18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Max Kolonko jednak nie mówi jak jest?

SzyderczyHalas • 2013-06-07, 20:21
Większość sadoli ma tutaj ogromny szacunek do Maxa Kolonko, sięgający niemal jakiejś armii jego wyznawców. Jak się okazuje, ostatni film Pana Maxa ("GOTCHA JOURNALISM po polsku") jednak zweryfikował trochę jego "prawdomówność" w ramach zwykłego populizmu, o który już wcześniej wiele osób go podejrzewało.







Słowa o prof. Pawłowicz nie do końca trafne, a rzekome "fakty" mocno naciągane:





Kilka rzeczy w tej krytyce też jest nie do końca trafnych, czy profesjonalnych, natomiast mimo wszystko Kolonko wypowiadając się na tematy polskie powinien trochę więcej uwagi poświęcić detalom, a nie szukać taniej sensacji. Polecam przeczytać cały artykuł:
http://natemat.pl/63983,gacie-journalism-mariusz-max-kolonko-bredzi-a-nie-mowi-jak-jest

SzyderczyHalas

2013-06-07, 22:11
NieWiemZeWiem napisał/a:

Po pierwsze ngdzie nie widze aby pawłowicz wydała taki wywiad i prosze mi to udowodnic.



Za artykułem, do którego się odwołałem, ale widać zbyt trudno było Ci wejść w link i zobaczyć:

"Otóż w wywiadzie dla Telewizji Trwam poseł Pawłowicz tak tłumaczy ten tajemniczy telefon przy uchu (od 07:48): "Podano mi do uszu, żeby włożyć sobie jakieś wybrudzone wożczkiem, jakiś stu osób, jakieś słuchaweczki. Ja powiedziałam, że w życiu tego do ucha nie włożę", "Podano mi telefon. Też był brudny, więc jakoś tam trzymałam. Wyglądałam jak stara baba, która coś tam gada"."

(wklejam link, bo film trwa ponad 20 minut)
http://youtu.be/AZsMwNANZO0?t=7m45s


NieWiemZeWiem napisał/a:

Po drugie wygladasz na j***nego lewaka wiec powinnienes dostac bana.



Na jakiej podstawie wnioskujesz moje poglądy polityczne z dyskusji na temat nieprawdziwości tez podawanych przez Maxa Kolonko? Konstruując wypowiedź w kategorii argumentum ad personam sam się dyskwalifikujesz z dyskusji i za obrażanie drugiego użytkownika ("j***ny" to wulgarne określenie) to Ty powinieneś dostać bana. O ile wiem to nie jest forum ONR-u, tylko sadistic. Jak chcesz powyzywać przypadkowych obcych ludzi od lewaków, to może idź na mecz, albo na marsz niepodległości porzucać kostką brukową, tam się lepiej wyżyjesz. Jestem libertarianinem, co wiele razy mówiłem publicznie w internecie, więc jeśli już Ci ktoś na kogoś "wygląda", to może spróbuj posłuchać ze zrozumieniem co ta osoba mówi.
Nie wiem, czy jesteś śmieszkowym korwinistą, czy narodowcem po podstawówce, ale logika w Twoim wydaniu bardzo kuleje.


Reszty Twojej wypowiedzi nie będę komentował, bo to zwykły cebulacki bełkot.

ostatni napisał/a:

odmelduj się do swojego oficera prowadzącego, że próby kompromitacji Maxa wam nie wyszły i trzeba pomyśleć o seryjnym samobójcy



To jest naprawdę komiczne, jak Wy się bronicie przed faktami. Sam go na początku lubiłem, bo wydawał się spoko, ale populizm przeważył i Max zmienia się w internetowy Superexpress, albo Fakt. Gość gada bzdury, napędza wzajemną spiralę nienawiści pomiędzy Polakami, prawi jakieś truizmy o islamizacji Europy i kopiuje fakty z innych filmów, które są powszechnie znane, a coraz więcej osób traktuje go jak jakiegoś oświeconego mentora. Ja pie**ole .
Czego się niby dowiedziałeś z jego filmów? Że TVN manipuluje informacjami i faworyzuje PO? Naprawdę? Wcześniej tego nie wiedziałeś? Islamizacja Europy - jest bardzo wiele filmów na ten temat, nawet z 2008 i wcześniej. To, co on mówi, to nie są żadne odkrycia, a teraz dodatkowo zaczyna być stronniczy i pomija fakty. Wrzuciłem ten artykuł, bo wydawało mi się, że część ludzi się ogarnie, przejrzy trochę na oczy i przestanie wierzyć we wszystko co ten pajac wymyśla przed swoją kamerką w Stanach, ale widzę, że tak jak gimbaza wierzy w te durnoty Shoguna, tak samo studenciki wierzą we wszystkie sensacje Kolonko. Wielkie brawa.

