18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamach w Las Vegas

~Angel • 2017-10-02, 11:07
Podczas koncertu muzyki country w okolicy hotelu Mandalay Bay w Las Vegas doszło do strzelaniny. Co najmniej 20 osób zginęło, a ponad 100 zostało rannych - poinformowała lokalna policja. Zastrzelony przez siły bezpieczeństwa został także domniemany napastnik.

EDIT: Bilans 59 ofiar i 515 rannych











Edit:
Państwo Islamskie przyznało się do ataku w Las Vegas. W komunikacie czytamy, iż sprawca "jest żołnierzem kalifatu, który kilka miesięcy temu przeszedł na islam".



spoiler

KillerLaugh

2017-10-02, 14:03
Przykre, że zginęło tylu młodych białych ludzi.

Wiewór

2017-10-02, 14:06
SpeedyG napisał/a:

Ciekawe co powie o tym Cejrowski, który to zawsze pie**oli jak to czuje się bezpiecznie w jego Hameryce.


W USA jest ponad 320 mln ludzi. Rocznie w zabójstwach ginie 16000 osób. To wychodzi, że w morderstwach ginie 0,005 % amerykanów. To rzeczywiście po ch*ju. Większość tych morderstw ma miejsce w osranych dziurach pełnych murzynów i meksyków walczących w starciach plemiennych.
Tak więc USA JEST bezpieczne.

Nutzz

2017-10-02, 14:12
I co prawaczki? Dalej "przed złym obywatelem z bronią jest was w stanie obronić tylko dobry obywatel z bronią?"
Żal ameb które twierdzą, że ktoś mógł go zastrzelić. Tak. Z x-dziesięciu metrów, strzelając w okno hotelu. Chyba że nosilibyście w dupie karabiny wyborowe, bo takim pistolem albo rewolwerem mierząc w okno na 32 piętrze... nawet mi się nie chce komentować.

I k***a komentarze, że "wybrał koncert, bo jest obszarem, no-carry". No tak. Bo ludzie noszą w spodniach M40-tki.

niegrzech

2017-10-02, 14:13
Czytam te wasze wynurzenia i N I E W I E R Z Ę jakimi amebami jesteście.
Wszyscy zwolennicy posiadania broni wypowiadający się pod tym tematem jebnijcie się w łeb młotkiem to może się Wam coś naprawi.
Koleś napie**alał z karabinu maszynowego a Wy p*zdusie piszecie coś o jego unieszkodliwieniu, obronie?! Nieźle Was poj***ło. Na karabin maszynowy z pistoletem?! Do tego na koncert Was z bronią nie wpuszczą.
Więc pytanie czy Wy używacie mózgów czy Wam prawilność na to nie pozwala?!

aaamen

2017-10-02, 14:22
dobrze że nie miał MG42 bo więcej by zginęło. Musiał się na coś nieźle wkurzyć.

aaamen

2017-10-02, 14:25
strzelał podobno z okna hotelu - pewnie za głośno grali pod oknami.

pietreksz

2017-10-02, 14:26
biala20 napisał/a:

Ba, gdyby obywatele mieli broń, zastrzelili by napastnika!



zielu2233 napisał/a:

Obszar koncertu jest strefą bez broni, niestety napastnik pewnie wziął to pod uwagę planując zamach.



niemamskarpet. napisał/a:

jak na to patrzę to odechciewa mi się legalizacji broni ale z drugiej strony to co tylko on miał broń że go odrazu nie zaj***li ????



Strzały padły z okna oddalonego hotelu.


Svenlee

2017-10-02, 14:27
Nutzz, a może wytłumaczysz mi jak ktokolwiek z tłumu (w No Gun Zone) miał odstrzelić typa na 32-gim piętrze?

aaamen

2017-10-02, 14:29
wk***ili go głośnym graniem - nie mógł spać to wyciągnął giwerę i skończył koncert z okna pokoju hotelowego - brzmi jak MG34. gdyby miał MG42 to ofiar byłoby znacznie więcej/

co to za pomysł żeby, w nocy urządzać koncerty pod oknami hotelu? Są na to chyba odpowiednie miejsca.

ejdzbikej

2017-10-02, 14:50
Cytat:


A teraz w Polsce rządzi dumna prawica i co?
Nowelizacja przepisów o dostępie do broni została skierowana do sejmowej zamrażarki z której już nigdy nie wyjdzie.
Tak. To zrobiła twoja zajebista prawica - PIS.

Jak ja nienawidzę j***nych zakłamanych prawaków hipokrytów.




A gdzie ja napisalem ze jestem za PIS, Ty mentalna, zerojedynkowa sp***olino umyslowa?

sh...........ns

2017-10-02, 14:55
I właśnie to kocham w Ameryce

madufo

2017-10-02, 15:00
Abraxus napisał/a:


A teraz w Polsce rządzi dumna prawica i co?
Nowelizacja przepisów o dostępie do broni została skierowana do sejmowej zamrażarki z której już nigdy nie wyjdzie.
Tak. To zrobiła twoja zajebista prawica - PIS.

Jak ja nienawidzę j***nych zakłamanych prawaków hipokrytów.


Poj***ło cię? Discopolo to jest największe gówno na świecie dla ćwierćmózgów.
Muzyka country wywodzi się z tradycyjnych zwyczajów i pieśni ludowych, które mają korzenie w czasach kowbojów, podbijania dzikiego zachodu , traperów i wprowadzania demokracji u Indian. To jest w zasadzie ich muzyka ludowa.
A discopolo to jest ch*j wie co.


Nie obrażaj mnie i nie nazywaj Pisu prawicą. Podstawą tej partii jest SOCJAL i cała ich polityka krajowa to "LEWACTWO". Jeżeli ktoś nazywa PiS prawicą to albo jest ślepy, albo jest tępym idiotą.

Nutzz

2017-10-02, 15:01
Svenlee

W moim poście stwierdziłem dobitnie że nie mógł. Czytaj ze zrozumieniem.