18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Początek zorganizowanych protestów w Polsce 1.03.2014

AmorPatriae • 2014-02-07, 11:50
Witam. Na wstępie zaznaczę, że temat jest wystarczająco sadystyczny sam w sobie więc obędzie się bez flaków i bab z ku*asami.

Otóż od pewnego czasu każdy użytkownik internetu na pewno zauważył narastające niezadowolenie wynikające z złego zarządzania państwem i instytucjami mu podlegającymi. Niezadowolenie to przejawia się na każdej płaszczyźnie, niestety tylko w internecie. Jako 38 milionowy naród jesteśmy regularnie upadlani przez nasze elity wywodzące się, oraz odgórnie nam narzucone przez ZSRR. Wszyscy widzimy jak skala degeneracji i złodziejstwa staje się coraz trudniejsza do zniesienia. Nasz rząd, oraz bratnia mu opozycja pacyfikuje nasze nastroje zmuszajac nas do emigracji, która jednak wcale nie jest idealnym rozwiązaniem. Wyjeżdżając na zachód znacznie poprawiamy swoją sytuacje materialną, ale jesteśmy narażeni na życie w świecie przesiąknietym marksistowską ideologią kulturową Gramsciego. Wychowywanie dzieci w atmosferze gender, strach przez urzędami zabierającymi dzieci: Jugendamt, Barnevernet itp. uczucie bycia tym gorszym obywatelem drugiej kategorii, oraz wiele innych czynników sprawia, że wnioski nasuwają się same: Czemu to ja mam wyjeżdzać z mojego kraju, skoro wiadomo kto jest złodziejem i kto jest odpowiedzialny za obecną sytuacje? Przecież te same niezmienne ryje swiecące się na telewizyjnym ekranie gnębią nas od 20-30 lat! Narody Europejskie dojrzewają do tej świadomości i okazują to. Niestety MY jesteśmy chyba jedynym europejskim narodem, który ma w*****ne na to że jest codziennie dupczony i okradany. Wybory parlamentarne i prezydenckie odbędą się dopiero w 2015 roku, a do tego czasu z***bią nam nawet majtki z dupy co pokazali likwidujac OFE (150 mld zł) oraz na szybciacha "gubiąc" 19 mld złotych. Nie ma sensu czekać, jak żul na zasiłek trzeba działać. Pogoda się poprawia i nie jest tak zimno, więc proponuję nastepujacy plan działania. Większość z nas korzysta z forów, oraz stron o przeróżnej tematyce, a jak wiadomo Polacy najlepiej walczą ostatnio w sieci dlatego kopiujcie tą wiadomość wszędzie gdzie się da i oznajmiajcie wiadmość 1.03.2014 wychodzimy wszyscy na ulice. To jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, wszyscy tego dnia bądzmy tymi wyklętym! Uprzedzając pytania to tak potwierdzam to ja sobie teraz wymysliłem ten termin i c*uj z tym. Prawdopodobnie pojawi sie wiele bólu dupy w komentarzach, oraz ocen nieprzychylnych tej idei, ale na co mamy do k**wy nedzy czekać? Kopiujcie wklejajcie, twórzcie wydarzenia na facebooku, bo miarka się przebrała. Ten kto uważa inaczej to jest j**any tłuk, albo jest w układzie i mu dobrze w takim systemie gnojacym zwykłych obywateli. Każde forum, każda strona musi być przesiaksięta ta wiadomościa, wklejajcie ją wszędzie nawet na ściane u siebie w pokoju! Oni są zwykłymi tchórzami i dupkami rozprawimy się z nimi szybko. Rozpowszechnianie tego w internecie was nic nie kosztuje, a zyskać możemy wszystko. Kluczem do sukcesu jest zalewanie internetu tą wiadomoscią przez prawie miesiąc, żeby każdemu w głowie utrwaliła się ta data 1.03.2014. Bez względu na to kim jesteś i jaki jest twój status społeczny wesprzyj tą akcje "zalania internetu tą wiadomościa", kopiuj i wklejaj pod każdym neewsem po kilka razy dziennie, żeby nawet niewidomy to zobaczył. Utrwalenie takiej wiadomosci w ludzkiej świadomosci pociągnie oddolne organizowanie się, a w marcu rozliczymy się raz na zawsze z tymi dziadami. Tak więc prosze Was o pomoc, wytrwałość i konsekwencję w działaniu. Z sadola wyjdzie ten promyk, który rozswieli tą ciemność i wyprowadzi nas z skarpety w której znajdujemy się aktualnie. Tak więc 1.03.2014. Do dzieła!!!!!!!!!!

janssllaskk1

2014-02-28, 10:16
:diabel: Polska PO 25 latach """"""""""""""""' Radosnych refom"""""""""""""""""""""""" na koniec 2014 roku zadłużenie sięgnie 5,8 bln złotych ,do tego przez 25 lat Przepiliśmy ,przejedliśmy coś 6,2 bln polska i Polacy nigdy nie-mieli niczego -czyli jak tu od zawsze Gołodupcem i tak od wieków i nic nie zmienia ,do tego dojdzie do 2018 nie będzie prądu co jest niemal pewne oto jak polska katolicka wygląda po 25 latach ,a jeszcze prze te ostanie 25 lat polska katolicka pracowała tylko 12 ,5 roku -czyli nieróbstwo ,lenistwo kwitnie oto do czego doprowadzono ten kraj ,ale przecież pan prezydent Lech wałęsa obiecywał druga Japonię ,a wszy-szło tak jak wyszło czyli mamy Iran europy i tak od 966 roku tak potem to polska katolicka zazdrości Niemcom , innym narodom ze są bogatsze ,a my naród biedny -ale sami sobie winni -ale polska katolicka oddała władze klerowi ,my Polacy tylko umiemy się ciężko modlić i nic nie robić ,Polacy od wieków maj dwie lewe ręce i nic nie zmienia oto obraz polska po 25 latach radosnych refom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :diabel:

ma...........SC

2014-02-28, 18:36

bouldering

2014-03-01, 12:35
Obawiam się, że budynek sejmu znajduje się jednak w Warszawie, a nie w Katowicach. :lol:

FanBongmana

2014-03-01, 15:00
Od kiedy to mamy w polsce palmy?

RavenRR

2014-03-01, 18:54
Coś wam chyba nie wyszły te protesty, ojej, no kto by się tego spodziewał :< Ale jeszcze pięć godzin do końca dnia, może nas czymś zaskoczycie :lol:

Catacombe

2014-03-01, 19:14
Tak jak większość przewidywała, no może poza tymi co tak nawoływali do protestów i rzucali miechem na tych którzy mówili że gówno z tego wyjdzie... Nawet nie wiecie jaka mam z was teraz beke, internetowi wojownicy.

zonk

2014-03-01, 21:40
@up, nie tylko ty masz beke z tego :D

oc...........an

2014-03-01, 23:12
Hueheuheue, ale z was frajernia :D Od początku mówiłem, że gówno zrobicie!

@up, upup, nie tylko wy, nie tylko wy :D

zonk

2014-03-01, 23:57
Zostały 2 minuty ! Macie jeszcze szansę !

Kierowca_Autobusu

2014-03-02, 00:23
No i po protestach. Miliony osób wyszło na ulice aby sprzeciwić się polityce rządu. Zajmowanie Krymu przez Rosjan to temat zastępczy. To tylko mydlenie oczu. Znowu TVN nie pokazał naszych dzielnych sadolowych bojowników o wolność, idących ramie w ramie na barykady rozstawione na Krakowskim Przedmieściu. :idzwch*j:

De...........37

2014-03-02, 13:48
Nie martwcie się, juz za rok kolejny rocznik wchodzi do gimnazjum, w nich nadzieja!

bania88

2014-03-04, 14:18
Wiadomo bylo, ze nic z tego nie bedzie. Od poczatku na 1 osobe chcetna do protestu przypadalo 10 zjebow to gadali "i tak nic nie zrobicie". To nie dziwo bylo. Sam moze bym byl chetny, ale jak poczytam ze nikt praktycznie nie przyjdzie to po h*ja dupe sobie zawracac? :)

Kierowca_Autobusu

2014-03-30, 17:13
Czyli protesty umarły śmiercią naturalną? Teraz by sie jakieś przydały, ładna pogoda, niedługo wolne dni, wtedy może się uda.
X