18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

~Velture

2023-10-15, 22:04
CrazyEdek napisał/a:

Nie ma. Możesz samemu ewentualnie sprawdzić w swym profilu. Wystarczy kliknąć w temat gdzie zamieściłeś post.



Albo może dodać do ulubionych temat.


W każdym razie ja z problem niewidzialnej ankiety w wersji mobilnej


Wadolek

2023-11-07, 00:01
Tak długo ładują się ostatnio filmiki ze obejrzę 3, gdy normalnie obejrzałbym wszystkie które przez ostatnią dobę były wrzucone. . . Czy problem jest z serwerami, za dużo użytkowników, czy jak to tłumaczyć?

Jesse.Pinkman

2023-12-03, 12:00
Houston, mamy problem. Po wrzuceniu na serwer nie wyświetlają się zdjęcia, nie ładują się filmiki w playerze.

~LeweOkoSaurona

2024-01-05, 07:42
Strona wariuje mi na telefonie. Klikając w avatar przerzuca mnie do ustawień, albo na temat z ruskimi podpięty na górze. Nie mogę wejść przez to po ludzku w wiadomości i się wk***iam.

~Velture

2024-01-05, 17:18
LeweOkoSaurona napisał/a:

Strona wariuje mi na telefonie. Klikając w avatar przerzuca mnie do ustawień, albo na temat z ruskimi podpięty na górze. Nie mogę wejść przez to po ludzku w wiadomości i się wk***iam.



Mam to samo od mniej więcej 2 tygodni.

KtM

2024-01-08, 11:34
LeweOkoSaurona napisał/a:

Strona wariuje mi na telefonie. Klikając w avatar przerzuca mnie do ustawień, albo na temat z ruskimi podpięty na górze. Nie mogę wejść przez to po ludzku w wiadomości i się wk***iam.



Tak też jest i u mnie, odrazu wywala w ustawienia, nawet wylogować się nie mogę.

LeweOkoSaurona napisał/a:

Strona wariuje mi na telefonie. Klikając w avatar przerzuca mnie do ustawień, albo na temat z ruskimi podpięty na górze. Nie mogę wejść przez to po ludzku w wiadomości i się wk***iam.



halo, problem nadal występuje, nie można wejść do wiadomości czy nawet się wylogować. Ktoś coś z tym robi ?

~LeweOkoSaurona

2024-01-19, 08:39
Zróbta coś z tym, bo mnie wk***ia że nie mogę odpisać Esce. :hitler:

troylee

2024-01-21, 16:58
Od dłuższego czasu jest problem w ogóle z odnośnikami, że nie chcą wchodzić.
Cokolwiek klikam to ni ch*ja nie reaguje, musze otwierać wszystko w nowej karcie.
Przeglądarka Opera

Ojciec ma ten sam problem u siebie a korzysta z Chrome'a
co ciekawe, na FF wszystko działa

ktoś coś?

już odkryłem, - Adblock takie rzeczy robi

RobsoN

2024-01-23, 10:23
U mnie ten sam problem na telefonie, adblocka żadnego nie mam. Po kliknięciu w avatar odrazu wywala do ustawień i za ch*ja nie idzie nic z tym zrobić. Administracja rusz dupe a nie reklam naj***nych, że komentarzy nie idzie napisać. Jak widać problem występuje od wielu tygodni i co?

~REsadER

2024-02-27, 15:25
Problem z "Wiadomości"

wiadomości zawierające linki z sadistic nie zostają wysyłane, wiszą w "Do Wysłania"




Przy próbie wysyłki wiadomości z większą ilością linków wyskakuje powiadomienia typu "brak możliwości wysyłania wiadomości zawierających linki", jeśli jest jeden link to zamraża w "Do Wysłania" bez żadnej informacji.

~Angel

2024-02-27, 15:27
Wiadomości widnieją jako do wysyłki do momentu odczytania przez odbiorcę ;-)

~REsadER

2024-02-27, 15:41
heh oczywista oczywistość :ekspert:
X