18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Początek zorganizowanych protestów w Polsce 1.03.2014

AmorPatriae • 2014-02-07, 11:50
Witam. Na wstępie zaznaczę, że temat jest wystarczająco sadystyczny sam w sobie więc obędzie się bez flaków i bab z ku*asami.

Otóż od pewnego czasu każdy użytkownik internetu na pewno zauważył narastające niezadowolenie wynikające z złego zarządzania państwem i instytucjami mu podlegającymi. Niezadowolenie to przejawia się na każdej płaszczyźnie, niestety tylko w internecie. Jako 38 milionowy naród jesteśmy regularnie upadlani przez nasze elity wywodzące się, oraz odgórnie nam narzucone przez ZSRR. Wszyscy widzimy jak skala degeneracji i złodziejstwa staje się coraz trudniejsza do zniesienia. Nasz rząd, oraz bratnia mu opozycja pacyfikuje nasze nastroje zmuszajac nas do emigracji, która jednak wcale nie jest idealnym rozwiązaniem. Wyjeżdżając na zachód znacznie poprawiamy swoją sytuacje materialną, ale jesteśmy narażeni na życie w świecie przesiąknietym marksistowską ideologią kulturową Gramsciego. Wychowywanie dzieci w atmosferze gender, strach przez urzędami zabierającymi dzieci: Jugendamt, Barnevernet itp. uczucie bycia tym gorszym obywatelem drugiej kategorii, oraz wiele innych czynników sprawia, że wnioski nasuwają się same: Czemu to ja mam wyjeżdzać z mojego kraju, skoro wiadomo kto jest złodziejem i kto jest odpowiedzialny za obecną sytuacje? Przecież te same niezmienne ryje swiecące się na telewizyjnym ekranie gnębią nas od 20-30 lat! Narody Europejskie dojrzewają do tej świadomości i okazują to. Niestety MY jesteśmy chyba jedynym europejskim narodem, który ma w*****ne na to że jest codziennie dupczony i okradany. Wybory parlamentarne i prezydenckie odbędą się dopiero w 2015 roku, a do tego czasu z***bią nam nawet majtki z dupy co pokazali likwidujac OFE (150 mld zł) oraz na szybciacha "gubiąc" 19 mld złotych. Nie ma sensu czekać, jak żul na zasiłek trzeba działać. Pogoda się poprawia i nie jest tak zimno, więc proponuję nastepujacy plan działania. Większość z nas korzysta z forów, oraz stron o przeróżnej tematyce, a jak wiadomo Polacy najlepiej walczą ostatnio w sieci dlatego kopiujcie tą wiadomość wszędzie gdzie się da i oznajmiajcie wiadmość 1.03.2014 wychodzimy wszyscy na ulice. To jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, wszyscy tego dnia bądzmy tymi wyklętym! Uprzedzając pytania to tak potwierdzam to ja sobie teraz wymysliłem ten termin i c*uj z tym. Prawdopodobnie pojawi sie wiele bólu dupy w komentarzach, oraz ocen nieprzychylnych tej idei, ale na co mamy do k**wy nedzy czekać? Kopiujcie wklejajcie, twórzcie wydarzenia na facebooku, bo miarka się przebrała. Ten kto uważa inaczej to jest j**any tłuk, albo jest w układzie i mu dobrze w takim systemie gnojacym zwykłych obywateli. Każde forum, każda strona musi być przesiaksięta ta wiadomościa, wklejajcie ją wszędzie nawet na ściane u siebie w pokoju! Oni są zwykłymi tchórzami i dupkami rozprawimy się z nimi szybko. Rozpowszechnianie tego w internecie was nic nie kosztuje, a zyskać możemy wszystko. Kluczem do sukcesu jest zalewanie internetu tą wiadomoscią przez prawie miesiąc, żeby każdemu w głowie utrwaliła się ta data 1.03.2014. Bez względu na to kim jesteś i jaki jest twój status społeczny wesprzyj tą akcje "zalania internetu tą wiadomościa", kopiuj i wklejaj pod każdym neewsem po kilka razy dziennie, żeby nawet niewidomy to zobaczył. Utrwalenie takiej wiadomosci w ludzkiej świadomosci pociągnie oddolne organizowanie się, a w marcu rozliczymy się raz na zawsze z tymi dziadami. Tak więc prosze Was o pomoc, wytrwałość i konsekwencję w działaniu. Z sadola wyjdzie ten promyk, który rozswieli tą ciemność i wyprowadzi nas z skarpety w której znajdujemy się aktualnie. Tak więc 1.03.2014. Do dzieła!!!!!!!!!!

spooky.

2014-02-07, 11:57
Jestem za! Proponuję hasło:

Dość zrzędzenia w internecie! Tusk, zrezygnuj rudy flecie!

