18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Początek zorganizowanych protestów w Polsce 1.03.2014

AmorPatriae • 2014-02-07, 11:50
Witam. Na wstępie zaznaczę, że temat jest wystarczająco sadystyczny sam w sobie więc obędzie się bez flaków i bab z ku*asami.

Otóż od pewnego czasu każdy użytkownik internetu na pewno zauważył narastające niezadowolenie wynikające z złego zarządzania państwem i instytucjami mu podlegającymi. Niezadowolenie to przejawia się na każdej płaszczyźnie, niestety tylko w internecie. Jako 38 milionowy naród jesteśmy regularnie upadlani przez nasze elity wywodzące się, oraz odgórnie nam narzucone przez ZSRR. Wszyscy widzimy jak skala degeneracji i złodziejstwa staje się coraz trudniejsza do zniesienia. Nasz rząd, oraz bratnia mu opozycja pacyfikuje nasze nastroje zmuszajac nas do emigracji, która jednak wcale nie jest idealnym rozwiązaniem. Wyjeżdżając na zachód znacznie poprawiamy swoją sytuacje materialną, ale jesteśmy narażeni na życie w świecie przesiąknietym marksistowską ideologią kulturową Gramsciego. Wychowywanie dzieci w atmosferze gender, strach przez urzędami zabierającymi dzieci: Jugendamt, Barnevernet itp. uczucie bycia tym gorszym obywatelem drugiej kategorii, oraz wiele innych czynników sprawia, że wnioski nasuwają się same: Czemu to ja mam wyjeżdzać z mojego kraju, skoro wiadomo kto jest złodziejem i kto jest odpowiedzialny za obecną sytuacje? Przecież te same niezmienne ryje swiecące się na telewizyjnym ekranie gnębią nas od 20-30 lat! Narody Europejskie dojrzewają do tej świadomości i okazują to. Niestety MY jesteśmy chyba jedynym europejskim narodem, który ma w*****ne na to że jest codziennie dupczony i okradany. Wybory parlamentarne i prezydenckie odbędą się dopiero w 2015 roku, a do tego czasu z***bią nam nawet majtki z dupy co pokazali likwidujac OFE (150 mld zł) oraz na szybciacha "gubiąc" 19 mld złotych. Nie ma sensu czekać, jak żul na zasiłek trzeba działać. Pogoda się poprawia i nie jest tak zimno, więc proponuję nastepujacy plan działania. Większość z nas korzysta z forów, oraz stron o przeróżnej tematyce, a jak wiadomo Polacy najlepiej walczą ostatnio w sieci dlatego kopiujcie tą wiadomość wszędzie gdzie się da i oznajmiajcie wiadmość 1.03.2014 wychodzimy wszyscy na ulice. To jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, wszyscy tego dnia bądzmy tymi wyklętym! Uprzedzając pytania to tak potwierdzam to ja sobie teraz wymysliłem ten termin i c*uj z tym. Prawdopodobnie pojawi sie wiele bólu dupy w komentarzach, oraz ocen nieprzychylnych tej idei, ale na co mamy do k**wy nedzy czekać? Kopiujcie wklejajcie, twórzcie wydarzenia na facebooku, bo miarka się przebrała. Ten kto uważa inaczej to jest j**any tłuk, albo jest w układzie i mu dobrze w takim systemie gnojacym zwykłych obywateli. Każde forum, każda strona musi być przesiaksięta ta wiadomościa, wklejajcie ją wszędzie nawet na ściane u siebie w pokoju! Oni są zwykłymi tchórzami i dupkami rozprawimy się z nimi szybko. Rozpowszechnianie tego w internecie was nic nie kosztuje, a zyskać możemy wszystko. Kluczem do sukcesu jest zalewanie internetu tą wiadomoscią przez prawie miesiąc, żeby każdemu w głowie utrwaliła się ta data 1.03.2014. Bez względu na to kim jesteś i jaki jest twój status społeczny wesprzyj tą akcje "zalania internetu tą wiadomościa", kopiuj i wklejaj pod każdym neewsem po kilka razy dziennie, żeby nawet niewidomy to zobaczył. Utrwalenie takiej wiadomosci w ludzkiej świadomosci pociągnie oddolne organizowanie się, a w marcu rozliczymy się raz na zawsze z tymi dziadami. Tak więc prosze Was o pomoc, wytrwałość i konsekwencję w działaniu. Z sadola wyjdzie ten promyk, który rozswieli tą ciemność i wyprowadzi nas z skarpety w której znajdujemy się aktualnie. Tak więc 1.03.2014. Do dzieła!!!!!!!!!!

mare30ks

2014-02-20, 05:17
a po co mam PISac skoro wy i tak jestescie slepi i glusi na jakiekolwiek argumenty :) trzymacie sie swoich prawd objawionych niczym talibowie koranu i najchetniej wszystkich innych byscie popalili na stosach :) nawet nie potraficie przemyslec tego o czym bezmyslnie klepiecie tylko napie**alacje wciaz te same tezy bez zastanowienia sie nad ich sensem i znaczeniem.
co do poziomu dyskusji politycznych to niestety wy gimbusy sprowadIliscie ja do poziomu rynsztoka,sila rzeczy odbiorca musial sie wobec tego przemoc i znizyc :)

hyzioo

2014-02-20, 10:43
Rappar napisał/a:


Ty masz 32 i zachowujesz się jak gówniarz.

Coś się dzieje w tym temacie? Tzn będzie coś tego marca?



