18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nawiedzenie? Przypadek mojej teściowej

petru23 • 2012-08-03, 22:22
Drodzy Sadyści... ale sadyści a nie rozpuszczone gimbusy. Sprawa dosyć poważna bo dotyczy mojej rodziny.l

Chciałbym Wam coś przedstawić, skonsultować itp. Zapewne widzieliscie wiele i sporo wiecie na temat różnych rzeczy. Poniżej o co chodzi...

Teściowa w środę, 01-08-2012 wieczorem po kąpieli zauwazyła na lewej piersi dziwny "znak". Nie wie dokładnie kiedy sie pojawił ale we wtorek nie zauwazyła nic takiego. Nic jej nie bolało, niczego nie czuła. W te dni była sama. Jak owy znak wygląda zobaczycie na zdjęciach poniżej. Powoli zanika. Nie jest wyryty, gdyż po przejechaniu palcem nie czuć nic, także strupka nie ma. Wokół nie ma zmian na skórze, nie jest zaczerwienione. Ma około 2,5cm średnicy i jest zadziwiająco równe, symetryczne.
I jeszcze jedno... Teściowa jest cukrzykiem i ma kilka innych dolegliwości. Cukier dziennie skakał jej jak wściekły zając. Zawsze coś ja bolało itp, itd... a od dwóch dni cukier w normie, żadnych wahań. Czuje jest bdb, nic jej nie dolega, nic nie boli.
Nie chcę snuć żadnych teorii że to jakiś demon, duch, UFO czy cholera wie co. Mnie to wygląda na wypalenie w naskórku, nie jest to głębokie ani rozognione więc głębiej nie sięgnęło.

Powiedzcie proszę, czy zwiedzając czeluście internetu trafiliście na podobne przypadki? Czy kogoś z Was to dotknęło a może kogos bliskiego, znajomego...

I co najlepsze. Najpierw jakieś dziwne dźwięki się po świecie rozchodzą, niby zbliża się koniec świata a tu takie cos w mojej rodzinie :-/

Zdjęcia zrobione SE Live WW około godziny 21 dzisiejszego wieczoru.







Szperając w necie trafiłem na różne wzory pojawiające się na podobnej zasadzie, ale tu jest identyczny
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread435536/pg1

a tu podobne, w Polsce
http://nowaatlantyda.com/2012/01/11/znaki/
http://nowaatlantyda.com/2012/01/22/znaki-na-ciele/


proszę o poważne wpisy, bez robienia sobie jaj, które mniemam i tak są nieuniknione.

Ves

2012-08-04, 10:02
Na wykopie była podobna sprawa jakiś rok temu. Ja sama nie mam pojęcia o co w tym chodzi, ale z tego co do tej pory znalazłam znamiona dotyczą kobiet. Na Wykopie osoba która została naznaczona, miała stany depresyjne, odeszła od swojej wiary. Po wystąpieniu znamienia wszystko wróciło do normy.

Wątpię aby tak jak twierdzą zapaleni ezoterycy było to opętanie przez złe duchy. Przede wszystkim w symbolu nie ma żadnych niepokojących liczb.

Nie jestem zwolenniczką teorii o porwaniach przez UFO, ale poddanie się hipnozie i sprawdzeniu co działo się nocy gdy Twoja teściowa została sama, nie jest złym pomysłem. Jednak tylko, jeśli Twoja teściowa jest twarda psychicznie. Tylko błagam... nie próbujcie wprowadzać jej w hipnozę na własną rękę. Jeszcze ją zepsujecie ; )

Nie wiem czy pisałeś - czy wraz z zanikaniem symbolu zostaje niewyraźna biała blizna? Czy stan zdrowia utrzymuje się?

Nikczemny_Płód

2012-08-04, 10:12
No ale fotografować cycki teściowej, niesmaczne, nawet jakby tam bitwa pod grunwaldem sie ukazała :-/ Co na to jej córka?

ZnanyJakoZaganiacz

2012-08-04, 10:22
Jak czytam co niektórzy piszą (Ves), to myślę że są to krewni wróżbity Dawida z tego poj***nego programu "ezoterycznego".

