18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Max Kolonko jednak nie mówi jak jest?

SzyderczyHalas • 2013-06-07, 20:21
Większość sadoli ma tutaj ogromny szacunek do Maxa Kolonko, sięgający niemal jakiejś armii jego wyznawców. Jak się okazuje, ostatni film Pana Maxa ("GOTCHA JOURNALISM po polsku") jednak zweryfikował trochę jego "prawdomówność" w ramach zwykłego populizmu, o który już wcześniej wiele osób go podejrzewało.







Słowa o prof. Pawłowicz nie do końca trafne, a rzekome "fakty" mocno naciągane:





Kilka rzeczy w tej krytyce też jest nie do końca trafnych, czy profesjonalnych, natomiast mimo wszystko Kolonko wypowiadając się na tematy polskie powinien trochę więcej uwagi poświęcić detalom, a nie szukać taniej sensacji. Polecam przeczytać cały artykuł:
http://natemat.pl/63983,gacie-journalism-mariusz-max-kolonko-bredzi-a-nie-mowi-jak-jest

jeloo

2013-06-09, 22:02
Tyle tylko powiem, że natemat.pl to portal należący do Pana Tomasza Lisa. Naczelnego mainstream'owego dziennikarza (czyt. przydu... ekhm... medialnego przyjaciela Tuska). Czy naprawdę może tu być coś rzetelnego i mówiącego "jak jest"? Wyobraźcie sobie tekst na tym portalu, który nie atakuje PiS'u, albo który wyraża aprobatę działaniom Pana Maksa, który pokazuje jak na talerzu skalę manipulacji w obecnej konfiguracji medialnej w Polsce. Ciężkie prawda. To już jest tylko walka o to, żeby jak najmniej z szamba w jakim siedzą, wylało się naokoło.

Dalej nie wierzycie w manipulację? Posłuchajcie choćby tego:


Naprawdę uważnie sobie obejrzyjcie i zobaczcie w jaki sposób wierzyć TVN'owi, TVP, GW czy choćby tej przystawce medialnej rządu Tuska jaką jest internetowy portal natemat.pl.

Dlatego proszę nie wmawiać Panu Maksowi manipulacji, w sytuacji gdy tak naprawdę manipulantem jest się samemu. Kończy się Wasz czas, i dobrze to czujecie. Stąd ta nagonka na wszystko co jest przeciw Wam.

Bzzykacz

2013-06-09, 22:03
zara go zminusuje na yt i skoncze mu te eldorado

sn...........r9

2013-06-09, 22:07
Umiecie czytać? Tamta baba wyraźnie powiedziała, że słuchawka była UŻYWANA i BRUDNA, więc jej nie włożyła. Czyżby ogólnopolską stację telewizyjną nie było stać na zapasowe gumowe nakładki dokanałowe po pięć zeta? Albo chociaż na szczotkę i ludwika?
Albo czy mogli po prostu wcisnąć jej do ręki telefon i kazać gadać? Nie bardzo, bo wtedy nawet wy byście się połapali w szwindlu. Więc wystarczyło dać upaćkaną słuchawkę i już cała sadisticowa awangarda intelektualna jest 100% pewna, że w telewizji uświnione słuchawki to normalka, a wszystkiemu winna jest ta kobiecina, która wybrzydza.

Zimny_browar

2013-06-09, 22:16
Temat gówniany.

Chciałbym coś jeszcze dodać, ale nie mam zamiaru dostawać bana na 10000 lat za obrazę jakiegoś debila.

trujchuj

2013-06-09, 22:24
A ja mam w dupie bana(bo pewnie za to też już jest)
Panie szyderczy,A idź pan do tefałenu z tymi kocopołami co pie**olisz. :roll:

kuzax

2013-06-09, 22:33
Zastanawia mnie to, że Pan Michał Gąsior notorycznie wypomina Panu Mariuszowi, że nie było żadnej manipulacji a następnie dodaję film w którym wyraźnie posłanka mówi o manipulacji tvn. Nie znam się na dziennikarstwie ale jego artykuł to coś w stylu próby odgryzienia się na słowa Pana MMK które ośmieszają jego umiejętności dziennikarskie.

gracii

2013-06-09, 22:49
Szyderczy hałas -> ignoruj. Do widzenia panu. ps. Zmień te okulary bo wyglądasz jak debil.

niwet

2013-06-09, 22:54
sukces maxa kolonko to wspałaniała możliwość wybicia się na krytyce jego samego.

co sie dzieje z sadistic.pl?

najpierw j***ny regulamin, pozniej jakieś chore artykuły - osoby dodające je dostają jakąś specjalną rangę?

ktoś chyba przejął ten portal. Świeć panie nad jego duszą.

Cryan

2013-06-09, 22:57
Ja pie**olę, jak można sobie strzelić w stopę biorąc kogoś takiego na partnerstwo? Przecież to jest tak cienkie, że aż nie do zniesienia.
Administracja powinna jak najszybciej zareagować, żeby sobie jaj nie robić z użytkowników. Matura to bzdura - spoko, jeszcze ktoś oglądał, reszta partnerów - też, no ale tutaj to daliście po jajach.

