183
Można się dowiedzieć czy tak na prawdę długość ma znaczenie..

źródło TLC
Imm420 • 2015-04-20, 18:06  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (70 piw)
Po przesłuchaniu wywiadu mogę znać rozwiązanie jego problemu.
Skoro jest uczuciowy i nie chciałby być postrzegany jedynie jako gość z wielkim fiutem, to być może nie powinien na randce, przy obiedzie podbijać do kobiety z tekstem, że ma kutonga długości dorosłego węgorza. :D

Pułapki Kobiet

Anonymous • 2013-05-12, 14:47
117
Buszowałem sobie w internecie. Wk***iają mnie non stop spekulacje na temat "kobieta jest taka i taka, a facet taki i taki".
Jako iż jestem facetem chciałem przedstawić wam schemat który przygotowali naukowcy z Australijskiego Uniwersytetu.

Badali zachowania kobiet. Nie raz chodziłeś wk***iony bo na imprezie lub w innym miejscu zwodziła Cię laska.
Myślisz, że jest zajebiście a tak naprawdę robi Cię w wała i droczy się - co jest irytujące.
I stąd mój temat.
Co te kobity mają w głowach i jak nas uwodzą ?
Schemat jest następujący.Podstawowa sztuczka to USS - Uniwersalne sygnały seksualne.
Najpierw Kobieta daje mężczyźnie do zrozumienia, że go zauważa i że jest dla niej atrakcyjny. Wilgotne usta, spojrzenia spod rzęs, odchylona szyja, kokieteryjnie odgarnięty kosmyk włosów – stare kobiece sztuczki, które rozpalają wyobraźnię mężczyzny.


I ani się nie obejrzysz i jesteś w jej sidłach.

Na włosy

Cytat:

Na sztuczki z włosami dajemy się podejść jak chłopcy. W czasie, gdy toczycie inteligentny dyskurs o piłce lub innych sytuacjach, ona od niechcenia zbiera w obie dłonie włosy formując z nich koński ogon, unosi je lekko i rozpuszcza z powrotem. A ty tracisz wątek i głowę…

O co chodzi ?
W ten sposób ona sygnalizuje Ci, że ma ochotę poszaleć. Falujące włosy natychmiast nasuwają Twojej podświadomości obrazy mocno erotyczne – nabierasz ochoty na małe co nie co i chce Ci się po prostu j***ć. Przy okazji takie wachlowanie włosami powoduje, że dociera do Ciebie fala jej perfum i… feromonów - o ile się takimi spryska :amused:

Na rzęsy

Cytat:

Ona patrzy na ciebie, czekając, aż zwrócisz na nią uwagę. Gdy tylko wasze spojrzenia się spotykają, natychmiast opuszcza wzrok, lub spogląda w bok, trzepocząc długimi rzęsami z delikatnym uśmiechem - To odwracanie wzroku to tzw. Bitch Mode

O co chodzi ?
Stosując zasadę „wcale na ciebie nie patrzę” ona rozpoczyna z Tobą grę w gonienie króliczka. Im bardziej ona nie patrzy, tym bardziej pragniesz uchwycić jej wzrok. Im bardziej ona udaje brak zainteresowania, tym bardziej Ty to zainteresowanie wykazujesz. I zaczynasz gonić. I w ten sposób wpieprzasz się w jej sidła jak dupa knura w sidła Pana Henia Myśliwego. Dla podświadomości ten gest ma jeszcze jedno znaczenie – jest kojarzony z podglądaniem i byciem podglądanym, co wielu mężczyzn bardzo podnieca - k***a dziwne ale taka prawda :roll:
Na nadgarstki

Cytat:

W trakcie waszej pogawędki ona wciąż robi coś z dłońmi na wysokości Twojego wzroku – pali papierosa, bawi się serwetką, przesuwa palcami po bransoletce, opiera brodę na dłoni. Twój wzrok wciąż kieruje się na jej odsłonięte nadgarstki, a Twój wacek zaczyna się budzić do życia.