Pater patriae

2013-06-07, 22:17
Do tam większość up wypowiadacie się jak debile, jak jacyś fanatycy Macierowicza i jego pierdół, którzy są zamknięci na wszystko oprócz słów swego idola.

Ale
Cytat:

Ciekawe ile więcej takich naciąganych "faktów" w swoich filmach Max prezentuje, bo do tej pory nikt go chyba dokładnie nie sprawdzał.



No to może sprawdź, a nie formułujesz tezy, które mają na celu podważyć działalność Kolonki na podstawie jednego błędu o którym miał prawo nie wiedzieć, bo bez przesady, ale to serio wyglądało idiotycznie.

@edit
Wszedłem na ten Twój kanał i sobie obejrzałem "Islamizacja Europy", tzn. wytrzymałem do momentu jak kazałeś sobie przypomnieć co robili chrześcijanie 1000 lat temu, czy tam więcej bo sam nie wiesz i moje odczucie jest takie, że może lepiej się trochę poczytaj, dowiedz się więcej jeżeli zabierasz się za jakieś temat, bo z wiedzą na poziomie podstawówki świata nie zawojujesz. Bo krótko mówiąc pie**olisz farmazony.

SzyderczyHalas

2013-06-07, 23:19
Pater patriae napisał/a:


@edit
Wszedłem na ten Twój kanał i sobie obejrzałem "Islamizacja Europy", tzn. wytrzymałem do momentu jak kazałeś sobie przypomnieć co robili chrześcijanie 1000 lat temu, czy tam więcej bo sam nie wiesz i moje odczucie jest takie, że może lepiej się trochę poczytaj, dowiedz się więcej jeżeli zabierasz się za jakieś temat, bo z wiedzą na poziomie podstawówki świata nie zawojujesz. Bo krótko mówiąc pie**olisz farmazony.



xDDDD Ja jebie, mój kanał jest kanałem rozrywkowym, a nie informacyjnym i większość "prawd" tam podawanych jest fikcją. Nikt tego nie bierze na poważnie. Witamy w inernecie.

Natomiast wracając do tematu, odnoszę wrażenie, że Max prowadzi kanał informacyjny, więc powinien weryfikować zdarzenia, na których opiera swoje wypowiedzi. Chyba, że też sobie robi jaja, wtedy spoko, dostarcza dobrej rozrwyki, nie przyczepiam się.

ostatni napisał/a:

Kolonko ma siłę przebicia



Gracjan Roztocki też miał siłę przebicia. Siła przebicia nie świadczy w żaden sposób o poziomie "dziennikarstwa" Maxa Kolonko.


gruchens napisał/a:

Ale tu zrobię wyjątek, z którego będę dumny:

Weź pan wypie**alaj.



Sugerowanie, że łamanie regulaminu forum, na którym się postuje to powód do dumy. Logika motzno, podbijam.

ostatni

2013-06-07, 23:31
SzyderczyHalas napisał/a:

Gracjan Roztocki też miał siłę przebicia. Siła przebicia nie świadczy w żaden sposób o poziomie "dziennikarstwa" Maxa Kolonko.




SzyderczyHalas napisał/a:

Nie rozmawiamy o mnie, tylko o Maxie. Argumentum ad personam, koniec dyskusji.



Manipulacja polegająca na ucięciu w połowie nawet nie myśli a zdania które cytujesz utwierdziła mnie w moim przekonaniu- jesteś zerem, próbujesz wybić się na atakowaniu Maxa posługując się prymitywnymi metodami manipulowania faktami.

remi1982

2013-06-07, 23:41
@SzyderczyHalas - jakoś weź idź się schowaj pod szafę i nie wychodź. Nie możesz promować swojego kulawego kanału na srajtub gdzie indziej ? k***a, czy administracji tego portalu już tak odj***ło, nie wiem może to przez zyski z reklam czy ki ch*j. Bądzmy mili i potulni, nie nazywajmy kozojebców kozojebcami, promujmy jutubową żydo-ch*jnie która obraża Polaków, napie**alajmy reklam, co jest do ch*ja ? Robi się tu powoli sado-pedo-pudelek.

