18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Początek zorganizowanych protestów w Polsce 1.03.2014

AmorPatriae • 2014-02-07, 11:50
Witam. Na wstępie zaznaczę, że temat jest wystarczająco sadystyczny sam w sobie więc obędzie się bez flaków i bab z ku*asami.

Otóż od pewnego czasu każdy użytkownik internetu na pewno zauważył narastające niezadowolenie wynikające z złego zarządzania państwem i instytucjami mu podlegającymi. Niezadowolenie to przejawia się na każdej płaszczyźnie, niestety tylko w internecie. Jako 38 milionowy naród jesteśmy regularnie upadlani przez nasze elity wywodzące się, oraz odgórnie nam narzucone przez ZSRR. Wszyscy widzimy jak skala degeneracji i złodziejstwa staje się coraz trudniejsza do zniesienia. Nasz rząd, oraz bratnia mu opozycja pacyfikuje nasze nastroje zmuszajac nas do emigracji, która jednak wcale nie jest idealnym rozwiązaniem. Wyjeżdżając na zachód znacznie poprawiamy swoją sytuacje materialną, ale jesteśmy narażeni na życie w świecie przesiąknietym marksistowską ideologią kulturową Gramsciego. Wychowywanie dzieci w atmosferze gender, strach przez urzędami zabierającymi dzieci: Jugendamt, Barnevernet itp. uczucie bycia tym gorszym obywatelem drugiej kategorii, oraz wiele innych czynników sprawia, że wnioski nasuwają się same: Czemu to ja mam wyjeżdzać z mojego kraju, skoro wiadomo kto jest złodziejem i kto jest odpowiedzialny za obecną sytuacje? Przecież te same niezmienne ryje swiecące się na telewizyjnym ekranie gnębią nas od 20-30 lat! Narody Europejskie dojrzewają do tej świadomości i okazują to. Niestety MY jesteśmy chyba jedynym europejskim narodem, który ma w*****ne na to że jest codziennie dupczony i okradany. Wybory parlamentarne i prezydenckie odbędą się dopiero w 2015 roku, a do tego czasu z***bią nam nawet majtki z dupy co pokazali likwidujac OFE (150 mld zł) oraz na szybciacha "gubiąc" 19 mld złotych. Nie ma sensu czekać, jak żul na zasiłek trzeba działać. Pogoda się poprawia i nie jest tak zimno, więc proponuję nastepujacy plan działania. Większość z nas korzysta z forów, oraz stron o przeróżnej tematyce, a jak wiadomo Polacy najlepiej walczą ostatnio w sieci dlatego kopiujcie tą wiadomość wszędzie gdzie się da i oznajmiajcie wiadmość 1.03.2014 wychodzimy wszyscy na ulice. To jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, wszyscy tego dnia bądzmy tymi wyklętym! Uprzedzając pytania to tak potwierdzam to ja sobie teraz wymysliłem ten termin i c*uj z tym. Prawdopodobnie pojawi sie wiele bólu dupy w komentarzach, oraz ocen nieprzychylnych tej idei, ale na co mamy do k**wy nedzy czekać? Kopiujcie wklejajcie, twórzcie wydarzenia na facebooku, bo miarka się przebrała. Ten kto uważa inaczej to jest j**any tłuk, albo jest w układzie i mu dobrze w takim systemie gnojacym zwykłych obywateli. Każde forum, każda strona musi być przesiaksięta ta wiadomościa, wklejajcie ją wszędzie nawet na ściane u siebie w pokoju! Oni są zwykłymi tchórzami i dupkami rozprawimy się z nimi szybko. Rozpowszechnianie tego w internecie was nic nie kosztuje, a zyskać możemy wszystko. Kluczem do sukcesu jest zalewanie internetu tą wiadomoscią przez prawie miesiąc, żeby każdemu w głowie utrwaliła się ta data 1.03.2014. Bez względu na to kim jesteś i jaki jest twój status społeczny wesprzyj tą akcje "zalania internetu tą wiadomościa", kopiuj i wklejaj pod każdym neewsem po kilka razy dziennie, żeby nawet niewidomy to zobaczył. Utrwalenie takiej wiadomosci w ludzkiej świadomosci pociągnie oddolne organizowanie się, a w marcu rozliczymy się raz na zawsze z tymi dziadami. Tak więc prosze Was o pomoc, wytrwałość i konsekwencję w działaniu. Z sadola wyjdzie ten promyk, który rozswieli tą ciemność i wyprowadzi nas z skarpety w której znajdujemy się aktualnie. Tak więc 1.03.2014. Do dzieła!!!!!!!!!!

aqq101

2014-02-07, 12:57
internetowi herosi sie obsrali *_*

rav4ever

2014-02-07, 12:58
Podałeś miejsce gdzie i o której? Czy mamy po prostu sobie do ogródków wyjść? Zanim to pójdzie na masową skalę trzeba dodać nieco informacji

warheart6

2014-02-07, 12:58
pierwszy raz sie zalogowałem żeby dać piwo, chociaż już od dłużego czasu sadola przeglądam

saimon292

2014-02-07, 12:59
vass napisał/a:

Frustraci i nieudacznicy wyjdą na ulicę dobre :)
Od razu wiadomo czym to się skończy.
k***a gamoniu jeden z drugim idź na wybory i je wygraj, a jak nie potrafisz przekonać większości do swoich słusznych racji, to sieć cicho w domu na dupie i klep w klawiaturę jak ci niedobrze w naszym kraju.




