Jak Orange traktuje klientów

186
Daj piwo
avadak @ 2014-02-15, 16:22 [skopiuj link]
Czytałem przed chwilą temat użytkownika, który skarżył się na klientów sieci telefonicznej.
W związku z tym, jak wiele osób narzeka na swoich operatorów, chciałbym opowiedzieć moją historię z ORANGE.

Mam abonament w Orange od około 7 lat. Dwa lata temu miałem pakiet danych 300 mb (internet), żebym mógł sobie czasami sprawdzić MPK czy FB. Miesięcznie wychodziło 60 zł.

Siedziałem na nocce w ochronie z laptopem (pilnowałem serwerów playa btw, obiekt w szczerym polu), zrobiłem sobie HotSpota i korzystałem z internetu komórkowego, na bieżąco kontrolując megabajty. Jak się nocka skończyła zostało mi ze 150mb, więc zamknąłem lapka, zwinąłem się i wróciłem do domu.
Poszedłem spać.
Po obudzeniu się, chciałem do kogoś zadzwonić i mi Orange mówi, że połączenie nie może zostać zrealizowane ze względu na to, że zablokowano mi połączenia wychodzące. Myślę sobie "ki ch*j?". Zadzwoniłem do BOKu, sprawdziłem stan konta.
"Drogi kliencie, uprzejmie informujemy, że twoje połączenia wychodzące zostały zablokowane ze względu na znaczne przekroczenie kwoty miesięcznego abonamentu (mają tak, że jak nastukasz zbyt wysoki rachunek to ci odcinają dopóki nie zapłacisz, bo się boją, że to nie nastąpi)".
No to sprawdzam stan konta i automat mówi "przekroczyłeś. kwotę. abonamentu. o. cztery. tysiące. sześćset. siedemdziesiąt. osiem. złotych.".
No k***a, zamarłem. Trochę trwało, zanim się zorientowałem, że nie wyłączyłem hotspota jak wróciłem do domu i ktoś z bloku podpiął się pod mój internet, jak zobaczył, że jest niechroniony hasłem i mi nabijał łącze przez cały dzień, a nie chroniłem hasłem, bo pracowałem jak wspomniałem w szczerym polu i nie chciało mi się ustawiać i wpisywać hasła, skoro nie ma ryzyka, że ktoś mi się podepnie.
Napisałem reklamację do Orange. Wiedziałem, że raczej nic nie zdziałam, bo to ewidentnie z mojej winy, ale nabazgrałem coś, że to nie ja korzystałem, że musi być błąd, bo może chociaż by mi rozłożyli na raty.
No i po miesiącu dostałem odpowiedź. Napisali, że sprawdzili dokładnie skąd mam tak wysoki rachunek i okazało się, że wszystko zostało naliczone prawidłowo, nie ma żadnego błędu, ale ze względu na to, że jestem w orange już pięć lat, to mi anulują ten rachunek licząc na "dalszą współpracę".
Ni ch*ja im się to nie opłacało, bo nawet jakbym nie przedłużył umowy to wyszliby na tym interesie do przodu, zrobili to tylko dlatego, żebym był zadowolony z obsługi i mówił o nich dobrze. Zadziałało. Byłem w siódmym niebie.
Od tamtego momentu wysyłałem kilka reklamacji choć już nie takich "dużych" i każda przeszła. Propsy dla Orange.
KrisCFC @ 2014-02-15, 17:06  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (174 piw)
Oho...pracownicy orange wbijają na sadistic... koniec świata k***a... :amused:

Ważenie świni

295
Daj piwo
BongMan @ 2013-05-30, 19:58 [skopiuj link]
Jeden rolnik chciał kupić od drugiego świnię. Spotkali się więc i rozmawiają.
- A zważysz mi tę świnię?
- Wiesz, nie mam wagi, ale mamy taki stary, rodzinny sposób.
Chwyta świnię za ogon, wsadza go do ust, ssie przez chwilę, po czym oznajmia:
- 180kg.
Na to drugi rolnik oburzony:
- No chyba sobie jaja robisz! Possałeś ogon świni i stąd wiesz ile waży? W ch*ja mnie robisz!
- No jak w ch*ja? To nasz sprawdzony sposób, zresztą zobacz. Jasiek!
Przychodzi syn rolnika i ojciec każe mu zważyć świnię. Bierze ogon do ust, ssie, po czym mówi:
- 180kg.
- No bez jaj... - irytuje się nabywca.
- Jasiek, weź no zawołaj Antka.
Po chwili przychodzi drugi syn, waży świnię tym samym sposobem i z tym samym wynikiem. Nabywca nadal nie jest przekonany.
- Jasiek, zawołaj Helkę - mówi rolnik.
- Helka zajęta, waży teraz listonosza.
ma4er @ 2013-05-30, 22:46  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (68 piw)
No k***a w takim momencie coś uciąłeś z tym dowcipem ile waży ten listonosz!?