Poza tym hmm... Żydomason, to wiele wyjaśnia :homer:

P.S. Masz bardzo nieładną semicką mord... twarz.

gruchens

2013-06-07, 23:44
SzyderczyHalas napisał/a:


Nie rozmawiamy o mnie, tylko o Maxie. Argumentum ad personam, koniec dyskusji.

Sugerowanie, że łamanie regulaminu forum, na którym się postuje to powód do dumy. Logika motzno, podbijam.



Robisz artykuł, który sygnujesz swoją osobą i swoją twarzą w nagłówku (a w domyśle jest próbą lansu na kimś bardziej popularnym), a następnie mówisz, że rozmowa nie jest o tobie. To dopiero logika ;)

I przejaw profesjonalizmu też - żywo udzielasz się w dyskusji, ale olewasz wszystkie argumenty poza tymi wygodnymi do odpowiedzi. To zaś piękny przejaw profesjonalizmu. Jak wydasz książkę, to nie zapomnij o tym wspomnieć. Kupię licząc na profesjonalne pióro i rzeczowe podejście do tematu [sic!!!]

Moje "wypie**alaj" jest moim powodem do dumy, bo jest ostatecznością. Złamaniem moich własnych, głęboko zakorzenionych zasad - praworządności i kultury. Istnieje powiedzenie "wyjątek potwierdzający regułę". Polega ono na tym, że jeśli zdarzy się wyjątek, to jest on sensacją i zwraca uwagę na wagę samej tej reguły w dotychczasowym istnieniu. Jakby się to powtarzało, to oczywiście nie byłby już wyjątek.

Niemniej oddając głęboko zakorzenioną część siebie - własne reguły - jednocześnie daję upust najbardziej pierwotnemu instynktowi, który każe mi zwalczyć kogoś, kto jest według mnie marnym bytem, który tylko pogorszy sytuację społeczeństwa. Bo tak, pomimo wciąż istniejącego we mnie umiarkowanego liberalizmu społecznego, dzięki któremu sądzę np. że homoseksualista może się kochać z kim chce, jak chce i w co chce póki to nie jest jakakolwiek forma gwałtu, jest to robione intymnie, a nie np. na ulicy i nie odbiera to jakiejkolwiek równości społecznej, tak w tym wypadku uważam, że pan najzwyczajniej jest wspominanym marnym bytem.

Zatem ponownie:
Bez wahania oddaj się rychłemu opuszczeniu tego przybytku, jaśnie panie.
Albo krócej - wypie**alaj!

SzyderczyHalas

2013-06-08, 00:06
ostatni napisał/a:

Manipulacja polegająca na ucięciu w połowie nawet nie myśli a zdania które cytujesz utwierdziła mnie w moim przekonaniu- jesteś zerem, próbujesz wybić się na atakowaniu Maxa posługując się prymitywnymi metodami manipulowania faktami.




Mogę być kim mi się żywnie podoba, a Ty możesz mieć na mój temat dowolną opinię, tylko, że nie jest to tematem tej dyskusji. Dlatego właśnie argumentum ad personam i koniec rozmowy. Bez odbioru.

remi1982 napisał/a:

@SzyderczyHalas - jakoś weź idź się schowaj pod szafę i nie wychodź. Nie możesz promować swojego kulawego kanału na srajtub gdzie indziej ? k***a, czy administracji tego portalu już tak odj***ło, nie wiem może to przez zyski z reklam czy ki ch*j. Bądzmy mili i potulni, nie nazywajmy kozojebców kozojebcami, promujmy jutubową ch*jnie, napie**alajmy reklam, co jest do ch*ja ? Robi się tu powoli sado pudelek.



Ja pie**ole, kolejny xD Zrozum typie, mam konto, zakładam tematy, wymieniamy się opiniami na dany temat. Na tym polega forum. To co każdy z nas robi poza tym forum nie ma żadnego znaczenia. Dlaczego wszyscy uciekacie od tematu Maxa i skupiacie się na mnie? Czy ja tu piszę coś o Was? Zachowujecie się jak dzieci na podwórku, a nie jak młode dynamiczne studenciki. SZEJM ON JU

remi1982 napisał/a:

P.S. Masz bardzo nieładną semicką mord... twarz.



