18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura na spotkaniu Macierewicza

karrbon • 2012-11-14, 16:03
Wolność słowa wg PiS. Awantura w trakcie spotkania Antoniego Macierewicza w Czeladzi. A twierdzą że są partią cywilizowaną... :homer:


Źródło: www.Czeladz24.com

artur_sz13

2012-11-15, 02:28
Bo kurde TVNy i inni padlinożercy są za PO i Palikotem. Żeby Jarek K. rządził tak jak Tusk to media by doprowadziły do tego że albo sam by się powiesił albo padł by ofiarą seryjnego samobójcy

taziu

2012-11-15, 12:16
Gngpower napisał/a:

tak samo było na spotkaniu w Stalowej Woli z Palikotem. Tylko obeszło się bez rozgłosu. Wadomo czemu...
http://www.sadistic.pl/bojka-na-spotkaniu-z-palikotem-vt112635.htm#1087258

nie, nie było tak samo. Przyszedł Palikot i powiedział, że zrobi kilkunastominutowy wstęp odnośnie swojego programu a potem przejdzie do odpowiadania na pytania. Dziadek po kilku minutach mu przerwał i powiedział, że to on ma ich słuchać co zostało skwitowane śmiechem z sali.

A co do bójki - to przecież Twój jak wielce poszkodowany dziadzia wyszedł z miejsca i zaatakował stojącego obok organizatora spotkania. Nawet ktoś z jego rzędu próbuje go powstrzymać...



Nie wiem więc w czym widzisz problem.

Torro - zapomniałeś o tajnym talerzu kosmicznym kaczyńskiego, który steruje ten układ komuno-żydo-masońsko-spiskowy ;)

Gngpower

2012-11-15, 12:41
Nie chodzi mi o to kto jest winien. Chodzi o rangę wydarzenia. Czy nie jest równie ważne jak awantura z pisiorami? jeśli tak to czemu nie było tego w żadnych mediach? Bo ta wiadomość była wszędzie jako gówna. Bardzo ważne wydarzenie dnia ;/ Powinni ją rolować jak sprawę śp Madzi.
Swoją drogą, to nie powiesz , że Palikot ma normalny elektorat...

xe...........is

2012-11-15, 15:31
Tak wszyscy narzekacie na nasz rząd i tuska i komorów i komuchów a nagle az tylu obrońców się znalazło ;p
Ja bym mu tym mikrofonem jeszcze w łeb napie**olił a wcale nie jestem zwolennikiem PiSu i innych ch*jowatych partii politycznych.

TomdeX

2012-11-15, 21:57
A przepraszam bardzo, co ma PIS do tego gówna? Gdyby to był zlot PO też pewnie tak by się to skończyło, akurat tutaj nie partia zawiniła, a ludzie, a ci są jacy są...
Uprzedzam fakt, nie jestem ani za PO ani PIS, trzymam się Mikiego :P

Krzysiek14199

2012-11-15, 23:17
Up@ popieram, Macierewicz zachował się z klasą.Zabrał chłopaka by wysłuchać jego argumentów, nie to co wyżej wspominany Niesiołowski...

taziu

2012-11-16, 10:38
A co miał zrobić Macierewicz? Widział, że chłopaka zaraz pół sali zlinczuje.. Widział, że ktoś to nagrywał. Typowe zachowanie "umywam rączki". Przecież i tak nie wpuścili go do Macierewicza, więc o co całe halo z "jaki to dobry macierewicz"?