Jak wyjdziesz to będzie. Trzeba udostępniać temat wszędzie gdzie się da, spamować wręcz. Im więcej osób to przeczyta tym lepiej, bo wtedy nawet jeżeli tylko 5-10% ludzi którzy o tym wiedzą wyjdą na ulice w całym kraju to i tak będzie już sukces!

Dupa_Zza_Krzaka

2014-02-20, 11:42
Marek30s, dlaczego Ty ZAWSZE udzielasz się w politycznych tematach, mimo że nie masz nic do powiedzenia?
Rozumiem podać jakieś argumenty, przykłady itp. Ale Ty po prostu rzucasz mięsem, śmiejesz się i nic nie wnosisz. Myślisz, że jak na posta odpiszesz "e, ty masz 20 lat i wielki ekonomista" czy inne głupoty, to wygrywasz? Robisz z siebie durnia. Jeśli już masz te lewicowe poglądy, to poprzyj je jakoś, a jeśli nie potrafisz to chociaż się nie ośmieszaj.

vredes

2014-02-20, 15:45
ciekawe co z tego wyjdzie, czy znajdziemy w sobie siłę żeby wyjść i obalić ten burdel ?
Tutaj potrzeba zdecydowanego działania, nie ma co się zastanawiać i rozmyślać, w końcu jako Polacy, naród mężny i waleczny pokażmy na co nas stać, nie możemy wiecznie być wyszydzani na świecie, wiecznie upadlani i tłamszeni przez sprzedany rząd. Oby w końcu ta "bańka" pękła i żebyśmy ruszyli.

mare30ks

2014-02-20, 16:29
@ Dupa_Zza_Krzaka - udzielam sie bo moge, skoro moze to robic banda gimbusow ktore zycie znaja z tv i opowiesci mamy i taty.
jakich argumentow oczekujesz w dyskusji z debilami ktorzy klepia wciaz oklepane formulki o niewidzialnej uzdrawiajacej rece wolnego rynku, jak nawet nie wiedza co to jest?
rozpie**alaja mnie takie matoly ktore pie**olna swoje zdanie (nawet nie swoje bo nie potrafia sie zastanowic nad tezami ktore kopiuja bo to juz przekracza ich umiejetnosci) zakladaja klapki na oczy i romowca ma przyjac ich punkt widzenia bo inaczej jest lewakiem/komuchem i to jezt dla nich dyskusja. :roll:
zachowujecie sie jak male bezrozumne debile a ja sie akurat dobrze bawie obserwujac jak dostajecie piany na pyskach jak ktos sie z wami nie zgadza :)

zonk

2014-02-20, 16:40
@marku, jak jeszcze dust devil dojebie to pieca to już ubaw po pachy :D

Dupa_Zza_Krzaka

2014-02-20, 17:39
mare30ks,
Jeśli zamiast argumentów stosujesz głupie gadanie i wyśmiewanie się, to znaczy, że oni mają racje, ponieważ nie możesz im zaprzeczyć.

nastek

2014-02-20, 20:06
miałem napisac cos konstruktywnego, juz byłem w połowie, ale poddałem sie. Szkoda czasu na tłumaczenia takim płytkim, ograniczonym osobom jak ty. A teraz chłopie, wstan z "werka" i idz po swoja zasłużona wypłate dla bezrobotnych. Watpie, ze taka osoba jak ty ma cokolwiek robic w tym kraju jezeli nie potrafi zrobic czegokolwiek, tj napisac prostego zdania opartymi na faktach, a nie na pie**oleniu goscia po podstawówce.

ciau.

mare30ks

2014-02-20, 20:24
Dupa_Zza_Krzaka, to znaczy ze wiem ze jestescie za glupi zeby cokolwiek zrozumiec i sie nauczyc wiec i moge sobie spokojnie patrzec na wasz umoralniajacy bol dupy

chetnie podalbym jakis kontragrument ale trafia on na tak mialki grunt ze rozmowca i tak nic nie jest w stanie pojac poza pokrzykiwaniem o masakrach i nierozumieniu oczywistych oczywistosci. wiec po co sie silic na dyskusje z kims kto jest za glupi na ruszenie mozgownica

Dupa_Zza_Krzaka

2014-02-20, 21:26
Gdyby Twoje argumenty były mądre, to zapewniam, że przekonałbyś kogoś. Ale lepiej uważać się za najmądrzejszego, nie mając nic do powiedzenia :)

woofer51

2014-02-22, 09:13
@mare30ks
jak jesteś taki "rozgarnięty" i chcesz nam coś przekazać to z łaski swojej używaj polskich znaków no chyba, że to przekracza Twoje możliwości....

ck...........ki

2014-02-22, 16:59
W odniesieniu do tego tematu:

http://www.sadistic.pl/poczatek-zorganizowanych-protestow-w-polsce-1032014-vt268221.htm

Widząc to co dzieje się aktualnie w mediach, widząc "naszych" polityków którzy poparli rewolucję na Ukrainie,
widząc sukces i wymuszone przedwczesne wybory przez Ukraińców.

Przypominam, pierwszy marca już niedługo. Nie dajmy się r*chać w dupsko postkomunistyczno-złodziejskiemu systemowi i postawmy się, połączmy siły,
a wtedy uda się.

To jest naprawdę świetna okazja żeby przywrócić normalność w naszym kraju.
Pozdrawiam

guciaszek

2014-02-22, 17:01
Oby gówno jak zwykle z tego nie wyszło.. Ja idę!

tds1974

2014-02-22, 17:24
Oby gówno z tego wyszło. Chcesz zmienić Polskę? Wystartuj, zdobądź demokratycznie głosy społeczeństwa. Rzucać kamieniami i wyrywać drzewka potrafi byle małpa.
X