drodze to gratuluję - ale nie mierzcie wszystkich swoją miarą.



Nie mierzę Cię swoją miarą bo ja nie mam takich sytuacji. A na filmie widać że szukałeś emocji to je dostałeś.