18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

~PowerBoBass

2019-01-29, 23:54
@up przyciski są duże, przez co łatwe w obsłudze, podciągnięte wyżej, przez co nie kolidują z reklamami, a subtelność... no już nie bądź taką panienką :roll:

Wiewór

2019-01-30, 07:46
Dlaczego w tematach nie ma przycisku ignoruj!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TB303

2019-01-30, 15:13
Nowy aneks do regulaminu:
Cytat:

26. Proszę o niewrzucanie filmów przedstawiających sceny egzekucji, samosądów, znęcania się itp. na stronę (główną oraz hard) zwłaszcza z brazylijskich portali


Dobra zmiana i kolejny gwóźdź do trumny przybity :brawo:
Może w ogóle usuńmy hard? Jak zabić stronę, to już dosłownie! Nie ma to jak zabronić jeden z najbardziej uwielbianych przez użytkowników typ materiałów :lodowka:

ag...........th

2019-01-31, 07:35
Jak to konkretnie z takimi ostrymi materiałami wyglada w kwesti prawa?

Ignorowane tematy (jak matura to bzdura) pokazuje mimo wszystko na liście nowych postów.

~Velture

2019-02-02, 20:19
Przy cytowaniu tekstu z czyimś nickiem w cytowanym tekście nie widac nicka tej osoby.
*Ostatnie zdanie cytowanego tekstu*



rav4ever

2019-02-04, 20:26
Na wszystkich przeglądarkach mi to wyskakuje. Wszystko aktualne. Przy wyłączonym AV też. Jestem świadomy, że innym działa. Co ciekawe u brata też nie działa, a mamy neta od tego samego dostawcy. Czyli pewnie coś u nich ku*asi. No nic, to ch*j mi w dupę, obrazki sobie pooglądam




Cent jest gość i zrobił że mi działa :lubieplacki:

namedal

2019-02-12, 19:35
przeglądając sadola na blaszaku z el capitanem natknąłem się na problem:
filmiki nie wyświetlają się full screen w operze i chrome, jedynie obraz jest powiększony w przeglądarce.
pewnym rozwiązaniem jest przejście w tryb pełnoekranowy no ale to niczego nie ułatwia.
safari działa bez zarzutu.

Qaikwow

2019-02-13, 17:30
Filmiki mi się nie ładują na chrome, a również gdy chce zbadać źródło strony, nie mogę wyciągnąć pliku wideo(wcześniej był link bezpośredni mp4).

~Angel

2019-02-13, 17:45
Używam chrumka (zarówno na kompie jak i mobilnie) i filmiki chodzą bez problemu. Może coś z dodatkami masz namieszane. Sprawdź czy w oknie incognito masz również problem.
Co do pobierania to celowo zostało to zablokowane - dodatek Flash Video Downloader rozwiązuje sprawę.

Qaikwow

2019-02-13, 18:36
Kumam. Nie wiem w czym był problem, ale teraz działa.

Centurion

2019-02-13, 19:00
Spoko to tylko falstart nowego odtwarzacza filmów

makabrax

2019-02-14, 15:26
dobre te filmy, takie nie za widoczne :]


Centurion

2019-02-14, 15:32
makabrax napisał/a:

dobre te filmy, takie nie za widoczne :]



Wyczyść cache albo sprawdź w incognito
Jeśli to nie pomoże to napisz jaka przeglądarka, system itp

A jeśli potrafisz to przekopiuj ewentualny błąd z kosoli developerskiej przeglądarki

TB303

2019-02-14, 15:36
Mi tam się wyświetalą, jednak z drugiej strony, player może jest spoko i działa jak należy, poza jednym, małym szkopułem. Podczas włączania go na pełen ekran, dzieje się takie coś:
X