18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Początek zorganizowanych protestów w Polsce 1.03.2014

AmorPatriae • 2014-02-07, 11:50
Witam. Na wstępie zaznaczę, że temat jest wystarczająco sadystyczny sam w sobie więc obędzie się bez flaków i bab z ku*asami.

Otóż od pewnego czasu każdy użytkownik internetu na pewno zauważył narastające niezadowolenie wynikające z złego zarządzania państwem i instytucjami mu podlegającymi. Niezadowolenie to przejawia się na każdej płaszczyźnie, niestety tylko w internecie. Jako 38 milionowy naród jesteśmy regularnie upadlani przez nasze elity wywodzące się, oraz odgórnie nam narzucone przez ZSRR. Wszyscy widzimy jak skala degeneracji i złodziejstwa staje się coraz trudniejsza do zniesienia. Nasz rząd, oraz bratnia mu opozycja pacyfikuje nasze nastroje zmuszajac nas do emigracji, która jednak wcale nie jest idealnym rozwiązaniem. Wyjeżdżając na zachód znacznie poprawiamy swoją sytuacje materialną, ale jesteśmy narażeni na życie w świecie przesiąknietym marksistowską ideologią kulturową Gramsciego. Wychowywanie dzieci w atmosferze gender, strach przez urzędami zabierającymi dzieci: Jugendamt, Barnevernet itp. uczucie bycia tym gorszym obywatelem drugiej kategorii, oraz wiele innych czynników sprawia, że wnioski nasuwają się same: Czemu to ja mam wyjeżdzać z mojego kraju, skoro wiadomo kto jest złodziejem i kto jest odpowiedzialny za obecną sytuacje? Przecież te same niezmienne ryje swiecące się na telewizyjnym ekranie gnębią nas od 20-30 lat! Narody Europejskie dojrzewają do tej świadomości i okazują to. Niestety MY jesteśmy chyba jedynym europejskim narodem, który ma w*****ne na to że jest codziennie dupczony i okradany. Wybory parlamentarne i prezydenckie odbędą się dopiero w 2015 roku, a do tego czasu z***bią nam nawet majtki z dupy co pokazali likwidujac OFE (150 mld zł) oraz na szybciacha "gubiąc" 19 mld złotych. Nie ma sensu czekać, jak żul na zasiłek trzeba działać. Pogoda się poprawia i nie jest tak zimno, więc proponuję nastepujacy plan działania. Większość z nas korzysta z forów, oraz stron o przeróżnej tematyce, a jak wiadomo Polacy najlepiej walczą ostatnio w sieci dlatego kopiujcie tą wiadomość wszędzie gdzie się da i oznajmiajcie wiadmość 1.03.2014 wychodzimy wszyscy na ulice. To jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, wszyscy tego dnia bądzmy tymi wyklętym! Uprzedzając pytania to tak potwierdzam to ja sobie teraz wymysliłem ten termin i c*uj z tym. Prawdopodobnie pojawi sie wiele bólu dupy w komentarzach, oraz ocen nieprzychylnych tej idei, ale na co mamy do k**wy nedzy czekać? Kopiujcie wklejajcie, twórzcie wydarzenia na facebooku, bo miarka się przebrała. Ten kto uważa inaczej to jest j**any tłuk, albo jest w układzie i mu dobrze w takim systemie gnojacym zwykłych obywateli. Każde forum, każda strona musi być przesiaksięta ta wiadomościa, wklejajcie ją wszędzie nawet na ściane u siebie w pokoju! Oni są zwykłymi tchórzami i dupkami rozprawimy się z nimi szybko. Rozpowszechnianie tego w internecie was nic nie kosztuje, a zyskać możemy wszystko. Kluczem do sukcesu jest zalewanie internetu tą wiadomoscią przez prawie miesiąc, żeby każdemu w głowie utrwaliła się ta data 1.03.2014. Bez względu na to kim jesteś i jaki jest twój status społeczny wesprzyj tą akcje "zalania internetu tą wiadomościa", kopiuj i wklejaj pod każdym neewsem po kilka razy dziennie, żeby nawet niewidomy to zobaczył. Utrwalenie takiej wiadomosci w ludzkiej świadomosci pociągnie oddolne organizowanie się, a w marcu rozliczymy się raz na zawsze z tymi dziadami. Tak więc prosze Was o pomoc, wytrwałość i konsekwencję w działaniu. Z sadola wyjdzie ten promyk, który rozswieli tą ciemność i wyprowadzi nas z skarpety w której znajdujemy się aktualnie. Tak więc 1.03.2014. Do dzieła!!!!!!!!!!

