18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nawiedzenie? Przypadek mojej teściowej

petru23 • 2012-08-03, 22:22
Drodzy Sadyści... ale sadyści a nie rozpuszczone gimbusy. Sprawa dosyć poważna bo dotyczy mojej rodziny.l

Chciałbym Wam coś przedstawić, skonsultować itp. Zapewne widzieliscie wiele i sporo wiecie na temat różnych rzeczy. Poniżej o co chodzi...

Teściowa w środę, 01-08-2012 wieczorem po kąpieli zauwazyła na lewej piersi dziwny "znak". Nie wie dokładnie kiedy sie pojawił ale we wtorek nie zauwazyła nic takiego. Nic jej nie bolało, niczego nie czuła. W te dni była sama. Jak owy znak wygląda zobaczycie na zdjęciach poniżej. Powoli zanika. Nie jest wyryty, gdyż po przejechaniu palcem nie czuć nic, także strupka nie ma. Wokół nie ma zmian na skórze, nie jest zaczerwienione. Ma około 2,5cm średnicy i jest zadziwiająco równe, symetryczne.
I jeszcze jedno... Teściowa jest cukrzykiem i ma kilka innych dolegliwości. Cukier dziennie skakał jej jak wściekły zając. Zawsze coś ja bolało itp, itd... a od dwóch dni cukier w normie, żadnych wahań. Czuje jest bdb, nic jej nie dolega, nic nie boli.
Nie chcę snuć żadnych teorii że to jakiś demon, duch, UFO czy cholera wie co. Mnie to wygląda na wypalenie w naskórku, nie jest to głębokie ani rozognione więc głębiej nie sięgnęło.

Powiedzcie proszę, czy zwiedzając czeluście internetu trafiliście na podobne przypadki? Czy kogoś z Was to dotknęło a może kogos bliskiego, znajomego...

I co najlepsze. Najpierw jakieś dziwne dźwięki się po świecie rozchodzą, niby zbliża się koniec świata a tu takie cos w mojej rodzinie :-/

Zdjęcia zrobione SE Live WW około godziny 21 dzisiejszego wieczoru.







Szperając w necie trafiłem na różne wzory pojawiające się na podobnej zasadzie, ale tu jest identyczny
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread435536/pg1

a tu podobne, w Polsce
http://nowaatlantyda.com/2012/01/11/znaki/
http://nowaatlantyda.com/2012/01/22/znaki-na-ciele/


proszę o poważne wpisy, bez robienia sobie jaj, które mniemam i tak są nieuniknione.

K-...........an

2012-08-04, 12:55
@~Janusz~ 10 piw bym postawił za to :D

Me...........ow

2012-08-04, 13:26
Wyjaśnienie: Teściowa na bank się sama przypala, żebyś popatrzył i pomacał cyca i jeszcze pali głupa, że przez noc jej niby wyskoczyło..

kutzu

2012-08-04, 13:40
Znajoma też miała takie "nawiedzenie"

Rafal1757

2012-08-04, 14:40
zielman napisał/a:

Suszarką się przysmażyła :D






k***a pierwszych trzech mogło tak napisać ale do ch*ja, temat jest wałkowany 5 stron i każdy to musi napisać ?

marcinek6000

2012-08-04, 14:45
mówie wam ten znak będzie miało w sumie 144 tysiące osób i one zostaną zbawione

mrowczas666

2012-08-04, 15:04
Zapamiętaj jedno na całe życie że teściowa to NIE RODZINA

petru23

2012-08-04, 15:31
kutzu napisał/a:

Znajoma też miała takie "nawiedzenie"
Obrazek



no to sie chyba wyjasniło. Identyczny wzór. No i moze własnie że ma cukrzycę to nie poczuła jak dotknęła cycem. Zaraz karzę jej porównać wzór z cyca i z suszarki ale już teraz można powiedzieć że będzie zgodny.

k***a, a ja już egzorcystę zamówiłem... ale nie będę odwoływał :amused:

Djok

2012-08-04, 15:38
Kilka lat temu miałem na plecach trzy równiutkie kropeczki z góry do dołu, jedna większa od drugiej, dokładnie na kręgosłupie. Nawet na to nie zwróciłem uwagi ale matka kazała mi iść do lekarza bo myślała że jestem jakiś poj***ny i mnie koledzy fajkami przypalają.... Lekarz powiedział że to zwykłe zadrapanie, ale ja myślę co innego, myślę że kosmici jeszcze w tym roku pokażą się na większą skalę. Nawróćcie się, idźcie do spowiedzi, może jeszcze nie jest za późno. Pozdrawiam

PS. Dobrze że jej pieczęć na cycu jebnęli, już i tak się do niczego nie nadaje.

babycow

2012-08-04, 15:45
Piwo za cycki mamuski.

ps. Ona sama zrobila ten znak, by miec prekets do pokazania swoich wzdziekow :D

Zo...........27

2012-08-04, 15:57
Żona nie pozwala więc maca teściowej :amused:

Fazer6

2012-08-04, 18:18
tylko po co ona sobie cycki suszarką suszyla oO

mariusz215

2012-08-04, 18:46
Może to od pompy insulinowej jakieś uczulenie, wspomniałeś że ma cukrzyce.