18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Początek zorganizowanych protestów w Polsce 1.03.2014

AmorPatriae • 2014-02-07, 11:50
Witam. Na wstępie zaznaczę, że temat jest wystarczająco sadystyczny sam w sobie więc obędzie się bez flaków i bab z ku*asami.

Otóż od pewnego czasu każdy użytkownik internetu na pewno zauważył narastające niezadowolenie wynikające z złego zarządzania państwem i instytucjami mu podlegającymi. Niezadowolenie to przejawia się na każdej płaszczyźnie, niestety tylko w internecie. Jako 38 milionowy naród jesteśmy regularnie upadlani przez nasze elity wywodzące się, oraz odgórnie nam narzucone przez ZSRR. Wszyscy widzimy jak skala degeneracji i złodziejstwa staje się coraz trudniejsza do zniesienia. Nasz rząd, oraz bratnia mu opozycja pacyfikuje nasze nastroje zmuszajac nas do emigracji, która jednak wcale nie jest idealnym rozwiązaniem. Wyjeżdżając na zachód znacznie poprawiamy swoją sytuacje materialną, ale jesteśmy narażeni na życie w świecie przesiąknietym marksistowską ideologią kulturową Gramsciego. Wychowywanie dzieci w atmosferze gender, strach przez urzędami zabierającymi dzieci: Jugendamt, Barnevernet itp. uczucie bycia tym gorszym obywatelem drugiej kategorii, oraz wiele innych czynników sprawia, że wnioski nasuwają się same: Czemu to ja mam wyjeżdzać z mojego kraju, skoro wiadomo kto jest złodziejem i kto jest odpowiedzialny za obecną sytuacje? Przecież te same niezmienne ryje swiecące się na telewizyjnym ekranie gnębią nas od 20-30 lat! Narody Europejskie dojrzewają do tej świadomości i okazują to. Niestety MY jesteśmy chyba jedynym europejskim narodem, który ma w*****ne na to że jest codziennie dupczony i okradany. Wybory parlamentarne i prezydenckie odbędą się dopiero w 2015 roku, a do tego czasu z***bią nam nawet majtki z dupy co pokazali likwidujac OFE (150 mld zł) oraz na szybciacha "gubiąc" 19 mld złotych. Nie ma sensu czekać, jak żul na zasiłek trzeba działać. Pogoda się poprawia i nie jest tak zimno, więc proponuję nastepujacy plan działania. Większość z nas korzysta z forów, oraz stron o przeróżnej tematyce, a jak wiadomo Polacy najlepiej walczą ostatnio w sieci dlatego kopiujcie tą wiadomość wszędzie gdzie się da i oznajmiajcie wiadmość 1.03.2014 wychodzimy wszyscy na ulice. To jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, wszyscy tego dnia bądzmy tymi wyklętym! Uprzedzając pytania to tak potwierdzam to ja sobie teraz wymysliłem ten termin i c*uj z tym. Prawdopodobnie pojawi sie wiele bólu dupy w komentarzach, oraz ocen nieprzychylnych tej idei, ale na co mamy do k**wy nedzy czekać? Kopiujcie wklejajcie, twórzcie wydarzenia na facebooku, bo miarka się przebrała. Ten kto uważa inaczej to jest j**any tłuk, albo jest w układzie i mu dobrze w takim systemie gnojacym zwykłych obywateli. Każde forum, każda strona musi być przesiaksięta ta wiadomościa, wklejajcie ją wszędzie nawet na ściane u siebie w pokoju! Oni są zwykłymi tchórzami i dupkami rozprawimy się z nimi szybko. Rozpowszechnianie tego w internecie was nic nie kosztuje, a zyskać możemy wszystko. Kluczem do sukcesu jest zalewanie internetu tą wiadomoscią przez prawie miesiąc, żeby każdemu w głowie utrwaliła się ta data 1.03.2014. Bez względu na to kim jesteś i jaki jest twój status społeczny wesprzyj tą akcje "zalania internetu tą wiadomościa", kopiuj i wklejaj pod każdym neewsem po kilka razy dziennie, żeby nawet niewidomy to zobaczył. Utrwalenie takiej wiadomosci w ludzkiej świadomosci pociągnie oddolne organizowanie się, a w marcu rozliczymy się raz na zawsze z tymi dziadami. Tak więc prosze Was o pomoc, wytrwałość i konsekwencję w działaniu. Z sadola wyjdzie ten promyk, który rozswieli tą ciemność i wyprowadzi nas z skarpety w której znajdujemy się aktualnie. Tak więc 1.03.2014. Do dzieła!!!!!!!!!!

ck...........ki

2014-02-22, 17:41
tds1974 napisał/a:

