strajk kobiet

178
Daj piwo
nowynick @ Dzisiaj 12:44 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]


Jak samą idee czarnego poniedziałku popieram tak mąż ją strollował 100/100 :mrgreen:
sylwusiex @ Dzisiaj 14:25  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (34 piw)
nowynick napisał/a:

Mam kumpelę w pracy, która idzie na marsz. Młoda żona(pół roku po ślubie), która otwarcie przyznaje, że nie zajdzie w ciąże przez kolejne 3 lata do następnych wyborów, bo się po prostu boi.


Pięknie wam tvn-y sprało mózgi. Za takim marszem stoi najgorszy syf organizacji feministycznych i wszystkich lewaków którzy chcieli by się wbić do politycznego koryta. Chociaż reprezentują promil społeczeństwa to i tak niemieckie i żydowskie media zrobią z tego problem ogólnonarodowy.

Co do samego tak rygorystycznego prawa to absolutnie nie popieram. Nie da się wyobrazić dramatu rodziców czy ofiar gwałtu. I nie można za nich podejmować decyzji które będą ważyły na całym ich przyszłym życiu. Ale tez nie popieram rozwiązłości seksualnej jak w GB. Tam szesnastki robią sobie po dwie skrobanki rocznie i carpe diem. Ujednolicone prawo jest potrzebne i można zebrać odpowiednia liczbę podpisów (500tys), zrobić referendum w tej sprawie czy przedstawić obywatelski projekt ustawy (100tys) i już. A cale to lansowanie się pedalstwa i lewactwa w mediach i internecie to zwyczajne dno.

Oczywiste pytanie dla Aleksandra Kwaśniewskiego.

305
Daj piwo
Amad100 @ Dzisiaj 15:12 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Kwachu zaskoczony :D

Sabajone @ Dzisiaj 16:34  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (27 piw)
Lubiłem gościa! ch*j że pił (każdy pije! Taki kraj) Ale para prezydencka wyglądała profesjonalnie i jakoś nas na świecie za jego kadencji lepiej postrzegali. To że miał kilka wpadek jestem mu w stanie spokojnie wybaczyć (bo kto ich nie ma) i jak by dzisiaj kandydował to bym oddał na niego swój głos. Nie było się przez 10 lat za co wstydzić! Pewnie gówniarze nie pamiętają jego prezydentury i stąd wychodzą te bzdury że jest kojarzony tylko z chlaniem. To teraz przypomnijcie sobie Leszka (vel. T.W. Bolek) czy Bronka a potem pomyślcie! O Dudzie na razie nic nie mówię, będę rozliczał po skończonej kadencji ale póki co ma szanse być jak olek, wygląda ok, żona ok, kultura itd. na najwyższym poziomie wiec jak na razie jest na dobrej drodze (sympatie polityczne na bok, oceniam go jako reprezentanta kraju).

odnośnie równouprawnienia

140
Daj piwo
wójek @ Dzisiaj 1:00 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
natknąłęm się na ciekawy komentarz na wykopie:

Cytat:
Leci właśnie w telewizji taka reklama leku, w której facet buduje z dziećmi domek na drzewie. Nagle ni z gruchy, ni z pietruchy wpada pani mama i mówi "weźcie Tofika do pomocy!". Tak, dobrze myślicie - Tofik to pies.

I właśnie dlatego kobiety nie zajmują stanowisk kierowniczych. Zero pomyślunku, zero organizacji. Postępują tylko w zgodzie z emocjami. "Weźcie Tofika do pomocy". Bo co, bo jest samotny? A co on k***a zrobi z tymi swoimi łapami bez przeciwstawnych kciuków? Będzie układał deski? Wbijał gwoździe? Ułoży elegancko parkiet? Zbije drabinę? Położy bejcę? Odpowiedź brzmi - nie, bo to jest k***a pies. Pracownik bez umiejętności to żaden pracownik. Trzymanie kogoś z litości krzywdzi nie tylko jego, ale i jest obciążeniem dla całego przedsięwzięcia.

Dlatego gdy następnym razem zobaczę reklamę społeczną na temat równouprawnienia w pracy będę miał w głowie tę tępą p*zdę, która kazała zatrudnić psa na budowie. Psa na budowie. No absurd.


źródło: http://www.wykop.pl/wpis/...a-leku-w-ktore/

Ahmed się przeliczył

216
Daj piwo
Simon2020 @ Wczoraj 23:50 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
brudas próbuje dokonać egzekucji swojej żony na środku ulicy, jednka tłum zareagował nie tak jak by się spodziewał :mikolaj:

Taniec połamaniec

408
Daj piwo
twojastaraluz @ Wczoraj 22:27 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Przedstawiam wam taniec w stylu "disabled techno gremlin freestyle ground rollin"
Nieźle napie**ala na tym garbie

Ja wiem, że to nie przyzwoite śmiać się z niepełnosprawnych, ale jeśli chcą być traktowani jak normalni to nie powinni mieć taryfy ulgowej.
Nuta to Sarude- Downstorm.
Cezz999 @ Wczoraj 22:39  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (56 piw)
Nieźle Ci to wychodzi, ale musisz jeszcze poćwiczyć ;)
Minimalna ilość piw: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000
   Popularne tagi
chas ray krider  kompilacja dziwaków  mskie  liceul  najwyżej  głupich  wroclove
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]