I kolejny raz argumentum ad personam. Szkoda, że nie macie żadnych argumentów w temacie dyskusji, widocznie mam stuprocentową rację.

remi1982

2013-06-08, 00:09
SzyderczyHalas napisał/a:




Mogę być kim mi się żywnie podoba, a Ty możesz mieć na mój temat dowolną opinię, tylko, że nie jest to tematem tej dyskusji. Dlatego właśnie argumentum ad personam i koniec rozmowy. Bez odbioru.



Ja pie**ole, kolejny xD Zrozum typie, mam konto, zakładam tematy, wymieniamy się opiniami na dany temat. Na tym polega forum. To co każdy z nas robi poza tym forum nie ma żadnego znaczenia. Dlaczego wszyscy uciekacie od tematu Maxa i skupiacie się na mnie? Czy ja tu piszę coś o Was? Zachowujecie się jak dzieci na podwórku, a nie jak młode dynamiczne studenciki. SZEJM ON JU



"zakładam tematy, wymieniam się opiniami"...
Zrozum typie, że gdyby nie Twoje ch*jowe poglądy, zj***ny vlog, kiaprawy żyd... semicki wyraz twarzy to tak poza tym byłoby ok. Ale niestety, w czasach kiedy każdy niespełna rozumu człek, jak Ty. Może nagrać swoją mordę, napisać jakieś pierdoły, lub zaśmiecać internet swoimi wypocinami, to musi liczyć się z krytyką. Jeśli chodzi o mnie to stworzyłeś nowy nurt, gatunek, subkulturę, jak zwał tak zwał, a mianowicie - żydohipster. A nie trawie ani jednego ani drugiego i stąd moje krytyczne komentarze względem Twojej osoby.

sz...........an

2013-06-08, 00:11
A kiedy takie pajace jak szyderczy debil zaczną dostawać w5 i kopa na onet?

ostatni

2013-06-08, 00:20
SzyderczyHalas napisał/a:




Mogę być kim mi się żywnie podoba, a Ty możesz mieć na mój temat dowolną opinię, tylko, że nie jest to tematem tej dyskusji. Dlatego właśnie argumentum ad personam i koniec rozmowy. Bez odbioru.





Wpie**oliłeś się z reklamami swojego ch*jowego kanału i jeszcze ch*jowszej osoby na portal który śledzę 1000 razy dłużej niż ty tutaj jesteś. W dodatku próbujesz wybić się na atakowaniu w sposób zakłamany osoby 10000000 razy bardziej znanej od ciebie i jeszcze mądrzejszej. Gdy skromnie zauważam, że coś tu jest nie tak cytujesz po pół zdania z mojej wielozdaniowej wypowiedzi tak by zmienić sens. Dlatego to jest dyskusja na temat twojej ch*jowej osoby i tego jak prymitywnie się wpie**alasz tam gdzie cię nie chcą. Napisałem poprzednio, że jesteś ZEREM? Pomyłka, to byłby komplement. Jesteś nieudacznikiem, który próbując się wybić jeszcze bardziej się pogrąża.

SzyderczyHalas

2013-06-08, 00:30
remi1982 napisał/a:



"zakładam tematy, wymieniam się opiniami"...
Zrozum typie, że gdyby nie Twoje ch*jowe poglądy, zj***ny vlog, kiaprawy żyd... semicki wyraz twarzy to tak poza tym byłoby ok. Ale niestety, w czasach kiedy każdy niespełna rozumu człek, jak Ty. Może nagrać swoją mordę, napisać jakieś pierdoły, lub zaśmiecać internet swoimi wypocinami, to musi liczyć się z krytyką. Jeśli chodzi o mnie to stworzyłeś nowy nurt, gatunek, subkulturę, jak zwał tak zwał, a mianowicie - żydohipster. A nie trawie ani jednego ani drugiego i stąd moje krytyczne komentarze względem Twojej osoby.



