18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nawiedzenie? Przypadek mojej teściowej

petru23 • 2012-08-03, 22:22
Drodzy Sadyści... ale sadyści a nie rozpuszczone gimbusy. Sprawa dosyć poważna bo dotyczy mojej rodziny.l

Chciałbym Wam coś przedstawić, skonsultować itp. Zapewne widzieliscie wiele i sporo wiecie na temat różnych rzeczy. Poniżej o co chodzi...

Teściowa w środę, 01-08-2012 wieczorem po kąpieli zauwazyła na lewej piersi dziwny "znak". Nie wie dokładnie kiedy sie pojawił ale we wtorek nie zauwazyła nic takiego. Nic jej nie bolało, niczego nie czuła. W te dni była sama. Jak owy znak wygląda zobaczycie na zdjęciach poniżej. Powoli zanika. Nie jest wyryty, gdyż po przejechaniu palcem nie czuć nic, także strupka nie ma. Wokół nie ma zmian na skórze, nie jest zaczerwienione. Ma około 2,5cm średnicy i jest zadziwiająco równe, symetryczne.
I jeszcze jedno... Teściowa jest cukrzykiem i ma kilka innych dolegliwości. Cukier dziennie skakał jej jak wściekły zając. Zawsze coś ja bolało itp, itd... a od dwóch dni cukier w normie, żadnych wahań. Czuje jest bdb, nic jej nie dolega, nic nie boli.
Nie chcę snuć żadnych teorii że to jakiś demon, duch, UFO czy cholera wie co. Mnie to wygląda na wypalenie w naskórku, nie jest to głębokie ani rozognione więc głębiej nie sięgnęło.

Powiedzcie proszę, czy zwiedzając czeluście internetu trafiliście na podobne przypadki? Czy kogoś z Was to dotknęło a może kogos bliskiego, znajomego...

I co najlepsze. Najpierw jakieś dziwne dźwięki się po świecie rozchodzą, niby zbliża się koniec świata a tu takie cos w mojej rodzinie :-/

Zdjęcia zrobione SE Live WW około godziny 21 dzisiejszego wieczoru.







Szperając w necie trafiłem na różne wzory pojawiające się na podobnej zasadzie, ale tu jest identyczny
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread435536/pg1

a tu podobne, w Polsce
http://nowaatlantyda.com/2012/01/11/znaki/
http://nowaatlantyda.com/2012/01/22/znaki-na-ciele/


proszę o poważne wpisy, bez robienia sobie jaj, które mniemam i tak są nieuniknione.

AleUrwaU

2012-08-03, 23:19
"Dodać mogę iż ja tez otrzymałam taką "pieczęć" kilka lat temu. Nosiłam ją prawie rok widoczną po roku zniknęła.

Widziało ją mnóstwo ludzi bowiem pokazywałam chcąc dowiedzieć się co, oznacza symbol i miejsce depozytu. Obydwa elementy są istotne. Nie dowiedziałam się od nikogo ale później dostałam francuski słownik starych symboli i tam odnalazłam mój znak.
Była to pieczęć solarna , bardzo precyzyjny idealnie równy wzór.
Wypalona tak głęboko iż cały czas czuje jej obecność na kości , bolało i piekło długo.
Wówczas wściekłam się ze złości bo czułam się oznakowana jak jałówka farmera , dzisiaj wiem o, co chodziło , zaakceptowałam to zdarzenie.
Dlaczego dokonano tych pieczęci na innych ludziach? nie wiem ale wiem iż mają one znaczenie , zarówno przez miejsce jak i formę."

ul...........rt

2012-08-03, 23:21
@up
Coś Ci się chyba z płcią popie**oliło...

AleUrwaU

2012-08-03, 23:23
Nie widzisz, że cytuje debilu ? .. masz płytki basen intelektualny więc lepiej idź spać!

Pa...........an

2012-08-03, 23:26

Za...........em

2012-08-03, 23:36
liszaj obrączkowy?

A jeśli chcesz wierzyć w znaki nie z tej ziemi, to jest takie coś w mitologii celtyckiej chyba :P



Ale nagroda to powinny być całe cycki, w sumie i tak sfapowałem, ale mogę jeszcze raz :D
Poza tym są cycki, własny materiał, musi być browar.

toyotayaris

2012-08-03, 23:37
przecież to zwykłe przypalenie od suszarki do włosów. Sprawdz wzór siatki z przodu i się wyjaśni.

JarekJUHC

2012-08-03, 23:48
ktoś ją ma na celowniku.. :(
btw ciekawe to i myślę ze "Skali i Molder" pomogą w rozwikłaniu zagadki :)
a tam niżej dotykałeś ??;>

zonk

2012-08-03, 23:57
Już sam fakt że oglądałeś, dotykałeś i fotografowałeś cycki teściowej jest poj***ny jak mało co.

prukla

2012-08-04, 00:02
Spytaj czy nie kontaktowala sie z jakas nietypowa osoba np. przez neta, ja przez glupia ciekawosc sciagnalem na siebie calkiem niezly syf, dusiolki, wrzaski z nikad, krew na kaloryferze, pukanie w drzwi do lazienki gdy jestem sam i biore prysznic i wiele wiele innych, w p*zdu moze takie gowno czlowieka wykonczyc nikomu nie zycze.

Mathiuser

2012-08-04, 00:05
Trochę mało materiału, żebym mógł stwierdzić cokolwiek, a jestem ekspertem i znam się na wszystkim. Dlatego nagraj żonę pod prysznicem i wrzuć ją na harda to postaram się rozwikłać zagadkę teściowej.

domin299

2012-08-04, 00:18
Moja matka miała identyczne na ramieniu