18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

~Tołdi

2008-11-27, 22:39
Żeby wrzucać kwiatki i inne duperele z naszej klasy :P


EDIT: może podforum?

Centurion

2008-11-27, 22:45
wystarczy jeden temat od tego, nie trzeba za każdym razem dla jednego zdjęcia zakładać nowego

PiotreQ9

2008-11-29, 22:24
W więc tak...
1. Posiadam Operę i nie wiem dlaczego niekiedy muszę kilkakrotnie odświeżąć stronę żeby załapało :/
2. Jest możliwość ustawienie poprzedniego stylu? Tamtem mi się bardziej podobał ;)
3. http://www.sadistic.pl/smieszne_zdjecia.htm Zamiast linków lepsze byłyby miniatury :)

Centurion

2008-11-29, 22:36
1. Opera jest zrypana, a dokładniej jej cachowanie i ten problem występuje na wielu stronach. Na dodatek olewa nagłówki serwera o odświeżaniu. Od którejś wersji nie nadaje się kompletnie do używania.
2. Nie.
3. Nie będzie miniaturek bo te zdjęcia ich nie posiadają. Zostaje jak jest.

wo...........19

2009-02-06, 16:29
Chciałem zgłosić błąd z ostatniej chwili ;P

Kod:
Błąd Ogólny
 
Couldn't retrieve user today data

DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Nieznana kolumna 'user_allow_viewonline' w field list

SELECT user_id, username, user_allow_viewonline, user_level, user_jr, user_lastvisit FROM phpbb_users u WHERE user_id != -1 AND user_session_time >= 1233847681 ORDER BY user_level = 1 DESC, user_jr DESC, user_level = 2 DESC, user_level = 0 DESC, username

Line : 188
File : dowc**y.php

Centurion

2009-02-06, 16:44
dzięki, już poprawione

Centurion

2009-02-22, 20:09
Zmieniliśmy serwer, robię porządki w zdjęciach (przenosimy wszystkie zdjęcia na nasz serwer, żeby już więcej nie znikały :roll: )

Od dzisiaj możecie też wgrywać avatary na serwer

No i można komentować zdjęcia na stronie 'śmieszne foty' również będąc niezalogowanym

kauah

2009-03-09, 15:43
Witam,

Istnieje możliwość dodania wyboru sortowania postów wg. np. liczby postawioncyh piw ?

[ Dodano: 2009-03-09, 18:24 ]
Oczywiście chodzi mi o posortowanie wewnątrz danej kategorii...

Centurion

2009-03-12, 12:13
Dodałem sortowanie tematów w forum wg wyboru


Centurion

2009-03-27, 22:47
Nowość

Scalane posty przy łączeniu dostają aktualną datę zamiast daty napisania pierwszego posta.
Jęsli temat zawiera tylko jeden post to również data napisania tematu zmieni się na aktualną.

Dzięki temu połączone posty będą widoczne.

~Tołdi

2009-03-27, 22:52
Centurion napisał/a:

Nowość

Scalane posty przy łączeniu dostają aktualną datę zamiast daty napisania pierwszego posta.
Jęsli temat zawiera tylko jeden post to również data napisania tematu zmieni się na aktualną.

Dzięki temu połączone posty będą widoczne.



A może trochę większy dostęp do edycji swoich postów, tematów dla ~Sadystów? Też się przyda.

EDIT: Może by tak zrobić, że bez tagów nie można by było dodać posta, zaoszczędziło by to pracy dla Ciebie jak i dla mnie przy tagowaniu wszystkich tematów ;)

kauah

2009-03-28, 14:57
Witam,

dwie sprawy...

I. Prośba o dodanie linka bezpośredniego do http://www.sadistic.pl/upload.htm np. w linijce koło "Grupy Profil Użytkownicy..." ręczne wchodzenie na upload jest męczące.
II. Prośba o dodanie mozliwosci usuwania swoich postow przez sadystów ( linki ktore wrzuciłem a juz były sam bym mogł usuwac )

luki24

2009-03-28, 14:59
przyłączam się do prośby kauaha,

Centurion

2009-03-31, 16:09
Link do upload jest wstawiony przy pisaniu posta i w szybkiej odpowiedzi
Kod:
Kliknij tutaj aby wgrać zdjęcia i wstawić w treść posta

Każdy zarejestrowany użytkownik może a nawet musi od tej pory dodawać zdjęcia w ten sposób.
X