Sagertrah

2014-03-30, 20:47
Jak tam cebulaczki obaliliście już ten rząd? Tak tylko pytam bo nie oglądam TV i nie jestem na bieżąco.

Kierowca_Autobusu

2014-03-30, 21:07
Sagertrah, Za cebulaczki powinieneś dostać wpie**ol, ale mieszkasz w Łodzi czyli prawdopodobnie dostajesz go codziennie.

Hidalgo

2014-09-24, 15:33
Tak z ciekawości, jak wam poszło?

Martinez1976

2015-01-26, 12:17
Sadole! Ciągle narzekacie, że wszyscy siedzą na dupie i nic nie robią, by coś w Polsce zmienić. Oto nadchodzi okazja!

Plan

Drodzy Rodacy!
Nadszedł czas zmian. Wiosna 2015 zapisze się chlubnym słowem na kartach historii jako wielki, pokojowy zryw Polaków w walce o odzyskanie wolności i tożsamości narodowej.
Bez względu na to, czy jesteś bezrobotnym, leśnikiem, emerytem czy rencistą, nauczycielem, uczniem, biednym czy bogatym – razem stańmy naprzeciw niesprawiedliwości i uciskowi, który serwują nam nasze władze! Przyłącz się do nas, bo będzie to jedyna szansa na lepszą przyszłość dla naszych dzieci!
W Polsce jest prawie 40 mln podobnych Tobie osób, którym system rządów niszczy życie i status społeczny. Ponad 2 mln Polaków wyjechało za granicę w poszukiwaniu lepszego życia. My, obywatele Polski, nie godzimy się na takie traktowanie i po raz kolejny jednoczymy się pod wspólnym sztandarem.
W myśl Konstytucji RP, rozdz.I art. 4: władza zwierzchnia w RP należy do narodu i to naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio. Najwyższy więc czas przejąć tę władzę! Mamy dość kłamstw, korupcji, obietnic bez pokrycia, złodziejstwa, ośmieszania kraju na światowej arenie politycznej, rodzinnych wielopokoleniowych klanów politycznych – bierzemy sprawy w swoje ręce!
Ma to być POKOJOWA REWOLUCJA: nie chcemy przemocy, nie będziemy walczyć z naszymi braćmi i siostrami, nie chcemy dewastowania wspólnego mienia i państwa, w którym żyjemy, nie będzie wulgaryzmów i prowokacji mogących wywołać interwencję policji i próbę zbrojnego stłumienia REWOLUCJI przez władzę. Nie damy im takiej możliwości! Chcemy rozdawać ciasteczka i wkładać w lufy karabinów policji kwiatki, chcemy zablokować POKOJOWO wszystkie możliwe obiekty władz, ministerstwa, Sejm, gminy i inne ważne ośrodki władzy. Musimy liczyć się z tym, że akcja potrwa nawet kilka miesięcy, począwszy od początku lata, jednakże działamy już teraz – zaczynamy ją nagłaśniać we wszystkich możliwych miejscach i formach. Potrzebujemy wszystkich tych, którzy zgadzają się z tym przesłaniem i wierzą w lepsze jutro. Potrzebujemy tysięcy działaczy i wolontariuszy, którzy bezinteresownie, w myśl słusznej idei, przyczynią się do transformacji naszej Ojczyzny. My już podjęliśmy odpowiednie działania… i potrzebujemy Twojego wsparcia!
Choć nikt o tym gośno nie mówi, Polska w oczach świata jest jak zbuk – z wierzchu ładna, w środku paskudnie śmierdzi. Nie pozwolimy na dalszy rozwój takiej sytuacji w naszym kraju i na świecie! Mamy DOŚĆ takiej polityki, wielomilionowych przekrętów, wykorzystywania władzy do własnych celów, mamy DOŚĆ okradania obywateli, poniżania ich i ustawiania wyborów! Mamy DOŚĆ!

