18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura na spotkaniu Macierewicza

karrbon • 2012-11-14, 16:03
Wolność słowa wg PiS. Awantura w trakcie spotkania Antoniego Macierewicza w Czeladzi. A twierdzą że są partią cywilizowaną... :homer:


Źródło: www.Czeladz24.com

AHAHAHA_NO

2012-11-14, 21:52
evilmatt napisał/a:

AHAHAHA_NO, Ty jesteś idiotą, czy tylko udajesz? W którym miejscu on tu kogoś obraził? Zadał pytanie i o mało nie został za to zlinczowany.
Strach pomyśleć co to będzie w tym kraju jak się tacy fanatycy różnych partii za mordy wezmą, a wygrani będą się potem przypie**alać do normalnych ludzi. Tutaj się k***a kiedyś dobry przewrót przyda, wypie**olić w p*zdu z kraju 3/4 polityków i ludzi związanych z komunistyczną władzą, kara śmierci dla urzędasów i innych działających na szkodę państwa, a może wtedy będzie spokojniej.



czy może zdarzyło ci się włączyć telewizor tudzież zajrzeć do neta na przestrzeni ostatnich kilku lat?

w mediach głównego nurtu i ich internetowych emanacjach ci ludzie są ciągle obrażani i poniżani

a teraz przychodzi jakiś typek i częstuje ich tekstami rodem z TVN-u

ci ludzie często nie mogą otwarcie przyznać się do swoich poglądów bo zwolennicy "partii miłości" urządzą im słowny lincz, a w momencie gdy okazało się, ze nawet w miejscu w który czuli sie bezpieczni są narażeni na mainstreamowy "głos rozsądku" po prostu zaczęli się bronić przed czymś co wyglądało jak kolejny atak

rolerek

2012-11-14, 22:06
Patrząc na średnią wieku to widać, że to pomioty po komunie, za poprzedniego systemu opiekowało się i przygarniało ich państwo PRL a po transformacji ustrojowej nowa RP olała ich i teraz tymi sierotkami zaopiekował się Antonii M. i Jarosław K.

Założę się, że połowa z nich przed 1989r. miała się całkiem nieźle, był wyznaczony jasny kierunek i nie było srania po krzakach. Później zabrakło dowództwa ale na szczęście pojawiło się nowe. Przykre ale prawdziwe, osobiście znam parę osób i dobrze pamiętam ich postawy jeszcze z czasów kiedy nie było wolnej Polski, teraz są najbardziej zagorzałymi piewcami IVRP, termobarycznej brzozy i gliceryny.

Typowy homosovietucus.

AHAHAHA_NO

2012-11-14, 22:09
@rolerek

musiałem przeczytać parę razy post żeby być pewny, że to nie żarty

czy ty masz świadomość, że PiS to partia tak anty komunistyczna, że bardziej anty już nie można?

poza tym twój wywód jest wewnętrznie sprzeczny. Jak prominenci PRL-owscy mogliby wspierać partię, która dąży do lustracji i wywalenia ludzi umoczonych w PRL na bruk?

taziu

2012-11-14, 22:17
Cały PiS. Czekam jak zaczniecie napie**alać na PO, na Tuska, na TVN, na Gazetę Wyborczą... Siejecie na całym Internecie ferment, napie**alacie o zamachu w Smoleńsku, rozgrywacie wielką polityczną grę, spamujecie każdy portal swoim syfem i posranymi przemyśleniami. Zachowujecie się jak wyprane ze swoich poglądów tumany tam siedzące.

Gówno wypłynęło na wierzch. Viva la Radio Maryja, Panie Jarosław "Polskę Zbaw". Osiągnąłeś Pan co chciałeś - hołota i ćwierćinteligencja wyzywa wszystkich w Internecie i TV od lewaków, napie**ala policjantów pod przykrywką patriotyzmu.

TU JEST POLSKA. TAM STAŁO ZOMO.

Zapomniałbym. Niech żyje Papryka i Salami.

głodny_toster

2012-11-14, 22:26
@up wszyscy( z małymi wyjątkami:D)


Ale wy popie**oleni jesteście:D Weźcie sobie jeszcze fallusy obetnijcie i odbyty zgwałćcie za swoich guru partyjnych;) Wszyscy jesteśmy Polakami!! k***a...nie można nic razem zdziałać!? Trzeba ciągle j***ć się o temat Smoleńsk, ciągle o temat prowokacji, ubecji i komuny?? ch*j wam w dupę i to murzyński rozmiaru Moby Dick za to;)

Bodziek93

2012-11-14, 22:28
Ale sie wk***iłem !
Nie bede wypisywal jak to bym temu staremu przypie**olił za to ze z taka nienawiscia mnie popycha, bo to wiadome, ale nie rozumiem, po co te stare k***y i te stare ch*je chodza na te głosowanie i głosuja, jak i tak zaraz pie**olną w kalendarz a ci co dalej zyja beda musieli zyc w tym gownie co oni se je wybrali, bo na pisz wiekszosc glosow to te fanatyczne k***y z kosciola, co mowia ze za smolenskiem stoi Tusk, głosowanie powinno być do 64 roku zycia i ch*j.

danis008

2012-11-14, 22:30
Bodziek93 napisał/a:

Ale sie wk***iłem !
Nie bede wypisywal jak to bym temu staremu przypie**olił za to ze z taka nienawiscia mnie popycha, bo to wiadome, ale nie rozumiem, po co te stare k***y i te stare ch*je chodza na te głosowanie i głosuja, jak i tak zaraz pie**olną w kalendarz a ci co dalej zyja beda musieli zyc w tym gownie co oni se je wybrali, bo na pisz wiekszosc glosow to te fanatyczne k***y z kosciola, co mowia ze za smolenskiem stoi Tusk, głosowanie powinno być do 64 roku zycia i ch*j.




wszystkie partie siebie warte a jak wiadomo starszych ludzi łatwo omamić przysłowiowe mohery ^^ no w sumie jako bonus można dodać radyjko trwam z rydzem na czele

rolerek

2012-11-14, 22:37
AHAHAHA_NO napisał/a:

czy ty masz świadomość, że PiS to partia tak anty komunistyczna, że bardziej anty już nie można?

poza tym twój wywód jest wewnętrznie sprzeczny. Jak prominenci PRL-owscy mogliby wspierać partię, która dąży do lustracji i wywalenia ludzi umoczonych w PRL na bruk?



1. PRL była zwana też demokracją, tyle że ludową więc jak widzisz papier zniesie wszystko. Podobnie jest z PiS.

Nie pisałem o prominentnych działaczach PRL tylko o zwykłych ludziach zagubionych w rzeczywistości, gdybym sam nie miał z takimi do czynienia to bym czegoś takiego nie napisał. Jedna z tych osób to nawet moja dalsza rodzina, gdzie za komuny na prawdę nigdy nie była gnębiona, nigdy nie działa przeciw władzy, ba nawet jak wybuchł stan wojenny to się cieszyła, bo w końcu będzie porządek.

Kolejny przykład, znajomi moich rodziców - za komuny beneficjenci systemu na stanowiskach rozdawanych przez władzę a teraz wręcz fanatyczni zwolennicy Kaczyńskiego. Jak widać, systemy się zmieniają ale mentalność jest podobno więc u prezesa z jego hasełkami też się kapitalnie odnaleźli w nowej rzeczywistości.

Co do prominentów PRL i PiS:

1. Andrzej Kryże wiceminister w rządzie Jarosława, w latach 80-tych skazywał opozycję na więzienie.

2. Wojciech Jasiński, boczna gwardia prezesa, dawniej pracownik aparatu partyjnego i kierownik WEKW w Płocku a na takie stanowiska to sorry ale zaufanych ludzi się dawało.

Takich przykładów jest więcej ale jeśli dalej chcesz w to brnąć to ja bardzo chętnie będę sypał kolejnymi nazwiskami :)

Wracając jeszcze do pana Kryże to nasz obecnie panujący prezydent Bronisław bul Komorowski został przez niego wsadzony do paki za marsz niepodległości na 11 listopada 1979r.

Przeszłość pana sędziego była bardzo dobrze znana ale Jarosław jako pragmatyk, do puki nie zaczęło śmierdzieć nie przejmował się tym.

Antykomunistyczna powiadasz ?

Anus

2012-11-14, 22:45
Damundo napisał/a:

I jeszcze na koniec, że prowokują :D Tak k***a. Przykro to mówić, ale w tym kraju nie będzie normalnie dopóki takie bydło jak te dziadki nie pójdą do piachu. Ciemnogród, wymaganie szacunku, a rzuca się jak żyd na drobne, atakuje i jeszcze śmie twierdzić, że człowiek gówno wie, bo on ma 64lata, a tamten nie skończył trzydziestki więc powinien wypie**alać, 'bo gówno'.




Moderator dlaczego nie można dać całej kraty !!??.Nawet dwa piwa byś dostał :piwo: :piwo: za wypowiedz....

matysk90

2012-11-14, 22:46
taziu, swoimi wypowiedziami pełnymi przekleństw jestem przekonany, że ty nawet nie masz ćwierćinteligencji. Oceniając twoją wypowiedz jestem przekonany, że nie masz zbyt wysokokiego wykształcenia. Chyba, że studiowałeś europeistyke

Ja moher wyższego wykształcenia nie usprawiedliwiam idiotów. Tobie widzę brak obiektywizmu

makasa20

2012-11-14, 23:02
Tobie też zapłacili? Żebyś wrzucał tutaj to gówno? :-/

Resterwers

2012-11-14, 23:03
k***a jakby hitler żył to by zrobił porządek, cyklon b do sali wpuścić i po sprawie, troblodyci j***ni nie dadzą się nawet komuś wypowiedzieć. Nie myślisz tak jak my to sp***alaj - świetne założenie, i to ma być ta kultura?

and.RE

2012-11-14, 23:11
Banda debili, racja jest po ich stronie i koniec. Już nie mówię o kulturze, dodam że pewnie to najgorliwsi katolicy itd ;)

jejabig

2012-11-14, 23:13
TyTakTwierdzisz napisał/a:

"Wypadaj stąd pederasto!
-dlaczego?
-bo gówno!"
Szkoda, ze to nie Koli trzymał kamerę bo zaraz by spacyfikował gościa ;)



Zaraz będzie offtopic, ale skoro już założyłem konto, to postanowiłem dać pierwsze piwo - taka piwna defloracja...

Jestem stosunkowo nowy, choć długo byłem incognito, ale na wieść o Kolim zapłakałem szczerze...
On by tam im demokrację wprowadził siłą woli i umysłu.

Pozdro ;)