18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Początek zorganizowanych protestów w Polsce 1.03.2014

AmorPatriae • 2014-02-07, 11:50
Witam. Na wstępie zaznaczę, że temat jest wystarczająco sadystyczny sam w sobie więc obędzie się bez flaków i bab z ku*asami.

Otóż od pewnego czasu każdy użytkownik internetu na pewno zauważył narastające niezadowolenie wynikające z złego zarządzania państwem i instytucjami mu podlegającymi. Niezadowolenie to przejawia się na każdej płaszczyźnie, niestety tylko w internecie. Jako 38 milionowy naród jesteśmy regularnie upadlani przez nasze elity wywodzące się, oraz odgórnie nam narzucone przez ZSRR. Wszyscy widzimy jak skala degeneracji i złodziejstwa staje się coraz trudniejsza do zniesienia. Nasz rząd, oraz bratnia mu opozycja pacyfikuje nasze nastroje zmuszajac nas do emigracji, która jednak wcale nie jest idealnym rozwiązaniem. Wyjeżdżając na zachód znacznie poprawiamy swoją sytuacje materialną, ale jesteśmy narażeni na życie w świecie przesiąknietym marksistowską ideologią kulturową Gramsciego. Wychowywanie dzieci w atmosferze gender, strach przez urzędami zabierającymi dzieci: Jugendamt, Barnevernet itp. uczucie bycia tym gorszym obywatelem drugiej kategorii, oraz wiele innych czynników sprawia, że wnioski nasuwają się same: Czemu to ja mam wyjeżdzać z mojego kraju, skoro wiadomo kto jest złodziejem i kto jest odpowiedzialny za obecną sytuacje? Przecież te same niezmienne ryje swiecące się na telewizyjnym ekranie gnębią nas od 20-30 lat! Narody Europejskie dojrzewają do tej świadomości i okazują to. Niestety MY jesteśmy chyba jedynym europejskim narodem, który ma w*****ne na to że jest codziennie dupczony i okradany. Wybory parlamentarne i prezydenckie odbędą się dopiero w 2015 roku, a do tego czasu z***bią nam nawet majtki z dupy co pokazali likwidujac OFE (150 mld zł) oraz na szybciacha "gubiąc" 19 mld złotych. Nie ma sensu czekać, jak żul na zasiłek trzeba działać. Pogoda się poprawia i nie jest tak zimno, więc proponuję nastepujacy plan działania. Większość z nas korzysta z forów, oraz stron o przeróżnej tematyce, a jak wiadomo Polacy najlepiej walczą ostatnio w sieci dlatego kopiujcie tą wiadomość wszędzie gdzie się da i oznajmiajcie wiadmość 1.03.2014 wychodzimy wszyscy na ulice. To jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, wszyscy tego dnia bądzmy tymi wyklętym! Uprzedzając pytania to tak potwierdzam to ja sobie teraz wymysliłem ten termin i c*uj z tym. Prawdopodobnie pojawi sie wiele bólu dupy w komentarzach, oraz ocen nieprzychylnych tej idei, ale na co mamy do k**wy nedzy czekać? Kopiujcie wklejajcie, twórzcie wydarzenia na facebooku, bo miarka się przebrała. Ten kto uważa inaczej to jest j**any tłuk, albo jest w układzie i mu dobrze w takim systemie gnojacym zwykłych obywateli. Każde forum, każda strona musi być przesiaksięta ta wiadomościa, wklejajcie ją wszędzie nawet na ściane u siebie w pokoju! Oni są zwykłymi tchórzami i dupkami rozprawimy się z nimi szybko. Rozpowszechnianie tego w internecie was nic nie kosztuje, a zyskać możemy wszystko. Kluczem do sukcesu jest zalewanie internetu tą wiadomoscią przez prawie miesiąc, żeby każdemu w głowie utrwaliła się ta data 1.03.2014. Bez względu na to kim jesteś i jaki jest twój status społeczny wesprzyj tą akcje "zalania internetu tą wiadomościa", kopiuj i wklejaj pod każdym neewsem po kilka razy dziennie, żeby nawet niewidomy to zobaczył. Utrwalenie takiej wiadomosci w ludzkiej świadomosci pociągnie oddolne organizowanie się, a w marcu rozliczymy się raz na zawsze z tymi dziadami. Tak więc prosze Was o pomoc, wytrwałość i konsekwencję w działaniu. Z sadola wyjdzie ten promyk, który rozswieli tą ciemność i wyprowadzi nas z skarpety w której znajdujemy się aktualnie. Tak więc 1.03.2014. Do dzieła!!!!!!!!!!

Ocean

2014-02-19, 11:45
Podrośniesz, to i dupa Cię przestanie swędzieć.

tds1974

2014-02-19, 11:45
Jak rozumiem, teraz będziesz pisał w Facebooku z włączonym Caps Lockiem?

dogip

2014-02-19, 11:46
Tyle, że to sobota. Politycy samolotami "rozlecą" się po domach, urzędnicy furkami. I wszystko będą mieli w dupie.

olex

2014-02-19, 12:06
ta na słowacji nie ma podatku dochodowego..
A u nas prywaciarze smieja sie miedzy soba ze 2 miechy ludzia nie placa a oni i tak przychodza do roboty...

NieWiemZeWiem

2014-02-19, 12:07
ok fajnie ale zawsze mnie wk***ia to gadanie o umowach śmiecowych...

Ludzie zrozumcie nitk by was nie zatrudnił w tej sytuacji gdyby nie umowy śmieciowe!

Ja nie mówię, że one są dobre, tzn. są dobre bo one powstały w innym celu ale zaczeli je wykorzystywać przedsiębiorcy jako zatrudnienie a nie taki był cel.

