Mieszkanie w Japoni (Tokio)

126
Daj piwo
Bober @ Wczoraj 18:53 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Jeśli po ostatnim odcinku zaciekawiła was Japonia to teraz odcinek o wynajęciu mieszkaniu w Tokio wraz z cena ;-)


bloodwar @ Wczoraj 20:16  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (24 piw)
Masz ciszę i spokój w życiu, osiągnąłeś stabilizację, robisz sobie spokojnie po 8 godzin dziennie ale przenosisz się do Tokio bo chcesz więcej zarabiać = żeby mieć pracę w centrum musisz też mieszkać w centrum = nie stać cię na mieszkanie w centrum = dlatego kupujesz coś na przedmieściach = musisz sobie kupić samochód bo masz za daleko do pracy = nie stać cię na garaż (a o postoju na ulicy możesz tylko marzyć) = spędzasz 2-3 godziny dziennie w korkach i na szukaniu taniego miejsca parkingowego = decydujesz się na wynajem czegoś małego w centrum żeby nie spędzać 1/3 swojego życia w samochodzie w korku, twoja rodzina dalej mieszka na przedmieściach = nie stać cię na opłacanie dwóch mieszkań, musisz się przenieśc do jeszcze lepszej pracy jeszcze bardziej w centrum = lepsza praca się znajduje ale żeby tam dojechać znowu musisz stać 2-3 godziny w korku więc wynajmujesz kolejne mieszkanie jeszcze bliżej centum... Budzisz się jako sfrustrowany 40sto latek z kredytami hipotecznymi obejmującymi kolejne pokolenia, który żonę i rodzinę zna tylko ze zdjęć i facebooka ale za to masz robotę w ścisłym centrum!!! :)

Gdy alkohol się już skończy

199
Daj piwo
Mieszek_Kiler @ Wczoraj 18:37 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Takie są efekty :-D

Wigilia 2014.

423
Daj piwo
Pieterkos @ Wczoraj 19:09 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Gdzieś w Polsce.

spr_szn @ Wczoraj 19:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (80 piw)
Ten świąteczny nastrój... Jak jago kocham, wszyscy się spieszą ch*j wie gdzie, wszyscy na wszystkich wk***ieni ch*j wie za co i te świąteczne porządki - przecież wiadomo, że jak przyjedzie ciocia z Lublina, to pierwsze co, to otworzy dolną szafkę w rogu kuchni i sprawdzi, czy kurze wytarte i czy pojemniczki równo poukładane. Na szczęście jeszcze tydzień i koniec tego cyrku...

Gigantyczna czerwona pijawka

165
Daj piwo
sawczenqo @ Wczoraj 17:54 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Takim mianem – gigantycznej czerwonej pijawki – mieszkańcy gór Kinabalu na wyspie Borneo nazywają stworzenie, które po raz pierwszy w historii udało się sfilmować ekipie telewizji BBC.

Co więcej, dziennikarze przyłapali pijawkę na polowaniu i konsumowaniu 70-centymetrowej dżdżownicy.dymion @ Wczoraj 18:14  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (49 piw)
czekam na hardzie aż ktoś to sobie założy... wiadomo na co

Ciapak popełnia samobójstwo.

200
Daj piwo
Tyrgaroth @ Wczoraj 17:35 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Czego to cIAPAKI nie wymyślą ...
Wyznawca pedofila z brodą, popełnia samobójstwo na lini energetycznej.

Akcja od 10 sekundyNa harda za słabe.
Minimalna ilość piw: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000
   Popularne tagi
nyc dowcip  lepkiej  krasy  piractwo w sieci  winne  jfl  tycho  brahe  astronom  sandu  mam talęt  palladyn  dżentelmen kurwa
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]