18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

~Velture

2019-01-18, 11:57
W wersji mobilnej nicki różowe a w pc biale.




~PowerBoBass

2019-01-19, 17:47
Nie we wszystkich tematach na mobilnej znika reklama po zjechaniu na dół strony, np w temacie czego słuchają Sadyści:



Przez co wysłanie posta staje się niemożliwe.

Android 8.0.0, przeglądarka Chrome.

Dodatkowo uploader zdjęć w wersji mobilnej nadaje adresy zdjęć w postaci "m.sadistic.pl", te z kolei nie są akceptowane przez formularz wysyłania postów - lekka bzdura.

ciepson

2019-01-19, 17:57
Przy pobieraniu filmu kombinacja ctrl+u, ctrl+f, wpisanie .mp4 i wklejenie linka skutkują taką oto informacją.



Centurion

2019-01-19, 18:06
Filmy są od wczoraj zabezpieczone przed bezpośrednim dostępem i osadzaniem na innych stronach. Przy wejściu na stronę każdemu użytkownikowi generuje się unikalny token, który dokleja się na końcu adresu pliku .mp4. Powodem tej zmiany jest to że inne strony sobie linkowały bezpośrednio do plików z naszej strony co powodowalo to że zabierały nam dostępne łącze dla użytkowników strony.

~Velture

2019-01-19, 18:09
A to k***y!


No ale poważniej - moze dac opcje pobrania filmu? Taki jednorazowy link jak ktos chce sobie prywatnie pobrać. Wtedy hotlinkowanie nie będzie możliwe a user sobie zassie na dysk.

rateforx

2019-01-19, 18:20
ciepson napisał/a:


.......... napisał/a:

A to k***y!
No ale poważniej - moze dac opcje pobrania filmu? Taki jednorazowy link jak ktos chce sobie prywatnie pobrać. Wtedy hotlinkowanie nie będzie możliwe a user sobie zassie na dysk.



Proszę bardzo:
https://greasyfork.org/pl/scripts/37354-sadistic-pl-player-replacer

Można sobie kliknąć prawym i zapisać na dysk lub skopiować bezpośredni link.

W ogóle to czemu mój awatar został zablokowany? :<

Wiewór

2019-01-19, 18:32
Gdzie jest przycisk ignoruj w temacie?

~Velture

2019-01-23, 21:36
Po wejściu w temat nie ma nigdzie opcji "zgłoś duplikat".

ag...........th

2019-01-25, 09:34
W rozwiniętych komentarzach na portalu z automatu otwarte są wszystkie spojlery.

do...........ka

2019-01-25, 15:59
agoth napisał/a:

W rozwiniętych komentarzach na portalu z automatu otwarte są wszystkie spojlery.



Jeżeli korzystasz z mobilki, to norma ;-)

[ Komentarz dodany przez: Centurion: 2019-01-25, 23:57 ]
rozwijanie ogarnięte, poza tym można używać tagu

[spoiler]text[/spoiler] tzn, przez "i" zamiast "j" ;)

~PowerBoBass

2019-01-26, 18:02
Przeglądanie kolejnych stron archiwum sb na wersji mobilnej odbywa się za pomocą strzałek, a nie jak w wersji komputerowej za pomocą przycisków 1 2 3 ... 25 (przykład). Przez co sprawdzenie co było pisane przez godziną to często przeklikanie 20 stron archiwum z danego dnia. Dałoby się przywrócić nawigację z numerami stron zamiast strzałek?

~LeweOkoSaurona

2019-01-27, 20:18
Czy tylko ja nie mogę uploadować żadnej fotki bezpośrednio w wiadomości? Wiem, że linki do zdjęć wcześniej też się pruły, ale przynajmniej nie musiałem wchodzić w dodawanie tematu, żeby wrzucić fotkę w wiadomość.

~Velture

2019-01-27, 21:31
Nie tylko ty.




Centurion

2019-01-28, 13:58
Ogólnie rzecz ujmując to privy nie powinny służyć do wysyłania sobie zdjęć. Jak chcecie się powymieniać zdjęciami swoich anusów to może się wymieńcie mailami,

ag...........th

2019-01-29, 23:22
Doskonale ze można teraz iść do konkretnej strony w wersji mobilnej, same strzałki to była masakra przy większej ilosci stron, ale czy da się to zrobić nieco subtelniej? :lol:



X