Zatrzymanie złodzieja

26
Daj piwo
TT4 @ Wczoraj 23:20 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Level Brazylia.

[VIDEO]

Rytuał omiatania ogniem poszedł źle

24
Daj piwo
fantastico @ Wczoraj 13:58 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Ogniem omiatana dziewczyna nie spodziewa się, że zostanie podpalona przez omiatacza. Gdyby ogniem się nie bawili to by jej nie podpalili.

[VIDEO]

Człowiek z obecnością 21 chromosomu serwuje naleśnika

47
Daj piwo
fantastico @ Dzisiaj 2:09 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Mając mongolizm też można serwować naleśniki!

[VIDEO]

Kitajec w szewskiej pasji dźga nożami postronnych

26
Daj piwo
fantastico @ Wczoraj 14:07 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Szewska pasja dopadająca niemrawego wstępnie kitajca doprowadza do jego dźgania postronnych dwoma nożami wyjętymi z torby. Atakując pierwszego człowieka zmusza go do ucieczki, a następnie wymach*jąc w szale próbuje zaadaptować nową ofiarę do swojego występku. Jakby nie miał w rękach tych noży ludzie byli by bezpieczni bo nie miał by czym ich dźgać.

[VIDEO]

Bęcnięcie kłodczanina pod tira będąc pijanym

38
Daj piwo
fantastico @ Wczoraj 17:07 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Wypadek w Kłodzku. Doszło do niego na drodze krajowej nr 33 w pobliżu ronda Orląt Lwowskich. Pieszy poruszający się chodnikiem wpadł pod samochód ciężarowy.

Kompletnie pijany 56-letni mieszkaniec Kłodzka szedł chodnikiem, mocno się przy tym zataczając. W pewnym momencie stracił równowagę i wpadł pod naczepę przejeżdżającego tira. Na szczęście samochód ciężarowy poruszał się powoli w ulicznym zatorze i Macedończyk prowadzący auto szybko zahamował. To prawdopodobnie uratowało życie mieszkańcowi Kłodzka. Trafił on z obrażeniami jednej z kończyn do szpitala. W jego krwi stwierdzono aż 4 promile alkoholu.Zdjęcie:


   Popularne tagi
socjalisci  na na na  polishmilitarypower  pochód ateistów  worzonko  olega gusiew  four cross  bmw s1000rr  299  z drogi śledzie  zapierdalam poboczem  płochliwy  sukhoi  rio de jeneiro  kks kalisz ostrzeszów  od ręki  primaaprilis  wstrząsający
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X