18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Max Kolonko jednak nie mówi jak jest?

SzyderczyHalas • 2013-06-07, 20:21
Większość sadoli ma tutaj ogromny szacunek do Maxa Kolonko, sięgający niemal jakiejś armii jego wyznawców. Jak się okazuje, ostatni film Pana Maxa ("GOTCHA JOURNALISM po polsku") jednak zweryfikował trochę jego "prawdomówność" w ramach zwykłego populizmu, o który już wcześniej wiele osób go podejrzewało.







Słowa o prof. Pawłowicz nie do końca trafne, a rzekome "fakty" mocno naciągane:





Kilka rzeczy w tej krytyce też jest nie do końca trafnych, czy profesjonalnych, natomiast mimo wszystko Kolonko wypowiadając się na tematy polskie powinien trochę więcej uwagi poświęcić detalom, a nie szukać taniej sensacji. Polecam przeczytać cały artykuł:
http://natemat.pl/63983,gacie-journalism-mariusz-max-kolonko-bredzi-a-nie-mowi-jak-jest

VexTeson

2013-06-09, 23:45
Mogła odmówić wywiadu. Normalny człowiek nie zachowuje się tak jak ona wtedy.

Zarentha

2013-06-09, 23:51
Zobaczyłem niebieski nick to chciałem dać "ignoruj" ale tyle zabawnych komentarzy by mnie ominęło...

plackie

2013-06-09, 23:53
dobra k***a prawdopodobnie nikt już tego nie przeczyta a ja dostanę ostrzeżenie albo bana ale ch*j mnie to bo muszę. nawet nie zamierzam, konstruktywnie tego żyda komentować, bo jak kiedyś to zrobiłem to mnie na youtube zbanował.
otóż chciałbym, żeby konto tego j***nego żydziska zostało spalone wyj***ne z tego portalu i żeby nigdy moja uwaga nie była zakłócana przez jego tematy,żeby to kosmopolityczne komusze gówno przestało smrodzić na portalu który lubię, chciałbym żeby to żydowskie antypolskie ścierwo zostało usunięte z mojego kraju najlepiej do jakiegoś arabskiego kraju gdzie go za pedalstwo ukamienują.
niech wypie**ala z bogiem
dziękuję

qtacz

2013-06-09, 23:58
ch*j ci w cyce zydowska k***o karel goldbaum

rufus90

2013-06-10, 00:10
Ludzie są tacy k***a głupi... Przeczytają temat tego typu i zamiast się tym zainteresować, zobaczyć, co Pawłowicz ma do powiedzenia, oni po prostu stawiają piwa wierząc w to, co jest napisane na jakimś lewackim portalu. Totalne bzdury, ale do rzeczy..

Autor tego żenującego tematu opiera swoją opinie o braku rzetelności Maxa na rzekomej sprzeczności opinii Maxa i krótkiego fragmentu wypowiedzi Pawłowicz w wywiadzie dla Trwamu.

Teraz fakty:

Max pokazał, że TVN dokonał manipulacji na Pawłowicz, żeby ośmieszyć jej wizerunek. Jest to oczywiste po obejrzeniu fragmentu wypowiedzi Pawłowicz w TVNie, gdzie później sama Pawłowicz powiedziała, że nie tylko dostała brudny telefon, ale również specjaliści z TVNu nie potrafili ustawić jej mikrofonu.

Pawłowicz powiedziała kilka razy o tym, że TVN dokonał na niej ohydnej manipulacji, co powinno być podstawą dyskusji w tym temacie. Manipulacja polegała na tym, że mikrofon został źle ustawiony oraz TVN nie był w stanie załatwić odpowiedniego sprzętu.

Wniosek z tego jest taki, że Mariusz miał rację co do manipulacji TVNu czyli Mówi jak jest

Dla zainteresowanych link do wywiadu Pawłowicz, w którym wypowiada się ona na temat manipulacji TVNu (ma 20:09 - nie można zuploadować)

watch?v=AZsMwNANZO0



Druga sprawa jest taka. Chciałbym się zwrócić tutaj do moderatorów, którzy rozdają warny jak poj***ni za konstruktywne wypowiedzi, w których pojawia się słowo "wypie**alaj".
Może to ja interpretuję regulamin inaczej, ale wydaje mi się, że..

1) Kara za obrażanie użytkowników (również za kazanie im "wypie**alać" i podobne wyrażenia) wzrasta z ostrzeżenia o wartości 3 do ostrzeżenia wartości 5 (ewentualnie do 5, jeśli ktoś ma na koncie aktywne inne ostrzeżenia) i równa się automatycznie blokadzie pisania postów na 30 dni). Recydywa będzie nagradzana trwałą blokadą konta

Gość, który dostał 2x5w za dwa posty w tym temacie napisał dwa razy "wypie**alaj"

gruchens napisał/a:



Robisz artykuł, który sygnujesz swoją osobą i swoją twarzą w nagłówku (a w domyśle jest próbą lansu na kimś bardziej popularnym), a następnie mówisz, że rozmowa nie jest o tobie. To dopiero logika ;)

I przejaw profesjonalizmu też - żywo udzielasz się w dyskusji, ale olewasz wszystkie argumenty poza tymi wygodnymi do odpowiedzi. To zaś piękny przejaw profesjonalizmu. Jak wydasz książkę, to nie zapomnij o tym wspomnieć. Kupię licząc na profesjonalne pióro i rzeczowe podejście do tematu [sic!!!]

Moje "wypie**alaj" jest moim powodem do dumy, bo jest ostatecznością. Złamaniem moich własnych, głęboko zakorzenionych zasad - praworządności i kultury. Istnieje powiedzenie "wyjątek potwierdzający regułę". Polega ono na tym, że jeśli zdarzy się wyjątek, to jest on sensacją i zwraca uwagę na wagę samej tej reguły w dotychczasowym istnieniu. Jakby się to powtarzało, to oczywiście nie byłby już wyjątek.

Niemniej oddając głęboko zakorzenioną część siebie - własne reguły - jednocześnie daję upust najbardziej pierwotnemu instynktowi, który każe mi zwalczyć kogoś, kto jest według mnie marnym bytem, który tylko pogorszy sytuację społeczeństwa. Bo tak, pomimo wciąż istniejącego we mnie umiarkowanego liberalizmu społecznego, dzięki któremu sądzę np. że homoseksualista może się kochać z kim chce, jak chce i w co chce póki to nie jest jakakolwiek forma gwałtu, jest to robione intymnie, a nie np. na ulicy i nie odbiera to jakiejkolwiek równości społecznej, tak w tym wypadku uważam, że pan najzwyczajniej jest wspominanym marnym bytem.

Zatem ponownie:
Bez wahania oddaj się rychłemu opuszczeniu tego przybytku, jaśnie panie.
Albo krócej - wypie**alaj!



To jest cytat drugiej wypowiedzi, pierwsza została usunięta, więc jej nie przytoczę.


Wiem, że jest to forum, na którym każdy może dzielić się swoją opinią i wyrażać swoje zdanie, ale coś na sadolu jest ostatnio nie tak... Wszyscy krytykują i narzekają na to, jak demokracja upada, bo mniejszości pedałów czy muzułmanów mają więcej do powiedzenia niż cała reszta normalnych ludzi. Na sadisticu cieszymy się pewnym społeczeństwem o podobnych poglądach, więc nie pozwólmy jakimś śmieciom jak autor tego tematu przejmować forum!

ruingor

2013-06-10, 00:34
~~SzyderczyHalas

Napisałeś co miałeś napisać a teraz wypie**alaj ch*ju sponsorowany który szuka sensacji ,wyświetleń i atakuje naszego Maxa który mówi JAK JEST !

I debila z siebie zrobiłeś bo wyj***łeś taki temat a tu taki ch*j sadole mieli większa rację z Maxem :)

Tak dostane warna to przy okazji Idz r*chaĆ KOZY Z KOLEGAMI

necroorcen

2013-06-10, 00:45
Możecie mi powiedzieć, czemu ostatni dostał bana za swoje wypowiedzi, podczas gdy SzyderczyHalas nie ma żadnego ostrzeżenia? (porównajcie sami treść komentarzy)

Z sadistica robi się powoli kolejny poprawie polityczny portal do zarabiania pienionszków (vel drugi kfejk).

Swoją drogą porównajcie też sposób nagrywania filmików MMK i SH: pierwszy mówi 10 minut bez zająknięcia, drugi ma cięcie co 2 słowa bo chyba zdania nie potrafi sklecić bez pauzy :-|

MMK trochę poniosła jego popularność, oby się opamiętał i powrócił do stylu poprzednich filmików bardziej, a nie szukania takich sensacji (szczególnie nie przygotowując się do tematu, jak sam to stwierdził).

Nomercyy

2013-06-10, 00:47
SzyderczyHalas napisał/a:



xDDDD Ja jebie, mój kanał jest kanałem rozrywkowym, a nie informacyjnym i większość "prawd" tam podawanych jest fikcją. Nikt tego nie bierze na poważnie. Witamy w inernecie.



W takim razie możemy śmiało postawić tezę że twoja opinia o Maxie jest jedynie sianiem propagandy która nijak ma się do prawdy?

Jaki trzeba mieć tupet ażeby wstawić kilka dni temu post o islamizacji, teraz napisać że jest to kanał rozrywkowy a podawane informacje są fikcją?