I dalej nie napisałeś nic w temacie Maxa. Zupełny offtop.

gruchens napisał/a:

Robisz artykuł, który sygnujesz swoją osobą i swoją twarzą w nagłówku (a w domyśle jest próbą lansu na kimś bardziej popularnym), a następnie mówisz, że rozmowa nie jest o tobie. To dopiero logika ;)



LOLOLOLOL błagam powiedz, że trollujesz. Czy naprawdę jesteś tak zupełnie nie w temacie, że nie wiesz, że to nie ja na tym zdjęciu w pierwszym poście? hahahaahhaahhahahaha :ok***a:
Ja sobie kręcę śmieszkowe vlogi w internecie z bardzo abstrakcyjnym poziomem humoru, a nie piszę jakieś dziennikarskie beefy, ale beka dobra z Ciebie ziomuś, 11/10, dzięki

gruchens napisał/a:

I przejaw profesjonalizmu też - żywo udzielasz się w dyskusji, ale olewasz wszystkie argumenty poza tymi wygodnymi do odpowiedzi. To zaś piękny przejaw profesjonalizmu. Jak wydasz książkę, to nie zapomnij o tym wspomnieć. Kupię licząc na profesjonalne pióro i rzeczowe podejście do tematu [sic!!!]



Odpowiedziałem prawie na wszystkie komentarze. Niektóre nie wymagają mojej odpowiedzi.

gruchens napisał/a:

Moje "wypie**alaj" jest moim powodem do dumy, bo jest ostatecznością. Złamaniem moich własnych, głęboko zakorzenionych zasad - praworządności i kultury. Istnieje powiedzenie "wyjątek potwierdzający regułę". Polega ono na tym, że jeśli zdarzy się wyjątek, to jest on sensacją i zwraca uwagę na wagę samej tej reguły w dotychczasowym istnieniu. Jakby się to powtarzało, to oczywiście nie byłby już wyjątek.



Regulamin to regulamin. Nie ma specjalnych okoliczności, kiedy go można łamać.

gruchens napisał/a:

Niemniej oddając głęboko zakorzenioną część siebie - własne reguły - jednocześnie daję upust najbardziej pierwotnemu instynktowi, który każe mi zwalczyć kogoś, kto jest według mnie marnym bytem, który tylko pogorszy sytuację społeczeństwa. Bo tak, pomimo wciąż istniejącego we mnie umiarkowanego liberalizmu społecznego, dzięki któremu sądzę np. że homoseksualista może się kochać z kim chce, jak chce i w co chce póki to nie jest jakakolwiek forma gwałtu, jest to robione intymnie, a nie np. na ulicy i nie odbiera to jakiejkolwiek równości społecznej, tak w tym wypadku uważam, że pan najzwyczajniej jest wspominanym marnym bytem.



Czyli teraz dumny jesteś z tego, że dajesz upust najbardziej pierwotnemu instynktowi? Hmmm, muzułmanie robią podobnie, krzycząc 'allah akbar'. :sparta:

gruchens napisał/a:

Zatem ponownie:
Bez wahania oddaj się rychłemu opuszczeniu tego przybytku, jaśnie panie.
Albo krócej - wypie**alaj!



Nie jesteś tutaj nikim lepszym, a Twoja opinia jest równa opinii każdego innego użytkownika. Więc nie wyrzucaj kogoś z nieswojej własności. :)

ostatni

2013-06-08, 00:38
Ps. a najlepsze jest to, że masz 30 lat, na youtubie tylko 6 tysięcy subów, twój temat 2 dzień kwitnie w poczekalni i jako tak słaba jednostka porywasz się na Gościa, który śmigał po Ameryce gdy ty waliłeś do świerszczyków znalezionych na śmietniku. Z resztą do dziś nic się nie zmieniło poza tym, że świerszczyki zastąpiłeś kontem na brazzers kupionym za kasę rodziców. Daj sobie spokój, mimo usilnych prób nie potrafisz zmanipulować gimnazjalistów, a atakujesz dziennikarza, który pracuje dla największych telewizji i gazet przy okazji nabijając sobie w kilka miesięcy grubo ponad 100 tys. subów na yt.



SzyderczyHalas

2013-06-08, 00:57
ostatni napisał/a:

Wpie**oliłeś się z reklamami swojego ch*jowego kanału i jeszcze ch*jowszej osoby na portal który śledzę 1000 razy dłużej niż ty tutaj jesteś.



Dlaczego obrażasz moją osobę, pisząc, że jest "ch*jowa"? Skąd wiesz jak długo ja tu jestem?

ostatni napisał/a:

W dodatku próbujesz wybić się na atakowaniu w sposób zakłamany osoby 10000000 razy bardziej znanej od ciebie i jeszcze mądrzejszej.



