18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

Andrzejas

2021-08-24, 02:55
Angel napisał/a:

,
4.9. Przed rozpoczęciem nowego wątku, Użytkownik powinien upewnić się, że dana treść nie pojawiła się jeszcze w serwisie Sadistic.pl.
Nie wiem skąd przekonanie, że to obsługa forum jest od dubli. (...)



A ja nie wiem skąd przekonanie, że zakładający da sobie radę z ewentualnym znalezieniem tematu, który chce założyć. Szukajka do tematów jest jedną z najbardziej upośledzonych, jakie zna internet. Pozostaje więc szukajka do tagów (która do dziś nie jest domyślną, bo nikomu się tego nie chce przez te wszystkie lata zmienić. Ukryta za maleńkim linkiem. :-| ), a ta działa tylko wtedy, kiedy inni poprawnie wpisują tagi. Oczywiście nie wpisują, więc ch*ja tam to działa.

W jednym z postów sugerowałeś kiedyś, żeby szukać, wpisując 1 max 2 tagi, dobrze wiedząc, że wtedy wywala kilkanaście, kilkadziesiąt stron wyników. (Wpisz sobie "motocyklista"... :evil: ) Teraz piszesz tutaj, że takie szukanie zajmuje ponoć 30 sekund. Tja... Sorry, ale nawet Halman nie potrafi tego ogarnąć, a przecież wszyscy wiemy, że ma wszystkie członki do Sadola podłączone 24/7!

Piszesz też o tym, że czasem ręce opadają, bo dubli potrafi być naprawdę dużo. A nie lepiej byłoby sprawdzać tagi filmów, które uzyskały limit piw potrzebny do wyjścia z poczekalni i autorów ch*jowo otagowanych nagradzać warnami? Skończyłoby się dublowanie i ch*jowe tagowanie, które nie ma nic związanego z tematem. Zdecydowanie pomógłby w tym nowy silnik wyszukiwania, który potrafi deklinować i zawężać wyniki przy podaniu mu więcej, niż dwóch informacji.

Jeśli pamiętam, że ktoś w komentarzu pod danym filmem napisał "kierownik żółtego pierdzika" i że udzielał się tam również Folur, to temat ma się znaleźć, jak wpiszę "wypadek, kierownik, Folur, żółty motor". Niniejsza szukajka powinna być obowiązkowym krokiem przy zakładaniu tematu. Tak samo obowiązkowym krokiem powinno być podanie minimum pięciu tagów. Jeśli tak założony temat otrzyma te 25 piw (czy ile tam teraz potrzeba do wyjścia z poczekalni), to sprawdzacie tylko, czy tagi są na temat i puszczacie go na główną.
Oczywiście równolegle należy poprawiać tagi w istniejących już tematach, aby uczynić szukajkę jeszcze skuteczniejszą.

Rebeliant słusznie zasugerował wprowadzenie filtra na użytkowników. Dzisiaj jest to normą i nikogo nie dziwi. Obowiązkowa szukajka przy zakładaniu tematu i tak nie brałaby pod uwagę ustawień takiego filtra i zapobiegała dublowaniu. Wygodniej by jednak było, bo po cholerę mam pisać skrypty do przeglądarki, żeby nie widzieć postów i tematów jakiegoś pedała, którego nie lubię? Nie każdy jest kwiatem j***nego lotosu na tafli pie**olonego jeziora i ze stoickim spokojem przescrolluje dalej. Nie każdy ma Angel'ską cierpliwość. ;-) Sam nie raz złapałem się na tym, że straciłem czas na pisanie słowa "wypie**alaj" do ćwoka, którego powinienem zignorować. Po co to nam? Jakoś dział HARD można sobie dostosować do własnych preferencji.

A! No i jeszcze jedno - kij Wam w zady, zacni moderatorzy, za gnojenie Fantastico. Gość pisał najlepsze opisy, a Wy nie potrafiliście tego docenić! Zamiast przymknąć na niego oko, co sugerujecie nam samym, to go za to ganiliście. Ignoranci! :cry: Nic na sztuce się nie znacie.

