18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Max Kolonko jednak nie mówi jak jest?

SzyderczyHalas • 2013-06-07, 20:21
Większość sadoli ma tutaj ogromny szacunek do Maxa Kolonko, sięgający niemal jakiejś armii jego wyznawców. Jak się okazuje, ostatni film Pana Maxa ("GOTCHA JOURNALISM po polsku") jednak zweryfikował trochę jego "prawdomówność" w ramach zwykłego populizmu, o który już wcześniej wiele osób go podejrzewało.







Słowa o prof. Pawłowicz nie do końca trafne, a rzekome "fakty" mocno naciągane:





Kilka rzeczy w tej krytyce też jest nie do końca trafnych, czy profesjonalnych, natomiast mimo wszystko Kolonko wypowiadając się na tematy polskie powinien trochę więcej uwagi poświęcić detalom, a nie szukać taniej sensacji. Polecam przeczytać cały artykuł:
http://natemat.pl/63983,gacie-journalism-mariusz-max-kolonko-bredzi-a-nie-mowi-jak-jest

SzyderczyHalas

2013-06-08, 01:13
ostatni napisał/a:




Obrazek




problem polega na tym, że my nie chcemy rozmawiać z osobą, która reklamuje swój nienajawyższych lotów kanał na yt




Jest głupszy, a to, że ty bezskutecznie próbujesz znaleźć poklask u gimbusów, a on robi hajs na 2 kontynentach i ludzie chcą go słuchać to tylko niesprawiedliwość losu.



Po prostu Max to nie twoja kategoria wagowa. Po cichu liczysz, że nie mając żadnego dorobku Max ci odpowie i świat o tobie usłyszy




Nie, ty cytujesz po pół zdania.




Czy mówienie, że kupa śmierdzi jest obrażaniem kupy?






Ojej, a ty nie znasz Maxa. Z resztą zajrzałem w twój profil, obejrzałem 1 filmik z twojego kanału w ten sposób zyskujesz wyświetlenia biedaczku i szybko tracisz potencjalne, bo jakość twojej twórczości i osoby skutecznie odstrasza, i wyrobiłem sobie zdanie na takiej samej podstawie, na jakiej ty wyrobiłeś sobie zdanie na temat Maxa







No to się już całkiem stoczysz, bo od samego zioła nie będziesz miał takich halunów...no chyba, że chcesz przez 18 lat zbierać 100 tysięcy subów, niezłe tempo


Ps.




Obrazek



Nic na temat Maxa, zalewam sagą.

ostatni napisał/a:

https://i.sadistic.pl/pics/4a42106be610.jpg



Swoją drogą, a propos tego looser. Max ma 150tys. widzów, ja mam 6,5tys. A Ty masz ile? :>

Darkstep

2013-06-08, 01:17
Zadałem pytanie! Wpie**alasz te placki czy nie! Bo nie wiem czy mam traktować Cię poważnie. :-/

!Timon

2013-06-08, 01:22
Otóż w wywiadzie dla Telewizji Trwam poseł Pawłowicz tak tłumaczy ten tajemniczy telefon przy uchu (od 07:48): "Podano mi do uszu, żeby włożyć sobie jakieś wybrudzone wożczkiem, jakiś stu osób, jakieś słuchaweczki. Ja powiedziałam, że w życiu tego do ucha nie włożę", "Podano mi telefon. Też był brudny, więc jakoś tam trzymałam. Wyglądałam jak stara baba, która coś tam gada"

Bardzo autorytatywnie stwierdzone, że Max nie miał racji. Może celowo dali jej upieprzoną słuchawkę bo wiedzieli, że odmówi?
Zatem może miał rację może nie miał ale nie kłamał z premedytacją. Też nie jesteś w stanie udowodnić jak było na prawdę zatem jałowa dyskusja.

Następny argument tyczy się zwykłej pomyłki a ostatni jest śmieszny - po tylu latach życia w USA ma prawo raz na jakiś czas użyć dziwnych konstrukcji. Wręcz dziwne by było gdyby tego nie robił.


