18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Max Kolonko jednak nie mówi jak jest?

SzyderczyHalas • 2013-06-07, 20:21
Większość sadoli ma tutaj ogromny szacunek do Maxa Kolonko, sięgający niemal jakiejś armii jego wyznawców. Jak się okazuje, ostatni film Pana Maxa ("GOTCHA JOURNALISM po polsku") jednak zweryfikował trochę jego "prawdomówność" w ramach zwykłego populizmu, o który już wcześniej wiele osób go podejrzewało.







Słowa o prof. Pawłowicz nie do końca trafne, a rzekome "fakty" mocno naciągane:





Kilka rzeczy w tej krytyce też jest nie do końca trafnych, czy profesjonalnych, natomiast mimo wszystko Kolonko wypowiadając się na tematy polskie powinien trochę więcej uwagi poświęcić detalom, a nie szukać taniej sensacji. Polecam przeczytać cały artykuł:
http://natemat.pl/63983,gacie-journalism-mariusz-max-kolonko-bredzi-a-nie-mowi-jak-jest

Muhammad

2013-06-09, 21:07
Ponczusia napisał/a:

Kto w ogóle daje piwa dla tego durnego tematu?




Ja postawiłem piwo za zdemaskowanie człowieka obrażającego Islam.

Nihil

2013-06-09, 21:07
Się pomylił. I co z tego? Ma to jakieś znaczenie? Co na to ten, co się pomylił?
Jedyne co widzę to wzajemny hejt i jakiegoś bleka co jebie banami jak po grochówie, kojarzy mi się to ze strażą miejską i fotoradarami, może tam pracuje...

avalanch

2013-06-09, 21:07
Karel Goldbaum i wszystko jasne żydowskie gówno ( nie uderzam w człowieka tylko w treść )

Fa...........um

2013-06-09, 21:08
SzyderczyHalas napisał/a:



Za artykułem, do którego się odwołałem, ale widać zbyt trudno było Ci wejść w link i zobaczyć:

"Otóż w wywiadzie dla Telewizji Trwam poseł Pawłowicz tak tłumaczy ten tajemniczy telefon przy uchu (od 07:48): "Podano mi do uszu, żeby włożyć sobie jakieś wybrudzone wożczkiem, jakiś stu osób, jakieś słuchaweczki. Ja powiedziałam, że w życiu tego do ucha nie włożę", "Podano mi telefon. Też był brudny, więc jakoś tam trzymałam. Wyglądałam jak stara baba, która coś tam gada"."

(wklejam link, bo film trwa ponad 20 minut)
http://youtu.be/AZsMwNANZO0?t=7m45s




Na jakiej podstawie wnioskujesz moje poglądy polityczne z dyskusji na temat nieprawdziwości tez podawanych przez Maxa Kolonko? Konstruując wypowiedź w kategorii argumentum ad personam sam się dyskwalifikujesz z dyskusji i za obrażanie drugiego użytkownika ("j***ny" to wulgarne określenie) to Ty powinieneś dostać bana. O ile wiem to nie jest forum ONR-u, tylko sadistic. Jak chcesz powyzywać przypadkowych obcych ludzi od lewaków, to może idź na mecz, albo na marsz niepodległości porzucać kostką brukową, tam się lepiej wyżyjesz. Jestem libertarianinem, co wiele razy mówiłem publicznie w internecie, więc jeśli już Ci ktoś na kogoś "wygląda", to może spróbuj posłuchać ze zrozumieniem co ta osoba mówi.
Nie wiem, czy jesteś śmieszkowym korwinistą, czy narodowcem po podstawówce, ale logika w Twoim wydaniu bardzo kuleje.


Reszty Twojej wypowiedzi nie będę komentował, bo to zwykły cebulacki bełkot.



To jest naprawdę komiczne, jak Wy się bronicie przed faktami. Sam go na początku lubiłem, bo wydawał się spoko, ale populizm przeważył i Max zmienia się w internetowy Superexpress, albo Fakt. Gość gada bzdury, napędza wzajemną spiralę nienawiści pomiędzy Polakami, prawi jakieś truizmy o islamizacji Europy i kopiuje fakty z innych filmów, które są powszechnie znane, a coraz więcej osób traktuje go jak jakiegoś oświeconego mentora. Ja pie**ole .
Czego się niby dowiedziałeś z jego filmów? Że TVN manipuluje informacjami i faworyzuje PO? Naprawdę? Wcześniej tego nie wiedziałeś? Islamizacja Europy - jest bardzo wiele filmów na ten temat, nawet z 2008 i wcześniej. To, co on mówi, to nie są żadne odkrycia, a teraz dodatkowo zaczyna być stronniczy i pomija fakty. Wrzuciłem ten artykuł, bo wydawało mi się, że część ludzi się ogarnie, przejrzy trochę na oczy i przestanie wierzyć we wszystko co ten pajac wymyśla przed swoją kamerką w Stanach, ale widzę, że tak jak gimbaza wierzy w te durnoty Shoguna, tak samo studenciki wierzą we wszystkie sensacje Kolonko. Wielkie brawa.



