Salto do tyłu

243
Daj piwo
GlassEdi @ Dzisiaj 12:53 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Przepiękne wykonanie salta w tył :D
:idzwch*j:

Kiedyś cie znajde

265
Daj piwo
AdiOsAmigos @ Dzisiaj 4:29 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Od 10 lat nie paliłem zielska jakoś tak po liceum nie było z kim ;p dzisiaj odwiedzając rodziców zaczepiłem rękawem i oderwał mi się guzik, niestety pękł w pół. Więc pytam się matuli czy nie ma jakiegoś to bym sobie przyszył od razu bo ja w domu takich rzeczy nie posiadam. Matula mówi że babcia chyba miała w tej swojej puszce z guzikami ale ona nie wie. No więc schodzę do piwnicy szukać rzeczy babci i po kilku minutach znajduję ową puszkę a raczej pojemnik po ciastkach marki Wedel ;p Potrząsam i słyszę że w środku grzechoczą guziki. Otwieram, Patrze a w środku guziki a na nich 2 lolki jeszcze w woreczku :D Pierwsza myśl WTF ?? I nagle oświecenie... k***a to są te 2 lolki które kiedyś schowałem tak żeby matula nie znalazła ale zapomniałem gdzie, przez prawie rok chodziłem osrany ze je znajdzie zanim ja to zrobię aż w końcu uznałem że chyba jednak musiałem je spalić bo nigdzie nie ma a fundamentów nie będę rozkopywał :) No i tak teraz jak wróciłem do domu siedzę sobie upalony i rozkminiam, k***a przez 10 lat nikomu w domu nie odpruł się guzik ??? jprd :) a babcia przez tyle lat je zbierała odpruwała nawet ze starych ciuchów i zawsze powtarzała że się przydadzą i miała racje :) Dzięki babciu kochana nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki jestem szczęśliwy że je miałaś a ja je dzisiaj znalazłem :maryska:
Ratoshi @ Dzisiaj 9:07  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (29 piw)
Wspaniała historia, pełna skrywanych tajemnic, strachu i finalnej radości. Nic tylko wziąć szklaneczkę bourbonu, usiąść w wygodnym fotelu i delektować się tą powieścią. :kawa:

Wojny magazynowe

187
Daj piwo
MaszAyahuaskę @ Wczoraj 23:07 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Wygrany zgarnia wszystko.

DzidaZawodnik @ Wczoraj 23:14  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (37 piw)
Jaranie się fejkami to pedastwo.

Dawno sie tak nie bawiłam.

121
Daj piwo
Angel @ Wczoraj 20:26 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Było super mamo. Nie mam zdjęć ale koledzy mówili że mają jakieś zjebiste filmiki.

kulad8 @ Wczoraj 21:30  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (30 piw)
Nie ja nie wierze , w latach 90-00 bawiłem sie na Love Parade w Berlinie. Laski naładowanie różnymi substancjami nago bawiły sie na platformach i nikt nie robił sensacji. Nikt nie latał z kamerami i nie nagrywał . k***a,a tu łepki sensacja bo laska nawalona jak galon. Kawałek cycka zobaczyli i to dosłownie . Szacunek dla typa który ją spakował i zabrał .

SADOLE DO BRONI - Pozwolenie na BROŃ: Poradnik krok po kroku

140
Daj piwo
POZWOLENIE NA BROŃ DO CELÓW SPORTOWYCH I NA BROŃ SPORTOWĄ DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH - PORADNIK "KROK PO KROKU" 8-)

