18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nawiedzenie? Przypadek mojej teściowej

petru23 • 2012-08-03, 22:22
Drodzy Sadyści... ale sadyści a nie rozpuszczone gimbusy. Sprawa dosyć poważna bo dotyczy mojej rodziny.l

Chciałbym Wam coś przedstawić, skonsultować itp. Zapewne widzieliscie wiele i sporo wiecie na temat różnych rzeczy. Poniżej o co chodzi...

Teściowa w środę, 01-08-2012 wieczorem po kąpieli zauwazyła na lewej piersi dziwny "znak". Nie wie dokładnie kiedy sie pojawił ale we wtorek nie zauwazyła nic takiego. Nic jej nie bolało, niczego nie czuła. W te dni była sama. Jak owy znak wygląda zobaczycie na zdjęciach poniżej. Powoli zanika. Nie jest wyryty, gdyż po przejechaniu palcem nie czuć nic, także strupka nie ma. Wokół nie ma zmian na skórze, nie jest zaczerwienione. Ma około 2,5cm średnicy i jest zadziwiająco równe, symetryczne.
I jeszcze jedno... Teściowa jest cukrzykiem i ma kilka innych dolegliwości. Cukier dziennie skakał jej jak wściekły zając. Zawsze coś ja bolało itp, itd... a od dwóch dni cukier w normie, żadnych wahań. Czuje jest bdb, nic jej nie dolega, nic nie boli.
Nie chcę snuć żadnych teorii że to jakiś demon, duch, UFO czy cholera wie co. Mnie to wygląda na wypalenie w naskórku, nie jest to głębokie ani rozognione więc głębiej nie sięgnęło.

Powiedzcie proszę, czy zwiedzając czeluście internetu trafiliście na podobne przypadki? Czy kogoś z Was to dotknęło a może kogos bliskiego, znajomego...

I co najlepsze. Najpierw jakieś dziwne dźwięki się po świecie rozchodzą, niby zbliża się koniec świata a tu takie cos w mojej rodzinie :-/

Zdjęcia zrobione SE Live WW około godziny 21 dzisiejszego wieczoru.







Szperając w necie trafiłem na różne wzory pojawiające się na podobnej zasadzie, ale tu jest identyczny
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread435536/pg1

a tu podobne, w Polsce
http://nowaatlantyda.com/2012/01/11/znaki/
http://nowaatlantyda.com/2012/01/22/znaki-na-ciele/


proszę o poważne wpisy, bez robienia sobie jaj, które mniemam i tak są nieuniknione.

Frank Drebin

2012-08-04, 01:41
Rada jest taka zgłoś się z teściową do psychiatry, bo ty jesteś schizofrenikiem a ona masochistką

ProVVe

2012-08-04, 01:43
petru23 napisał/a:



no to są zajebiście symetryczne.

A z żoną oglądałem cycki. Masakra :amused:
Najgorszemu wrogowi nie życzyłbym takiego widoku.




ch*ja "oglądałem" taki kit to nie nam... Pisałeś, że nie czuc zadnych nierowności wiec jeszcze miętoliłeś cyca...

Ozzyknf

2012-08-04, 01:52
Ciekawa sprawa. Wrzuć to na wykop.pl

shotme

2012-08-04, 02:08
Cyckiem wannę zatykała

Plastikowy__Pan__Jezus

2012-08-04, 02:38
Ozzyknf napisał/a:

Ciekawa sprawa. Wrzuć to na wykop.pl


było takie coś na wykopie, około 7 miesięcy temu ;-)

LadyCarminqa

2012-08-04, 02:47
Jaką grupę krwi ma Twoja teściowa? Może to dziwne pytanie, ale natknęłam się już na różne ciekawe rzeczy i to może mieć pewne znaczenie...

agropol

2012-08-04, 03:04
Mi to też wygląda na oparzenie od suszarki do włosów.

Co gorsza, celowe.

bartula

2012-08-04, 03:17
suszarka, teściowa kłamie, jest stara i nie chce się przyznać!

LadyCarminqa

2012-08-04, 03:36
Sami spece od przypalania suszarkami... Jakiś fetysz? Nie do końca neguję, ale chyba malutka ta suszarka musiałaby być.

h3h3

2012-08-04, 03:56
Jak widze - piwka za cycki teściowej się posypały.
Ja natomiast do powiedzenia mam jedno:
marna prowokacja.

Frank Drebin

2012-08-04, 04:02


Dla piw cycki teściowej przypalać !! W sumie to teściowa to za byle co można ją usmażyć.

LadyCarminqa

2012-08-04, 04:12
@up Przekonałeś mnie do rozważenia waszej tezy... Takiej dziwacznej suszarki to ja jeszcze nie widziałam...
Chociaż to nadal nie jest niezbity dowód.

Fazer6

2012-08-04, 08:31
naszyjnik jej sie odbił

Lil_G96

2012-08-04, 08:37
prawdopodobnie to znak ....yyyy...byla na woodstoku??


Lupido

2012-08-04, 09:51


A jakie wy macie guziki w pościeli? :D
Może ona lunatykowała w nocy czy coś :P Albo teściu się nudził...