Facet jestem kolejną osobą która ci pisze, że jesteś smutnym trollem internetowym. Miałeś jakiś pomysł żeby coś zrobić ze swoim życiem ale... k***a no nie poszło. Jesteś kolejną kserokopią różnej maści histerskich vlogerów co to myślą, że mają wyj***ne pojęcie o życiu i świecie a mielą to samo gówno przez zęby co powtarza "dzień dobry tvn". To jest taki poziom intelektualny - telewizji śniadaniowej.

ostatni

2013-06-08, 01:23
Cytat:

Swoją drogą, a propos tego looser. Max ma 150tys. widzów, ja mam 6,5tys. A Ty masz ile?



ja na tym portalu mam więcej piwek, niż ty subów na yt, za 1 temat zgarniałem tysiaka, a ty siedzisz w poczekalni na niełasce gimbusów. Wystarczy?


ps. i nie muszę z miernym skutkiem próbować zakładać kanału na yt żeby w końcu być niezależnym finansowo od rodziców

ps.2 i pisze się loser , to chyba o tobie :



"A looser is a loser who can't spell "loser"."

SzyderczyHalas

2013-06-08, 01:52
ostatni napisał/a:


ja na tym portalu mam więcej piwek, niż ty subów na yt, za 1 temat zgarniałem tysiaka, a ty siedzisz w poczekalni na niełasce gimbusów. Wystarczy?



Nie no sukces 8-) Z całego serca Ci gratuluję. Uważam, że jesteś bardzo dynamiczny. Masz własną firmę?


ostatni napisał/a:

ps. i nie muszę z miernym skutkiem próbować zakładać kanału na yt żeby w końcu być niezależnym finansowo od rodziców



Vlogi się robi for fun, a nie dla kasy, materialisto, żal. Niezależność finansowa nie gra tu żadnej roli.

ostatni napisał/a:


ps.2 i pisze się loser , to chyba o tobie :



"A looser is a loser who can't spell "loser"."



Czyli po angielsku frajer, to osoba, która popełnia błędy w pisowni? Brilliant. (btw nie będę komentował Twojej interpunkcji xDDDD)

!Timon napisał/a:

Otóż w wywiadzie dla Telewizji Trwam poseł Pawłowicz tak tłumaczy ten tajemniczy telefon przy uchu (od 07:48): "Podano mi do uszu, żeby włożyć sobie jakieś wybrudzone wożczkiem, jakiś stu osób, jakieś słuchaweczki. Ja powiedziałam, że w życiu tego do ucha nie włożę", "Podano mi telefon. Też był brudny, więc jakoś tam trzymałam. Wyglądałam jak stara baba, która coś tam gada"

Bardzo autorytatywnie stwierdzone, że Max nie miał racji. Może celowo dali jej upieprzoną słuchawkę bo wiedzieli, że odmówi?



A może tak naprawdę prof. Pawłowicz jest sexy osiemnastką, tylko przed kamerami udaje? Przestań relatywizować, tylko skup się na faktach.


!Timon napisał/a:

Zatem może miał rację może nie miał ale nie kłamał z premedytacją. Też nie jesteś w stanie udowodnić jak było na prawdę zatem jałowa dyskusja.



Nie wiem, czy kłamał z premedytacją, czy był niedoinformowany, ale zmyślił historię, która się najlepiej sprzeda. I się sprzedała.


!Timon napisał/a:

Facet jestem kolejną osobą która ci pisze, że jesteś smutnym trollem internetowym.



Jestem bardzo wesoły. Twój argument jest inwalidą.


!Timon napisał/a:

Miałeś jakiś pomysł żeby coś zrobić ze swoim życiem ale... k***a no nie poszło.



Poszło. I idzie dalej. Moje filmy nie są populistyczne, więc nie zapie**ala jak u Maxa, ale idzie całkiem szybko, w porównaniu do wielu innych polskich kanałów na YouTube. Stwórz własny, zbierz 7 tysięcy widzów i wtedy powiedz mi, że mi nie poszło. :)


!Timon napisał/a:

Jesteś kolejną kserokopią różnej maści histerskich vlogerów co to myślą, że mają wyj***ne pojęcie o życiu i świecie a mielą to samo gówno przez zęby co powtarza "dzień dobry tvn".



Pokaż mi tych innych "różnej maści histerskich vlogerów", których jestem "kserokopią".

ostatni

2013-06-08, 01:56
SzyderczyHalas napisał/a:


Nie no sukces Z całego serca Ci gratuluję. Uważam, że jesteś bardzo dynamiczny. Masz własną firmę?



