18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura na spotkaniu Macierewicza

karrbon • 2012-11-14, 16:03
Wolność słowa wg PiS. Awantura w trakcie spotkania Antoniego Macierewicza w Czeladzi. A twierdzą że są partią cywilizowaną... :homer:


Źródło: www.Czeladz24.com

hszanu

2012-11-14, 20:13
i głos tej spuścizny podczas wyborów jest równy mojemu..

ja pie**ole..

TataHalyn

2012-11-14, 20:14
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

A bydło jak chorągiewka, jak na PO wrzuta to za PiS, jak na PiS to za PO. Ja trzymam się PiSu i jakiś paru agresywnych pierdzieli i młody prowokator nie wpłynie na moje poglądu. Na kolana i do pokuty! ;)



No właśnie od razu prowokator bo ma inny pogląd? Parę postów wyżej się osobiście wypowiedział, zaznaczył że ma w dupie i PO i PiS, ale jak tylko przyczepił się do retoryki Macierewicza cała sala się na niego rzuca. A co powiedział? W zasadzie nic obraźliwego... Ale nieeeee obraził majestat kompetentnej partii politycznej prowokator j***ny...

pieto90

2012-11-14, 20:19
Xiem napisał/a:

Pisiory.... nic dodać, nic ująć, zaślepione nienawiścią i jareczkiem pajace (celowo z małej).



hahaha, śmieszą mnie takie wypowiedzi :mrgreen:
Uwierz mi, że w każdej grupie społecznej, czy to ludzi będących za PO, PiS, PSL itd. znajdą się właśnie tacy "fanatycy" z którymi nie porozmawiasz, nie przekonasz do zmiany zdania, nawet jak będziesz mieć logiczne argumenty.

Napisałeś: zaślepione nienawiścią i jareczkiem pajace (celowo z małej) a powiedz mi, czym ty się różnisz od tych ludzi, skoro też ich wyzywasz? :-D jesteś w gruncie rzeczy taki sam, jak ci ludzie, ale nie dostrzegasz tego nawet ;-) zawistny i rzucasz inwektywami, no wypisz wymaluj to samo co tym ludziom zarzucasz.

Nie, nie jestem zwolennikiem PiSu.

Spartan78 Kce

2012-11-14, 20:45
Czeladz to WIEŚ :-D "po coś cie przyjechali na wieś.." Ha ha..

pr...........as

2012-11-14, 20:58
Polska to dziki kraj.

Lewandziu

2012-11-14, 21:13
k***a gotuje się we mnie jak widze te k***y z pisu. Najchętniej wziąłbym te wszystkie pie**olone szmaty razem z ich niedoj***nymi wyborcami i zaj***ł jak psy ;-)

Marian Pudzianowski

2012-11-14, 21:15
Lewandziu napisał/a:

k***a gotuje się we mnie jak widze te k***y z pisu. Najchętniej wziąłbym te wszystkie pie**olone szmaty razem z ich niedoj***nymi wyborcami i zaj***ł jak psy ;-)


Jesteś tak samo popie**olony jak partia, której nienawidzisz.

Chaos_Inc

2012-11-14, 21:21
W 0:40 Steve Jobs mu przerwał nawet..

Płatnerz

2012-11-14, 21:32
obejrzałem trzy razy i wciąż nie wierzę... Ci ludzie mają być polską czołówką, reprezentować nasz kraj, a zachowują się jak dresy pod remizą. Popychanki i wulgaryzmy jakoś nie kojarzą mi się z kulturą ale co ja tam wiem...

evilmatt

2012-11-14, 21:39
AHAHAHA_NO, Ty jesteś idiotą, czy tylko udajesz? W którym miejscu on tu kogoś obraził? Zadał pytanie i o mało nie został za to zlinczowany.
Strach pomyśleć co to będzie w tym kraju jak się tacy fanatycy różnych partii za mordy wezmą, a wygrani będą się potem przypie**alać do normalnych ludzi. Tutaj się k***a kiedyś dobry przewrót przyda, wypie**olić w p*zdu z kraju 3/4 polityków i ludzi związanych z komunistyczną władzą, kara śmierci dla urzędasów i innych działających na szkodę państwa, a może wtedy będzie spokojniej.

sa...........os

2012-11-14, 21:39
Nie czytam tego tematu, by się nie wk***iać, ale ciekaw tylko jestem ile gimbusów już stwierdziło że to prowokacja policji/PO/Palikota/Żydów/Lewaków/Masonów :amused:

Katolicko-pisowska hołota pozostanie hołotą, a na widok ryja tego zjeba Macierewicza i jego sfrustrowanych zdziadziałych przydupasów już mi się rzygać chce.

Miałem nadzieje że toto zdechnie ze starości i spokój będzie, ale patrząc nawet na społeczność tego forum sądzę że to niestety tylko mrzonki.

killyou

2012-11-14, 21:42
Niestety jak widzę takich ludzi, chodzi mi o agresywną starość, to mam ochotę ich napie**alać. Jestem pewien że by sobie myśleli "za co?!". Mimo wszystko sądzę, że jestem bardzo dyplomatycznym człowiekiem ale takie coś przelewa każdą szalę. Zbierają sobie armię idiotów?
Czasami mam ochotę wypie**olić wszystko w powietrze w kosmos jak widzę tak przegraną sprawę, chociaż wiem że to złe.
Coś jak w filmie 'Law Abiding Citizen'... polecam.

BulletTime

2012-11-14, 21:48
Piwo daję, bo kolega w fioletowej koszuli to mój kumpel z liceum.

Pewnie i tak powiecie, że gówno bym zrobił, ale tego dziada to bym zwyzywał.

matysk90

2012-11-14, 21:49
To są starsi ludzie- co prawda zachowanie naganne
Ale, postawa polityka Macierewicza jak najbardziej w porządku.

A jeśli ktoś uważa, że wyborcy PiS to stare popierdzielone dziadki, to niech przypomni sobie młodego wyborce PO, który strzelał w Łodzi do PiSu - to jest chore !

A na marginesie to wole mieć chorych wyborców, niż chorych polityków z PO, ala niesiołowski ( który sieje prostacką nienawiść tylko za to, że jarek nie przyjoł go w 2004 roku na listy PiS -czyt. "kulisy platformy" J.Palikot)