Weźcie też tych swoich włodarzy (CUBE INVESTMENTS) w dupę kopnijcie, bo nadal nie ma appki do Sadola, a ja z miłą chęcią bym taką zainstalował i nawet kupił wersję bez reklam, bo na smartfonie nie zapamiętuje mi ustawień cookies i nie idzie przeglądać. Ja wiem, że PHP by Przemo to taka fajna nostalgia, ale jest, kurna, 2021... Chyba już czas na jakiś remoncik, futryny odmalować, chomikowi rentę dać za te lata zapierdzielu. Niech się biedak choć zestarzeje z godnością.

trytodie

2021-10-30, 11:01
Bardzo brakuje opcji, która umożliwiłaby dodanie źródła do założonego tematu. Miałem dwa przypadki ostatnio, że udało mi się odnaleźć źródła po 2-3 dniach, zawierające szczegółowe informacje dot. zdarzeń z filmów. Jedyna opcja to komentarz, który może pozostać niezauważony. Fajnie byłoby aby można było edytować założony temat, ale tylko dodając nową treść/źródła/linki, bez możliwości ruszania reszty.

Halman

2021-11-16, 14:04
trytodie napisał/a:

Bardzo brakuje opcji, która umożliwiłaby dodanie źródła do założonego tematu. Miałem dwa przypadki ostatnio, że udało mi się odnaleźć źródła po 2-3 dniach, zawierające szczegółowe informacje dot. zdarzeń z filmów. Jedyna opcja to komentarz, który może pozostać niezauważony. Fajnie byłoby aby można było edytować założony temat, ale tylko dodając nową treść/źródła/linki, bez możliwości ruszania reszty.



zawsze możesz dodać to zwyczajnie w komentarzu / i zgłosić jakiemuś modsowi by scali z tematem.

plastic

2021-11-19, 03:59


od czego tak się dzieje? wyczyściłem cookies w przeglądarce ale nic to nie zmieniło.

baronturbina

2022-01-04, 01:01
Ja mam propozycje. Dodać możliwość dawania piw ujemnych albo ikonę z wesołą kupą.

trytodie

2022-01-20, 22:15
przydałaby się opcja - ignoruj użytkownika.
Jest taka opcja dla tematu - co jest w ogóle nie przydatne. Jeden temat to tam obleci, nie wchodzę i już.
Ale opcja ignoruj użytkownika byłaby w punkt. Tak aby nie widzieć jego postów ani tematów!
Jest tu trochę trolli które wrzucają gówniane filmy a inne trolle im wtórują. I chcąc nie chcąc moje oczy zalewa gówno.

Ne...........ro

2022-01-20, 23:37
Mam tu propozycje, żeby nowszą wersje shoutboksa wgrać albo jakiegoś bardziej rozbudowanego czata albo przynajmniej, żeby można było normalnie przewijać do góry zamiast odpalać archiwum. Wiem, że shoutboks to zwykły plugin do phpbb, więc roboty w tym nie ma za dużej. Sam miałem stronę na swojej domenie na nowszym phpbb 3,0 i lepszy ten shoutboks był. Chciałbym dożyć czasów, kiedy sadol doczeka się przynajmniej phpbb 3,2,4 lub jakiegoś WordPressa. Przeniesienie na nowocześniejsze rozwiązanie byłoby chyba czasochłonne. Druga sprawa jest taka, że jest problem ze skalowaniem na monitorach 5:4 i 16:10, i innych rozdzielczościach większych, niż full hd. Sadol przy tym jest mega mały z racji tego, że nie posiada responsywności. Trzecia sprawa to czcionka, która zlewa się z tłem na ekranach o dużym zagęszczeniu pixeli w matrycach TN i VA na IPS jest w miarę spoko. Na linuxie jest całkiem inna podmieniona czcionka przez system to również do poprawy. Czasy się zmieniają, a Sadol stoi w miejscu coraz ciężej się użytkuje ten portal, nie wspominając już o tragicznej wersji mobilnej. Przydałoby się spore odświeżenie, ale nawiązujące do starych dobrych czasów. Pozdro.

trytodie

2022-06-30, 12:03
należałoby scalić te wszystkie aneksy do regulaminu, netykiety w odrębnych tematów, taryfikatory do https://www.sadistic.pl/regulamin.htm i przeredagować to.
Główny regulamin jest podlinkowany wszędzie (strona główna, rejestracja, ekran dodawania nowego posta), a jest bardzo nieaktualny.

~Sunday

2022-06-30, 12:08
trytodie, coś przegapiłem :wtf: "Bardzo nieaktualny"? Wypisz tutaj proszę kilka zmian...

trytodie

2022-06-30, 12:26
Sunday napisał/a:

, coś przegapiłem "Bardzo nieaktualny"? Wypisz tutaj proszę kilka zmian...