Za tydzień napiszesz że jednak myliłeś się co do Maxa, bo przecież taki jest internet...a idź pan w ch*j.

pudel89

2013-06-10, 01:03
Czy ktoś z redakcji/ moderacji itp. mógłby wytłumaczyć obecność tego trolla na sadisticu? Wartości merytorycznej nie muszę komentować, bo gówno gównem zostanie, choćby miało status partnerski. Redakcja bardzo dba o przejrzystość i poziom tego forum nagradzając trolli i każących im "wypie**alać" banami, ok niech tak będzie. Tylko dlaczego główny troll o poziomie intelektualnym ameby (autor), toczący gównoburze i obrażający innych użytkowników regulaminowi już nie podlega? Sypiecie ostrzeżeniami wobec krytykantów, a prowodyra nie ruszacie, bo ma partnerstwo? Skoro tak dbacie o poziom portalu i dyskusji na nim, to wybierajcie takich partnerów, którzy tego poziomu nie obniżają. Reakcja wobec tylko jednej strony sporu też sporo daje do myślenia mi i innym użytkownikom na ten temat i wygląda na to, że gadanie o jakości portalu to puste frazesy, zwłaszcza gdy w grę wchodzi kasa. Jeśli zależy wam (nam, użytkownikom też) na poziomie, to nie promujcie byle gówna. Kasę wydacie szybko, na renomę pracuje się latami. Mam nadzieję, że obecność i bezkarność autora na tym portalu to tylko "przejściowe nieporozumienie" i opinia zwykłych użytkowników jest dla was najważniejsza.

WolfManGoth

2013-06-10, 01:22
pudel89,
Naiwnyś. Kasa się tylko liczy. Kasa i poprawność polityczna.

pudel89

2013-06-10, 01:27
@up: Może i jestem naiwny ale uważam, że kasa to nie wszystko i są ważniejsze wartości. I mam nadzieję, że nie tylko ja myślę podobnie i że mój ulubiony portal nie zamieni się w bagno przez takie tematy i takich partnerów.

Nomercyy

2013-06-10, 01:31
Panowie admini, pragnę wam przypomnieć że ten portal nie istnieje bez nas, prostych użytkowników którzy wchodzą tutaj codziennie aby zagłębić się w smakach czarnego humoru i zapomnieć o szarej rzeczywistości.

Powinniście pielęgnować prostego użytkownika jak paprotkę w doniczce, aby nie przeszedł na inne portal typu Kwejk, JebzDzidy, tylko został na naszym kochanym przez wszystkich - Sadolu.

Jednak ostatnie czasy, mam wrażenie że przeprowadzacie pewien eksperyment społeczny, mówiąc ściślej:
Jak jeszcze możemy wk***ić użytkownika tego portalu.

Pominę już regulamin, który zabrania tego co tygryski lubią najbardziej, czyli jechania po ciapatych jak Kubica w rajdzie.

No ale to co ujrzałem teraz sprawiło że balansuje na granicy zostania, a poszukania sobie innego portalu typu Sadistic.
Jak można trzymać osobę która za przeproszeniem wk***ia 90% społeczności tej witryny, BA jeszcze banować osoby które próbują z nim walczyć i sprawić żeby się tutaj nie udzielaj bo go po prostu nie chcemy.

Jeżeli dalej tak pójdzie i jednostka będzie stawiana nad ludem tylko dlatego że ma partnerstwo, to zachowacie się jak (no i tego nie napiszę bo dostanę bana), czyli tak jak osoby z których się tutaj śmiejemy.


Pozdrawiam i życzę wesołej nocy.

mefju90

2013-06-10, 01:46
kolega po 3ciej stronie coś zamilkł, oj a tak miło sie czytało

_P...........K_

2013-06-10, 01:52
Nomercyy napisał/a:


Powinniście pielęgnować prostego użytkownika jak paprotkę w doniczce, aby nie przeszedł na inne portal typu Kwejk, JebzDzidy, tylko został na naszym kochanym przez wszystkich - Sadolu.



Za resztę posta masz piwko, ale co do Kwejka i JebzDzidy to nie trafiłeś akurat, bo kwejk, jeb z dzidy i sadistic mają jednego właściciela, więc w ten sposób by zbytnio strat nie zaznali ;-)

Nomercyy

2013-06-10, 01:54
POLAK_nie_polaczek napisał/a:



Za resztę posta masz piwko, ale co do Kwejka i JebzDzidy to nie trafiłeś akurat, bo kwejk, jeb z dzidy i sadistic mają jednego właściciela, więc w ten sposób by zbytnio strat nie zaznali ;-)



No proszę, o tym nie wiedziałem, ale jak mówią, uczymy się całe życie ;-)