18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

TB303

2019-02-14, 17:11
Teraz wszystko w porządku. Dziękuję.

~PowerBoBass

2019-02-15, 19:09
Firefox na Windowsie 10, od wczoraj każdy filmik wygląda tak:



Przy ładowaniu strony na ułamek sekundy pojawia się zawartość po czym dzieje się tak.

Na kompie nic nowego nie instalowane, wtyczki aktualne.

Centurion

2019-02-15, 23:48
W przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

TurboGrzesznik

2019-02-16, 07:41
Na iOS przydałaby się obsługa gestów - głównie jeśli chodzi o fullscreen. Ewentualnie zamiast natywnych gestów żeby doubleclick dawał fullscreen. Bo na poprzednim playerze gesty działały

Edit: dochodzę do wniosku,że nowoczesny player powinien być obecny tylko na desktopie, poprzedni dawał duże pole do adaptacji dla urządzeń mobilnych, natywną obsługę gestów itp a ten aktualny nie za bardzo jest przyjazny ekranom dotykowym.

Centurion

2019-02-16, 10:22
j00r, ustawiłem w odtwarzaczu: iosNative na false, więc powinieneś mieć tę samą obsługę co wszyscy, ale nie wiem czy to w czymkolwiek pomoże

TurboGrzesznik

2019-02-16, 19:58
Centurion, wiem że to masakra dla ciebie, ale to tylko pogorszyło sprawę

Poprzedni problem z fullscreen powrócił. Nie da się zwarunkowac go do desktopa?

Centurion jak mieszkasz w Krk to jeszcze dziś ci wetkne do testów tego obszczanego ipada :-D

Wróć do poprzednich ustawień, kij z gestami, byleby wyświetlało ok

Centurion

2019-02-16, 20:05
Przywróciłem poprzednie ustawienia dla iOS. Nie mieszkam w Krakowie i nie mam jak tego przetestować sam, przykro mi

Udało mi się także poprawić problem z przewijaniem filmu za pomocą strzałek na desktopie (wcześniej działało tylko po kliknieciu w pasek kontrolek). Nie wiem czy to jakkolwiek wpływa na inne urządzenia


ritu4l

2019-02-16, 21:48
Czy ktoś jeszcze ma taki problem, że na każdym telefonie, na każdej przeglądarce filmiki odtwarzane nie na pełnym ekranie można przewinąć ze dwa razy, później ni jak ani zatrzymać ani przewinąć aż do końca filmu, czy tylko ja mam niedorozwinięte sprzęty?

~Velture

2019-02-17, 00:03
r0773n napisał/a:

Czy ktoś jeszcze ma taki problem, że na każdym telefonie, na każdej przeglądarce filmiki odtwarzane nie na pełnym ekranie można przewinąć ze dwa razy, później ni jak ani zatrzymać ani przewinąć aż do końca filmu, czy tylko ja mam niedorozwinięte sprzęty?



Ta. To samo.
Znaczy nie wiem jak na tym "nowym playerze" ale wcześniej miałem to samo i mnie k***ica łapała bo musiałem palcem z góry przeciągać menu podręczne androida i klikać pauze aby znów palcem do góry schować to i kliknąć na pasku co chce zobaczyć a jak nie trafiłem w pasek to znów się pie**oliło...

TurboGrzesznik

2019-02-17, 14:38
Przewijanie nie działa na IOS, nie da się złapać suwaka

~Velture

2019-02-17, 18:57
Dziękujemy za w ch*j obszerne wyjaśnienia w jakim formacie i na jakim sprzęcie to nie działa. Nasze wróżki zaraz ci wywróżą z fusów od kawy w czym tkwi twój problem.

TurboGrzesznik

2019-02-17, 19:49
Na iOs zj***ny jest na iPhone fullscreen, natomiast na iPad fullscreen działa a przewijanie nigdzie nie działa.

Centurion

2019-02-17, 20:21
Problem jest chyba taki że iOS na mobile nie wykrywa css-owej klasy :fullscreen ani nie ma żadnego odpowiednika

https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/:fullscreen

Filmy na stronie mają określone wymiary, bo inaczej bardzo różne są wstawiają na wysokość. Przy przechodzeniu na fullscreen w innych przeglądarkach css ustawia wysokość i szerokość na 100%

W tej chwili jest włączony jakiś tryb fullscreen native dla iOS, ale podejrzewam, że trzega bo wyłączyć i w jakiś sposób wykryć że urządzenie z iOS weszło w tryb fullscreen. Niestety nie mam jak tego przetestować samemu

~olivier

2019-02-17, 21:55
U mnie na iOS FullScreen działa (zarówno w wersji mobilnej jak i pełnej)... Przewijać mogę tylko w tym trybie (bez FS przesuwam stronę, nie player)...
X