Śmierć dziennikarki i kamerzysty...?

86
Daj piwo
MyFuhrer @ Wczoraj 20:48 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Małe wyjaśnienie od Anonymous odnośnie ostatnich wydarzeń związanych z publiczną egzekucją.Oczywiście znajomość Angielskiego obowiązkowa.

fejk
TechnoVikingSven @ Wczoraj 21:10  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (29 piw)
ale tak szczerze nikomu nie wydawał się dziwny brak reakcji tej kobiety z którą przeprowadzano wywiad?
nie widziałem wcześniej filmiku nakręconego przez sprawcę, ale widać na nim ewidentnie że prezenterka została postrzelona 3 razy w korpus i... pobiegła? jestem pewien że Wy jak i ja śledząc bacznie ten portal i wiele materiałów z postrzeleniem mamy trochę odmienny pogląd na to jak zachowuje się człowiek postrzelony 3 razy w korpus.
Już nie skomentuję zachowania prezenterki, kamerzysty i pani odpowiadającej na pytania, na wysoką postać z wyciągniętym pistoletem w ręce stojącą jakiś metr/półtora za nimi przez co najmniej 20 sekund.
Naprawdę nie jestem jakimś zwolennikiem teorii spiskowych ale to co widziałem wcześniej nagrane przez kamerzystę i to co zobaczyłem teraz nagrane przez sprawcę no jakoś nie pasuje mi do "oficjalnej wersji wydarzeń"
Think about it

A było tak blisko

78
Daj piwo
maksymilian45 @ Wczoraj 16:46 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Chwilę dłużej i.... :-|
Dymekx @ Wczoraj 17:35  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (46 piw)
@up fakt iż skały ruszyły z chwilą wyskoku potwierdza tezę profesora Ostrovsky-ego. Jeśli jesteś tak mało domyślny, że nawet do najprostszego zdarzenia potrzebne ci są wyliczenia fizyków to pewnie podczas srania, na rolce od papieru wyliczasz pęd klocka.
   Popularne tagi
naukowe fakty  walczyć  orkan  ronald lasecki  mastif  koterbski  nowoczesnośc
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X