Oby gówno z tego wyszło. Chcesz zmienić Polskę? Wystartuj, zdobądź demokratycznie głosy społeczeństwa. Rzucać kamieniami i wyrywać drzewka potrafi byle małpa.


to by miało sens, gdyby nie np. media które wcale nie są niezależne, oraz to że każdy może sobie powiedzieć co chce by dostać się do rządu, a potem nie postępować według obietnic, bo cały system jest zły, a nie tylko ludzie w rządzie, więc przemyśl to, bo twój komentarz to drobna manipulacja,

RavenRR

2014-02-22, 17:53
Po ch*j ten temat? Chcesz coś o tym pisać, pisz tam, a nie zakładaj kolejne wątki o tym samym.
Edit: Wywalcie ten post, po przeniesieniu stracił moc :(

tds1974

2014-02-22, 18:28
cki napisał/a:


to by miało sens, gdyby nie np. media które wcale nie są niezależne, oraz to że każdy może sobie powiedzieć co chce by dostać się do rządu, a potem nie postępować według obietnic, bo cały system jest zły, a nie tylko ludzie w rządzie, więc przemyśl to, bo twój komentarz to drobna manipulacja,



Czy ty czytasz to co piszesz?
Które media nie sa niezależne? TV Republika? Prywatne? Publiczne? Co ty pieprzysz?

Cytat:

każdy może sobie powiedzieć co chce by dostać się do rządu, a potem nie postępować według obietnic, bo cały system jest zły



tego nawet nie będę komentował, bo to poniżej czegokolwiek, ale jak rozumiem, masz własny, lepszy system? Możesz przybliżyć? Chętnie poczytam
Narzekać, ze jest ch*jowo, bo się jest leniwą fujarą każdy może. ja zapie**alam, więc mam. A wcześniej się uczyłem, żeby mieć lepsza pracę.

ma...........SC

2014-02-22, 18:32
Temat ucichł, a nie może! Przejrzałem cały, nie znalazłem nic konkretnego na temat mobilizacji na Śląsku.
Więc, wszyscy mieszkańcy tego jakże pięknego województwa szykujcie mołot... znaczy...
widzimy się 1-szego marca w Katowicach
.

Miejsce startu? Proponuję "kochany" Plac Wolności.
Czekam na inne propozycje i odzew od mieszkańców okolic.

nastek

2014-02-23, 15:43
Tds1974 masz racje, tutaj zgodze sie z Tobą tzn. kto stara sie, uczy i ma zaplanowana przyszlosc poradzi sobie, a nawet bedzie zarabial tą średnią krajową. Tyle że, czy nie denerwuje Cię ogólny stan rzeczy, który prezentuje polska władza, polskie urzedy, czy polscy politycy. Ten ruch jest może przez niektórych postrzegany jako coś, co ma obalic rzad i podwyzyc z dnia na dzien dochód przecietnego Kowalskiego, ale tj napisałes (ujme to własnymi slowami), jezeli jestes fujara, a w szkole i w pracy interesuje Cię tylko zabawa czy dobre piwsko, to to jest tylko i wyłącznie TWOJA wina, a nie państwa. Osądzac bogatych i biednych, a raczej powównywac nie powinno sie w panstwie polskim. Dlaczego? dlatego, że są ci uczciwi, którzy zbudowali sobie przyszlosci przez ciezka prace, ale równiez smiecie, czyli złodzieje, zerujący na cudzych nieszczeciach czy konszachtach z wyzszymi urzednikami.
Ten ruch, który ma byc 1marca jest niczym innym jak próba demokratycznego(w najlepszym wypadku) zwolnienia z urzedu PO. Choc, tak, tak wiem dotychczasowy rzad został wybrany w demokratycznych wyborach, jednak jako powód mozna przyjac niedotrzymanie obietnic przedwyborczych.

Mógłbym tak pisac i pisac, ale podesle głównie dla Ciebie , stary, kilka artykułów dot. polskich przekretów w tymze roku, badz koncówka 2013

pozdrawiam

ps. nie mogłem wstawic linków, a wiec prosze wpisac w wyszukiwarkę polskiepiekielko

PARTYZANCI_21_WIEKU

2014-02-23, 16:10
WITAM wszystkim
mam nadzieje ze ten plan wypali ponieważ duża grupa z gdańska będzie jechała do warszawy.
ludzie pokarzmy w końcu tym cwe*a politycznym że nie tylko nasi dziadkowie umieli wałczyć, ale my tez potrafimy i ze człowiek młody tez chce byś wolny w swoim kraju.
kiedyś za komuny nie było nic na pułkach i ludzie dawał sobie rade chodzili po ulicy uśmiechali sie było ciezko ale dawali rade, kiedyś nie było wolności słowa zawsze dostawało sie wpie**ol a terazzzzz ? co mamy teraz??, za co nasi Dzidkowie ojcowie babki, za co oni walczyli za to że mamy pełne pułki w sklepach za wolności słowa i co k***aaa wchodzisz do tego sklepu widzisz pełne pulki a i tak k***a cie na polowe nie stać a co dopiero ma powiedzieć starsza kobiecina na emeryturze. Co z tego ze mamy wolność słowa jak i tak nas za nią Karają. k***a mać ludzie zróbmy cos, bo jak tak dalej pójdzie to w Rumuni będą mieli lepsze warunki do życia niż w Polsce kraju unijnym przypominam , po co wchodziliśmy do tej j***nej unii europejskiej no po co ? po lepsze życie takkkk? to ja się k***a pytam gdzie jest to lepsze, tańsze, wygodniejsze ,życie które nam obiecywali okejjjjj budują szkoły drogi i inne rzeczy z pieniędzy unijnych no i co z tego k***a jeśli Tusk naj***ł juz takiego długu ze wszyscy prezydenci razem wzięci nie naj***li takiego i co jak myślicie kto będzie ten dług spłacał nooo na pewno nie pan premier jego kieszeni nie ucierpi myyyy k***a my [/color]będziemy i jak przyjdzie do spłacania a pieniędzy nie ma to wtedy dopiero będzie bez robocie , drożyzna i wtedy dopiero ludzie się obudza, ale będzie juz za późno i zobaczycie jaka przyjdzie dopiero nędza jeśli nic z tym nie zrobimy cooo ludzie k***a siedzą na studiach i se myślą ahhh przecież polska duży kraj nie ma wojen itp jak ja k***a nie nawidze takich gówniarzy, którzy sa tak tępymi ludzmi a nawet tego nie widza no bo przecież on jest mądry i ma same 5 a nie umiał by gwoździa w ścianę w bić ,,,,,,,,,,, ludzie k***a nasz kraj może w kilka dni wyglądać gorzej niz na Ukrainie czemu zawsze tak jest w każdym kraju ja spotka sie rusek z ruskiem to trzymają sie razem litwin z litwinem, turas z turasem a my k***aa zawsze jeden musi pokazać drugiemu co to nie on i taka jest prawda wiec teraz Weście sie k***a w garść i pokażmy ze tez umiem zawalczyć o nasz kraj ze mamy dysze wojownika i nie poddajemy sie tak łatwo ! . nie musimy robić drugiej Ukrainy nie musimy palić pół miasta, ale ludzie postawmy się w końcu tym sk***ysyna nie bójcie się !!!!! Do zobaczenia mam nadzieje, że zrozumiecie i będziecie chcieli walczyć za ziemie, po której chodzicie



PATRYZANCI 21 WIEKU
WALCZYMY O POLSKĘ

Wooden

2014-02-23, 19:44
Mam pytanko tylko a na śląsku to gdzie mniej więcej się spotkać można ??? Może jakaś godzina miejsce ???

boberm

2014-02-23, 19:58
PARTYZANCI_21_WIEKU, naucz się pisać Ty j***ny idioto, a potem bierz się za obalanie rządu.

Ktoś w ogóle tym protestem ma przewodzić? Jaki jest jego cel? Obalić rząd i co potem?

Schaiba

2014-02-23, 19:59
W temacie:
www urbas mpolska24 pl/5904/fenomen-majdanu-w-globalnym-przebudzeniu-politycznym

ps. to nie jest tylko o Ukrainie.

ma...........SC

2014-02-24, 01:12


DRUKOWAĆ, ROZLEPIAĆ! DO ZOBACZENIA!

tds1974

2014-02-24, 14:43
PARTYZANCI_21_WIEKU napisał/a:

z gdańska/warszawy/pokarzmy/cwe*a/wałczyć/pułkach/terazzzzz/Dzidkowie/pułki/pulki/Karają/bez robocie/nie nawidze/Weście/dysze/sk***ysyną/



Definicja prawicowego patriotyzmu. Debil, który nawet własnego języka nie zna, krytykuje studentów za nieuctwo i mówi o patriotyzmie.
:glowawmur:

raistpol

2014-02-24, 22:43
to gdzie i kiedy w Warszawie?

tds1974

2014-02-25, 16:55
raistpol napisał/a:

to gdzie i kiedy w Warszawie?



A nie możecie u siebie na wsi? Też pewnie znajdziecie drzewka do wyrywania, w te trzy osoby pewnie dacie radę

Wooden

2014-02-25, 20:01
tds1974, Gorol.
X