18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

luki24

2009-03-31, 20:47
no dobra jest, ale co z tym usuwaniem?

Centurion

2009-04-01, 14:58
Zmiany na forum

Wktórce zostaną zmienione następujące rzeczy:

1. Wszystkie nowe tematy (poza hardem) będą zamieszczane w poczekalni, zamieszczając temat w poczekalni będzie trzeba wybrać forum do której dany temat ma zostać przeniesiony po otrzymaniu conajmniej 3 piw i wyświetlony na stronie głównej.
Na stronie głównej tematy będa nadal sortowane po dacie napisania tematu więc im wcześnej nowy temat dostanie 5 piw tym wyżej będzie na głównej.

2. W forum "Humor Hard" każdy będzie mógł napisać nowy temat, jednakże tematy osób nie należących do grupy ~Sadyści będą podlegały moderacji i pojawiały się na stronie dopiero po zaakceptowaniu przeze mnie.

3. Każdy użytkownik będzie mógł usunąć swój temat w przeciągu godziny od jego napisania o ile nie będzie odpowiedzi w tym temacie.

croco

2009-04-01, 18:16
Dobry pomysł z tym: 5 piw i strona główna, mi się podoba ;-)

~Tołdi

2009-04-01, 21:16
Cytat:

gdy dany temat otrzyma 5 piw zostanie automatycznie przeniesiony do odpowiedniego forum i wyświetlony na stronie głównej.




Mam nadzieję, że to ~Sadystów i Ciebie nie obejmuje, jak tak to jawnie strzeliłeś sobie w stopę.


Centurion napisał/a:

Każdy użytkownik będzie mógł usunąć swój temat w przeciągu godziny od jego napisania o ile nie będzie odpowiedzi w tym temacie.



A może większy przywilej dla ~Sadystów pod tym względem(24h, 2 góra 3 dni)?

Centurion

2009-04-01, 21:17
Tołdi napisał/a:

Mam nadzieję, że to ~Sadystów i Ciebie nie obejmuje, jak tak to jawnie strzeliłeś sobie w stopę.



wszystkich

~Tołdi

2009-04-01, 21:24
Cytat:

wszystkich




Tołdi napisał/a:

jawnie strzeliłeś sobie w stopę


EDIT: Z resztą nasuwa się kawał o hrabim i jego popularne "bez sensu".

For example: ktoś z ~ przed nickiem wynajdzie coś zajebistego co tu nie było, wrzuci do poczekalni, temat umrze bardzo szybko ponieważ może z 10% może ciut więcej użytkowników zagląda do poczekalni i z tych 10% użytkowników 1% może 'postawi piwo'

Centurion

2009-04-01, 21:24
Jak Ty i inni nauczą się stawiać piwa to jakoś to będzie ;)

Jak nie będzie to szło to coś wymyślę, nie martw się.

~Tołdi

2009-04-01, 21:26
Centurion napisał/a:

Jak Ty i inni nauczą się stawiać piwa to jakoś to będzie



Jakoś nie lubię ludzi rozpijać 8-)

Centurion

2009-04-01, 21:27
Skoro nie dajesz to trzeba będzie Tobie wszystkie skasować, bo w alkoholizm popadniesz :P

~Tołdi

2009-04-01, 21:31
Centurion napisał/a:

Skoro nie dajesz to trzeba będzie Tobie wszystkie skasować, bo w alkoholizm popadniesz



A mój poziom alkoholu we krwi to ty się nie martw :mrgreen:

EOT

Centurion

2009-04-01, 21:33
Nie mogę ryzykować, muszę Ci niestety zabrać cały browar bo do kompa pijesz :)

~Tołdi

2009-04-01, 21:37
Centurion napisał/a:

Nie mogę ryzykować, muszę Ci niestety zabrać cały browar bo do kompa pijesz



Tylko nikomu nie mów [img:8ae6a76960]http://forum.legialive.pl/images/smilies/i_lol2.gif[/img:8ae6a76960]

P.S. W geście pojednania skasuj wszystkim, a nawet sobie wszystkie piwa :evil:

Centurion

2009-04-02, 13:25
Zmiana w widoku tematów/postów

Jak widać nad pierwszym postem dodałem możliwość głosowania na cały temat (piwo zostaje przyznane autorowi tematu) niezależnie od tego na której stronie tematu się znajdujecie. Oczywiście efekt taki samo jak zagłosowanie na portalu lub wcisnięcie przycisku piwo w pierwszym poście tematu.
Przycisk "Odpowiedź" z braku miejsca powędrował na prawo.

.:...........:.

2009-04-02, 15:05
To teraz jestem zmuszony pisać nowe tematy, a nie szukać podobnych i dokładać.

Trudno, tak nie chciałem, ale co zrobić.

Dostosować się, albo usunąć konto.

Centurion

2009-04-03, 18:06
Kolejna mała zmiana

Na głównej wyświetlają się tematy z poczekalni przez godzinę od napisania tematu żeby były widoczne, bo nikt do poczekalni nie zagląda i nie ocenia a ruch na gównej stronie być jednak musi :/
X