Ups, dałem się sprowokować, oczywiście JA mam wyj***ne w suby, lajki, wirtualne piwka itd. W końcu nie muszę walczyć zaciekle o uznanie gimbusów i wydawać kasy rodziców na reklamowanie tej żałosnej walki


SzyderczyHalas napisał/a:

Vlogi się robi for fun



30-latek robiący żałośnie autokompromitujące vlogi dla gimanazjalistów. W przerwach w swojej ambitnej twórczości pewnie poczytujesz komiksy z kaczorem donaldem?


SzyderczyHalas napisał/a:

Niezależność finansowa nie gra tu żadnej roli.




No pewnie, rodzice zawsze pomogą



SzyderczyHalas napisał/a:

Masz własną firmę?



i firmę i etat i kontrakt, w końcu grunt to nie być pajacem po 30. na utrzymaniu rodziców, no nie?...och zapomniałem z kim rozmawiam


SzyderczyHalas napisał/a:

Czyli po angielsku frajer, to osoba, która popełnia błędy w pisowni?


[/quote]


Looser to taki loser, czyli osoba, która upadła na dno społeczne, np. w wieku 30 lat kręci filmiki dla dzieci o połowę młodszych, bo nic innego nie potrafi, w dodatku bez powodzenia, i nie potrafi przeliterować angielskiego określenia swojej osoby. Jeszcze powinienem ci wytłumaczyć 'sarkazm', ale może dasz radę wygooglować


SzyderczyHalas napisał/a:

btw nie będę komentował Twojej interpunkcji xDDDD



jeszcze nie nagrywaj i się tutaj nie udzielaj i wszyscy będziemy szczęśliwsi

orzech1991

2013-06-08, 01:56
szyderczy, on powiedział że Prof. Pawłowicz nawet nie zna, jak i Kuźniara.

SzyderczyHalas

2013-06-08, 06:08
ostatni napisał/a:

Ups, dałem się sprowokować, oczywiście JA mam wyj***ne w suby, lajki, wirtualne piwka itd. W końcu nie muszę walczyć zaciekle o uznanie gimbusów i wydawać kasy rodziców na reklamowanie tej żałosnej walki



Ty, ziomek, co Ty z tą kasą rodziców? Z Grójca jesteś czy co xDD



ostatni napisał/a:

30-latek



Uwielbiam jak ludzie wierzą we wszystko, co napisane w internecie xDDDDD



ostatni napisał/a:

No pewnie, rodzice zawsze pomogą



Masz jakiś kompleks z tymi rodzicami? Nie wiem, umarli Ci? Bili Cię? Tatuś Cię gwałcił?




ostatni napisał/a:

i firmę i etat i kontrakt, w końcu grunt to nie być pajacem po 30. na utrzymaniu rodziców, no nie?...och zapomniałem z kim rozmawiam



Ja nie wiem z kim, chyba powoli z samym sobą xD Ale keep going, coraz lepiej się z Tobą tu bawię. Taki typowy poziom dowcipu szwagra na weselu xDDDD



ostatni napisał/a:

Looser to taki loser, czyli osoba, która upadła na dno społeczne, np. w wieku 30 lat kręci filmiki dla dzieci o połowę młodszych, bo nic innego nie potrafi



Przed kilkoma godzinami twierdziłeś, że "looser" to osoba, która błędnie zapisuje wyraz "loser". Jakieś dziwne zmiany w stanie świadomości. Ćpałeś coś, czy po prostu urodziłeś się bez lewej półkuli?
Poza tym wciąż nie wiem skąd bierzesz te argumenty, chyba zmyślania się od swojego idola Mixa Kolanko nauczyłeś. Skąd wiesz, że nic innego nie potrafię?



ostatni napisał/a:

w dodatku bez powodzenia



Już Ci napisałem. Załóż kanał, zdobądź 7 tys. widzów, kręć lepsze filmy, a później mów o powodzeniu, bo jak na razie pokazujesz wypowiedziami tylko swoją niewiedzę.



ostatni napisał/a:

