Steven Seagal biega jak panienka!

115
Daj piwo
Sunday @ Dzisiaj 11:25 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]


No niestety. :ciasteczkowy:
TRQPL @ Dzisiaj 14:07  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (55 piw)
Ważne że szybko.

na ryby z córką

173
Daj piwo
adrianfasi @ Dzisiaj 17:52 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Tata zabrał córkę na ryby, na szczęście zapomniał jej powiedzieć żeby uważała :piwo:Na harda raczej za słabe.
z repostuj
BongMan @ Dzisiaj 17:57  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (46 piw)
Kobiet się na ryby nie bierze. Raz z kumplem wzięliśmy swoje. Od pierwszego zarzucenia nie minęło nawet 10 minut jak się zaczęło. A to że zimno, a to że nie ma gdzie usiąść a na ziemi niewygodnie, a to że komary, a to tamto, a to sramto. k***a mać, brzeg jeziora to nie kuchnia!

Różal o zwierzakach

236
Daj piwo
sylwusiex @ Dzisiaj 13:39 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Trzy zdania wstępu. Różalski jest tutaj często wyśmiewany i nielubiany. Nie chce oceniać jego poglądów czy wyborów życiowych bo nie od tego jestem. Chciałabym zwrócić waszą uwagę na problem który porusza na filmie (może kogoś ruszy serducho...)Jeżeli macie chwile, zastanówcie się czy nie macie możliwości jakoś pomóc zwierzakom ze schroniska w waszej okolicy. Stary koc czy puszka karmy to nie wydatek a może będzie im łatwiej przetrwać zime.
momonon @ Dzisiaj 14:10  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (52 piw)
Dobrze gada. Ja też nieraz mam więcej szacunku do zwierzęcia niż do człowieka. z resztą człowiek no najohydniejsze zwierze jakie pełza po tej planecie

Homoprowokacja

132
Daj piwo
woj1000tek @ Dzisiaj 13:20 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
"Środowiska lewicowe niezmiennie szukają szansy sprowokowania uczestników zbliżającego się Marszu Niepodległości w Warszawie. Po braku odzewu na propozycję „obrony tęczy” własnym ciałem – teraz tęczowi bojówkarze postanowili zorganizować koncert amerykańskiego rapera, popularnego zwłaszcza w kręgach homoseksualnych.

Mykki Blanco – bo to o nim mowa – najczęściej występuje umalowany szminką a także odziany w damskie ubrania. Jego koncert w Polsce zaplanowano na 11 listopada a na miejsce występu wybrano warszawski Basen – nieopodal Agrykoli, gdzie zjawią się uczestnicy Marszu Niepodległości. Czyż nie jest to jawna prowokacja lewaków? Za wszelką cenę starają się doprowadzić do spięcia i konfliktów z uczestnikami legalnego, zarejestrowanego wydarzenia patriotycznego.

Jeden z portali pisze o całym wydarzeniu następująco: „W tym dniu występ, reprezentującego środowisko i kulturę LGBTQ, rapera może stać się prowokacją. Koncert będzie miał jednak wymiar symboliczny. Mierzący dwa metry, czarnoskóry Mykki Blanco mógłby z powodzeniem spuścić łomot polskim wandalom w kapturach i celtyckich krzyżach”.

Pozostaje mieć nadzieję, że środowiska patriotyczne nie dadzą się sprowokować pedalskim bojówkom, które pod pozorem wysłuchania tęczowego wyjca zjawią się w okolicach trasy Marszu Niepodległości."

We łbach się poprzewracało :idzwch*j:
Ukradłem z portalu Parezja.
Forczman @ Dzisiaj 13:34  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (85 piw)
No i dobrze, mamy po drodze to im dojebiemy.
Minimalna ilość piw: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000
   Popularne tagi
grundwald  skimboard  straszy film 2  melanie iglesias  pomagający biedak  gopro  gta.grand  wietnamska  pranked  skłodowska-curie  wieży  narysować
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]