18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Max Kolonko jednak nie mówi jak jest?

SzyderczyHalas • 2013-06-07, 20:21
Większość sadoli ma tutaj ogromny szacunek do Maxa Kolonko, sięgający niemal jakiejś armii jego wyznawców. Jak się okazuje, ostatni film Pana Maxa ("GOTCHA JOURNALISM po polsku") jednak zweryfikował trochę jego "prawdomówność" w ramach zwykłego populizmu, o który już wcześniej wiele osób go podejrzewało.







Słowa o prof. Pawłowicz nie do końca trafne, a rzekome "fakty" mocno naciągane:





Kilka rzeczy w tej krytyce też jest nie do końca trafnych, czy profesjonalnych, natomiast mimo wszystko Kolonko wypowiadając się na tematy polskie powinien trochę więcej uwagi poświęcić detalom, a nie szukać taniej sensacji. Polecam przeczytać cały artykuł:
http://natemat.pl/63983,gacie-journalism-mariusz-max-kolonko-bredzi-a-nie-mowi-jak-jest

Adias100

2013-06-09, 21:27
Dobra wstawię, bo ktoś i tak lepiej wytłumaczył to ode mnie.


I wynocha mi stąd z tym shitem :)

Plecionkarz

2013-06-09, 21:32
gąsior wygląda jak wymuskany pedał, kogo obchodzi co ktoś taki ma do powiedzenia?

dog_1

2013-06-09, 21:33
Ale się spinacie, też lubię Maksa za to jak przekazuje informacje, bardzo retorycznie. Na temat p. Pawłowicz jest prosta sprawa, telewizja ją wykorzystała by ośmieszyć, nie ważne jakiego sposobu by użyli to i tak osiągnęli by cel. Pani Pawłowicz ma po prostu wysoką tonację głosu i zawsze wydaje się że krzyczy.Taką ma barwę głosu. No i ten niski usytuowany mikrofon...
Sponsor, zebrał 25 piwek po 2 dniach na poczekalni więc naprawdę nie ma co się obawiać, nawet powyższy suchar pana B. szybciej wbił się.
Ja na zaś by się nie denerwować wciskam ignoruj. Pozdrawiam.

danis008

2013-06-09, 21:33
SzyderczyHalas napisał/a:



xDDDD Ja jebie, mój kanał jest kanałem rozrywkowym, a nie informacyjnym i większość "prawd" tam podawanych jest fikcją. Nikt tego nie bierze na poważnie. Witamy w inernecie.

Natomiast wracając do tematu, odnoszę wrażenie, że Max prowadzi kanał informacyjny, więc powinien weryfikować zdarzenia, na których opiera swoje wypowiedzi. Chyba, że też sobie robi jaja, wtedy spoko, dostarcza dobrej rozrwyki, nie przyczepiam się.



Gracjan Roztocki też miał siłę przebicia. Siła przebicia nie świadczy w żaden sposób o poziomie "dziennikarstwa" Maxa Kolonko.




Sugerowanie, że łamanie regulaminu forum, na którym się postuje to powód do dumy. Logika motzno, podbijam.






ty i rozrywka? raczej tandeta do kwadratu partner z koziej dupy cia..papapa byliby zadowoleni :roll:

pieto90

2013-06-09, 21:41
@SzyderczyHalas- na ch*j się tu jeszcze wypowiadasz, jak inni cię zjadają na dzień dobry? Twoja polemika jest marna, tak jak to co robisz na fb. k***a tragedia...

mr_9mm

2013-06-09, 21:42
Chwile się zastanawiałem, kim jest k***a ten szyderczyhałas.
Nagle przebłysk w pamięci.
Już wiem!
To ten od pedalskich okularów!
:gay:

