18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

radek653

2019-10-16, 17:43
Kiedyś wchodząc na ta stronę nie martwilem się reklamami i innym gównem tego typu. Dzis wchodzę chce przełączyć stronę nie mogę bo wyskakują reklamy weź admin to badziewie usuń. Chyba że bardziej Ci zależy na kasie niż na użytkowniku.

Andrzejas

2019-10-23, 01:21
W związku z moją debilną wtopą początkującego w zakładaniu tematów chciałem zasugerować coś takiego. Może jestem odosobniony w moim przypadku, ale chyba właśnie tu była przyczyna...



~Velture

2019-10-23, 02:48
Wyszukiwanie po tagach powinno być domyślne a dopiero tam link do tej ch*ja wartej forumowej szukajki co w by piasku na pustyni nie znalazła.

Zresztą z wyszukiwarki w 99% przypadków korzystają moderatorzy/dublerzy/stali użytkownicy wyszukując dubli więc to pod nas powinno być zaprojektowane.

sa...........os

2019-10-26, 03:22
A ten... Da się jakoś obejrzeć wszystkie posty danego usera? Klikam se usera, dajmy na to Marinisa, najeżdżam zakładkę "posty" i widzę tylko kilkanaście (a napie**olił 900). A się nadupcyłem trochę tanimi browcami i poczytałbym se coś mądrego, żeby stać się wartościowszym człowiekiem. No to ten... zróbcie tak, by się dało, albo postawcie jaką flachę czy co...

ander455

2019-11-07, 18:29
Dzień dobry,

Od dawna noszę się zamiarem napisania o problemie.

Internet i połączenie, (szybkość itp.) mam dobrem, ale czasami czekam na załadowanie się filmiku w całość hektolitry czasu. Stąd moje pytanie, co może być nie tak?

Bo przy ładowaniu filmików z YT na Sadolu nie ma problemów, Z innych stron też, ale sadolowy player to jakiś kurła dramat...

Dziękuję, mam nadzieję że dokupicie parę skrzynek i z 2 metry światłowodu...

gabriel0

2019-11-11, 19:17
Taki błąd w liczeniu do 10-ciu. Problem występuje w przypadku "hard 10 losowych" często nie pokazuje nawet pięciu.

ch...........li

2019-11-17, 13:36
Nie działa zakładka Uśmieszki na sb, w ogole okno z emotkami nie wyskakuje. ;/

Odisok

2019-11-23, 13:26
Cześć. Potrzebuję pomocy w usunięciu posta. Zamiast treści, ktora miala być dodana telefon (zapewne przez moją nieuwagę) dodał inny plik. Prosze o pomoc lub info jak to moge usunąć- lub proszę o usuniecie.

[ Komentarz dodany przez: Beny: 2019-11-23, 13:46 ]
Zrobione.

Tobezsensu

2019-12-04, 22:00
Problem z playerem . Widzę że temat poruszany ale bez rezultatu. W chromie nie odtwarza filmików z playera , w trybie incognito jest ok , podobnie w innych przeglądarkach. Na komputerze w pracy z moimi ustawieniami przeglądarki jest ok .
Pomocy !!!

~Angel

2019-12-04, 22:10
:roll:

Jeżeli w incognito filmiki działają tzn że masz coś namieszane w dodatkach do przeglądarki a na to wpływu już nie mamy. Może źle skonfigurowany dodatek typu adblock lub dograne jakieś dziwne kodeki. Zacznij od (1) wyłączenia w ustawieniach po kolei dodatków i zobacz co się dzieje, (2) przywrócenia ustawień w przeglądarce a jak to nie pomoże to (3) reinstalacja/instalacja przeglądarki bez żadnych dodatków.

Tobezsensu

2019-12-04, 22:52
Nic nie pomogło . najciekawsze że tylko sadistic . Ale mam kolejny objaw : gdy chcę wejść w komentarze pod jakimkolwiek filmem i jestem na którejkolwiek stronie to wywala w pasku adresu www.sadistic.pl/# .

Ogarnięte . Chrom sie zbiesił

ra...........n1

2019-12-11, 16:28
Takie pytanie. Może i się mylę, ale czasami po kilku chwilach rzeczy "fajne" lądują w sucharach a totalne gnioty znajdują się na głównej. Jak to jest hm?

~Velture

2019-12-14, 19:22
rasputin1 napisał/a:

Takie pytanie. Może i się mylę, ale czasami po kilku chwilach rzeczy "fajne" lądują w sucharach a totalne gnioty znajdują się na głównej. Jak to jest hm?



Aby temat trafił na główną musi uzbierać 20 piw w ciągu 24 godzin. Tematy lądujące w sucharach przed upływem doby są tam przenoszone ręcznie przez moderatorów, którzy uznają materiał za ch*jowy.

Su...........wn

2019-12-16, 21:56
Scroll top button.
X