Bo kuchnia....

20
Daj piwo
krzyks @ Wczoraj 12:28 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
...to nie miejsce dla faceta :ciasteczkowy:

[VIDEO]

3xP - Przejazd Po Parze

24
Daj piwo
fantastico @ 2017-07-21, 10:17 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Spacerująca para wracająca z zakupów w Castoramy niosąc torby wypełnione bibelotami doznaje najechania na siebie samochodu, który niespodziewanie bo zza pleców rozjeżdża ich niczym walec gorący asfalt kładziony z pieniędzy unii europejskiej. Zieleń krzewów rosnących po lewej nie złagodziła drastyczności wydarzenia.[VIDEO]

American bully

21
Daj piwo
TT4 @ Wczoraj 5:41 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Cytat:
Pies rasy american bully zaatakował dziewczynę. Wybiegł z niezabezpieczonej posesji, przewrócił i pogryzł 18-latkę. Wołanie o pomoc usłyszał mężczyzna z pobliskiego sklepu i odgonił psa. Przybiegli inni mieszkańcy, aby pomóc, po tym przyjechała policja i pogotowie. Ratownicy opatrzyli rany.

Pies był bardzo agresywny, trudno go było odłowić. Zrobiła to osoba do tego uprawniona. Mężczyzna będący na posesji, z której uciekł pies, mówił, że odławiający sobie nie poradzi. Na szczęście udało się dzięki temu, że dysponował odpowiednim sprzętem. Zwierzę trafiło na obserwację. Już wiemy, że posiada wszystkie badania i szczepienia. Sprawę bada policja. Do zdarzenia doszło w Osieku.
Nie mam zamiaru tego komentować. Liczę na ekspertów. Dodam tylko, że ofiara mogła mieć nie 18 a 8 albo 6 lat a wtedy mogłoby się skończyć bez "happyendu".

http://gazeta-olawa.pl/na...gresywny-video/ Piwek wiele dla gościa ze sklepu chyba, że preferuje coś innego.
AleDlaczego @ Wczoraj 6:04  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (20 piw)
Kundla uśpić, właściciela odstrzelić.

Złodziejska para

21
Daj piwo
MaszAyahuaskę @ Wczoraj 15:56 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Takie tam liściowanie.

[VIDEO]
   Popularne tagi
rozwalanie  podwodna  george  wady  skater  rajdy  stuhr  niemki  specnaz  szybka jazda  mołotowa  cieżarówka  nas  pod wodą  emerytura  drunk
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X