Jesteś zabawny. Liczysz że Ci sk***iele z koryta odejdą po dobroci? Przecież nie od dziś wiadomo że fałszuje lub jak kto woli koloryzuje się wybory.

Avitus

2014-02-07, 13:00
No ale jednak brak planu to słaby plan. Wyjdziemy i...?

blachahaha

2014-02-07, 13:01
Żeby to wypaliło trzeba zająć się organizacją. Wiecie żeby nie było tak że my tam się zbierzemy i będziemy stać jak głupi bo nie wiemy co dalej. "Kto nie skacze ten z policji. hop hop hop" to nie protest.
Przydało by się oddzielne forum, wybrać jakiś masterów zebrania i ustalić cel, żądania, miejsce zebrania, przebieg, czy kulka w potylice czy szubienica dla tuskbandy itp.

jazio21

2014-02-07, 13:02
mysle ze to poczatek rewolucji ] :->

LaTos

2014-02-07, 13:05
Sorry, nie będzie mnie. Level sam się nie wbije.

Steven

2014-02-07, 13:05
adekbossek napisał/a:

aż się zalogowałem, żeby dać piwo, pójdę ...
KGHM dostaje baty od samego państwa, sprzedają polskie surowce Kanadyjczykom, a w mediach od rana do wieczora wiadomość że jeden gość wychodzi na wolność i sejm, senat, ministrowie wszyscy o tym, całe ustawy mu tworzą, czekać tylko aż kalendarze z jego mordą zaczną wydawać
PIĘKNY TEMAT ZASTĘPCZY DLA OGŁUPIANIA NARODU!



KGHM już dawno przestało być polskie. Masz rację ale k***a nie, ważniejsze jest, że jakaś Madzia dziecko upuściła i że tęcze w stolicy spalili.

Proszę bardzo:
forbes.pl
tvn24bis.pl/

Puchacz399

2014-02-07, 13:05
k***a czekałem na to od dawna. Możecie na mnie liczyc. :) ))

Jedrass

2014-02-07, 13:06
Rozjebmy to w p*zdu. Skatuje się towarzystwo przy korycie to następni będą bardziej rozsądni.Max 4 lata w sejmie dla delikwenta zaczynając od sprawdzenia go na okres próbny tak jak to jest w prawdziwej rekrutacji do jakiejkolwiek pracy niech k***a co niektóre cwaniaki chcące się nachapać zobaczą jak to jest się męczyć żeby zdobyć robotę.Jak jeden z drugim odniosą niepowodzenie polityczne wypie**olić na zbity ryj .No i jeszcze zredukować połowę urzędasów którzy k***a siedzą tylko dla tego bo są czyjąś rodziną wyżej ustawionych darmozjadów

Sallys

2014-02-07, 13:07
Pomysł świetny ale nadal to tylko pie**olenie. Żeby coś zmienić musielibyśmy zrobić rozróbę jak na Ukrainie a wiadomo, że nikt nie porwie aż tak polskiego ludu .

I2ufu5

2014-02-07, 13:07
@vass, nie rozumiesz jednej rzeczy...
wybory nie jest tak łatwo wygrać bo w tym post komunistycznym państwie trzeba sobie za wszystko zapłacić spore sumy a i naród to pie**oleni ignoranci i debile co obejrzą wiadomości wieczorem i myślą że wiedzą co się dzieje na świecie
ZERO ŚWIADOMOŚCI OBECNIE JEST W NARODZIE, mógłbym w sumie część polaków porównać do świni w chlewie której wystarczy raz na jakiś czas żarcia rzucić i mu będzie pasowało....
sam mam sporo znajomych idiotów którzy nie widzą co się dzieje a powiesz takiemu onr, korwin czy inne hasełko 'wymodelowane' przez media to od razu 'Ty jesteś poj***ny Korwin to czubek a onr to kibole i faszyści, nie jest w polsce tak źle przecież teraz'

ehhh.... smutny jest los tego kraju, jesli nas nie rozbiorą to będziemy mieli drugą Ukrainę :)

menelutor

2014-02-07, 13:08
Przecież macie w większości większych miast marsze ku czci Żołnierzy Wyklętych. Wszystko zorganizowane. Ja idę dla uczczenia Polskich bohaterów, ale nikt się chyba nie obrazi, jak będzie też wyrażany sprzeciw wobec władzy. Więc jaki problem?

spooky.

2014-02-07, 13:09
Co za brednie niektórzy wypisują to aż śmiechu warte. To jest protest, a nie zakładanie partii politycznej. Jaki program?! Jaki plan?! Chodzi o to, żeby wyjść na ulice i krzyczyć co nam się nie podoba. Fakt, parę haseł się przyda, ale k***a, chyba każdy jest w stanie powiedzieć co mu się nie podoba, czy co?!

Najważniejsze w tym wszystkim będzie pokazanie władzy, że nie są bezkarni, a ludzie się budzą. Przedstawić im parę propozycji, np. obniżenie i zniesienie niektórych debilnych podatków. Jak z tego sobie nic nie zrobią, wyjdziemy na ulice raz jeszcze, tym razem z rządaniami. I taka droga do rewolucji i obalenia rządu...
X