Strikerr

2013-06-09, 23:01
szyderczy halas - "A kim ty w ogóle k***a jesteś? Pajacu?"

Br...........ki

2013-06-09, 23:03
Co to za bzdury z tą Pawłowicz? Co z tego że dali jej do ucha mikrofon jak był cały uj***ny w gównie, to na jedno wychodzi - kto by chciał takie coś wkładać do ucha.

Sadistic ma z tego pieniądze. Myslicie że ich obchodzą te wasze lamenty że to wszyystko idzie w złą stronę ?

VexTeson

2013-06-09, 23:09
Tyle bulu dupy z powodu jednej opinii. Max jest teraz bardziej święty od papieża, :-/ Ja mam wyj***ne na wasze opinię "z serca". Max popełnił głupi błąd zarzucając autorom programu podłe intencje względem Pawłowicz, która ma po prostu zerowy instynkt samozachowawczy, i pewnie ku*asa. Max popełnił błąd, ok? Nikt nie atakuje Maxa, to Max zaatakował innych dziennikarzy, więc teraz dostaje sprawiedliwy odzew. Nie jest chyba taka p*zdą żeby nie wziąć na klatę trochę krytyki? Gdyby Max po prostu jak Jerzy Urban śmiał się z innych, ale nie pie**olił, że jest jedyną alfą i omegą na lewo i prawo to może mainstream darowałby mu ten jeden błąd.

~Sunday

2013-06-09, 23:14
Partnerstwo dostał zaraz po tym jak groził sadisticowi pozwem.

SzyderczyHalas napisał/a:

Już nie pierwszy raz widzę tam także film, którego jestem autorem. Oczywiście jest to zwykła kradzież i udostępnianie materiałów, które chronione są prawem autorskim i prawdopodobnie dorzucę swoje postulaty do pozwu, który szykuje Piotr Kaszubski.
Jak wiadomo to serwis Sadistic.pl umożliwia wirtualne ściąganie z YouTube'a filmów i umieszczanie ich w postach, co oczywiście łamie prawa autorskie twórców filmów. Co więcej strona ma charakter komercyjny, więc na popularności filmów z YouTube'a Sadistic.pl zyskuje popularność. Także złodziej wcale nie jest anonimowy.


Sam nic ciekawego do powiedzenia nie ma. Jego produkcje to najgorzej oceniane tematy na portalu (trzeba być naprawdę zdolnym, żeby mieć na głównej same wrzutki po 20, 30 piw - a i to dzięki partnerstwu).
Od samego początku wozi się na garbie innych, a ten temat jest tylko tego kontynuacją. Jakoś Polimaty czy SciFun funkcjonują tutaj jako pewien kontent i ich produkcje bronią się same.
Co innego z tym typem. Rzeczywiście 100% negatywnych komentarzy powinno dać Górze do myślenia...

Oczywiście nie mogę sobie pozwolić na niewklejenie jeszcze jednego cytatu.

SzyderczyHalas - partner portalu sadistic.pl napisał/a:

Portal Sadistic.pl jest to miejsce, w którym stykają się barwne subkultury napalonych gimnazjalistów, impotentów z problemami emocjonalnymi, przygnębionych brakiem czołgów neonazistów i antyklerykałów kryptopedofili. Portal ludzi wybitnie prymitywnych i poszkodowanych w jakiś sposób przez życie.


Od siebie mogę dodać, że czuję się urażony. A piszę to tylko ze względu na to, że widziałem dzisiaj zbanowanego użytkownika ponieważ pozwolił sobie innego nazwać frajerem...
:emo:

Br...........ki

2013-06-09, 23:22
sidian napisał/a:

What the hell... Ludzie, leczcie się. Tak, Kolonko pokpił sprawę z Pawłowicz. Nie, to nie było pomylenie faktów tylko logiki. Zarzucił komuś manipulację, przeprowadził cały wywód logiczny oparty na gównie a nie faktach. Każdy, kto Maxa w tej sytuacji broni, ma naj***ne do czachy. I wiecie, co zrobi Kolonko w następnym filmiku? Powie coś w ten deseń: "tak, z Pawłowicz faktycznie to nie było tak, jak mówiłem". A dlaczego? Dlatego, że Kolonko mówi, jak jest. I nawet jeśli raz się pomylił, to i tak jest najrzetelniejszym dziennikarzem, jakiego znam. Czepianie się całej reszty przez tego kretyna w artykule jest po prostu śmieszne i poniżej poziomu... Serio, czepiać się wymowy? I czego jeszcze? Krzywo zawiązanego krawata? Marynarki nie pod kolor? Litości.



Hahahah czy wy macie oczy w dupie? To ten typ "szyderczyszmiech" wami manipuluje. Kolonko ma dalej racje z pawłowicz. Bo nawet jeśli ona nie chciała tego włożyć to właśnie dlatego ze był uj***ny ten mikrofon, raczej nie bez powodu to mówiła. Jakoś w innych rozmowach miała mikrofon i nie było z tym problemów. To wy nie wiecie że TVN ma problemy z czyszczeniem rzeczy w studiu? (Stół rurka uj***ny)