18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Max Kolonko jednak nie mówi jak jest?

SzyderczyHalas • 2013-06-07, 20:21
Większość sadoli ma tutaj ogromny szacunek do Maxa Kolonko, sięgający niemal jakiejś armii jego wyznawców. Jak się okazuje, ostatni film Pana Maxa ("GOTCHA JOURNALISM po polsku") jednak zweryfikował trochę jego "prawdomówność" w ramach zwykłego populizmu, o który już wcześniej wiele osób go podejrzewało.







Słowa o prof. Pawłowicz nie do końca trafne, a rzekome "fakty" mocno naciągane:





Kilka rzeczy w tej krytyce też jest nie do końca trafnych, czy profesjonalnych, natomiast mimo wszystko Kolonko wypowiadając się na tematy polskie powinien trochę więcej uwagi poświęcić detalom, a nie szukać taniej sensacji. Polecam przeczytać cały artykuł:
http://natemat.pl/63983,gacie-journalism-mariusz-max-kolonko-bredzi-a-nie-mowi-jak-jest

SzyderczyHalas

2013-06-07, 20:30
Darkstep_Warrior napisał/a:

Co to k***a za gówno? :wtf:



To jest artykuł o filmie Maxa Kolonko, a nie gówno. Nie umiesz czytać?

Imie_jego_44

2013-06-07, 20:33
Max jako jeden z niewielu mówi jak jest naprawdę więc trzeba go jakoś ośmieszyć, iście komunistyczne metody.
Sława Wielkiej Polsce!!!

SzyderczyHalas

2013-06-07, 20:36
osa79 napisał/a:

Do autora....
Możesz Mu possac gowniazu..



To raczej nie jest żaden argument, bo co do tematu prof. Pawłowicz Gąsior ma ewidentną rację. Max nie odrobił lekcji i nie przygotował się odpowiednio do tematu. Powiedziałbym nawet, że ewidentnie grał na uczuciach jej zwolenników. Ciekawe ile więcej takich naciąganych "faktów" w swoich filmach Max prezentuje, bo do tej pory nikt go chyba dokładnie nie sprawdzał.

Kupa_w_majtkach

2013-06-07, 20:46
Chciałem coś tu napisać, ale wystarczą opinie, pod twoim gównianym artykułem. Jeszcze chcesz nabić wejścia na blog łapiąc się za ostatnio sławnego dziennikarza tak samo jak Wybiórcza i inne szmatławce.
Pozdrawiam.

tolopl

2013-06-07, 20:48
Autor to jest troll, wystarczy wejść na fanpage na facebooku szyderczy hałas, to tam jest więcej głupoty, niż trollingu, temat do kosza wyje*ać.

Mr.Drwalu

2013-06-07, 20:54
@SzyderczyHałas

Popieram Twoje wypowiedzi, sam po 3-4 "jego" odcinkach w ST, odnalazłem przekręcone fakty i mity. Koleś może i dobrze pie**oli ale trzeba też czytać między wierszami. :-P Z resztą co ja tam wiem... :nie_znaju: Jeszcze mnie oskalpują bo palcem wytykam jakiegoś POpaprańca z hameryki. ;)

krakowiak69

2013-06-07, 20:58
Max nie musi być idealny, wystarczy tak jak jest - populistycznie troche, po powierzchni problemu ale właśnie tak najlepiej trafiać do mas.
Przydałoby mu się trochę podszkolić merytorycznie u Michalkiewicza i Korwina i będzie nowy prezydent, za jakieś 10-15 lat gdzie większość głosujących będą stanowić ludzie wychowani na internecie.

SzyderczyHalas

2013-06-07, 21:07
Ja się tylko zastanawiam, skoro Max głosi taką dobrą, patriotyczną nowinę i jest takim wielkim, wspaniałym Polakiem, że bezinteresownie pomaga rodakom, dlaczego promuje jakieś perskie dywany, z których 10% zysków idzie na amerykańskich weteranów wojennych, a nie polskich :) Jak dla mnie to za jakiś czas okaże się, że po prostu wypromował swój biznes, albo przejdzie do jakiejś telewizji i tyle z tego "mówienia jak jest" będzie.

doubletech

2013-06-07, 21:17
Umiecie czytać idioci ? Jest jak krowie na rowie z ust samej Pawłowicz oznajmione, że sama wybrała telefon. Powtarzacie te frazesy o GW i komunistycznej propagandzie jak zombie, bo chociaż niektórzy jeszcze rzucając podobnymi zarzutami je rozumieją, wy niestety nie. Nie wszystko da się wyjaśnić lewactwem, poza ludźmi o poglądach prawicowych i lewicowych, jest jeszcze kategoria ludzi inteligentnych i głupich. Możecie mi jeszcze pojechać od lewaków albo komunistów, bo nie chce strzelać do murzynów i nie śmieszy mnie strzelanie do zwierząt.

MMK robi biznes na wzroście nastrojów prawicowych w Polsce i nie trzeba być lewakiem żeby to zauważyć. Takie sprostowanie dla jego chłopięcych fanek

Vinewood

2013-06-07, 21:32
Dla Maxa trud skończony

NieWiemZeWiem

2013-06-07, 21:35
Autorze psotu radze lepiej Ci nie pyskowac tutaj z sadolami ;) Po pierwsze ngdzie nie widze aby pawłowicz wydała taki wywiad i prosze mi to udowodnic. Po drugie wygladasz na j***nego lewaka wiec powinnienes dostac bana.
Wy mowicie(lewaki) ze to on przekreca fakty itp a to moze wy przekracacie fakty zeby wygladalo ze to on przekreca fakty? jak narzie widzialem tysiac razy jakmedia w polsce przekrecaja wiadomosci a Max poprostu sie pomylil...a media jak tvn itp sie nie myla bo to sa duze korporacje wiec robia wszystko tak zeby im to pasowalo a Max kolanko jest oddalony tysiace km od nas i probuje mowic jak jest wiec raz mogl sie pomylic.

ostatni

2013-06-07, 21:56
odmelduj się do swojego oficera prowadzącego, że próby kompromitacji Maxa wam nie wyszły i trzeba pomyśleć o seryjnym samobójcy

massq

2013-06-07, 21:59
Co do jest Szyderczy Hałaś? Kolejny youtubowy celebryta? :D