Właściwe zachowanie

104
Daj piwo
Emeryt_na_emeryturze @ 2017-08-16, 19:29 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Niedawno wracając z imprezy byłem świadkiem brutalnego pobicia. Trzech chuliganów kopało bezbronnego chłopaka, który krzyczał o pomoc. W tej sytuacji nie mogłem po prostu stać i się przyglądać, więc odwróciłem wzrok i odszedłem :idzwch*j:

Polak u lekarza

274
Daj piwo
wku11 @ 2017-08-07, 17:45 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Przychodzi Polak do lekarza. Ale taki prawdziwy Polak: biały, katolik, praktykujący przez cały rok, ale chodzący do kościoła tylko na Wielkanoc, gwiazdkę i wesela. Z rodzicami po ślubie kościelnym i bez rozwodu. Bez niemiecko brzmiącego nazwiska, bez żadnych żydowskich czy komunistycznych przodków. Rodzice i dziadkowie czystej krwi, niespokrewnieni z zdradziecką szlachtą, Polacy. Nie rudy, ani aryjczyk. W żadnym wypadku nie pedał czy jakiś inny przebieraniec. Prawdziwy patriota, który pracował wyłącznie zagranicą, i który kupuje w biedronce. Żaden lewak, tylko prawy i sprawiedliwy jak nakazuje biblia. Biorący co najmniej dwa różnego rodzaju zasiłki. Pijący codziennie, ale nie więcej niż 4 piwa. Kibic, fan piłki nożnej, siatkówki i Małysza. Kochający jedynego słusznego i prawdziwego papieża, a nie żadnego hitlerjuden czy Buenos Dias. I katolik w sensie z kościoła rzymsko-katolickiego, a nie jakiś prawosławny czy inny żyd. No i oczywiście Polak-Polak, nie żaden ślązak, kaszub czy warszawiak. Mówiący poprawną Polszczyzną. Żadnej gwary, żadnego „jo”- tylko zwykłe, czyste „k***a”. Bez zbytniej nadwagi, ale z brzuchem. Ubrany tak źle, jak tylko promocja w lidlu na to pozwalała, i mówi:

-Dzień dobry, ja po L4, bo chciałem nad morze pojechać.
pietras_ja @ 2017-08-07, 18:39  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (56 piw)
Na to lekarz ale taki prawdziwy lekarz:
-powiem tak, prywatnie albo wracaj do roboty :D

Kobiety!

472
Daj piwo
szpon2 @ 2017-08-04, 22:50 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Kobieto, zapamiętaj: to, że facet stale myśli o seksie, to sposób, w jaki natura chroni słabszą płeć. Gdybyśmy nie mieli ochoty was przelecieć, to z waszymi charakterami byście zostały zaj***ne maczugami jeszcze przed epoką kamienia łupanego.
zaqaz @ 2017-08-05, 09:21  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (106 piw)
The_Generat napisał/a:
i zakładam, że chciałbyś, żeby ci synów dz**ka urodziła ?


Przeanalizujmy - kupujesz drogi pierścionek, potem opłacasz bajecznie drogie wesele marzeń, potem kredyt na lokal i wakacje... Wychowanie dziecka do 18tki to jakieś 250 tysiaków. Jednym słowem wywalasz najmniej pół miliona by móc raz na tydzień udawać, że masz fajny sex i przez 28 dni słuchać ględzenia albo tekstów o bolącej głowie.

Zakładając, że numerek z zawodową damą do towarzystwa kosztuje 100 zł, to 500 000 / 100 = 5000 numerków. Przy tej samej częstotliwości co z żoną masz 104 lata r*chania. Bez tekstów, że boli głowa, albo loda nie, bo nie.
   Popularne tagi
kradzież  ostrzeżenie  gwiazda  pierdzenie  koleś  myślenie  przegrana  myszy  wywrotka  rów  pro  sportowcy  akrobata  szklanka  chrześcijaństwo  przekręt  palikot  alien  rammstein  sushi  flaszka  bug  wózek inwalidzki  nastolatka  desperacja  krzesełko  wtf  stolica  podskok  korek  kuwejt  rasizm  spirytus  kawaly  k.o.  taniec na rurze  czarne  snieg  jazdy  sztuczna  technologia  głupi  hołd  zalanie
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X