O co chodzi ?
Odsłonięte nadgarstki to jeden z najsilniejszych sygnałów erotycznych, działających na podświadomość. Delikatna, jedwabista skóra nadgarstków to niezwykle czuła strefa erogenna kobiety – odsłaniając ją pokazuje, że ma ochotę na pieszczoty. Podobne działanie ma odsłanianie przez kobietę szyi – czy to przez odrzucenie włosów czy wręcz dotykanie jej mimochodem.

Na szklankę

Cytat:

Ona patrzy na ciebie (lub udaje, że nie patrzy, jak już ustaliliśmy) i opuszkiem palca przesuwa po krawędzi szklanki lub innego dowolnego przedmiotu, który wpadnie jej w ręce. Wykonuje okrągłe, delikatne ruchy, rytmiczne i falujące. Jeśli właśnie miałeś wygłosić jakąś mądrość, to lepiej sobie k***a odpuść bo zaczniesz się jąkać jak Owsiak .


O co chodzi ?
Ten ruch kojarzy się wyłącznie z jednym – z obsługą Twojego sprzętu. I z niczym innym nie ma prawa się kojarzyć. Ten gest ma spowodować, że z twojej głowy znikną wszystkie inne myśli i będziesz od tej pory niewolnikiem tego jedynego i j***nego obrazu, robiąc wszystko, by - uwaga będzie wzniośle - powierzyć swój SKARB w jej dłonie 8-)


Naukowcy pisali to jakimś NAUKOWYM dialektem , więc przepisując takie gówno nikt by nic nie zrozumiał, tak więc przetłumaczyłem kilka rzeczy na język potoczny.

Sytuacje najbardziej pospolite zdarzają się na imprezach - nie tylko , ale najlepsze okazje na bzykanko lub podryw są w klubach , bo przecież na ulicy nie podejdziesz do pierwszej lepszej, podniesiesz jej sukienkę i zapniesz konkretnie .


Tak więc nie dajcie się Panowie, kiedy Wy myślicie, że je podrywacie i jesteście do przodu to tak naprawdę jesteście w czarnej dupie rudego , Ty sądzisz, że jest Twoja a ona robi Cię w ch*ja :emo:
wowka01 • 2013-05-12, 15:14  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (49 piw)
walusss napisał/a:

ciekawe jak taki schemat u pedałow wyglada?A co, nie możesz żadnego poderwać? :amused:

Położenie PO

Alien_12 • 2013-07-01, 17:24
145
tvn po raz pierwszy raczy subtelną nutką prawdy:

Ciąża a studia

Władca_Sucharów • 2015-12-20, 01:16
271
Bycie w ciąży jest jak studiowanie
-
-
-
Zawsze można przerwać :dead:

Ach te znaki

Anonymous • 2009-05-04, 19:18
24
Jak to znaki, zawsze o czymś informują.zaba711 • 2010-05-02, 19:51  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (19 piw)
Uwaga piesi ! Ale czy na pewno ?

Powstanie

burzyk1992 • 2013-06-05, 22:05
116
-Przepraszam znasz się na historii ?
-Dlaczego?
-Bo mam powstanie w majtkach
master0romus • 2013-06-05, 22:23  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (15 piw)
-Przepraszam
-Tak ?
-Wypie**alaj
406Z serii: "Czy wiesz, że...?", z dedykacją dla kierowców, którzy uważają, że kierunkowskazów używać nie trzeba.
MiSTZRU • 2013-11-04, 20:22  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (141 piw)
najgorzej jest na tych j***nych rondach. Stoisz i czekasz jak ta p*zda by wjechac na rondo, a jakis pajac zjezdzajac z niego nie włączy kierunku albo włączy go w ostatniej chwili tak, ze nie masz już szans by wjechac.

Biba w Klanie "Dla ludzi w pewnym wieku"

Tytanit • 2011-04-30, 19:09
553
W klanie widać niezła biba była ostatnio :amused:

Przeróbka by me ;P
Stato • 2011-04-30, 21:08  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (68 piw)
@up
Chwalisz się, czy żalisz? :facepalm:

Osiemnastka

Magiczny. • 2013-10-22, 11:31
662
Najwspanialszy prezent....Bezczelnie podpie**olone z innego portalu ,jak slabe wyjebac.