Może nie bardzo, ale jednak są pewne rozbieżności.

No np. są usuwane posty z powodem "post nic nie wnoszący do tematu" (nie żebym pił do czegokolwiek :mrgreen: )
Regulamin z głównego linku nic o tym nie mówi. Więc jeśli post nie jest podszyty nienawiścią, nie narusza prawa RP, nie jest jednym słowem, nie ma za dużo emotek, ani nie cech*je go niska kultura wypowiedzi to nie powinien być usuwany.

PKT 3.3. mówi o podziale forum na kategorie, w tym Kreskówki.

PKT 3.6 warto by doprecyzować. Co oznacza szczególnie -albo co oznacza "życie forum" bo jeśli liczba tematów, postów i piw to jest kilku kandydatów na automatyczne przyłączenie do grupy.

PKT 4.2 pierdoła ale niektórzy robią to na odwrót, osobiście uważam że to bez różnicy, taki martwy niepotrzebny zapis.

~Sunday

2022-06-30, 12:36
Czyli jednak wszystko jest tak jak powinno i szukasz dziury w całym. Odniosę się więc tylko do jednego punktu.
Jeśli chodzi o "życie forum" to traktuj to dokładnie tak jak zostało to nazwane. W żadnym wypadku nie chodzi tu o liczbę tematów, postów i piw!
Gdyby członkostwo w grupie przychodziło z automatu, to ten twój kandydat prędzej z automatu dostałby całkowitą blokadę konta za ilość ostrzeżeń 8-)

Payan

2022-07-06, 07:51
Po włączeniu komputera, wchodzisz od razu na Sadistic pl, otwierasz pierwszy film z strony głównej i od czasu do czasu jest tak, że po włączeniu filmu, komputer dosłownie od razu "zamraża" się. Niestety tylko twardy reset kompa pomaga, co może spieprzyć dysk w tym SSD. Nie ważne jaka przeglądarka - czyste, bez rozszerzeń. Tylko i wyłącznie na tym forum takie kwiatki występują od jakiegoś czasu - kilkunastu miesięcy. Problem znany? Coś wiadomo na ten temat? Szkoda dysku....

~Velture

2022-07-06, 08:02
Payan napisał/a:

Po włączeniu komputera, wchodzisz od razu na Sadistic pl, otwierasz pierwszy film z strony głównej i od czasu do czasu jest tak, że po włączeniu filmu, komputer dosłownie od razu "zamraża" się. Niestety tylko twardy reset kompa pomaga, co może spieprzyć dysk w tym SSD. Nie ważne jaka przeglądarka - czyste, bez rozszerzeń. Tylko i wyłącznie na tym forum takie kwiatki występują od jakiegoś czasu - kilkunastu miesięcy. Problem znany? Coś wiadomo na ten temat? Szkoda dysku....



Używasz adblocka?

SlimShady

2022-12-30, 01:18
Czy jest opcja na tym portalu żeby zgłosić post lub użytkownika? Nigdy się na nikogo nie skarżyłem, ale wydaje mi się, że użytkownik kamsonONE może być typem opłaconego trola, który może szerzyć treści propagandowe lub anty propagandowe a na pewno polityczne... Założył konto niedawno i juz wrzuca polityczne gówno z logiem TVNu. Mam bana na innych stronach, których zgodnie z regulaminem sadistica nie mogę reklamować; ale uwierzcie mi, że polityka zawładnęła stronami z memami czy śmiesznymi filmikami przez co nawet nie chce mi się tam zaglądać. Brzmi to jakbym był wyznawca teorii spiskować mówiąc o opłaconym trolu, ale taka jest rzeczywistość, dobrze opisana w filmie Sala samobójców Hejter i nie raz w mediach. Sadistic był wolny od politycznego gówna i niech tak zostanie.

Reasumując: brak okna przy filmie z opcją zgłoszenia postu.

Love_is_Love

2023-04-17, 15:11
Hej :) Chciałbym otrzymywać powiadomienie, kiedy ktoś cytuje moją wypowiedź (rozpoczyna ze mną dyskusję). Proponuję, żeby obok ikony wiadomości PW była też ikona "Powiadomienia" która zwracałaby na to uwagę. Co myślicie?
X