18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nawiedzenie? Przypadek mojej teściowej

petru23 • 2012-08-03, 22:22
Drodzy Sadyści... ale sadyści a nie rozpuszczone gimbusy. Sprawa dosyć poważna bo dotyczy mojej rodziny.l

Chciałbym Wam coś przedstawić, skonsultować itp. Zapewne widzieliscie wiele i sporo wiecie na temat różnych rzeczy. Poniżej o co chodzi...

Teściowa w środę, 01-08-2012 wieczorem po kąpieli zauwazyła na lewej piersi dziwny "znak". Nie wie dokładnie kiedy sie pojawił ale we wtorek nie zauwazyła nic takiego. Nic jej nie bolało, niczego nie czuła. W te dni była sama. Jak owy znak wygląda zobaczycie na zdjęciach poniżej. Powoli zanika. Nie jest wyryty, gdyż po przejechaniu palcem nie czuć nic, także strupka nie ma. Wokół nie ma zmian na skórze, nie jest zaczerwienione. Ma około 2,5cm średnicy i jest zadziwiająco równe, symetryczne.
I jeszcze jedno... Teściowa jest cukrzykiem i ma kilka innych dolegliwości. Cukier dziennie skakał jej jak wściekły zając. Zawsze coś ja bolało itp, itd... a od dwóch dni cukier w normie, żadnych wahań. Czuje jest bdb, nic jej nie dolega, nic nie boli.
Nie chcę snuć żadnych teorii że to jakiś demon, duch, UFO czy cholera wie co. Mnie to wygląda na wypalenie w naskórku, nie jest to głębokie ani rozognione więc głębiej nie sięgnęło.

Powiedzcie proszę, czy zwiedzając czeluście internetu trafiliście na podobne przypadki? Czy kogoś z Was to dotknęło a może kogos bliskiego, znajomego...

I co najlepsze. Najpierw jakieś dziwne dźwięki się po świecie rozchodzą, niby zbliża się koniec świata a tu takie cos w mojej rodzinie :-/

Zdjęcia zrobione SE Live WW około godziny 21 dzisiejszego wieczoru.







Szperając w necie trafiłem na różne wzory pojawiające się na podobnej zasadzie, ale tu jest identyczny
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread435536/pg1

a tu podobne, w Polsce
http://nowaatlantyda.com/2012/01/11/znaki/
http://nowaatlantyda.com/2012/01/22/znaki-na-ciele/


proszę o poważne wpisy, bez robienia sobie jaj, które mniemam i tak są nieuniknione.

groocha76

2012-08-03, 22:51
Czy żona wie ,że oglądałeś cycki mamusi i jeszcze fotki robiłeś?

MrWicked

2012-08-03, 22:52
o ringwormach poczytaj

głodny_toster

2012-08-03, 22:56
Jak to już ktoś napisał na sadolu...materiały własne zawsze mile widziane:D

161ZT650

2012-08-03, 22:59
Nie mam pojęcia co to jest ale dodałem do ulubionych, autorze jak bedziesz wiedział coś wiecej to napisz tutaj. Chętnie dowiem sie co to za dziwny znak, wygląda nieziemsko:)

ferro

2012-08-03, 23:01
oj poczytaliscie widze linnk i juz sie zaczeło - ringworm - liszaj obrączkowy, ale nie jest to ani to ani rumień wedrujący, wystarczy spojrzeć i widac to na pierwszy rzut oka.
W linku co został padany pada hasło The Wheel of life i koło Taranisa, może o tym poczytaj, bo uproszczone znaki wyglądaja podobnie.

stery_srh

2012-08-03, 23:01
Ja pie**olę, cycki teściowej, toż to na Hardzie powinno wylądować. ;-)
Niestety nie wiem o co chodzi tym znaczkiem, ale wygląda jak wykonany laserowo.
Podejrzewam, że moja teściowa może mieć coś podobnego, jednak sądząc po jej charakterze i zachowaniu, to nie ma takiej pajęczynki, lecz trzy szóstki. W jej przypadku, jestem przekonany, że jest nawiedzona. Bez dwóch zdań.

petru23

2012-08-03, 23:05
o k***a! Na ostatnim zdjęciu suta widać :shock:
Będzie hard :roll:

bartekmmm

2012-08-03, 23:06
Teściowa Ci cycki pokazuje? To france wyszkoliłeś. Szacun.

takija

2012-08-03, 23:11
k***a 31 lat i rozwiązania szuka na sadolu....jesteś zajebisty. A teściowa przy następnej operacji powiększania /odflaczania niech poprosi żeby cieli ją pod cycem a nie na cycu...

komandoklucha

2012-08-03, 23:12
" gdyż po przejechaniu palcem nie czuć nic"
hehe
macasz cycki teściowej?

_R...........s_

2012-08-03, 23:13
k***a, skoro jej cukrzyca przeszła i czuje się dobrze, to powinna się cieszyć. A że ma na cycku jakiś celownik, no to ch*j. Może w ramach pomocy międzygalaktycznej kosmici uznali że pomogą zacofanym ludzikom i uzdrowią kilka przypadkowych osób. Taki tam k***a gest.

Swoją drogą robisz zdjęcia cyckom teściowej, wrzucasz do neta i przyznajesz się że ją macałeś, może jeszcze spróbuj jak smakuje to znamie :krejzi: w końcu to dla dobra nauki. Żeby się tylko żonka nie dowiedziała.

krz2

2012-08-03, 23:15
A próbowaliście to zmyć?