18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura na spotkaniu Macierewicza

karrbon • 2012-11-14, 16:03
Wolność słowa wg PiS. Awantura w trakcie spotkania Antoniego Macierewicza w Czeladzi. A twierdzą że są partią cywilizowaną... :homer:


Źródło: www.Czeladz24.com

Airbourne

2012-11-14, 17:04
Jeśli chodzi o PIS i cywilizację to podobno znają koło i ogień, ale nie mam na to dowodów :P

Jimmy_Katana

2012-11-14, 17:05
Przecież to jest prowokacja, wsadzanie kija w mrowisko. A co do tego, że używają argumentu wieku to im się nie dziwię. Jak by mi j***ni młodzi wyborcy doj***li (a oni wybrali PO, tak wyprzedzam) 2 lata roboty do emerytury to był ich j***ł i ch*ja dał dojść do głosu.

kamry

2012-11-14, 17:05
To była prowokacja. Ten chłopak był z PiSu.

contowsky

2012-11-14, 17:06
@up no i jeszcze dokładnie potrafią wymienić wszystkie części samolotów wyprodukowanych w Rasiji

Qudi79

2012-11-14, 17:08
głupi dzieciak - wyj***łby dziadkom po sztuce to by zamknęli mordy - jak się k***a bawi szlachta?! Szable w dłoń!!! Jesteś Polakiem czy troki od kaleson?! Bo Polak potrafi bronić swoich racji i siebie! I nie raz to pokazaliśmy w przeszłości!

ritu4l

2012-11-14, 17:10
Wstyd, że takie kurewstwo śmie nazywać się Polakami, j***ne zwierzęta łapami wymach*ją przed młodym chłopakiem który chce coś powiedzieć, spałować ich nie ważne czy mają 70 czy 90 lat.

kalafiory

2012-11-14, 17:11
Co sie dziwić,typowi pisowcy....

mich22

2012-11-14, 17:11
Nic dodać, nic ująć, bezmózgie bydło.

torro

2012-11-14, 17:13
Ci awanturnicy to byli podstawieni przez policję prowokatorzy. Ci sami co na Marszu Niepodległości w maskach na twarzy rzucali kostką brukową w swoich kolegów funkcjonariuszy...

głodny_toster

2012-11-14, 17:14
Jimmy_Katana napisał/a:

Przecież to jest prowokacja, wsadzanie kija w mrowisko. A co do tego, że używają argumentu wieku to im się nie dziwię. Jak by mi j***ni młodzi wyborcy doj***li (a oni wybrali PO, tak wyprzedzam) 2 lata roboty do emerytury to był ich j***ł i ch*ja dał dojść do głosu.




No i ch*j, że prowokacja:) Macierewicz może jest popie**olonym daunem i wszędzie widzi spisek, ale zachował się jak człowiek i wyciągnął rękę do chłopaka. A bydło zawsze będzie bydłem i zawsze i wszędzie sprowokować się da. To tylko pokazuje kulturę ludzi jakich możemy spotkać na co dzień, wyborców-fanatyków. Sądzisz, że tylko młodzi wyborcy glosowali na oszustów z peło?? Nie wydaje mi się. Każdy człowiek ma swój rozum. Mniej lub bardziej sprawny. Jedni dają się mamić wszędobylskim spiskowcom z PiS a inni oszustom z PO. Zresztą oni wszyscy jednym ch*jem robieni;)

al...........10

2012-11-14, 17:17
Qudi79 napisał/a:

głupi dzieciak - wyj***łby dziadkom po sztuce to by zamknęli mordy - jak się k***a bawi szlachta?! Szable w dłoń!!! Jesteś Polakiem czy troki od kaleson?! Bo Polak potrafi bronić swoich racji i siebie! I nie raz to pokazaliśmy w przeszłości!


Jeśli bronisz swoich racji przemocą to jesteś j***nym bezmózgiem, tak jak te staruchy na filmiku. Szacunek dla gościa, że nie wyj***ł komuś w papę, bo jak ktoś cię trąca łapami to naprawdę ciężko się opanować. Pokazał, że jest lepszy od nich i tyle.

Clematis

2012-11-14, 17:17
Jimmy_Katana

Dłuższa praca nie tyczy sie tych 64 latków.
A prowokacja - to w takim razie gwałcona kobieta jest sobie sama winna, bo jest kobietą?
Tu jest demokracja, wolność słowa za którą nasi rodacy oddali życie, więc soczyste pie**olenie
o prowokacji bo ktoś ma inne zdanie wsadź sobie w dupe.

robson101

2012-11-14, 17:19
dobrze ze są tacy ludzie bo z kogo byśmy się śmiali ;) kretyni kontra kretyni

evilmatt

2012-11-14, 17:21
Może prowokacja, a może i nie, to nie jest istotne. Normalny człowiek powinien umieć się zachować na poziomie i nie dać się sprowokować szczególnie taką pierdołą. A tutaj co mamy? Grupę ludzi nie potrafiącą prowadzić jakiejkolwiek rzeczowej dyskusji i zaciekle atakującą osoby o odmiennym zdaniu. Ludzie ci wierzą w jedyną słuszną partię, która jebie ich tak samo jak pozostałe i gotowi są ukręcić łeb gówniarzerii bez kultury, która nie idzie tym samym tokiem rozumowania i oczekuje rzeczowych wyjaśnień, a nie ataków spowodowanych brakiem argumentów. O zgrozo mamy w kraju więcej takich ludzi i to nie tylko po stronie PISu i dopóki nie poumierają i coś się w tym kraju nie zmieni na lepsze (może w końcu politycy wezmą się za robote mającą na celu dobro Polski) to będzie tylko gorzej.
Swoją drogą Antek zachował się tutaj najrozsądniej, ale to już się wzięło ze szkoleń pr. ;)

jorel

2012-11-14, 17:21
rany i to w moim rodzinnym mieście...