18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nawiedzenie? Przypadek mojej teściowej

petru23 • 2012-08-03, 22:22
Drodzy Sadyści... ale sadyści a nie rozpuszczone gimbusy. Sprawa dosyć poważna bo dotyczy mojej rodziny.l

Chciałbym Wam coś przedstawić, skonsultować itp. Zapewne widzieliscie wiele i sporo wiecie na temat różnych rzeczy. Poniżej o co chodzi...

Teściowa w środę, 01-08-2012 wieczorem po kąpieli zauwazyła na lewej piersi dziwny "znak". Nie wie dokładnie kiedy sie pojawił ale we wtorek nie zauwazyła nic takiego. Nic jej nie bolało, niczego nie czuła. W te dni była sama. Jak owy znak wygląda zobaczycie na zdjęciach poniżej. Powoli zanika. Nie jest wyryty, gdyż po przejechaniu palcem nie czuć nic, także strupka nie ma. Wokół nie ma zmian na skórze, nie jest zaczerwienione. Ma około 2,5cm średnicy i jest zadziwiająco równe, symetryczne.
I jeszcze jedno... Teściowa jest cukrzykiem i ma kilka innych dolegliwości. Cukier dziennie skakał jej jak wściekły zając. Zawsze coś ja bolało itp, itd... a od dwóch dni cukier w normie, żadnych wahań. Czuje jest bdb, nic jej nie dolega, nic nie boli.
Nie chcę snuć żadnych teorii że to jakiś demon, duch, UFO czy cholera wie co. Mnie to wygląda na wypalenie w naskórku, nie jest to głębokie ani rozognione więc głębiej nie sięgnęło.

Powiedzcie proszę, czy zwiedzając czeluście internetu trafiliście na podobne przypadki? Czy kogoś z Was to dotknęło a może kogos bliskiego, znajomego...

I co najlepsze. Najpierw jakieś dziwne dźwięki się po świecie rozchodzą, niby zbliża się koniec świata a tu takie cos w mojej rodzinie :-/

Zdjęcia zrobione SE Live WW około godziny 21 dzisiejszego wieczoru.







Szperając w necie trafiłem na różne wzory pojawiające się na podobnej zasadzie, ale tu jest identyczny
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread435536/pg1

a tu podobne, w Polsce
http://nowaatlantyda.com/2012/01/11/znaki/
http://nowaatlantyda.com/2012/01/22/znaki-na-ciele/


proszę o poważne wpisy, bez robienia sobie jaj, które mniemam i tak są nieuniknione.

jankol

2012-08-04, 00:18
Sprawa jest najmniej dziwna, a tu najmniej normalnych rzeczy na sadolu to się chciał nie tylko podzielić zjawiskiem, a czegoś dowiedzieć.

@autor
Ciekawe, jak będziesz coś więcej wiedział to pisz niezwłocznie! Chyba, że sobie jaja z nas wszystkich robisz...
I powiedz jak to z jej psychiką jest i duchowością?

zapi

2012-08-04, 00:19
Na pierwszy rzut oka widać że to kapacitron wiśniowy lub glukozonoń elktroczyrakowy.

Bridgwater88

2012-08-04, 00:20
robisz zdjecia cyckom swojej tesciowej ?! swiat schodzi na psy...

jankol

2012-08-04, 00:28
Gdzieś już przeczytałem, że to za sprawą jakiejś infekcji:
Cytat:

"Dear Sir,
These wheels and cross patterns that appear on the skin are known to be caused by ring worm infestation. Anyone getting such markings should go to their doctor for treatment as soon as possible. http://en.wikipedia.org/wiki/Dermatophytosis. The connection to matters "spiritual" is zero. The only connection might be that infection is spread within a community of fellow believers who interpret the "signs" as a "mark of the beast" or a "stigmata". Early Christians were known to believe that these markings were from their messiah. However modern science has proven that these patterns are caused by fungal infections of the skin. Easily treated with a washing using soap. Simply nothing to get worried about. However, despite what the medical community have to say, I notice that contact with ET or EBE or other "trans-dimensional beings" is often resulting in such various geometrical skin markings. My interpretation is that once again that it is nothing more than a fungal infection in the skin. Perhaps as a consequence of being touched by the alien beings. Within Catholic circles there was the famous case of Padre Pio in Italy who developed his famous "stigmata" on both hands. Their belief was and still is that these "stigmata" were paranormal in origin being equivalent to the scares of crucifixion experienced by their messiah. However it is more likely that Padre Pio simply had a skin disease.



Grzybica woszczynowa

Jest więc po tajemnicy... I dobrze by było, żeby teściowa na sadola nie wchodziła :P

Łysy OMG

2012-08-04, 00:32
Suszarka, koleżanka identyczne sobie zrobiła 2 dni temu. Teściowa dotknęła gorącą suszarką cyca i tyle

TelewiZorro

2012-08-04, 00:39
to celownikus-tesciowitus. Znak że przyszła pora na odstrzał.

Rafal1757

2012-08-04, 00:41
nie wygląda to niebezpiecznie ale dla pewności spal teściową i rozrzuć prochy przez prawe ramię gwiżdżąc przy tym jak słowik. To tak dla pewności

Frank Drebin

2012-08-04, 00:43
@up Łysy OMG
Popsułeś autorowi zabawę miał taka nadzieje na nadprzyrodzoną aferę a tu klops

HejterSadola

2012-08-04, 00:59
"Czy kogoś z Was to dotknęło a może kogos bliskiego, znajomego..."
mnie dotknęło po sobotniej imprezie (na lewym pośladku) nie wiedziałem że Twoja teściowa też tam była ;o

Sir_Rzeznik

2012-08-04, 01:00
Mnie tylko ciekawi czemu sutek od teściowej jest tak bardzo przesunięty w prawo...?

petru23

2012-08-04, 01:03
Łysy OMG napisał/a:

Suszarka, koleżanka identyczne sobie zrobiła 2 dni temu. Teściowa dotknęła gorącą suszarką cyca i tyle



Dawaj foto. Pytałem sie o suszarkę to mówi że wiedziałaby jakby sobie cyca usmażyła. A i własnie po kąpieli jak sie wycierała i to zauważyła, zanim suszarkę wzięła w swe łapska. Ale jak wzór się zgadza to tak czy inaczej egzorcyste trzeba będzie wysłać. Wszakże to teściowa, a z nimi nic nie wiadomo :amused:

aha, powtarzam. Psycho w miarę, duchowośc standardowa. Jakby była poj***ną nawiedzoną katoliczką to sp***alałbym jak najdalej a nie żenił się z jej córką ;)

xcocox

2012-08-04, 01:22
Założyłem konto specjalnie żeby to napisać ~
Miałem identyczny ślad po dotknięciu klatki piersiowej wylotem taniej suszarki do włosów z supermarketu, która nagrzewa się do miliona stopni Ona ma tam taką metalową kratkę.

makasa20

2012-08-04, 01:24
Tajemnica rozwiązana ;]

Shock

2012-08-04, 01:25
twoja tesciowa ma wytatuowana tajemna mape na cycku do zakopanego skarbu.

i nie tylko ona lubi suszyc sobie cycki.



Janusz~

2012-08-04, 01:36
Jeśli to poważne i prawdziwe, to musisz zrobić foto z jakimś dowodem. Napisz na kartce coś dla nas i zrób wtedy teściowej fotkę