18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Max Kolonko jednak nie mówi jak jest?

SzyderczyHalas • 2013-06-07, 20:21
Większość sadoli ma tutaj ogromny szacunek do Maxa Kolonko, sięgający niemal jakiejś armii jego wyznawców. Jak się okazuje, ostatni film Pana Maxa ("GOTCHA JOURNALISM po polsku") jednak zweryfikował trochę jego "prawdomówność" w ramach zwykłego populizmu, o który już wcześniej wiele osób go podejrzewało.







Słowa o prof. Pawłowicz nie do końca trafne, a rzekome "fakty" mocno naciągane:





Kilka rzeczy w tej krytyce też jest nie do końca trafnych, czy profesjonalnych, natomiast mimo wszystko Kolonko wypowiadając się na tematy polskie powinien trochę więcej uwagi poświęcić detalom, a nie szukać taniej sensacji. Polecam przeczytać cały artykuł:
http://natemat.pl/63983,gacie-journalism-mariusz-max-kolonko-bredzi-a-nie-mowi-jak-jest

WolfManGoth

2013-06-09, 11:40
Ten troll ma partnera.
A własnie, ma partnera, a nie ma z automatu na głównej...

~Angel

2013-06-09, 11:46
:roll:

i niech tak pozostanie ;-)

NomadUG

2013-06-09, 13:55
haha ale napinka ;p ze wam sie nie nudzi takie pie**olenie


norek911

2013-06-09, 16:30
Co robi SzyderczyHalas....

Próbuje przebić się na główną :D

xiontZ

2013-06-09, 18:09
Ten artykuł z tematu to nie jest kopia z gazety.pl? Takie same popłuczyny albo merytorycznie bardzo zbliżone. @all users, proszę tylko, nie nabijajcie temu osobnikowi popularności bo o to własnie mu chodzi. Zrobić szum żeby jak najwięcej ludzi o mnie usłyszało to taktyka większości tego typu zjebów. Pozdrawiam autora :) A tak nawiasem to biorąc pod uwagę poziom tematów wrzucanych przez "partnerów" portalu zaskoczenia nie stwierdzam :roll:

Muhammad

2013-06-09, 20:49
Autor tematu ma rację. Max Kolonko to pies niewierny, który obraża islam. Jakże symboliczne jest to, że piwo postawione przeze mnie, wyznawcę Allaha, będzie 15, co da tematowi awans na stronę główną. الله أكبر

Yamissek

2013-06-09, 20:58
Kogoś tu dupa boli, że Pan Max mówi jak jest, a tak w ogóle to dlaczego pokazaliście mi się na głównej skoro dałem waszym filmom "IGNORUJ" ?

Muhammad

2013-06-09, 21:00
Yamissek napisał/a:

Kogoś tu dupa boli, że Pan Max mówi jak jest, a tak w ogóle to dlaczego pokazaliście mi się na głównej skoro dałem waszym filmom "IGNORUJ" ?




Tak miało być. Kolonko obraża Muzułmanów. Jego kłamstwa nie mogą mu ujść na sucho.

Bad_Motherfucker

2013-06-09, 21:01
Mówię jak jest - przeszywające zimno, ciemność i halucynacje z niedożywienia

LICH0

2013-06-09, 21:03
~SzyderczyHalas kolejni gówniani pseudospilbergowie z YT...
do ch*ja pana zróbcie w końcu opcje "ignoruj użytkownika", która obejmie partnerów! I nie pie**olcie i "skrolowaniu".

Se...........ta

2013-06-09, 21:04
Błagam nie wrzucajcie tego żydka na główną. Co to jest Sadistic czy Przemyślenia Hebrajskie?

raatos

2013-06-09, 21:04
Ja pie**olę co za żydek na atencję. kazał bym ci wypie... ale powiem tak:
Uciekaj w podskokach!

Ponczusia

2013-06-09, 21:06
Kto w ogóle daje piwa dla tego tematu? Chłopina myśli,że zrobi się lubiany,znany kosztem oczerniania kogoś kto jest sto razy mądrzejszy od niego,przy okazji dając mu piwa promujecie jego durny kanał.

sinjids

2013-06-09, 21:06
Muhammad napisał/a:

Kolonko obraża Muzułmanów.



Innymi słowy podąża za modą grając na społecznych nastrojach i tym samym podbijając sobie autopromocję. Po prostu wystawia materiał, który ma się sprzedać. :lol: