18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura na spotkaniu Macierewicza

karrbon • 2012-11-14, 16:03
Wolność słowa wg PiS. Awantura w trakcie spotkania Antoniego Macierewicza w Czeladzi. A twierdzą że są partią cywilizowaną... :homer:


Źródło: www.Czeladz24.com

arek062

2012-11-14, 23:15
PIS... a Ci starzy ludzie, temu dziadkowi to bym się odmachnął, w ogóle to są zwierzęta (Stare) zwierzęta

KaOeNDeI

2012-11-14, 23:18
1:52 kamikadze wpadł ! :D

snoope

2012-11-14, 23:40
Ja wam powiem, że nie dziwię się tym 'dziadkom' 60 letnim, bo całe życie ktoś ich w ch*ja robi i nie mogą się z tym pogodzić i jak ktoś na spotkaniu w którym wszyscy wyznają jedną ideę, że trzeba zrobić z tym porządek wyskakuje z drugą tezą to łapią zagrzewkę, a reszta to już wynik nieopanowania nerwów.... Antek wyszedł kazał typowi zadać normalnie pytanie.. ale co ? filmik ktoś uciął.... żeby przedstawić żenade... Jakby ktoś Ciebie jeden z drugim przez 30 lat w dup*ko je*ał to też byś się tak zachowywał....

re...........tt

2012-11-14, 23:45
Przecież Macierewicz to jeden z największych oszołomów w historii polskiej polityki. Jego zwolennicy nie odbiegają szaleństwem od swojego guru

sidsky

2012-11-14, 23:48
AHAHAHA_NO napisał/a:

czy ty masz świadomość, że PiS to partia tak anty komunistyczna, że bardziej anty już nie można?


Zapewne nawoływanie do redystrybucji, stawianie prywatyzacji spółek państwowych na równi ze zdradą i opieranie poparcia dla partii na klasie robotniczej to typowe elementy partii liberalnej ekonomicznie, nie? I nie mają nic wspólnego z założeniami komunizmu, o nie.

Cytat:

Jak prominenci PRL-owscy mogliby wspierać partię, która dąży do lustracji i wywalenia ludzi umoczonych w PRL na bruk?


Najciemniej jest pod latarnią, poza tym oni nie zlustrują swoich tylko "żydomasonów i pederastów".

hugh

2012-11-14, 23:53
chamstwo i drobnomieszczaństwo. szczeniak jak to pan dziadek powiedział ma racje.

marcinek6000

2012-11-15, 00:04
Ja rozumiem, że to jest dobry materiał przeciw PiS, ale nie rozumiem czemu wywyższacie tym materiałem PO. To hipokryzja, przecież do tej pory były takie same filmiki, tylko że na zebraniach PO(i u Palikota troche było) wobec kogoś kto miał inne zdanie. Nie oceniajcie partii na podstawie wyborców, bo macie swój rozum. Szacun dla Antka, że wziął go do siebie i wbrew motłochowi pozwolił mu dokończyć i odpowiedzieć na jego pytanie, jak zwykle niszcząc młodego uświadamiając mu jak bezsensowne było to pytanie.

Sorg

2012-11-15, 00:04
Podziwiam go za to, że nikomu nie przyłożył, jest ewenementem w tym kraju, który wytrzymał rzucanie mięsem i agresję tych "prawdziwych Polaków".
Osobiście bym mimo wielkiego szacunku do starszych tak dziadkowi piznął, że lincze w internecie by się nie skończyły. Z drugiej strony jak ktoś to pięknie ujął prowokacyjnie poszedł "jak do kościoła żeby powiedzieć im, że robią wodę z mózgu". Ot co, podziwiam opanowanie, ale w tym kraju głupotą jest iść i powiedzieć "przeciwnikowi", że ma się inne zdanie, bo Ci doświadczeni życiem ludzie, którzy tracili bliskich za wolność słowa Cię zatłuką. Szkoda.

Hippo

2012-11-15, 00:07
Co za ciemny lud :-) najnormalniej chyba właśnie Macierewicz się zachował, że uratował gościa przed pożarciem.

jejabig

2012-11-15, 00:08
Jakże smutno się czyta te żenujące wypowiedzi.
Połowa z Was nie zna najbardziej podstawowych pojęć związanych z retoryką - nie miałbym Wam tego za złe, przecież nie każdy musi recytować łacińskie nazwy argumentów lub chwytów erystycznych na wydechu, ale już samo opaczne rozumienie pojęcia argumentu zagotowuje mój płyn mózgowo-rdzeniowy.
Od nikogo nie wymagałbym więcej niż zdrowego rozsądku, lecz go właśnie (niestety) brakuje i jest to deficyt rażący.
Błędy (logiczne) na każdym kroku, mało tego, mataczenie prowadzące prosto do absurdów i nudności.
Nie chciałem nic pisać, niczego moja nic nie znacząca wypowiedź nie zmieni. Nikogo nie oświecę, ignoranci zatopieni są i będą na wieki po uszy w oborniku tępoty.
Celowo uogólniłem wypowiedź, jednakże adresatów wypunktujcie sobie sami. Przynajmniej nikt mi nie wsadzi palca w oko za homosemitolewackozdradzieckokomunomasoński spisek.

ŻENADA!

Niczego już w takich tematach nie napiszę, mimo że przekaz filmu jest dosyć klarowny. Sadistic jest mi jednak zbyt drogi (ze względu na tą mniejszość pozytywnych, zdystansowanych, rozsądnych, zabawnych, obeznanych w świecie, mających ciekawe rzeczy do powiedzenia i opinie, inteligentnych i zakręconych użytkowników), abym choć raz nie powalczył.

Pozdrawiam.

PS. Jedyną nadzieją jest prawdopodobny trolling niektórych osób, skoro właśnie najbardziej ekstremalnie debilne wypowiedzi padają od nich (zasypują inne tematy podobnymi ekskrementami).

Atreyu

2012-11-15, 00:23
and.RE napisał/a:

Banda debili, racja jest po ich stronie i koniec. Już nie mówię o kulturze, dodam że pewnie to najgorliwsi katolicy itd ;)


Kochaj bliźniego jak siebie samego. ;)

No chyba że myśli inaczej*, wtedy go można zbluzgać i ukamienować. Wtedy to nie grzech.

*ironia, zaznaczam specjalnie bo są tu osoby które wzięłyby to na serio.

Lasarr

2012-11-15, 00:27
117 odpowiedzi w temacie i 799 piw - mission accomplished

torro

2012-11-15, 00:28
iwanek885 napisał/a:

na harda to się nadaję


To idź...

artur_sz13

2012-11-15, 02:21
I dobrze zrobili! Powinien jeszcze wpier.. dostać. Przyszedł specjalnie prowokować i zdawał sobie sprawę co go czeka. Pewnie jakiś pierdzielony nadgorliwy działacz Palikota lub PiS.

Nie jestem za PiSem nigdy na nich nie głosowałem i nie zagłosuję, ale żygać sie chce jak widzę te POPalikotowe ścierwa. Kiedy Polska zrozumie że to ścierwo najgorsze ze wszystkich. Ale czekam zacięcie na wybory bo chcę zobaczyć w Tusk Vision Network relacje z posiedzenia Trybunału Stanu z Tuskiem, Sikorskim i Kopacz w roli głównej