Skończ waść wstydu oszczędź, a nick zmień sobie na szyderczy ch*jas, bo to najlepiej opisuje twoją działalność .

Truizmy o islamizacji Europy … po tym tekście już wiadomo z kim mamy (nie)przyjemność. Idź ładować się w dupę z twoimi lewackimi, kolorowymi kolegami. Może jakiś ci przy okazji odetnie łeb maczetą. Abyś nie miał wątpliwości co do islamizacji Europy.

Kto wejdzie na blogaska tego faceta powinien dostawać z automatu ostrzeżenie! Za karmienie trolla i michnikowego pomiotu!

Raiton

2013-06-09, 21:08
Tez mi k***a wielka pomyłka. Kac Kolanko szyderczo wypowiadał się, ze nie stać ich na mic ze słuchawką, a skoro baba miała wątpliwości co do czystości to mogli dać jej nowy mic a nie uj***ny telefon, wiec na jedno wychodzi.

Ponczusia

2013-06-09, 21:09
@Muhammad i bardzo dobrze robi,chwała mu za to :evil:

Do...........00

2013-06-09, 21:10
Dlaczego ci ludzie są biali? Przeciętny człowiek jest mulatem. To niepoprawnie polityczne, za to grozi ban na tym portalu.

Muhammad

2013-06-09, 21:13
Ponczusia napisał/a:

@Muhammad i bardzo dobrze robi,chwała mu za to




trafisz do piekła

Gabranth

2013-06-09, 21:13
!Timon napisał/a:

Otóż w wywiadzie dla Telewizji Trwam poseł Pawłowicz tak tłumaczy ten tajemniczy telefon przy uchu (od 07:48): "Podano mi do uszu, żeby włożyć sobie jakieś wybrudzone wożczkiem, jakiś stu osób, jakieś słuchaweczki. Ja powiedziałam, że w życiu tego do ucha nie włożę", "Podano mi telefon. Też był brudny, więc jakoś tam trzymałam. Wyglądałam jak stara baba, która coś tam gada"

Bardzo autorytatywnie stwierdzone, że Max nie miał racji. Może celowo dali jej upieprzoną słuchawkę bo wiedzieli, że odmówi?
Zatem może miał rację może nie miał ale nie kłamał z premedytacją. Też nie jesteś w stanie udowodnić jak było na prawdę zatem jałowa dyskusja.

Następny argument tyczy się zwykłej pomyłki a ostatni jest śmieszny - po tylu latach życia w USA ma prawo raz na jakiś czas użyć dziwnych konstrukcji. Wręcz dziwne by było gdyby tego nie robił.


Facet jestem kolejną osobą która ci pisze, że jesteś smutnym trollem internetowym. Miałeś jakiś pomysł żeby coś zrobić ze swoim życiem ale... k***a no nie poszło. Jesteś kolejną kserokopią różnej maści histerskich vlogerów co to myślą, że mają wyj***ne pojęcie o życiu i świecie a mielą to samo gówno przez zęby co powtarza "dzień dobry tvn". To jest taki poziom intelektualny - telewizji śniadaniowej.



Sam miałem to napisać, ale mnie wyręczyłeś, więc piwo. Dodam jeszcze tylko, że co to za temat, który jest zlepkiem wybranych fragmentów artykułu. Może żeby więcej osób przeczytało, bo krótkie? I żeby jeszcze przyjęły punkt widzenia autora. Cały tekst zresztą jest strasznie naciągany i świadczy o strasznym bólu dupy. Zaraz... ktoś tu oferował na to maść. :roll: Zresztą komentarze pod samym artykułem bardzo udanie w większości go podsumowują.

