18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nawiedzenie? Przypadek mojej teściowej

petru23 • 2012-08-03, 22:22
Drodzy Sadyści... ale sadyści a nie rozpuszczone gimbusy. Sprawa dosyć poważna bo dotyczy mojej rodziny.l

Chciałbym Wam coś przedstawić, skonsultować itp. Zapewne widzieliscie wiele i sporo wiecie na temat różnych rzeczy. Poniżej o co chodzi...

Teściowa w środę, 01-08-2012 wieczorem po kąpieli zauwazyła na lewej piersi dziwny "znak". Nie wie dokładnie kiedy sie pojawił ale we wtorek nie zauwazyła nic takiego. Nic jej nie bolało, niczego nie czuła. W te dni była sama. Jak owy znak wygląda zobaczycie na zdjęciach poniżej. Powoli zanika. Nie jest wyryty, gdyż po przejechaniu palcem nie czuć nic, także strupka nie ma. Wokół nie ma zmian na skórze, nie jest zaczerwienione. Ma około 2,5cm średnicy i jest zadziwiająco równe, symetryczne.
I jeszcze jedno... Teściowa jest cukrzykiem i ma kilka innych dolegliwości. Cukier dziennie skakał jej jak wściekły zając. Zawsze coś ja bolało itp, itd... a od dwóch dni cukier w normie, żadnych wahań. Czuje jest bdb, nic jej nie dolega, nic nie boli.
Nie chcę snuć żadnych teorii że to jakiś demon, duch, UFO czy cholera wie co. Mnie to wygląda na wypalenie w naskórku, nie jest to głębokie ani rozognione więc głębiej nie sięgnęło.

Powiedzcie proszę, czy zwiedzając czeluście internetu trafiliście na podobne przypadki? Czy kogoś z Was to dotknęło a może kogos bliskiego, znajomego...

I co najlepsze. Najpierw jakieś dziwne dźwięki się po świecie rozchodzą, niby zbliża się koniec świata a tu takie cos w mojej rodzinie :-/

Zdjęcia zrobione SE Live WW około godziny 21 dzisiejszego wieczoru.







Szperając w necie trafiłem na różne wzory pojawiające się na podobnej zasadzie, ale tu jest identyczny
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread435536/pg1

a tu podobne, w Polsce
http://nowaatlantyda.com/2012/01/11/znaki/
http://nowaatlantyda.com/2012/01/22/znaki-na-ciele/


proszę o poważne wpisy, bez robienia sobie jaj, które mniemam i tak są nieuniknione.

kaiel

2012-08-03, 22:24
następnym razem użyj zapalniczki samochodowej

MrWicked

2012-08-03, 22:24
Mi to osobiście wygląda jakby cycek jej na kuchenkę gazową spadł jak sobie coś pichciła ale ekspertem nie jestem.

Mi...........13

2012-08-03, 22:25
Niezły żart teściowej zrobiłeś :mrgreen:

hauZ

2012-08-03, 22:25
Gimby chciały cycki to mają . Bedzie główna na 100 %

MatMn

2012-08-03, 22:28
Heheheh ciekawe jak potomstwo wykarmiła skoro nie ma sutków.

skiero

2012-08-03, 22:29
prawdopodobnie opętał ja duch księdza Aureliusza( kradł sutki kobietą).

petru23

2012-08-03, 22:31
powiem a raczej napiszę to tylko raz.
To nie są jaja, pytam się poważnie. To jest autentyk. Piszcie sobie co chcecie, liczcie na piwska (mnie nie musicie żadnego wystawiać). Czekam po prostu na kogoś, kto sensownie się wypowie.

Czesiek181

2012-08-03, 22:34
Twoja teściowa jest sterowana przez cycki.

Mi...........13

2012-08-03, 22:37
Sprawdź w kuchni jaki kształt mają palniki, może się za bardzo schyliła ;)

petru23

2012-08-03, 22:37
MatMn napisał/a:

Heheheh ciekawe jak potomstwo wykarmiła skoro nie ma sutków.



k***a, człowieku... kobieta ma z 55 lat. Spodziewałeś się sterczących i jędrnych cycuchów jak u osiemnastki? Sut jeest trochę niżej... grawitacja robi swoje, a tesciowa małych cyców nie ma.

Kiciok

2012-08-03, 22:39
Przeglądnij wszystkie ubrania i cyckonosze, czy nie ma śladów przypalenia. Teoretycznie być nie musi, bo nie każda tkanina stopi się w temperaturze, która wystarczy do zrobienia takiej blizny. Myśl trzeźwo, bo jak teściowa jest religijna, albo jej coś odibło (bez obrazy) to zrobi całej rodzince sieczkę z mózgu.

mirekluk18

2012-08-03, 22:39
Wszystkie cycki lubię oglądać.... wszystkie!
ale k***a nie teściowej!!
:rzyga:

kaiel

2012-08-03, 22:42
no no teściowa ci cycki pokazuje

petru23

2012-08-03, 22:45
Kiciok napisał/a:

Przeglądnij wszystkie ubrania i cyckonosze, czy nie ma śladów przypalenia. Teoretycznie być nie musi, bo nie każda tkanina stopi się w temperaturze, która wystarczy do zrobienia takiej blizny. Myśl trzeźwo, bo jak teściowa jest religijna, albo jej coś odibło (bez obrazy) to zrobi całej rodzince sieczkę z mózgu.



religijna nie jest. Ciuchy przejrzała jak to zobaczyła. Staniki tez.
Odbić też jej nie odbiło bo widać że jest troszkę przestraszona.
Do komputera nie siada, nawet drukarki nie dotyka bo sie nie zna totalnie a ten znak pokrywa sie idealnie z tym, co podałem w pierwszym linku pod fotkami.