18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

Halman

2019-08-03, 00:25
Dzisiaj napisał/a:

Brave narazie wymiata,




nie bój nie bój.. dojadą od strony prawnej tą twoją Bravę az miło ... a zaawansowanych naprowadzę na trop; PI-HOLE

ProVVe

2019-08-03, 01:46
Kto CI pisał na vibera?

intermag

2019-08-03, 06:56
Dobra, teraz poważnie. ch*j z przeglądarkami i firmami * ktore mnie niby śledzą) . Czy moze jakis ADMIN lub MODERATIR zrobi cos korwa wkoncu z tym powiadomieniem bo wyskakuje co trzeci film pomimo ze zaakceptowałem.

Zaczyna to byc bardziej wk***iające niz pedal na pradzie

Dzisiaj

2019-08-03, 18:24
ProVVe napisał/a:

Kto CI pisał na vibera?



moj stary, moja mama... interesujace w ch*j, no ale pytales to odpowiadm, mam nadz, ze zaspokoilem Twoja Ciekawosc i bedziesz mogl spac po nocach.

~Velture

2019-08-04, 11:42
Czemu do tej pory nie wprowadzono blokady zakładania tematów dla nowych użytkowników aby tego spamu z reklamami nie było?

Taz

2019-08-04, 11:55
Z racji, ze nie ma jak odpowiedziec na wiadomosc systemowa, czyli brak jest mozliwosci odwolania sie od decyzji moderatora, moze mi ktos wyjasnic, co powinien zawierac "szczegolowy opis zdarzenia"? Bo mialem chec podzielic sie bardzo fajna dokumentacja ze zdarzen wprost z naszych polskich ulic, ale nie rozumiem, co poza opisem sytuacji mam napisac. Dlugosc pracia denata, wspolrzedne gps odnalezienia czy moze jego pelne dane osobowe?

~Angel

2019-08-04, 16:31
Taz,

Jeżeli jesteś autorem zdjęcia to wiesz kiedy i gdzie zostało zrobione. Może jakieś lokalne media opisały sprawę więc wystarczy skopiować tekst i wkleić a jak nie to samemu ułożyć kilka zdań na temat breloka.

Sharimsejn

2019-08-07, 20:30
Nie znalazlem dokladnej imformacji w regulaminie, moze przeoczylem wiec spytam tutaj. Mozna przeklinac w komentarzach nie obrazac nikogo? Dostalem linka do autocenzury w ustawieniach ale link jest wadliwy bo przekierowuje do forum. Za to jak chcialem odpisac na wiadomosc do Grupy Strony wyswietla sie not found.

~Beny

2019-08-07, 20:41
Sharimsejn napisał/a:

Nie znalazlem dokladnej imformacji w regulaminie, moze przeoczylem wiec spytam tutaj. Mozna przeklinac w komentarzach nie obrazac nikogo? Dostalem linka do autocenzury w ustawieniach ale link jest wadliwy bo przekierowuje do forum. Za to jak chcialem odpisac na wiadomosc do Grupy Strony wyswietla sie not found.



Oczywiście, że można. W ustawieniach konta (KLIK ), konkretnie w 'informacjach w profilu' masz cenzurę wulgaryzmów. Musisz zakropczyć 'nie' i już :->

wujawlade

2019-09-08, 19:21
Mam problem z krótkimi filmami większość odtwarza mi bez obrazu albo w ogóle nie ładuje. Czy to może być wina chomików?

~Angel

2019-09-08, 20:17
:roll:

Wszystkie filmiki odtwarzają się bez problemu zarówno na pc jak i w wersji mobilnej.

Andrzejas

2019-09-19, 16:21
Velture napisał/a:

Czemu do tej pory nie wprowadzono blokady zakładania tematów dla nowych użytkowników aby tego spamu z reklamami nie było?



Właśnie w tej sprawie tu zapukałem. Coś wiadomo? :-?

Pan_Doktur

2019-09-23, 18:53
Czy można doprawić guzik do najlepszego komentarza tak aby od razu bez wchodzenia do tematu postawić piwo? Czasami ciężko znaleźć właśnie w/w i ciężko nagrodzić pismaka

~Velture

2019-09-23, 23:12
Czy można zrobić jednolity rozmiar okienek wyboru kategorii przy dodawaniu nowego tematu?
Wiem, że dla osób które nic nie wrzucają to problem nie występuje ale dla osób które wrzucają regularnie tematy to można by zadbać o wizualne detale ;)



Pan_Doktur

2019-10-08, 19:28
Pytanie do ogółu: Czy filmiki na serwerze sadistic tak bardzo się powoli ładują czy mam żebracze łącze (w co nie wątpię)
X