SADOLE DO BRONI!!! :snajper2:Ilość posiadanej przez Polaków broni (tj. bardzo mała) zainspirowała mnie do poszukania i opracowania z dostępnych regulacji prawnych oraz istniejących już poradników tematu, który zachęciłby chociaż w małym stopniu obecnych tutaj sadoli, zboczeńców, dewiantów, socjopatów i psychopatów do postarania się o uzyskanie pozwolenia na broń. Im więcej Nas będzie tym lepiej. :hitler:Prawda jest taka, że strzelać każdy może... Prawdą niestety też jest, że: "Posiadanie broni sportowej w Polsce jest zastrzeżone dla małej grupki bogatych i ustosunkowanych osób albo dla wybitnych wyczynowców. Ja, szary obywatel nie mam szans na uprawianie tego sportu..." - ROMB - na marginesie świetna organizacja, która stara się z tym walczyć i upowszechniać wiedzę oraz dostęp do broni. ;)Początek (min. 2100 zł): :samobojstwo:Krok 1: Uzyskanie członkostwa w sportowym klubie strzeleckim:
Zapisanie się do klubu kosztuje około 100-500 zł, w zależności od klubu. W niektórych klubach trzeba odbyć szereg płatnych strzelań kandydackich. Przykładowymi klubami są: Warszawa ZKS; Warszawa Legia; Trójmiasto SKS Ardea; Warszawa Cover; KSS Patron - Krasnystaw. Trzeba znaleźć klub, składka roczna od 250zł, zwykle nie ma wymogu dodatkowej opłaty wpisowej (oprócz początkowej).Krok 2: Nauka strzelania:
Nauka strzelania – o ile się ograniczymy głównie do bocznego zapłonu powinno starczyć około 500zł (niestety aż).Krok 3: Egzamin w celu uzyskania patentu strzeleckiego:
I. Patent strzelecki jest dokumentem potwierdzającym opanowanie podstawowych umiejętności posługiwania się bronią palną. Zaświadcza także o posiadaniu kompetencji do uprawiania sportów o charakterze strzeleckim. Wydawany jest w 3 dyscyplinach: pistolet, karabin, strzelba gładkolufowa. Egzamin kosztuje jakieś 400 zł. Egzamin jest na tyle prosty, że nie warto brać udziału w kursach – chyba, że kurs obejmuje w cenie naprawdę sporo strzelania, wówczas odpada koszt indywidualnej nauki.II. Patent strzelecki uprawnia do:
– Uprawiania strzelectwa w dyscyplinie, w której został wydany;
– Ubiegania się o wydanie licencji zawodniczej PZSS uprawniającej do udziału we współzawodnictwie sportowym;
– Ubiegania się o uzyskanie licencji sędziego strzelectwa;
– Ubiegania się o wydanie pozwolenia na broń do celów sportowych, na podstawie Ustawy o broni i amunicji.
III. Warunkiem uzyskania patentu strzeleckiego jest:
– ukończenie przez wnioskodawcę 18 – tego roku życia;
– przynależność do klubu zrzeszonego w PZSS minimum od 3 miesięcy;
– złożenie prawidłowo wypełnionego wniosku o nadanie patentu strzeleckiego;
– zdanie egzaminu na patent strzelecki.

Egzamin na patent strzelecki składa się z części teoretycznej i praktycznej.IV. Część teoretyczna ma formę testu jednokrotnego wyboru (10 pytań) i obejmuje:
– przepisy ustawy o broni i amunicji;
– rozporządzenia dotyczące przechowywania i transportowania broni;
– przepisy konkurencji sportowych PZSS,
– zasady bezpieczeństwa przy posługiwaniu się bronią sportową,
– budowy, zasad działania i danych technicznych broni sportowej
– znajomości przepisów kodeksu karnego w zakresie przestępstw związanych z bronią.
V. Część praktyczna odbywa się na strzelnicy i obejmuje:
– Sprawdzenie przestrzegania regulaminu strzelnicy,
– Sprawdzenie umiejętności prawidłowego posługiwania się bronią (rozkładania i składania broni, ładowania i rozładowywania oraz zabezpieczania i odbezpieczania, a także postępowania w przypadku jej niesprawności).
– Sprawdzian strzelecki z użyciem wylosowanego rodzaju broni.
Najważniejszy nacisk kładzie się na bezpieczeństwo. W drugiej kolejności liczy się celność i skupienie (przy strzelaniu do tarczy).
VI. Koszt przystąpienia do egzaminu wynosi 400 zł.
Koszt jest taki sam niezależnie od ilości zdawanych dyscyplin, warto więc za jednym razem podejść do egzaminu we wszystkich kategoriach, t.j. pistolet, karabin oraz strzelba gładkolufowa. Nie ma możliwości późniejszego „rozszerzenia” patentu. Jeżeli będziemy chcieli dodać sobie kolejne dyscypliny, to trzeba będzie ponownie zdać cały egzamin.VII. Za dodatkową opłatą 60zł możecie otrzymać patent w formie „plastiku”.
Dokument w tej postaci nie ma żadnej dodatkowej wartości, bo Policja i tak interesuje sie tylko orzeczeniem w formie papierowej. Może się przydać najwyżej do tego, że niektóre strzelnice pozwolą nam strzelać z broni obiektowej bez opiekuna/instruktora. No I fajnie wygląda.Krok 4: Uzyskanie licencji:
I. Wystąp o Licencję PZSS.
Licencja uprawnia do udziału we współzawodnictwie w sporcie strzeleckim w określonych dyscyplinach.
Wydawana jest na rok kalendarzowy i co roku należy ją odnawiać na kolejny rok.
Koszt wydania licencji to:
– 50zł na konto PZSS za wydanie licencji;
– 25zł na konto regionalnego PZSS jako opłata administracyjna.
II. Do utrzymania licencji trzeba wyrobić tzw. starty w zawodach.
– cztery starty dla dyscypliny wiodącej (najczęściej pistolet),
– po dwa starty w pozostałych dyscyplinach (karabin i strzelba).