Wiek, zawód czy status społeczny jest zupełnie nieistotny – nasza Ojczyzna potrzebuje każdego, dlatego stań razem z nami naprzeciw tyranii, stań się jednym z nas, bo MY JESTEŚMY Z TOBĄ I DLA CIEBIE. Czas naprawić nasz kraj i pozbyć się raka, który od dziesiątek lat niszczy nasz kraj od wewnątrz!
TO RZĄDY POWINNY SIĘ OBAWIAĆ SWOICH OBYWATELI, NIE OBYWATELE SWOICH RZĄDÓW!
Wiosna 2015 to czas zmian!

Anonymous Poland


srasshole

2015-01-26, 12:21
nawet tego nie czytałem a i tak wiem, że gówno z tego wyjdzie.

el...........wy

2015-01-26, 12:23
Według sondaży przed wyborami parlamentarnymi ugrupowania PO-PiS-SLD-PSL mają łącznie blisko 90% poparcia tych, którzy oddadzą swój głos(w przypadku parlamentarnych frekwencja wyniesie pewnie kolo 40%). Na jakiej podstawie zatem uważasz, że ludzie chcą w tym kraju rewolucji, skoro to przecież ludzie wybierają obecne władze?

Elity(pseudoelity w zasadzie) są odzwierciedleniem tego narodu i do póki coś się nie zmieni NA DOLE, to nie ma co kombinować ze zmianami NA GÓRZE, bo i tak koniec końców skończy się na tym samym ;)

Luqas95

2015-01-26, 12:35
ludzie się boją rewolucji i się niedziwe patrz łukraina co tam się teraz odpie**ala nasza slabośc wykożystają wrogowie i nam kolo dupy zrobią



NiedźwiedzioGłowy

2015-01-26, 12:36
Nie ma czegoś takiego jak pokojowa rewolucja. Dziękuję, dobranoc.

marcinc53

2015-01-26, 12:38
Czytam i już sobie myślę: "Całkiem spoko" a potem na końcu napis: Anonymous Poland i gówno-rap. Pozdrawiam, jesteś poj***ny

Mr.Drwalu

2015-01-26, 12:53
Napisz mi PW jak już będziesz pod klatką! :jezdziec:

Martinez1976

2015-01-26, 12:55
Do hejterów wyżej:
Widzę, każdy powód dobry, zeby nic nie robić i dpy sprzed monitora u mamusi nie ruszyć! Dobra robota "krejzole"...
k***a z takim nastawieniem od razu możemy sami się wyj***ć, bo ani Niemca, ani Ruska nie potrzeba do tego...

el...........wy

2015-01-26, 13:06
A jesteś w stanie sensownie odpowiedzieć na mój post?
Od razu mówię, że manipulowanie przez gazetę wyborczą to nie jest sensowny powód dla którego 90% społeczeństwa głosuje od 25 lat na tych samych ;)

De...........37

2015-01-26, 14:35
Znowu? Jeszcze kurz po poprzedniej rewolucji nie opadł :D .

Martinez1976

2015-01-27, 11:49
@ ELB

Ordynacja wyborcza jest winna. JOW to jedyne wyjście, żeby bezkrwawo odsunąć od władzy "bandę czworga".

De...........37

2015-01-27, 15:10
Nie. Głosujący są powodem, że u władzy są ci a nie inni. I tyle.
X