18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura na spotkaniu Macierewicza

karrbon • 2012-11-14, 16:03
Wolność słowa wg PiS. Awantura w trakcie spotkania Antoniego Macierewicza w Czeladzi. A twierdzą że są partią cywilizowaną... :homer:


Źródło: www.Czeladz24.com

KamykHC

2012-11-14, 17:24
Mógł wyj***ć staremu i finito

Dżony

2012-11-14, 17:27
Demokracja według PIS.
Ciekawe, że dopóki używał słów nieco trudniejszych jak "podprogowy" czy "indoktrynacja" był spokój, pewnie nie rozumieli o czym mówi :lol:
Jeśli wyborcy PO są lemingami to czym są wyborcy PIS?

Zgon14

2012-11-14, 17:28
Szkoda, że nie było tam przynajmniej 10 takich jak ten koleś co mówił to byłby większy dym :D

TataHalyn

2012-11-14, 17:29
To zdarzenie, i owe "prowokacje" na marszu niepodległości to to samo. Próba zwalenia swojego braku wychowania i samodzielnego rozumowania na rząd. "Ja mam 64 lata" dobre dobre... ALE CO TO MA k***A DO RZECZY?! Nie jestem za PO, jestem świadomy że źle rządzą, pójdę na następne wybory i zagłosuje na swoją partię, ale na pewno nie mam zamiaru się w ten sposób zachowywać. Brałem udział w wielu "debatach politycznych" w lokalnej rozgłośni radiowej, miałem do czynienia z różnymi ludźmi, z PO, z KNP, z PiSu nawet albo z tych "ONRowców". I wiecie co widzę? Brak jakiejkolwiek zdolności do prowadzenia demokracji w Polsce bo jak uczciwie wygrasz wybory to oskarżą cię o fałszerstwo i zamach stanu.

sz...........r9

2012-11-14, 17:30
Wole PiS niż Platforme i mi z tym zajebiście

Ne...........es

2012-11-14, 17:32
polska - YEEAAAHHH 8-)

pi73rmaster

2012-11-14, 17:32
Dzieciak pie**oli jak potłuczony. Smutne jest to, że zamiast normalnie 2 prostymi argumentami zamknąć mu jadaczkę to ci tworzą ch*jowy obraz prawicy.

torro

2012-11-14, 17:32
Z ludem smoleńskim lepiej nie zadzierać. To jest ich religia, a takie wystąpienie, to tak jakby ktoś w kościele w czasie mszy wstał i zapytał księdza, dlaczego wstawia ludziom kit i robi wodę z mózgu, skoro nie ma żadnych dowodów na istnienie Boga... Też by go zaj***li na miejscu... ;-)

DwaWilki

2012-11-14, 17:33
Pis sris, mówcie co chcecie, ale gdyby go macierewicz sam nie wyciągnął z tej sali, to by go to "prawicowe post komunistyczne" bydło rozszarpało.. >.> ch*j z tym kto będzie nami rządzić. Wiecie co różni Po od PiSu?

Na jednych głosuje się z braku wyboru, na drugich z głupoty, a efekt i tak jest ten sam, jeden wielki - złodziejski burdel. Ot co.

Gwardek

2012-11-14, 17:36
Generalnie nie trawie Macierewicza, ale tutaj spodobało mi się jego zachowanie. Zobaczył co się dzieje i podszedł do chłopaka, wziął go za ramie i poszedł z nim, żeby go te PiSuary nie zlinczowały.

Plecionkarz

2012-11-14, 17:38
Zauważcie, że macierewicz do niego podszedł i zabrał go na scenę. Może dlatego, że taki z niego dobry dziadzia i dał mu prawo głosu a może dlatego, że jest bardziej wyrafinowanym pisiorem niż te stare pierniki które rzucały się ze sflaczałymi pięściami. Ludzie jednak są debilami. Tyle lat żyją a nic się nie nauczyli i się rzucają jak nakoksowany buchaj który musi upuścić pary. Patriotyzm to piękna rzecz ale jeżeli idiota jest patriotą to znajdzie się ktoś kto będzie potrafił go zaprogramować to swoich celów. Ja to bym jeszcze kilka delegacji wysłał w samolotach z pis, po, psl, ruchu pedokota itd.

Po...........ł

2012-11-14, 17:39
Ten w okularach by dostał w ryj, a ten siwy dziad kopa na odlewne..... Swoją drogą piękna wolność słowa.

Hampelek

2012-11-14, 17:40
ale mnie takie mohery wk***iają no brak słów na takich ludzi..

Pa...........an

2012-11-14, 17:41
Ja na miejscu tego chłopaka każdego starego pryka co startuje z łapami bym z miejsca pacyfikował. Za wyrażenie własnej opinii nikt nie ma prawa stosować argumentów siłowych. Pisowskie lemingi ze starymi, zwapniałymi mózgami nie mogą zaakceptować pytań dla swojego autorytetu niewygodnych. Stare wysuszone ścierwa pełne nieuzasadnionej agresji wobec osób mających odmienne poglądy... :roll:

Co do tematu:
Rząd nasz gówno robi w sprawie Smoleńska i jest pozbawiony jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego, ale PiS w tym momencie robi za partię wywrotową. Nie wiem czy pan Macierewicz mówi to co myśli czy też może perfidnie wykorzystuje niepokoje społeczne i gra na prostych obawach części elektoratu, ale to co wygłasza jest miejscami zupełnie oderwane od rzeczywistości...

zerodwadwa

2012-11-14, 17:42
Scyzoryk się w kieszeni otwiera..

Gość od razu powiedział, że nie jest zwolennikiem żadnej partii. Zarzucił tylko Macierewiczowi szykanowanie partii wybranej w demokratycznych wyborach (to że przez ciemnotę to inna sprawa). A tu co? Bulwers j***nych moherów. Powinni ich tam zagazować.

Taka demokracja, taka wolność słowa.