18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura na spotkaniu Macierewicza

karrbon • 2012-11-14, 16:03
Wolność słowa wg PiS. Awantura w trakcie spotkania Antoniego Macierewicza w Czeladzi. A twierdzą że są partią cywilizowaną... :homer:


Źródło: www.Czeladz24.com

nikt_wazny

2012-11-14, 18:31
Byłem na tym spotkaniu, chciałem posłuchać co poseł ma do powiedzenia a nie opowiadam się za żadną stroną bo nikomu nie wierzę. Robiłem zdjęcia na pamiątkę przez całe spotkanie, ale jak zaczęła się awantura i wstałem z krzesła żeby lepiej widzieć to od razu i na mnie się rzucili z pięściami i takimi właśnie tekstami:

Shatter napisał/a:

"Hurr to manipulacja TVN i GW.Ile wam płacom za takie wstawki??? Durr!!!"



Zwyzywali mnie jakbym Bóg wie co robił. Nie cierpie Tuska, nie mam nic do PIS, ale to robią tacy ludzie to jest po prostu chore. Dlatego niestety PIS nie może przejąć władzy bo takie sytuacje będą na porządku dziennym. Zdjęcia ze spotkania są też na niekomercyjnym portalu Moja Czeladź [to nie jest reklama!]

Kamerzysty nie wywalili z sali bo spotkanie za chwilę skończyło ale też go zwyzywali od pederastów Palikota i ten gościu widoczny na filmie który z pięściami się rzucił na małolata to nowy przewodniczący regionalnego klubu Gazety Polskiej, sam się tak przedstawił i zachęcał do przystąpienia do nich bo tylko oni stanowią prawdę w mediach, niezłą sobie reklamę zrobili :D

Poziomkowy

2012-11-14, 18:35
Co jak co, wiem, ze tak troche nie na temat, ale laseczka co broni tego kolesia ma zajebisty glos... Chyba sie zakochalem <3

imonfire

2012-11-14, 18:41
[quote=xbandzior]Przyjechał prowokować pie**olec z PO, a wy zaślepieni tego nie widzicie
Dalej rypcie pokłony Carowi branisławowi oraz Tuskowi, a dostaniecie kolejnym razem pałą po łbie od policji.
Dalej niech was robią jak chcą, i wierzcie prowokacją w tv że ta co napisała rote to lesba itp...
To pojazd na Polskość, nie widzicie tego pier*olce? to co wy widzicie? [/quote]

Widać kto siedział w tym pierwszym rzędzie. Hihihihiih.

Dżony

2012-11-14, 18:42
Wy to musicie mieć ciężko w życiu, wszyscy tylko prowokują i manipulują :lol:

gucio926

2012-11-14, 18:46
Ja bym tam granat odłamkowy zaaplikował bym by spokój.

Ec...........on

2012-11-14, 18:49
fantomasik napisał/a:



Macierewicz może jest popie**olonym daunem i wszędzie widzi spisek, ale zachował się jak człowiek i wyciągnął rękę do chłopaka.



A mógł zabić!

riczardson

2012-11-14, 19:10
Co jak co, ale dziadek ma pie**olnięcie ;)

dun

2012-11-14, 19:11
oj ludzie ;/ nie widzicie ze calosc zostala zainscenizowana dla wlasnie takiego efektu? i co z tego ze jakis tam margines dziadkow zachowal sie w taki a nie inny sposob, ile ludzi tyle opinii, przy odpowiednio duzej populacji zdarzaja sie odpowiednie ekstrema.
osmieszanie zwolennikow innej niz "oficjalnej" teorii przebiegu wypadkow, to rowniez szerzej zakrojona akcja. logicznie myslacy czlowiek powinien chociaz miec pewne WATPLIWOSCI co do calej historii, latwosc oddania inicjatywy naszym wschodnim k*** sasiadom, brak kontroli nad sledztwem, samobojstwa w tle itp, zainteresowani znaja napewno sporo innych tematow o ktorych publicznie sie mowi. smieszy mnie ta cala nagonka dziennikarzy na PISowcow i usilnie dzielenie spoleczenstwa na PO i PIS przy nieformalnym statusie pseudoelity tych pierwszych. osobiscie mam dupie zarowno politykow jak i te wszelkie podzialy, nie zgadzam sie jednak z przedstawianiem sytuacji jedynie w jednej wykladni. szkoda ze media milcza o roznych innych zjawiskach np. wystapienie niesiolowskie w salonie toyoty, dzisiaj o tym czytalem nieco, jak na moj gust niczym sie tamte wydarzenia nie roznia od tych z tego filmu, kwestia oprawy. kojarzycie przedstawienie marszu niepodleglosci przez TVN w wydaniu Lisa marsz niepodleglosci vs spacer z bronkiem? nie przeszkadza wam taka manipulacja obrazu? albo np. fakt ze 7 organizacji zrzeszajacych zyjacych czlonkow oddzialow walczacych o niepodleglosc odmowilo wspolnego marszu z bronkiem, wskutek jego historii politycznej? przypomne ze za PRL czlonkowie AK czyli ich koledzy byli mordowania przez komunistow. i co taki dziadeczek, ktory jeszcze pamieta tamte wydarzenia niema prawa wierzyc ludzia, ktorzy w "bulu i nadzieji" proboja udowodnic jacy to z nich patrioci? w 2007 utracilismy formalnie niepodleglosc poprzez traktat lizbonski - jak sadzicie czy ci wszyscy dawni zolnierze o to walczyli?

ku...........yk

2012-11-14, 19:15
k***a moc argumentow...

"ja ma xxx lata"
"siadaj gowniarzu, kultury troche" - samemu zachowujac sie jak ostatni wsior, cham itd..

piec k***a, tylko piec nas ratuje...ewentualnie do uspienia z ta stara hołota

slonzok

2012-11-14, 19:17
Zaglebie sila :D haha

lufnik1946

2012-11-14, 19:18
PO i PIS - ZLIKWIDOWAĆ!!! Może wreszcie dostrzeżecie inne możliwości.

EdmundKemper

2012-11-14, 19:24
Moje miasto na Sadisticu :D Szkoda tylko, że w takim temacie.

dback

2012-11-14, 19:31
Śmieszne jak ludzie są tępi ;) Najpierw zapomnieli jak SLD wyr*chało polaków za swoich rządów okradając wszystko co się da i znów głosują na lewicowców - po ch*j palikot z biedroniem i grodzkim w rządzie? Bo co obiecał wam trawkę? j***ne tępaki. Później zapomnieli jak za rządów pis oskarżani byli niewinni ludze - np historia kardiologa "doktora śmierć" czy to też pie**olenie kaczyńskiego jaki to on wielki nie był w solidarności a Wałęsa to SBek

Ale nikt nie przekona kaczyńskiego, że "białe jest białe a czarne jest czarne" czy to upokarzanie Polski na scenie międzynarodowej przez TERAZ WIELKIEGO POLAKA lecha kaczyńskiego. A teraz jest moda na powtarzanie przez gimbusów, że ci za PO to lemingi a brzoza była pancerna. No k***a ogarnijcie się.

Zl...........ny

2012-11-14, 19:40
A bydło jak chorągiewka, jak na PO wrzuta to za PiS, jak na PiS to za PO. Ja trzymam się PiSu i jakiś paru agresywnych pierdzieli i młody prowokator nie wpłynie na moje poglądu. Na kolana i do pokuty! ;)

credance

2012-11-14, 20:12
pie**olone bydło. j***ć stare baby i starych dziadów.