Promocja

2013-06-09, 21:43
To, że ktoś się raz czy dwa razy pomylił, nie czynie owej osoby nieprofesjonalną. Owszem, godzi w jej profesjonalizm, ale nie neguje go całkowicie. Nawet najlepsi popełniają błędy. Jeżeli (przykładowo) M. Phelps na olimpiadzie wygrał tylko 4 z 5 zawodów - ergo jedne przegrał (czysto teoretycznie), nie dyskredytuje go to jako największego mistrza, prawda? Zawodzi swoich fanów - prawda, trudno się nie zgodzić. Tak, zadziwia to wszystkich i "kapkę" traci w ich oczach. Mimo wszystko nie staje się wtedy całkowicie przegranym. Jedna porażka jest dostrzegalna w gąszczu sukcesów, ale nie jest takim dysonansem, jakim to uczyniłeś. To po pierwsze.
Po drugie:
Ten post jest marną prowokacją. Koleś próbuje zwrócić swoją uwagę na siebie kontrowersyjnymi poglądami (oczywiście nie mam tu na myśli ogólnie przyjętych norm w społeczeństwie polskim czy europejskim, a "sadisticowym"), które w naszej grupie są dla tej osoby dyskredytujące. Zasada działania autora jest bardzo podobna do postępowania Palikota, który swoimi poglądami szokuje, wywołuje skandale itp. Różnica jest taka, że Palikot niekoniecznie głosi swoje poglądy - głosi takie poglądy, żeby go zauważono. Autor postu może i ma (a raczej na pewno) takie poglądy, jakimi się z nami podzielił, jednak celowo zrobił to na TYM, a nie innym forum, gdyż tutaj te poglądy są kontrowersyjne. Gdyby np. napisał, że Maks jest fajny i bardzo go lubi oraz zgadza się z "mówieniem jak jest" pozostałby niezauważony wśród innych użytkowników, którzy twierdzą podobnie. Po prostu chciał nas sprowokować do aktywności i oglądania jego (nie będę może wymyślał żadnych epitetów, to że mi się nie podoba, nie oznacza, że coś jest ch*jowe) blogu itp. Mimo, że robimy gównoburzę, jest to forma aktywności, która najwidoczniej nie przeszkadza temu osobnikowi.

Blizzard93

2013-06-09, 21:43
Artykuł Gąsiora wręcz śmieszny, w ciągu chwili jego wielkie tezy przeciwko Kolonko obaliło kilku zwykłych ludzi na fejsbuku. A czepianie się akcentu na koniec totalnie mnie już rozwaliło. I w ten sposób ten frajer staje się sławny bo zjechał znaną i szanowaną osobę. Murzyński ku*as w dupę tej dziennikarzynie...

Akira19

2013-06-09, 21:44
Kto to kur*a jest SzyderczyHalas? Kolejny "celebryta" udający mądrego z jutjuba?
:idzwch*j:

mani3klodz

2013-06-09, 21:45
Max. Powiedz jak jest.

Klausu

2013-06-09, 21:45
Cóż nie ma z MMK nic wspólnego a go neguje. Powiedz mu to w oczy mądralo :mrgreen:

Silnoręki

2013-06-09, 21:46
Na piwa na tym portal nie licz. WON

Peter-Norivotset

2013-06-09, 21:54
SzyderczyHalas napisał/a:



xDDDD Ja jebie, mój kanał jest kanałem rozrywkowym, a nie informacyjnym i większość "prawd" tam podawanych jest fikcją. Nikt tego nie bierze na poważnie. Witamy w inernecie.



Ja pie**ole, weź (tutaj po ang) fuck off. Dlaczego nikt nie wyjebie tego gówna z sadistica...

sidian

2013-06-09, 21:58
What the hell... Ludzie, leczcie się. Tak, Kolonko pokpił sprawę z Pawłowicz. Nie, to nie było pomylenie faktów tylko logiki. Zarzucił komuś manipulację, przeprowadził cały wywód logiczny oparty na gównie a nie faktach. Każdy, kto Maxa w tej sytuacji broni, ma naj***ne do czachy. I wiecie, co zrobi Kolonko w następnym filmiku? Powie coś w ten deseń: "tak, z Pawłowicz faktycznie to nie było tak, jak mówiłem". A dlaczego? Dlatego, że Kolonko mówi, jak jest. I nawet jeśli raz się pomylił, to i tak jest najrzetelniejszym dziennikarzem, jakiego znam. Czepianie się całej reszty przez tego kretyna w artykule jest po prostu śmieszne i poniżej poziomu... Serio, czepiać się wymowy? I czego jeszcze? Krzywo zawiązanego krawata? Marynarki nie pod kolor? Litości.