Opuszczone miasta

81
Daj piwo
szczerkos @ 2012-08-02, 02:26 [skopiuj link] IGNORUJ TEMATY Z DZIAŁU "INNE CZARNOŚCI"  
Z serii sadol bawi, sadol uczy - krótki temacik o opuszczonych miastach wraz ze zdjęciami ;)

1. Delamar Ghost Town - małe opuszczone miasto w odległym krańcu wschodniej Nevady w USA. Niegdyś było świadkiem kwitnącej eksploatacji złota, lecz zostało zrujnowane przez proces wydobywania "na sucho" (a więc bez wilgoci w wentylowanym powietrzu) który zabił jego mieszkańców i sprawił, że kopalnia została na zawsze zamknięta.RESZTA W KOMENTARZACH ;)

źródła: wiki, google

po tagach nie było
szczerkos @ 2012-08-02, 02:55  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (24 piw)
Tak też robiłem, ale nie wiedzieć czemu, formularz wklejał mi wszystko w jeden post. Teraz już problem z głowy. Jedziemy dalej:


2. Pstrąże - (w okresie gdy stacjonowały tam wojska radzieckie nosiła nazwę Strachów) (niem. Pstransse, w latach 1933-45 Strans) – wieś w zachodniej Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie bolesławieckim, w gminie Bolesławiec, oddalona 20 km od Bolesławca.
Do 1992 roku miasto należało do Armii Radzieckiej, w 1994 miasto zostało podporzadkowane polskiej administracji. Dziś Pstrąże jest miejscem ćwiczeń dla wojsk i popada w coraz większą ruinę. Jeszcze przed rokiem 1992, w mieście tętniło życie. Były tu budowane: szkoły, bloki mieszkalne, sklepy czy też domy oficerów.

3. Ağdam (orm. Ակնա, Aghdam) – miasto w Azerbejdżanie, w rejonie Ağdam. Niegdyś żywe centrum regionu ze 150 tys. mieszkańców, obecnie całkowicie opuszczone w wyniku walk w konflikcie o Górski Karabach pomiędzy ormiańską ludnością a Azerbejdżanem. Od lipca 1993 miasto znajduje się pod kontrolą Ormiańskich sił zbrojnych separatystycznej nieuznawanej Republiki Górskiego Karabachu. Miasto zostało najpierw zniszczone przez ostrzał artyleryjski, później zaś wielokrotnie szabrowane, głównie w celu pozyskania cegieł. Mieszkańcy uciekli w inne rejony Azerbejdżanu, do Armenii i do Iranu. Jedynym niezrujnowanym budynkiem jest meczet, używany przez Ormian jako stodoła, co budzi protesty organizacji islamskich.

4. Pyramiden (Ros: Пирамида Piramida)- była radziecka osada górnicza na archipelagu Svalbard.
Osiedle zostało założone przez Szwedów w 1910 roku, a w 1927 roku zostało sprzedane Związkowi Radzieckiemu. Znajduje się w fiordzie Billefjord na wyspie Spitsbergen. Nazwa pochodzi od góry w kształcie stożka przyległej do miasta. W czasach rozkwitu osada miała ponad 1.000 mieszkańców. Na mocy decyzji właściciela Arktikugol Trust w 1998 została opuszczona.

5. Grytviken – opuszczone osiedle w brytyjskim terytorium zamorskim Georgia Południowa, na południowym Atlantyku. Osiedle było małym portem morskim. Znajdują się tam miejsca odwiedzane przez turystów przybywających na wyspę, m.in. Muzeum Georgii Południowej i grób sir Ernesta Shackletona. Funkcję stolicy terytorium pełni obecnie sąsiednie King Edward Point.
Grytviken założył w 1904 roku norweski kapitan żeglugi morskiej Carl Anton Larsen jako bazę floty wielorybniczej dla swojej Compañía Argentina de Pesca (Argentyńskiej Kompanii Połowów). Stacja działała do 1965 r.

6. Kolmanskop (także Kolmannskuppe, Kolmanskuppe) – wymarłe miasto w południowej Namibii, kilka kilometrów w głąb lądu od portu Lüderitz. Było osiedlem górniczym, obecnie jest popularnym celem wycieczek.
Rozwinęło się po odkryciu diamentów w 1908, zasiedlili je górnicy z pobliskich kopalni, zbudowane zostało w stylu niemieckim. Posiadało szpital, elektrownię, szkołę, teatr, halę sportową, kasyno oraz linię kolejową do Lüderitz.
Miasto zaczęło upadać po I wojnie światowej, gdy spadły ceny diamentów. Opuszczone zostało w 1956. Obecnie miasteczko jest częściowo wyremontowane.
17 zdjęć więcej, kliknij tutaj aby je zobaczyć...

Uratowany przez kask

113
Daj piwo
H88tman @ 2014-07-05, 20:02 [skopiuj link]
Konkretna gleba Nicholi Rogatkina podczas tegorocznych zawodów Crankworx Les 2 Alpes. O mały włos od harda.

WuSyRyHy @ 2014-07-05, 21:05  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (32 piw)
zaj***liminick, właśnie bardzo dobrze ze c*pki w rurkach jeżdżą bez kasku! Jest większe prawdopodobieństwo ze się pozabijają zanim złożą jaja. :kawa:

Iron Man

342
Daj piwo
MaszAyahuaskę @ 2018-03-31, 05:53 [skopiuj link]
Geneza powstania...

~Velture @ 2018-03-31, 06:19  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (60 piw)
Przej***na śmierć :shock:
   Popularne tagi
goni  wypadek drogowy  leginsy
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]