Nie próbuję się wcale wybić, chciałem porozmawiać na temat Maxa, to Wy cały czas rozmawiacie na mój temat. Nikogo nie atakuję, tylko poddaję wątpliwości. Proszę o dowód, że robię to w sposób zakłamany. Proszę o dowód, że Max Kolonko jest ode mnie mądrzejszy. Proszę o dowód, że bardziej znane osoby mają immunitet, w związku z którym nie wolno z nimi polemizować, ani poddawać ich krytyce.

ostatni napisał/a:

Gdy skromnie zauważam, że coś tu jest nie tak cytujesz po pół zdania z mojej wielozdaniowej wypowiedzi tak by zmienić sens.



Cytuję zdanie, do którego się odnoszę, żebyś łatwiej mógł zrozumieć, bo i tak masz już wystarczające problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

ostatni napisał/a:

Dlatego to jest dyskusja na temat twojej ch*jowej osoby i tego jak prymitywnie się wpie**alasz tam gdzie cię nie chcą.



Dlaczego drugi raz mnie obrażasz i piszesz, że jestem moja osoba jest "ch*jowa"?

ostatni napisał/a:

Napisałem poprzednio, że jesteś ZEREM? Pomyłka, to byłby komplement. Jesteś nieudacznikiem, który próbując się wybić jeszcze bardziej się pogrąża.



Człowieku xD przecież Ty mnie zupełnie nie znasz. Jak możesz mnie oceniać (już abstrah*jąc od tego do czego Ci to potrzebne) po temacie, który założyłem? Wypisujesz kolejną epopeję na mój temat, nie pisząc nic w temacie Maxa.

ostatni napisał/a:

Ps. a najlepsze jest to, że masz 30 lat, na youtubie tylko 6 tysięcy subów



No spokojnie, jak będę w wieku Maxa, to też zbiorę swoje 100 tysięcy, mam na to jeszcze 18 lat :D

ostatni

2013-06-08, 00:57
SzyderczyHalas napisał/a:

Dlaczego obrażasz moją osobę, pisząc, że jest "ch*jowa"? Skąd wiesz jak długo ja tu jestem?







SzyderczyHalas napisał/a:

Nie próbuję się wcale wybić, chciałem porozmawiać na temat Maxa,



problem polega na tym, że my nie chcemy rozmawiać z osobą, która reklamuje swój nienajawyższych lotów kanał na yt


SzyderczyHalas napisał/a:

Proszę o dowód, że robię to w sposób zakłamany. Proszę o dowód, że Max Kolonko jest ode mnie mądrzejszy.



Jest głupszy, a to, że ty bezskutecznie próbujesz znaleźć poklask u gimbusów, a on robi hajs na 2 kontynentach i ludzie chcą go słuchać to tylko niesprawiedliwość losu.

SzyderczyHalas napisał/a:

Proszę o dowód, że bardziej znane osoby mają immunitet, w związku z którym nie wolno z nimi polemizować, ani poddawać ich krytyce.



Po prostu Max to nie twoja kategoria wagowa. Po cichu liczysz, że nie mając żadnego dorobku Max ci odpowie i świat o tobie usłyszy


SzyderczyHalas napisał/a:

Cytuję zdanie, do którego się odnoszę, żebyś łatwiej mógł zrozumieć, bo i tak masz już wystarczające problemy z czytaniem ze zrozumieniem.



Nie, ty cytujesz po pół zdania.


ostatni napisał/a:

Dlaczego drugi raz mnie obrażasz i piszesz, że jestem moja osoba jest "ch*jowa"?



Czy mówienie, że kupa śmierdzi jest obrażaniem kupy?



Cytat:

Dlaczego drugi raz mnie obrażasz i piszesz, że jestem moja osoba jest "ch*jowa"?




Ojej, a ty nie znasz Maxa. Z resztą zajrzałem w twój profil, obejrzałem 1 filmik z twojego kanału w ten sposób zyskujesz wyświetlenia biedaczku i szybko tracisz potencjalne, bo jakość twojej twórczości i osoby skutecznie odstrasza, i wyrobiłem sobie zdanie na takiej samej podstawie, na jakiej ty wyrobiłeś sobie zdanie na temat Maxa




SzyderczyHalas napisał/a:

No spokojnie, jak będę w wieku Maxa, to też zbiorę swoje 100 tysięcy, mam na to jeszcze 18 lat




No to się już całkiem stoczysz, bo od samego zioła nie będziesz miał takich halunów...no chyba, że chcesz przez 18 lat zbierać 100 tysięcy subów, niezłe tempo


Ps.





Darkstep

2013-06-08, 00:58
E hałas mam pytanie, lubisz placki?