Ves

2012-08-04, 10:33
A przeszkadza Ci fakt, że ktoś wyznaje inną religie? Albo że ktoś w ogóle wyznaje religie? : ) Myślałam, że Polacy chcą uchodzić, za takich otwartych i tolerancyjnych. Co więcej, podejrzewam, że przeczytałeś tylko mojego posta. Chyba mam prawo do własnej opinii za którą nie muszę być obrażana? No chyba, że masz jakiś problem o którym nie potrafisz rozmawiać i swoją frustrację musisz wyżywać na bogu ducha winnych sadystach. :roll:

Jai

2012-08-04, 10:37
Jak tak czytam wasze komentarze, to mnie zimny dreszcz ogarnia. 4 strony zj***nych gimbusów prześcigających się w co "śmieszniejszych: komentarzach, byle dostać parę piwek. A już " Fotografowałeś cycki teściowej, O.O.s!111?>Sdakd" to się pojawiło chyba z 30 razy. Śmieszne, żałosne, wypie**alać.

@ autor - o sprawie niestety nic nie wiem, ale to ciekawe, będę śledził ^^
@ Ves - jesteś żydówką?

LooC

2012-08-04, 10:50
Nie prościej byłoby pójść do dermatologa?

Kod:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grzybica_woszczynowa


Nie wiem czy ktoś napisał / podał ten sam link co ja bo tu jest 6 stron gimbusiarskich komentarzy i nie chce mi się tego czytać.

CarolOtyła

2012-08-04, 10:52
Hunter's Mark Level 85

100 yd range

Instant

Places the Hunter's Mark on the target, increasing the ranged attack power of all attackers against that target by 1772. In addition, the target of this ability can always be seen by the hunter whether it stealths or turns invisible. The target also appears on the mini-map. Lasts for 5 min.

:ok***a:

petru23

2012-08-04, 11:12
to ja mam propozycję. Niech ktoś z Was przypali suszarką siebie, swoją kobitę, mamę lub teściową, najlepiej na cycku i wrzuci zdjęcia. Wtedy porównamy. I sprawa albo sie wyjasni albo słoik w dupę dla każdego teoretyka-suszarkowicza ;)

al...........10

2012-08-04, 11:26
6 stron komentarzy i tylko jedna propozycja pójścia do dermatologa (LooC). No k***a, ludzie... Pierwsze co robisz w takiej sytuacji, to chyba idziesz do lekarza, nie? Lekarz pierwszego kontaktu kieruje cię do specjalisty i po trudnym do przewidzenia czasie będzie wiadomo co to jest (albo przynajmniej będzie wiadomo co to nie jest ;-) )
petru23, wróć tu, kiedy lekarze nie będą wiedzieli co to jest.

Belzedup666

2012-08-04, 11:28
Mnie to wygląda na przyłożoną końcówke suszarki do włosów. Widać zabliżnienia a barwa to rumień pooparzeniowy pierwszego stopnia.

TurboDymoMan

2012-08-04, 11:31
Zdaje mi się że twoja teściowa za mało zapłaciła na tacę

Janusz~

2012-08-04, 12:06
Specjalnie dla dobra tematu oparzyłem się dwiema różnymi suszarkami.
Jedną na tyłku:



drugą na ramieniu:


Curvatura

2012-08-04, 12:06
Jeżeli teściowe ma cukrzycę, i to źle regulowaną, to prawdopodobnie cierpi na NEUROPATIĘ CUKRZYCOWĄ i ma zaburzone czucie. Mogła poparzyć sobie suta i nawet tego nie poczuć. Widziałem cukrzyków, którzy ugotowali sobie stopy myjąc nogi, albo chodzili 8 godzin z kamykiem w bucie.

Możesz w ramach testu zkiepować na teściowej cygaro, jak nie poczuje, to ma neuropatie.

Trust me im a doctor

zielman

2012-08-04, 12:30
Suszarką się przysmażyła :D