Jeszcze powinienem ci wytłumaczyć 'sarkazm', ale może dasz radę wygooglować



O jaki z Ciebie hehe śmieszek. Sugerando, że niby gdzieś w Twoich wypowiedziach był sarkazm? xDDDD Ja przeczytałem tylko guwnowypociny jakiegoś żenującego debila w średnim wieku, który sfrajerzył życie i siedzi na sadolu w nocy, żeby pisać z kimś na forum. Skoro masz tak imponujące, dynamiczne życie, to gdzie te Twoje miliony rozrywek lepszych niż siedzenie przed kompem w internecie? Może jednak wcale nie taki wygryw z Ciebie jak sugerujesz i tak naprawdę sam siedzisz na utrzymaniu u mamusi. Takbyło.jpg



ostatni napisał/a:

jeszcze nie nagrywaj i się tutaj nie udzielaj i wszyscy będziemy szczęśliwsi



Rozumiem, że nagle nabyłeś prawo decydowania za wszystkich użytkowników forum sadistic.pl, czy w czyim imieniu się wypowiadasz? Swojego stada? Swojej rodziny? Swojej klasy w gimnazjum?

Ziomeg skończ, bo się tu w końcu posikam ze śmiechu xDDD

Dz...........ak

2013-06-08, 06:14
SzyderczyHalas,
To jak walić kulą w płot. Jak Kolonko lubię, tak tutaj przyznać muszę, że się nieźle zbłaźnił. Początkowo nawet go chwaliłem za tamten filmik, ale gdy przesłuchałem wypowiedź samej Pawłowicz... Wygrywasz tu z psychofanami MMK bitwę na argumenty, ale oni i tak będą twać przy swoim. Pewnie w TV Trwam wszystko zmanipulowali, a Pawłowicz za dużo zdrowasiek odmówiła przed wywiadem. :)

bdogieros

2013-06-08, 09:07
Zrobiłem tak samo jak Pater patriae w edit. Co to w ogóle jest za argument, że ktoś tam coś tam 1000 lat temu? Liczy się tu i teraz. A nie jakieś krzywdy pielęgnowane przez 1000 lat. Jeśli ktoś tak długo trzyma urazę to jest chorym psychicznie. I tak zachowuje się islam, jak chory psychicznie. Świat poszedł do przodu, pojawiły się komputery, samoloty, samochody a islamiści dalej kamieniują ludzi i kobiety oblewają kwasem.

Timitum

2013-06-08, 13:07
Hehe, ale trollnia.
A co do rzetelności dziennikarskiej... Wydaje mi się, że wystarczająco dużo mówią komentarze pod samym artykułem. Pan Gąsior dał bardzo "profesjonalne" podejście, w którym oprócz jednego trafionego argumentu szuka dziury w całym bo Maks napisał o nim źle! O zgrozo, trzeba mu doj***ć! Wytknijmy mu jakieś braki polonistyczne, ch*j, że gość mieszka od 20 lat za wielką wodą i GAD Z GŁOWY a nie piszę (pismo przed wysłaniem można przecież sprawdzić i redagować).
Pozdro600, rzucam hejta na ten artykuł i jego autora.

Pater patriae

2013-06-08, 13:49
SzyderczyHalas, masz 30 lat, a piszesz jak jakiś gimbus, którym pewnie mentalnie jesteś.

Zresztą
Cytat:

xDDDD Ja jebie, mój kanał jest kanałem rozrywkowym, a nie informacyjnym i większość "prawd" tam podawanych jest fikcją. Nikt tego nie bierze na poważnie. Witamy w inernecie.



No właśnie, więc większość tu ludzi próbuje Ci uzmysłowić, że ta Twoja fikcja jest ch*jowa i zarazem żałosna, wiedzy nie masz żadnej (pewnie jesteś po jakiś ch*jowych studiach), a szczególnie, że nie masz zbytnio czego szukać na sadolu, bo prezentujesz sobą typ człowieka, którym tutaj gardzimy.

Mam też wrażenie, że specjalnie wywołujesz taki burdel w komentarzach, żeby więcej ludzi tu zajrzało, bo trochę to żałosne, że tak Ci ciężko wyjść z poczekalni na sadolu, a przecież masz te swoje 6tys. subów na yt.

ps gdyby nie partnerstwo już dawno by to wylądowało w sucharach. ;-)

chybeck

2013-06-08, 17:45
SzyderczyHalas,

Specjalnie dla Ciebie Mariusz odpowiada na zarzuty:


WolfManGoth

2013-06-09, 01:23
Coś admini nie lubią, jak się dyskutuje z z partnerami i się wymsknie jedno przekleństwo...
Ale to tylko moje halucynacje :v
Kasa się zgadza.





Przypadek? :swinia:

siddael

2013-06-09, 10:39
nie karmić trolla, to najlepsza metoda