Nawóz

58
Daj piwo
BongMan @ Wczoraj 14:13 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Mam firmę produkującą naturalne nawozy do kwiatów. Musiałem jednak zamknąć interes, bo dostałem pismo od prawników Apple.
Okazało się, że oni pierwsi zaczęli sprzedawać gówno dla narcyzów.

Randka

140
Daj piwo
BongMan @ Wczoraj 14:24 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Młodzieniec wyciąga nowo poznaną sympatię na randkę. Wychodzą z jej domu, ojciec dziewczyny jeszcze w progu chwyta chłopaka za ramię, zbliża twarz i szeptem acz groźnie mówi:
- Możesz chłoptasiu robić wszystko, ale fiuta trzymaj na uwięzi, rozumiesz? Ma być schowany. Jeśli twój fiut, chociaż dotknie mojej córki, jeśli ona go choćby zobaczy... masz przesrane, kapujesz? No!
Chłopak nieco zdziwiony wzrusza ramionami:
- OK.
No i poszli.
Najpierw do niego do domu. Rypanko, alkohol, znowu rypanko, potem do klubu. Tam w ubikacji oczywiście rypanko. Poszli do kina (lodzik), znowu do niego (rypanko), a na koniec jeszcze spacer po parku (rypanko dwa razy). Wreszcie pora wracać, odprowadzić dziewczynę do domku (na dole pod klatką pukanko, w pupę). W progu wita ich ojciec, zmarszczone brwi, w oczach pytanie...
- I jak?
- Hyhy, zajebiście - chłopak zaśmiał się lubieżnie - Pozwolił pan, no to się zabawiliśmy, jak to na randce, hehe. Tylko psa mi szkoda...
- Psa?!! Jakiego k***a znowu psa?!
- Cały dzień zamknięty w piwnicy, nie wiem, po co, no, ale... umowa to umowa. A to takie dobre psisko, ten mój Fiut. Skąd pan wiedział jak się wabi?
BongMan @ Wczoraj 14:33  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (44 piw)
@up
I j***ł cię?
   Popularne tagi
bojówki  dw725  bad grils.cela 77  osuchy  lopatoryj  c-45  eflfka  piwo z lidla  bastardowy
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X