Razem należy wystartować osiem razy, co często da się zrealizować jadąc na jakieś większe zawody dwa razy w ciągu roku. Wniosek na licencję zawodniczą najlepiej jest złożyć zaraz po otrzymaniu patentu strzeleckiego. O samą procedurę wydawania licencji najlepiej zapytać w swoim klubie strzeleckim, ponieważ to klub w naszym imieniu występuje o licencję I odprowadza wszelkie opłaty.Krok 5: Uzyskanie zaświadczenia z klubu sportowego:
Zdobądź zaświadczenie o członkostwie ze swojego klubu sportowego. Zaświadczenie o członkostwie w klubie jest jedną z rzeczy wymienionych w ustawie o broni i amunicji, które wyczerpują „ważne przyczyny posiadania broni”. Zasadniczo nie powinno to nic kosztować.Krok 6: Gromadzenie startów w zawodach:
W zależności od województwa, Policja może uzależniać ilość jednostek broni, na które wyda pozwolenie, od ilości startów w zawodach lub konkurencji, w jakich się startowało. Im więcej startów i konkurencji, tym więcej jednostek broni można będzie dostać. Dlatego też warto dowiedzieć się w swoim Wydziale Postępowań Administracyjnych o to, w jaki sposób określają ilość jednostek broni, na które wydają pozwolenie. Jeżeli ilość zależy od ilości startów lub konkurencji, trzeba po prostu pojeździć na zawody i uzbierać starty i konkurencje. Jak już uzbierasz odpowiednią ilość startów, wystąp do klubu (klubów) w których startowałeś o zbiorcze zaświadczenie o udziale w zawodach.KONIEC: :samoboj:Krok 7: Uzyskanie ważnych badań lekarskich - lekarza i psychologa:
Idź do lekarza sportowego i psychologa. To ostatni etap na drodze do złożenia wniosku na pozwolenie posiadania broni sportowej.
Przeznaczyć na niego trzeba około 300-400 zł Z końcem 2015 weszło nowe rozporządzenie dotyczące badań lekarskich – są tam opisane wymagania jakie musi spełniać osoba starająca się o pozwolenie na broń. Uzyskane dokumenty o przejściu badań lekarskich ważne są tylko 3 miesiące! Jeśli nie złożyliśmy wniosku w tym czasie to tracą ważność i należy je powtórzyć.Krok 8: Zapisz się do sekcji kolekcjonerskiej w swoim sportowym klubie strzeleckim:
Aby wystąpić o pozwolenie sportowe do celów kolekcjonerskich konieczne jest członkostwo w stowarzyszeniu o charakterze kolekcjonerskim. Przy większości klubów działają także sekcje kolekcjonersko-rekonstrukcyjno-historyczne. Alternatywą są darmowe stowarzyszenia kolekcjonerskie online, do których można zapisać się korespondencyjnie.Krok 9: Napisanie wniosku o wydanie pozwolenia na broń:
I. Wniosek należy napisać jasno i czytelnie, motywując dlaczego chcemy posiadać broń, o jaką ilość wnioskujemy. Warto napisać uzasadnienie, dlaczego akurat taka ilość i do czego chcemy ją wykorzystywać (w jakich konkurencjach startować).II. Osoby ubiegające się o pozwolenie na broń sportową do celów sportowych muszą przedstawić ważną przyczynę posiadania broni. Za taką ustawa o broni i amunicji uznaje udokumentowane członkostwo w stowarzyszeniu o charakterze strzeleckim, posiadanie odpowiednich kwalifikacji sportowych oraz licencji właściwego polskiego związku sportowego. Trzeba to jednak opisać we wniosku, bo to my musimy wykazać istnienie uzasadnionych okoliczności przemawiających za przyznaniem pozwolenia na broń.
Jeżeli spełniamy powyższe kryteria i opisaliśmy je we wniosku i jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań do wydania nam pozwolenia na broń, Policja MUSI je wydać.III. Może natomiast ograniczyć ilość jednostek broni, na jakie wydaje pozwolenie.
Jeśli wnioskujemy o 8, to Policja może stwierdzić, że wystarczy nam pozwolenie na 3 jednostki broni. Dlatego warto dokładnie rozpisać ile jednostek chcemy i do jakich konkurencji, żeby nie mieli do czego się przyczepić. Jeżeli składamy wnioski o pozwolenie na broń sportową do celów sportowych oraz kolekcjonerskich, można zawrzeć je w jednym dokumencie. Jednak opłata skarbowa za wydanie pozwolenia jest wtedy podwójna. Wnioskowanie o pozwolenie do celów kolekcjonerskich umożliwia nam natomiast zwiększenie liczby sztuk broni, na jaka dostaniemy pozwolenie.IV. Warto do wniosku o pozwolenie dopisać prośbę o dopuszczenie do broni „na świadectwo”. Kosztuje 10zł, a możemy wtedy przemieszczać się z bronią pożyczoną od dowolnego klubu lub stowarzyszenia.V. Wymagane dokumenty:
1. Kopia patentu strzeleckiego (oryginał do wglądu).
2. Kopia licencji (oryginał do wglądu).
3. Oryginał zaświadczenia o przynależności do klubu strzeleckiego.
4. Oryginał zaświadczenia lekarskiego.
5. Oryginał zaświadczenia psychologicznego.
6. Oryginał potwierdzenia wniesienia opłaty skarbowej na konto Urzędu Miasta.
7. Dwa zdjęcia w formacie 3cm x 4cm.
8. Wniosek na wydanie pozwolenia na broń palną sportową.
9. Wykaz startów wydany przez kluby sportowe, w których startowaliśmy w zawodach.
VI. Tak przygotowany dokument wyślij (lub zanieś osobiście) do swojego WPA.
Decyzja powinna zostać wystawiona w ciągu 1-2 miesięcy.:beka: :snajper2:

DEFINITYWNY KONIEC PROCEDURY

Źródła: Główne: Sekcja Wyszkolenia Strzeleckiego FIA - FIA.com.pl ; Pomocniczo (głównie memy): Romb.org.pl ; Domowy-survival.pl
tranzystor @ Wczoraj 23:50  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (23 piw)
Cytat:
SADOLE DO BRONI - Pozwolenie na BROŃ: Poradnik krok po krokuNo, to teraz prawdziwi "sadole" zbiorą cała kasę z Komunii, oderwą się pierwszy raz w życiu od komputera i pójdę po broń. Ale nawet, jak się jakimś cudem uda, to i tak mama im każe to oddać.

POP PORN PARTY - czyli ekstrawaganckie orgie po rosyjsku

154
Daj piwo
POP PORN PARTY - CZYLI EKSTRAWAGANCKIE i EKSCENTRYCZNE ORGIE PO ROSYJSKURosyjskie imprezy porno - Pop Porn Party: tutaj wszystko jest dozwolone, czyli jak Rosjanie szukają mocnych wrażeń :-P

Zero barier, zero granic, możesz zrobić dokładnie to, na co masz ochotę i z tym, z kim masz na to ochotę. Takie właśnie są rosyjskie imprezy z cyklu Pop Porn Party organizowane w jednym z moskiewskich klubów nocnych. Pop Porn Party daje możliwość realizacji fantazji erotycznych, a organizatorzy są otwarci na wszelkie eksperymenty i pragnienia.

Oto impreza swingersów w stylu rosyjskim, na której jedynymi granicami, jakie obowiązują uczestników, są granice prawne Federacji Rosyjskiej, stąd też wszyscy, którzy się na niej znajdą mogą być pewni, że ich najgłębsze i najdziksze fantazje seksualne zostaną spełnione. :wytrysk:

Pop Porn Party odbyło się w Moskwie dopiero raptem trzykrotnie, jednak za każdym razem ściągnęły na nią prawdziwe tłumy napalonych imprezowiczów. Orgie te są tym bardziej popularne, że wstęp nie jest przeznaczony dla wszystkich, a organizatorzy przeprowadzają ostrą selekcję gości. Nie odbywa się to jednak klasycznie, na bramce przed wejściem do klubu. :kop:

Od niedawna w Moskwie powstał klub nocny dla wszystkich, którzy szukają seksu, dobrej zabawy i możliwości realizacji swoich intymnych pragnień. Tatiana Dmitrieva, organizatorka wydarzenia, stworzyła go w ramach start-up'u, dzięki czemu połączyła przyjemność uprawiania seksu ze zwiedzaniem nocnych klubów. :doggy:

Każdy, kto chciałby uczestniczyć w Pop Porn Party musi bowiem wysłać specjalny formularz zgłoszeniowy ze swoimi zdjęciami oraz linki do mediów społecznościowych i zostać zaakceptowany przez całą ekipę organizatorów, włącznie z główną pomysłodawczynią cyklu Tatianą Dmitrievą. By więc przejść selekcję musisz być ładny/a, otwarty/a, szanować pragnienia innych i naprawdę lubić seks. I dopiero spośród ludzi, którzy spełniają powyższe kryteria, tworzona jest oficjalna lista gości. Każdy uczestnik wydarzenia musi zostać zaakceptowany przez cały zespół startupu oraz samą Tatianę, czyli przejść etap face kontroli. To znaczy, że wszyscy chętni wysyłają mejlem do Porn Party swoje zdjęcia, wypełnione formularze zgłoszeniowe oraz linki do swoich kont w sieciach społecznościowych. :cumshot:A Oto drogie organizatorki:– "Musimy rzetelnie tworzyć listę uczestników, przecież nie chcemy, by ktoś czuł się niekomfortowo. Nie jesteśmy zainteresowani ludźmi, którzy szukają po prostu <<orgii>>, brzydko wyglądają albo są homofobami. Do listy trafiają ci, którzy chcą fajnie spędzić czas, lubią seks i przede wszystkim szanują pragnienia innych". – wyjaśnia organizatorka.Lista uczestników jest tworzona w taki sposób, aby zarówno kobiet, jak i mężczyzn było po równo (a nawet więcej kobiet). W przeciwnym wypadku, jeśli kobiet jest mniej, to, wg Tatiany, w mężczyznach budzi się 'straszny głód', co może doprowadzić do niepożądanych skutków. :lozko:Koncepcja polega na tym, by stworzyć miejsce pozbawione hierarchii, ról społecznych i obowiązków. Każdy uczestnik może wyrażać siebie w jakikolwiek sposób; być tym, kim zechce. Jeśli ktoś ci się podoba, możesz czuć się swobodnie w kontakcie z tą osobą i pokazać swoje zainteresowanie. Jeśli ta osoba również się tobą zainteresuje, będziecie mogli kontynuować znajomość. Przestrzeń klubu jest podzielona na kilka stref: strefa tańca, drinków i odpoczynku, oraz strefa eksperymentów, czyli 'strefa fetysz'. :odtylca:

Uczestników obowiązuje specjalny regulamin, który wygląda następująco:

1. Wszystko jest dozwolone (w ramach prawa Federacji Rosyjskiej) :hurra:2. 'Nie' znaczy 'nie' (jeśli ktoś ci odmawia, należy przerwać wszystkie czynności) :glasku:3. Jeśli ktoś ci się nie podoba, śmiało mu odmów :karate:4. Robienie zdjęć i nagrywanie filmów jest surowo zabronione :snajper2:5. Obowiązuje dress code :szofer:Sama impreza jednak rządzi się także swoimi prawami. Obowiązuje na niej specjalny dress code, który znacznie wykracza poza zwykłą marynarkę i jeansy. Preferowane stylizacje, to klimaty BDSM lub inne, byle wprost związane z seksem.

Zgodnie z organizatorami, seks w ogóle nie jest obowiązkowym podczas tego wydarzenia. Jedni przychodzą, aby tylko patrzeć, drudzy by się całować, a jeszcze inni preferują dołączeni do najbardziej aktywnych członków. Dość często chęć wzięcia udział w Pop Porn Party wyrażają pary lub małżonkowie, którzy chcą urozmaicić swoje życie seksualne. :seksik:

I choć jest to mocno elitarny melanż, na który naprawdę bardzo trudno się dostać, to w zamian dostajecie całkowitą wolność i gwarancję spełnienia najskrytszych seksualnych marzeń.

Filmik promujący wydarzenia można znaleźć pod tym linkiem: :spermshot:

https://vimeo.com/175697461Źródła: CKM ; Vimeo ; VK.com ; fpiec.pl
stefciok @ Wczoraj 21:48  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (58 piw)
KrisCFC, k***a. Ciekawie napisane artykuły, dużo zdjęć, temat pasuje do tematyki sadola. Więc co się przyp***zielasz? Wrzuć lepiej jakieś nowe wideo z wypadków bo ch*jem na głównej wieje.
Minimalna ilość piw: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000
   Popularne tagi
hallera  al-nusra  crisis  tiki tiki  brahmin  leslie  cube  atheist  tyłka  chromowany  glith  trunek
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]