Hubert0501

2013-06-09, 21:15
Co znaczy niebieski kolor nicku tego gościa? Bo nie wiem czy jak napisze coś w stylu "co to za debil?" to czy automatycznie dostane bana :D

Swoją drogą - wrzucony materiał to gówno ;)

mdkingkong

2013-06-09, 21:15
Będzie mi tu Maxa Kolonko obrażał jeden z drugim... Wypad do łagru z taką krytyką.
Fajnie się czepia za słówka człowieka, który przez 10 minut nawija "z głowy", nie robiąc ani jednej pauzy. Pewnie, że lepiej być gryzipiórkiem, piszącym teksciki na klawiaturce z włączoną autokorektą, mającym do dyspozycji osobnych ludzi odpowiedzialnych za korektę tekstów przed oddaniem do druku... a i tk się tym fajfusom błędy zdarzają.
W ogóle jakim trzeba być ignorantem, żeby się czepiać słówek u człowieka, który autentycznie jest obecnie ostoj wolnego dziennikarstwa? Z Maxa Kolonko trzeba brać przykład, bo jest to łowiek, który tak na prawdę narażasię swoimi tekstami wielu osobom, a i tak ma to gdzieś i robi swoje, czyli Mówi Jak Jest!

avalanch

2013-06-09, 21:16
I jeszcze jedno apropos takie poprawności co do przestrzegania regulaminu i tym podobne
SzyderczyHalas napisał/a:



Ty, ziomek, co Ty z tą kasą rodziców? Z Grójca jesteś czy co xDD





Uwielbiam jak ludzie wierzą we wszystko, co napisane w internecie xDDDDD





Masz jakiś kompleks z tymi rodzicami? Nie wiem, umarli Ci? Bili Cię? Tatuś Cię gwałcił?






Ja nie wiem z kim, chyba powoli z samym sobą xD Ale keep going, coraz lepiej się z Tobą tu bawię. Taki typowy poziom dowcipu szwagra na weselu xDDDD





Przed kilkoma godzinami twierdziłeś, że "looser" to osoba, która błędnie zapisuje wyraz "loser". Jakieś dziwne zmiany w stanie świadomości. Ćpałeś coś, czy po prostu urodziłeś się bez lewej półkuli?
Poza tym wciąż nie wiem skąd bierzesz te argumenty, chyba zmyślania się od swojego idola Mixa Kolanko nauczyłeś. Skąd wiesz, że nic innego nie potrafię?





Już Ci napisałem. Załóż kanał, zdobądź 7 tys. widzów, kręć lepsze filmy, a później mów o powodzeniu, bo jak na razie pokazujesz wypowiedziami tylko swoją niewiedzę.





O jaki z Ciebie hehe śmieszek. Sugerando, że niby gdzieś w Twoich wypowiedziach był sarkazm? xDDDD Ja przeczytałem tylko guwnowypociny jakiegoś żenującego debila w średnim wieku, który sfrajerzył życie i siedzi na sadolu w nocy, żeby pisać z kimś na forum. Skoro masz tak imponujące, dynamiczne życie, to gdzie te Twoje miliony rozrywek lepszych niż siedzenie przed kompem w internecie? Może jednak wcale nie taki wygryw z Ciebie jak sugerujesz i tak naprawdę sam siedzisz na utrzymaniu u mamusi. Takbyło.jpg





Rozumiem, że nagle nabyłeś prawo decydowania za wszystkich użytkowników forum sadistic.pl, czy w czyim imieniu się wypowiadasz? Swojego stada? Swojej rodziny? Swojej klasy w gimnazjum?

Ziomeg skończ, bo się tu w końcu posikam ze śmiechu xDDD



Normalny użytkownik dostał by warn a jak to jest z tymi "darczyńcami" panuje zasada że są równi i równiejsi ??

Precz_z_Preczem

2013-06-09, 21:19
Redagował - Michał Gąsior - czytaj: młoda lewacka szmata, co dla swoich korzyści by kraj sprzedała.
A teraz gościu - SSIJ. :)

Ponczusia

2013-06-09, 21:21
@Muhammad Weź idź stąd bo zaraz zwymiotuję

kalosz90

2013-06-09, 21:21
Autor artykułu żałośnie czepia się drobnych potknięć tylko po to, żeby nabić sobie oglądalności. No k***a czepić się "paczę" wyraźnie udowodnił, że jest tylko ch*jogłowcem który nie ma pomysłu na materiał. Poza tym sam tytuł jakże humorystyczne "gacie journalism" oraz późniejsze "gatcha". A idź w ch*j.

Skomentowałem, pohejtowałem, a teraz magia przycisku ignoruj ;-)