Snoon

2014-02-07, 12:01
A możemy poczekać, aż będzie cieplej, szybko się ciemno robi, wieje itp. Ciężko tak walczyć ;/

SnieznyWilq

2014-02-07, 12:02
Stary radzę się szybko spakować i wyjechać na trochę gdzieś za granicę... bo ABW już do Ciebie jedzie.
PS.
Słuszna inicjatywa... popieram i jestem za.

gibo_n

2014-02-07, 12:03
Niech się stanie k***a!

stesco

2014-02-07, 12:20
No tylko wyjdziemy i co dalej mam ktoś jakiś plan? Czy to tylko spacer , ewentualnie koledzy w dresach poćwiczą rzucanie ciężkimi przedmiotami ? Ideia mi sie podoba , ale boje się , że jak swołocz sie zjednoczy to znowu wybierze drugiego wałęse który wszystko za psi ch*j przepie**oli. Swołoczą chciałem określić ludzi o zerowym poziomie inteligencji kretynów o wsiowym myśleniu typu ja moge mieć źle oby tylko kowalski miał gożej , albo "sąsiad kupił telwizur my tyż muśimy bo cu my gorsi".

AmorPatriae

2014-02-07, 12:39
SnieznyWilq, Wszystkich nas nie zamkną.
stesco, To siedz w domu lamusie. Tylko dupe bardziej wypnij, co by Cię lepiej r*chać mogli

Steven

2014-02-07, 12:46
@up: odpie**ol się od kolegi, dobrze gada, polać mu. Co byś zrobił gdybyś dorwał się do władzy?

Femp00411

2014-02-07, 12:48
Steven napisał/a:

@up: odpie**ol się od kolegi, dobrze gada, polać mu. Co byś zrobił gdybyś dorwał się do władzy?




A czy czasem nie zauwazyles ze nasza wladza sama tam na prawde nie wie CO ROBI ?

Anarchangel

2014-02-07, 12:53
Trzeba żądać usunięcia i osądzenia całej klasy politycznej, aby nie doprowadzić do zmiany z jednych złodziei na drugich. Jedynie demokracja bezpośrednia ma jakiś sens, bo całego narodu nie da się przekupić... Na ulicach różnych miast można przeprowadzić akcję graffiti w której występować mogą ciekawe hasła i odliczanie do w/w daty.

Kakushkin

2014-02-07, 12:54
@Femp00411:
Toć oni doskonale wiedzą co robią, ale czy ktokolwiek powiedział, że robią to dla społeczeństwa?

adekbossek

2014-02-07, 12:55
aż się zalogowałem, żeby dać piwo, pójdę ...
KGHM dostaje baty od samego państwa, sprzedają polskie surowce Kanadyjczykom, a w mediach od rana do wieczora wiadomość że jeden gość wychodzi na wolność i sejm, senat, ministrowie wszyscy o tym, całe ustawy mu tworzą, czekać tylko aż kalendarze z jego mordą zaczną wydawać
PIĘKNY TEMAT ZASTĘPCZY DLA OGŁUPIANIA NARODU!

motoguru

2014-02-07, 12:56
Femp00411 napisał/a:




A czy czasem nie zauwazyles ze nasza wladza sama tam na prawde nie wie CO ROBI ?



Świetnie! Zamieńmy ludzi którzy nie wiedzą co robią, na drugich, którzy również nie będą mieli zielonego pojęcia.

Dajcie czas do kwietnia chociaż, żebym mógł zdywersyfikować przychody z innych krajów, a ludziom w kredytach w walucie zagranicznej dajcie czas na przewalutowanie, bo jak zrobicie totalny rozpie**ol, w co nie wątpię, to rozk***icie pół gospodarki.

vass

2014-02-07, 12:56
Frustraci i nieudacznicy wyjdą na ulicę dobre :)
Od razu wiadomo czym to się skończy.
k***a gamoniu jeden z drugim idź na wybory i je wygraj, a jak nie potrafisz przekonać większości do swoich słusznych racji, to sieć cicho w domu na dupie i klep w klawiaturę jak ci niedobrze w naszym kraju.

!Timon

2014-02-07, 12:57
@stesco

Jak lud obali władzę i wybierze kogoś od siebie to będzie dokładnie to samo gówno co jest teraz.
Jedyny plus przyspieszonych wyborów byłby taki, że chłopaki nie zdążą porządnie pozacierać swoich przekrętów i następna ekipa będzie mogła się "wykazać".

Kiedyś może ludzie zrozumieją, że przeciętny Kowalski - równy gość co to nikt do niego nic nie ma - ni ch*ja nie nadaje się do kierowania państwem.

Pokażcie lidera, jeden KONKRETNY człowiek, któremu przekażemy nie tyle władzę co ODPOWIEDZIALNOŚĆ za stworzenie tej władzy i który poniesie KONSEKWENCJE jak coś sp***oli.
X