Umowy śmieciowe zaczeły być wykorzystywane bo mam za duze podatki,ch*je podatki i po rpsotu ch*jowy rząd, więc jak będziecie mówić o umowach śmieciowych lepiej zawsze doinformować , że one są wynikiem j***nych lewicowych rządów a nie wymysłem przedsiębiorców aby z ludzi robić niewolników.

Po drugie nie ma pracy bo firmy nie muszą tyle produkowac a dlaczego tyle nie produkują? bo ludzie tyle nie kupuja a dlaczego nie kupuja bo za mało zarabiają i są za duże podatki a wtedy są ceny towarów wysokie. Jeszcze mógłbym dlaej brąć a dlaczego a dlaczego. Otwórzcie firme to sami zaczniecie w cieżkich czasach traktowac człwoieka jak "niewolnika" a dlaczego? bo zbudowaliście tą firmę i nie chcecie stracić całego dorobku życia przez głupi kryzys. Mój kuzyn ma firmę i był 3 miesiące co nic nie sprzedał! dogadał się z pracownikami, że im da 60% wypłaty na to aby mogli "przeżyć" a potem wszystko wyrówna...oczywście musiało się znaleźć paru co stwierdziło, że to ściema i wyzysk ludzi

grave22

2014-02-19, 12:14
ale gdzie ta akcja jest planowana

RavenRR

2014-02-19, 12:27
grave22 napisał/a:

ale gdzie ta akcja jest planowana


Planowana jest w Internecie. I tu też się odbędzie.

Dymekx

2014-02-19, 12:31
Ja poczekam rok na wybory, zagłosuję na KNP i jak po wyborach jakakolwiek partia prawicowa niedostanie się do sejmu, to będę popierał wszelkie nawoływania do siłowego rozwiązania problemu tego państwa.

mare30ks

2014-02-19, 12:42
NieWiemZeWiem napisał/a:


Ludzie zrozumcie nitk by was nie zatrudnił w tej sytuacji gdyby nie umowy śmieciowe!



jak zwykle pie**olisz jak potluczony, tak tak podatki 200% tego co zarabiamy oddajemy panstwu, na zachodzie placa 5%
niczym jakis leming powtarzasz wciaz te same ch*ja warte argumenty :roll:

wywod w ostatnim akapicie godni gimbokorwina, szkoda ze nawet nie wiesz o czym piszesz. wiesz ze gdzies bija dzwony ale nawet nie wiesz co to dzwon ani skad napie**ala.

Dupa_Zza_Krzaka

2014-02-19, 14:39
Nie masz już jak reklamować swojego bloga?

nastek

2014-02-19, 17:26
mare30ks, patrząc na twój komentarz to ty pie**oli** jak potłuczony! Zero kontargumentów, tylko same tj ująłeś pie**olenie bezsensu. To co napisał NieWiemZeWiem to jest prawda, kazdy akapit. Widze, że chłopak napisał specjalnie na chłopski rozum by tacy jak ty załapali, ale widze że i taki sposób przekazu jest za trudny dla osob twojego pokroju.

Jeżeli poczytałbyś troszke o gospodarce i krzywych dochodów i przychodów, przychodów i wydatków to to, co napisał w ostatnim akapicie jest potwierdzone. Rzad nakładajac podatki, coraz wieksze podatki posługuje sie tzw. krzywa Rostowskiego. Czyli im wiekszy podotek, czy kara nałożona na podatnika tym wiekszy wpływ otrzymuje osoba III czy skarb panstwa. Tyle że taka zależnosc jest poprawna do pewnego momentu. Gdy ludziom zyje sie zle, wtedy patrza na kazda rzecz, krok które robia i nie wydaja tyle ile mogliby wydawac, w tym przekazywac do skarbu panstwa, gdyby opodatkowanie byłoby mniejsze!

Dlatego gimbusie(choc staram sie nie nazywac tak ludzi, ale dla ciebie zrobie wyjatek) spieprzaj jak nie masz pojecia o zasadach gospodarki. Twoje krzyki, a raczej ostatnie tchnienia glupoty sa tutaj niepotrzebne.

Koniec, kropka, Amen.

mare30ks

2014-02-19, 18:59
jakie to nieszczescie dla swiata ze 20to latkowie znajacy sie na gospodarce i ekonomii jak nik inny nie moga pokazac swiatu co jest dla niego dobre :)

nastek

2014-02-19, 22:16
Jak to ująłeś "jakie to nieszczescie" jest by ktoś kto nie może napisac czegokolwiek potwierdzajacego swojej wypowiedzi pouczał nawet i przedszkolaków powołujac sie na SWOJ WIEK. Nie widze sensu odpowiadania na twoje dalsze posty, nawet jesli "sklecisz" coś sensnego. Poprostu, ktoś kto mysli, że jesli napisze MYSLISZ JAK GIMBUS, czy TWOJE ARGUMENTY SA ZALOSNE, badz co badz, to dostanie od razu fanfary na jego czesci i trylion lików. Niestety panie, niby, 32lata nic takiego sie nie stanie, a przynajmniej z mojej strony.


PS. nie pokazuje co dal swiata jest dobre, a co złe. Pokazuje jak jest. Wróc do szkoły i spróbuj zrozumiec te DWA typy wypowiedzi, ok?

bye. bye ;)

Rappar

2014-02-19, 22:59
mare30ks napisał/a:

jakie to nieszczescie dla swiata ze 20to latkowie znajacy sie na gospodarce i ekonomii jak nik inny nie moga pokazac swiatu co jest dla niego dobre :)


Ty masz 32 i zachowujesz się jak gówniarz.

Coś się dzieje w tym temacie? Tzn będzie coś tego marca?
X