18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura na spotkaniu Macierewicza

karrbon • 2012-11-14, 16:03
Wolność słowa wg PiS. Awantura w trakcie spotkania Antoniego Macierewicza w Czeladzi. A twierdzą że są partią cywilizowaną... :homer:


Źródło: www.Czeladz24.com

Jimmy_Katana

2012-11-14, 17:47
eMepleme

tak odpowiem sobie pokojowo, w sumie tracimy czas ale co tam.

1. Ale tyczy się Ciebie i Twoich rodziców, no chyba, że tobie to odpowiada to rozumiem. (ale rację przyznaję mój komentarz był mało precyzyjny)
2. Przychodzisz na spotkanie konkretnej grupy, zadajesz idiotyczne pytanie, nie związane w ogóle z wykładem, które wk***ia wszystkich konkretnie zainteresowanych a ty prosisz koleżankę o zabranie kamery ponieważ reakcja tłumu będzie do przewidzenia.
3. To co uprawia tv i radio to też część demokracji i rozumiem jesteś zadowolony więc nie mam więcej pytań.




bajla25

2012-11-14, 17:56
bedzie wpie**ol po imprezie.

Lopez

2012-11-14, 17:57
Ten chłopaczyna podobno popełnił samobojstwo :mrgreen:

bajla25

2012-11-14, 17:58
PIS end love

TelewiZorro

2012-11-14, 17:59
właśnie przez takie rzeczy pisiory przegrywają, bo jak normalny człowiek na to patrzy to zagłosuje na byle gówno byle nie poprzeć ideologii dziadków z widowni

CookieMonster

2012-11-14, 18:07
To jest właśnie polskie buractwo :D

TataHalyn

2012-11-14, 18:10
Cytat:

2. Przychodzisz na spotkanie konkretnej grupy, zadajesz idiotyczne pytanie, nie związane w ogóle z wykładem, które wk***ia wszystkich konkretnie zainteresowanych a ty prosisz koleżankę o zabranie kamery ponieważ reakcja tłumu będzie do przewidzenia.



Znasz temat wykładu? A może jednak katastrofa smoleńska była tematem wykładu, a pytanie było jak najbardziej na temat bo było związane z retoryką wykładowcy.
Prosił koleżankę o zabranie kamery bo wiedział co się może wydarzyć i może przy okazji pięknych spotów wyborczych przedstawiających PiS jako partię dla młodych przypomni zachowanie elektoratu. Wk***ia konkretnie zainteresowanych? A niech wk***ia, jeżeli twoje zdanie kogoś wk***ia to lepiej aniżeli brak własnego zdania ma się innym podobać.
Jimmy_Katana napisał/a:

3. To co uprawia tv i radio to też część demokracji i rozumiem jesteś zadowolony więc nie mam więcej pytań.


Chciałem miśku przypomnieć, że media to czwarta władza. Jeżeli nie jesteś charyzmatyczny i nie potrafisz wpasować się do mediów w normalnym państwie demokratycznym nie masz szans. Chamskie zachowanie zostanie ci błyskawicznie wytknięte, a nikt nie głosuje na chama, niezależnie czy będziesz startował w Polsce czy na Węgrzech czy w Czechach.

podgor5

2012-11-14, 18:11
shatan12345 napisał/a:

Odpaliłbym tego siwego sk***ysyna



gówno byś zrobił

ti...........ax

2012-11-14, 18:15
Brawa dla tych co pokazują prawde.

T0B1

2012-11-14, 18:20
Mój prosty plan na politykę państwa polskiego:
1. Test IQ (najlepiej narodowy) - 5% osób z najwyższymi wynikami przechodzi do następnego etapu.
2. Test wiedzy historycznej i patriotyzmu - z pozostałej grupy znów wybierane jest 5% z najwyższymi wynikami i przechodzi dalej.
3. Test charyzmy, znajomości języków obcych i obycia - znów wybierane jest 5% osób z najwyższymi wynikami. Te osoby mogą reprezentować nasze państwo.
Proste i skuteczne. W ten sposób zostałoby wyłonione prawie 5000 osób; wśród nich na pewno znalazłyby się osoby, które z chęcią pokierowałyby tym krajem i dobrze nim rządziły.

enFuego

2012-11-14, 18:21
ale zauważcie że burdę zrobiły stare dziadki ze wsi a nie przedstawiciele partii PIS, a ten typ na końcu co powiedział "gówno" wydawał się na jakiegoś niedorobionego ochroniarza
nie jestem pisowcem

iw...........85

2012-11-14, 18:24
na harda to się nadaję

dN...........N!

2012-11-14, 18:25
Damundo napisał/a:

I jeszcze na koniec, że prowokują :D Tak k***a. Przykro to mówić, ale w tym kraju nie będzie normalnie dopóki takie bydło jak te dziadki nie pójdą do piachu. Ciemnogród, wymaganie szacunku, a rzuca się jak żyd na drobne, atakuje i jeszcze śmie twierdzić, że człowiek gówno wie, bo on ma 64lata, a tamten nie skończył trzydziestki więc powinien wypie**alać, 'bo gówno'.


dokładnie stary, ale jak pisałem o tym kilka miesięcy temu na sadola to wysłali mnie do hyde parku, haha.

dopók bezmyślny plebs nie odejdzie, nie zmienimy niczego, nawet wychdząc na ulice.

xbandzior

2012-11-14, 18:26
Przyjechał prowokować pie**olec z PO, a wy zaślepieni tego nie widzicie
Dalej rypcie pokłony Carowi branisławowi oraz Tuskowi, a dostaniecie kolejnym razem pałą po łbie od policji.
Dalej niech was robią jak chcą, i wierzcie prowokacją w tv że ta co napisała rote to lesba itp...
To pojazd na Polskość, nie widzicie tego pier*olce? to co wy widzicie?

JohnnyRocketfingers

2012-11-14, 18:29
Ja tu widze, ze Macierewicz uratowal chlopa, ktorego chcieli zlinczowac ale co ja tam wiem jeszcze nie jestem zmanipulowany przepraszam. Tak wlasciwie to o co chodzi przeciez poslowie PISu nie zabronili mu wyrazac swojej opini tylko lud, a tak trzeba odwrocic kota ogonem. Kuzwa jak sie probuje prowokowac to sie nie wchodzi wsrod wk***ionych ludzi ktorzy zapie**alaja dzien i noc a rusek tzn tusek ich w ch*ja robi i sprzedaje Polske. j***ne zmanipulowane slabe charakterki. Jak ja bym byl wk***iony obelgami, zaklamywaniem rzeczywistosci i tym jaka tepota panuje i przyszlaby jeszcze jakas pala pieprzyc glupoty to sam bym wyj***l.
Srajcie sie do tych ludzi to raz, a dwa moze chcecie cos powiedziec chlopakowi co za strone antykomor wyladowal w sadzie. Wolnosc slowa i opini to powiedzcie tez tym, ktorzy dzis sa obrazani od faszystow i lani palami na ulicy za to ze ida z flaga. j***ni hipokryci!